forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Porodicno stablo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/06/2011 :  23:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Narode, jel' pravio neko svoje porodicno stablo? Ima li neki dobar program za to? Kako ste to radili ako ste pravili, koji sistem?

Ja bih da sredim svoje stablo unazad koliko je moguce i da krenem sa researchom.. Svaki savet bi dobro dosao...

Ovo sam nasao za sada:
http://www.myheritage.rs/genealogija

Edited by - sawitch on 21/06/2011 23:42:59

Amos
Senior Member

Croatia
1612 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/06/2011 :  00:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Sawitchu, probaj na http://www.geni.com/.

Otvoriš profil i slažeš cijelo rodoslovlje s obiteljskim stablom, nadopunjavaš clanove obitelji gdje fale, a možeš se i povezivati s profilima drugih korisnika ako imate iste clanove stabla. Odlican site i nude odlicne alate za bavljenje rodoslovljima, može se unositi bezbroj podataka o svakom pojedinom clanu, cudesa!

Ja vec neko vrijeme imam profil tamo i stalno se otkrivaju novi ljudi s kojim sam na neki nacin u rodbinskoj vezi. Ako te zanimaju takve stvari, mislim da nema boljeg sitea na internetu od ovoga. Uz to je i masovan, preko sto milijuna korisnika pa valjda nije za baciti:)

Pomoc nam treba, pjesnik rece!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member

Croatia
1612 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/06/2011 :  00:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message

Otvoriš profil i slažeš cijelo rodoslovlje s obiteljskim stablom, nadopunjavaš clanove obitelji gdje fale, a možeš se i povezivati s profilima drugih korisnika ako imate iste clanove stabla. Odlican site i nude odlicne alate za bavljenje rodoslovljima, može se unositi bezbroj podataka o svakom pojedinom clanu, cudesa!

Ja vec neko vrijeme imam profil tamo i stalno se otkrivaju novi ljudi s kojim sam na neki nacin u rodbinskoj vezi. Ako te zanimaju takve stvari, mislim da nema boljeg sitea na internetu od ovoga. Uz to je i masovan, preko sto milijuna korisnika pa valjda nije za baciti:)

Pomoc nam treba, pjesnik rece!
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member

Croatia
1028 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 22/06/2011 :  00:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
sawitchu, ne kopaj preduboko. Shvatit ceš kako si potekao od majmuna. :)

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member

Croatia
1028 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 22/06/2011 :  00:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4065 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/06/2011 :  00:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message

Evo i naziva za pretke. Cik probaj da saznaš ko ti je bio ožmikur, a ko pardupana i koliko sestri imaš po sajkatavi!

Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4065 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/06/2011 :  00:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message

Evo i naziva za pretke. Cik probaj da saznaš ko ti je bio ožmikur, a ko pardupana i koliko sestri imaš po sajkatavi!

Go to Top of Page

globinjo
Moderator

Croatia
30658 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/06/2011 :  01:12:23  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by zlikovski

ne vrijedaj majmune...sawitch je nastao od shreka

Meskovic,Dzoni,Buljan,Holcer,Peruzovic,Rozic,Zungul,Muzinic,Oblak,Jerkovic ,Surjak.
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator

Croatia
30658 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/06/2011 :  01:12:23  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by zlikovski

ne vrijedaj majmune...sawitch je nastao od shreka

Meskovic,Dzoni,Buljan,Holcer,Peruzovic,Rozic,Zungul,Muzinic,Oblak,Jerkovic ,Surjak.
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member

5136 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 22/06/2011 :  01:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit cat claw's Homepage  Send cat claw a Private Message
Kakva korist da shvatis da ti je predak kurajber?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member

5136 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 22/06/2011 :  01:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit cat claw's Homepage  Send cat claw a Private Message
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  07:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

uuu.. Probacu... Hvala majstore... A stric mi cesto pricao neke interesantne price o pradedama, jer on to sve zna i kontam kako bi bilo lepo da napravim porodicno stablo i da zabelezim neke stvari...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  07:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

uuu.. Probacu... Hvala majstore... A stric mi cesto pricao neke interesantne price o pradedama, jer on to sve zna i kontam kako bi bilo lepo da napravim porodicno stablo i da zabelezim neke stvari...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  07:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

@Dessa
Za ovo nikad cuo nisam.. Tacnije jesam za askurdjela... Pa ko to uspe da smisli taj je majstor... Kontam da mi je kurajber ziveo tamo negde oko gradjenja piramida..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  07:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

@Dessa
Za ovo nikad cuo nisam.. Tacnije jesam za askurdjela... Pa ko to uspe da smisli taj je majstor... Kontam da mi je kurajber ziveo tamo negde oko gradjenja piramida..
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
7696 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/06/2011 :  07:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Nacrtaš na papiru, to je dovoljno.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
7696 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/06/2011 :  07:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Go to Top of Page

ponki
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2737 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 22/06/2011 :  08:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Neko od njih je imao kosu
Go to Top of Page

ponki
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2737 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 22/06/2011 :  08:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:

Neko od njih je imao kosu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  08:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Au.. Nedavno cale moj prica devojci: "Pokojni deda imao iz prvog braka cetvoro, pokojna baba dovela sa sobom iz prvog braka cetvoro i zajedno su imali cetvoro.." A0 je mali format samo za tu granu... Ima ih koliko hoces...

@Ponki
Svi imaju kosu osim mene.. Retki su celavci u familiji...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  08:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

Au.. Nedavno cale moj prica devojci: "Pokojni deda imao iz prvog braka cetvoro, pokojna baba dovela sa sobom iz prvog braka cetvoro i zajedno su imali cetvoro.." A0 je mali format samo za tu granu... Ima ih koliko hoces...

@Ponki
Go to Top of Page

ponki
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2737 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 22/06/2011 :  08:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:

@Ponki

Kolika li je samo kolicina pameti smjestena u tu tvoju glavu kad ni kosa na njoj ne moze uspjevati
Go to Top of Page

ponki
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2737 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 22/06/2011 :  08:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:

@Ponki

Kolika li je samo kolicina pameti smjestena u tu tvoju glavu kad ni kosa na njoj ne moze uspjevati
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  08:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Dobro da si primetio... Znas i sam da sa pametne glave kosa opada..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
31661 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/06/2011 :  08:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Dobro da si primetio... Znas i sam da sa pametne glave kosa opada..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member

Croatia
11166 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/06/2011 :  09:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Beli orao.
Naši pretci Beli orao bili su naših godina prije samo 400 godina i svatko od nas ima otprilike 32768 osoba koje može nazvati Beli orao.
Isto i za Bela pcela...

To nam govori da smo negdje daleko niz porodicno stablo svi povezani i da svako srodstvo ispod cukundjeda i cukunbabe (dokle vecina nas i ima znanje), nema previše težine.
Naime, navrndeda i navrbaba vec imamo po 16 od svakoga što je vec masa ljudi i teško za identificirati...

Strip Blackie & Jackie možete naruciti direktno od mene ili licitirati na aukcijama. Na 2 ili više gratis poštarina (paket). U OS osobno.
Prica i crtež: Crazy Jon, Žanr: humor / erotika, HC, A4 format, 52 str, c/b, Jezik: hrvatski, Naklada: 200 kom., Cijena: 69 kn.

Edited by - Obi-wan on 22/06/2011 09:16:32
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000