forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premiership - Carling Cup - FA Cup [2011/2012]
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 74

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/08/2011 : 16:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dobro mu je bilo dok je potpisivao bolje placeni ugovor
a sad kad ga treba ispoštovati....
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/08/2011 : 18:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=6GdxEZWXGQw
Arsenal ga je potpisao pred neko vrijeme za 15 milijuna funti.
Kakav vam se cini?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2011 : 18:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

http://www.youtube.com/watch?v=6GdxEZWXGQw
Arsenal ga je potpisao pred neko vrijeme za 15 milijuna funti.
Kakav vam se cini?



Gde si to cuo? Ja to nisam video.. Ako ovaj ima 17 godina, bice zver...
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/08/2011 : 18:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
Ja da sam Rednap - Klupa do kraja ugovora.. PA treniranje sa decom, ponizavanje svih vrsta... Koji je to bezobrazluk...


Potpisujem. S tim, pitanje je koliko mu uopce Tottenham treba isplatiti od tog ugovora. Ako neceš da igraš, odbijaš izvršavanje radne obaveze. Kažnjavao bih ga maksimalno svake sedmice za izbjegavanje obaveza pa dok se ne unormali.

Potpis.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/08/2011 : 18:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Zagor12

http://www.youtube.com/watch?v=6GdxEZWXGQw
Arsenal ga je potpisao pred neko vrijeme za 15 milijuna funti.
Kakav vam se cini?



Gde si to cuo? Ja to nisam video.. Ako ovaj ima 17 godina, bice zver...


Alex-Oxlade Chamberlain, službeno je, u prvoj momcadi Arsenala je... Tocnije, nedavno je navršio osamnaestu.
http://www.arsenal.com/first-team/players/alex-oxlade-chamberlain
I ja takoder mislim da ce biti zmaj od igraca. Ima vještinu, brzinu, mozak...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2011 : 19:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka
Potpisujem. S tim, pitanje je koliko mu uopce Tottenham treba isplatiti od tog ugovora. Ako neceš da igraš, odbijaš izvršavanje radne obaveze. Kažnjavao bih ga maksimalno svake sedmice za izbjegavanje obaveza pa dok se ne unormali.



Apsolutno i to.. Na to sam zaboravio.. Samo po dzepu...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2011 : 21:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ovo samo Ferguson moze.. Sokiran sam... Smoling, Evans, Velbek, Kleverli, Jang, picke materine.. Klupa crna zemlja... A sto je najgore Totenhem ne vodi.. Da je Jang malo bolje picnuo loptu glavom, vodio bi Mancester...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/08/2011 : 22:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Welbeck gol i asistencija Andersonu, puno slabiji Manchester nego lani, nece ovi klinci dugo ovako!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/08/2011 : 22:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ovo je moja reakcija na ovaj Mancester

Sunce ti jebem al' igraju!!!!!! Ovaj Velbek zver... Kakva stikla za Andersona!!!!!!!!!!! Masakr Totenhema...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/08/2011 : 23:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by sawitch
Ja da sam Rednap - Klupa do kraja ugovora.. PA treniranje sa decom, ponizavanje svih vrsta... Koji je to bezobrazluk...


Potpisujem. S tim, pitanje je koliko mu uopce Tottenham treba isplatiti od tog ugovora. Ako neceš da igraš, odbijaš izvršavanje radne obaveze. Kažnjavao bih ga maksimalno svake sedmice za izbjegavanje obaveza pa dok se ne unormali.


A što vi znate što su se oni dogovorili, navodno su se dogovorili on i Levy da ce ga pustiti ako dode ponuda nekog od velikih klubova i ovaj ga je sad zajebao. Ni ja mu ne bi igrao u tim okolnostima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 22/08/2011 : 23:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by sawitch
Ja da sam Rednap - Klupa do kraja ugovora.. PA treniranje sa decom, ponizavanje svih vrsta... Koji je to bezobrazluk...


Potpisujem. S tim, pitanje je koliko mu uopce Tottenham treba isplatiti od tog ugovora. Ako neceš da igraš, odbijaš izvršavanje radne obaveze. Kažnjavao bih ga maksimalno svake sedmice za izbjegavanje obaveza pa dok se ne unormali.


A što vi znate što su se oni dogovorili, navodno su se dogovorili on i Levy da ce ga pustiti ako dode ponuda nekog od velikih klubova i ovaj ga je sad zajebao. Ni ja mu ne bi igrao u tim okolnostima.



U tom slucaju je Luka mogao kod potpisivanja ugovora tražiti nekakvu klauzulu pa bi onda imao nešto na papiru. To što su se oni usmeno dogovorili je najgluplja moguca varijanta jer se jedan poslije može praviti lud.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/08/2011 : 23:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
To je sad drugi par postola... U svakom slucaju, meni taj momak izgleda normalno, pošteno i skromno i nekako mi je teško povjerovati da bi on ispao pi*da, vjerujem da je s pravom revoltiran i izigran.

Trouble will find me
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 23/08/2011 : 23:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

To je sad drugi par postola... U svakom slucaju, meni taj momak izgleda normalno, pošteno i skromno i nekako mi je teško povjerovati da bi on ispao pi*da, vjerujem da je s pravom revoltiran i izigran.



Da, vrlo je skroman kada ide u drugi klub radi trostruko vece place, što je ok, ali covjek vec ima takve pare... Vidiš onda što sve i poduzima radi toga, tako da neznam baš radi li se tu o skromnosti. Davno je to Luka izgubio.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/08/2011 : 01:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Možda ga pare ne zanimaju. Možda želi osvajati trofeje i igrati LP što sa onim šugavim Tottenhamom sigurno nece.
Go to Top of Page

YNWA
Average Member



Bosnia and Herzegovina
903 Posts

Member since 17/10/2002

Posted - 24/08/2011 : 09:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send YNWA a Private Message
Stvar je u tome da guzicom zatvara vrata, slicno kao Mascherano i Torres u Liverpoolu. Odbiti da igraš utakmicu za klub s kojim imaš aktivan ugovor, koji ti placa velike novce i koji ti je podigao rejting kao igracu je neoprostivo (plus veliki šamar za navijace koji te podržavaju). Ako hoceš trofeje onda zapni i napravi nešto sa svojim klubom (Spursi nisu loša ekipa), postani legenda, a nemoj trcati za instant slavom u Chelsea, City ili Barselonu. Ako vec novac nije glavna motivacija. Danas svi hoce sve i odmah... kurca graha :)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/08/2011 : 11:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
"Ako hoceš trofeje onda zapni i napravi nešto sa svojim klubom (Spursi nisu loša ekipa), postani legenda, a nemoj trcati za instant slavom u Chelsea, City ili Barselonu."

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/08/2011 : 11:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Nasri prakticki u Manchester Cityju!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/08/2011 : 11:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
konj.. Bolje da je dosao u UTD... Ali sudeci po utakmici sa Totenhenom pored onih klinaca nema mesta..
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/08/2011 : 13:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Možda ga pare ne zanimaju. Možda želi osvajati trofeje i igrati LP što sa onim šugavim Tottenhamom sigurno nece.



Svakako, ali o tome je trebalo ranije razmišljati kad je dolazio u taj klub. Tottenham je baš loš izbor, niti dobro kupuju, niti te mogu poslije dobro prodati. Loša odskocna daska.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/08/2011 : 07:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Adebayor u Tottenhamu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/08/2011 : 09:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Odlicno za Totenhem.. On i Defo mogu da budu dobar tandem...
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 26/08/2011 : 11:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Uf ali ce Adebayoru biti veselo opet na Emiratesu. Kao da ga ne mrze vec dosta

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/08/2011 : 11:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Boli njega q..
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 26/08/2011 : 12:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Odlicno za Totenhem.. On i Defo mogu da budu dobar tandem...


Da, iz 40 zicera dace 2 gola.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/08/2011 : 12:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Dace on golova... On i Defo ce biti bas dobar tandem...
Go to Top of Page
Page: of 74 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000