forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 volite li iznutrice?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 15:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
dzigerke,crevca,beli bubrezi daju mi snagu i moc!sto vise holesterola,alkohola i dr.zajebancija,to je duzi zivot!najverovatnije da cu ostati ko poslednji clan na forumu,osim ako se neko ne pridruzi ovom gastronomskom projektu!
izjasnite se na vreme!

Juznjak!
Tex Willer.

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/07/2011 : 15:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ne
dovoljno sam mocan i bez toga :)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 15/07/2011 : 15:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Nisam baš neki ljubitelj,ali zato povecam unos alkohola...... :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/07/2011 : 15:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Volim, ali moraju bit dobro spremljene, što je rijetkost, jbga..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 15:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Volim, ali moraju bit dobro spremljene, što je rijetkost, jbga..



recimo najbolja crevca su ona nesusena,tj ona ljigava,dodatno oprana a malo zaprzena na skari.jebes osusena crevaca!to ti je ko chips!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 15/07/2011 : 15:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Uh, ne baš. Od mesa samo vanjski dijelovi, a nekako sam skloniji ribi (i opcenito morskim plodovima) i povrcu.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 15:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Uh, ne baš. Od mesa samo vanjski dijelovi, a nekako sam skloniji ribi (i opcenito morskim plodovima) i povrcu.



neces ti dugo.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ne
dovoljno sam mocan i bez toga :)



Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by wolf

Uh, ne baš. Od mesa samo vanjski dijelovi, a nekako sam skloniji ribi (i opcenito morskim plodovima) i povrcu.



neces ti dugo.



Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Rolovana dzigerica na zaru, alo ljudi...budite ozbiljni. Nema zivota bez toga.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Rolovana dzigerica na zaru, alo ljudi...budite ozbiljni. Nema zivota bez toga.



bravo legendo!!!!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/07/2011 : 16:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Kobasice se prave tako što usitniš meso pa ih šibneš u oprana i dezinficirana criva. Prema tome, volim iznutrice???

Trljam ruke.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Kobasice se prave tako što usitniš meso pa ih šibneš u oprana i dezinficirana criva. Prema tome, volim iznutrice???



svaka cast!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/07/2011 : 16:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Moze bogami i bubrezi, teleci il svinjski, dobro kad se udinsta sa lukom, milina.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...



kad nekad svrnem u tvoj kraj,cekaju me muda janjeca!prava stvar,i pravi covek koji zna sta je loj,a loj posebno kombinujem s vinom!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Moze bogami i bubrezi, teleci il svinjski, dobro kad se udinsta sa lukom, milina.




Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/07/2011 : 16:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Zlotvor

A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...



kad nekad svrnem u tvoj kraj,cekaju me muda janjeca!prava stvar,i pravi covek koji zna sta je loj,a loj posebno kombinujem s vinom!

Crno vino Ravnih kotara...
Žive ljudi dosta dugo inace vamo jer samo domace vino šibaju! Nema majci da ce riknit ispod 84te, teško ko. A muda janjeca obavezno moraš probat, još ih caca usoli ma to ti je za prste polizat!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
beli bubrezi su muda od vepra.ne spadaju u iznutrice,vec u viseci deo,sorry.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/07/2011 : 16:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...



Odlicno. Vidim ja da cu morat postat dobar s tobom kako bi okusio sve te delicije

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Zlotvor

A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...



kad nekad svrnem u tvoj kraj,cekaju me muda janjeca!prava stvar,i pravi covek koji zna sta je loj,a loj posebno kombinujem s vinom!

Crno vino Ravnih kotara...
Žive ljudi dosta dugo inace vamo jer samo domace vino šibaju! Nema majci da ce riknit ispod 84te, teško ko. A muda janjeca obavezno moraš probat, još ih caca usoli ma to ti je za prste polizat!



tooo!ima da ih raskidam,a pre toga polizem,al to su muda.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/07/2011 : 16:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
I muda janjeca isto vise pa su onda atachment neki valjda... Ko ce im znat?
Ja znan da je moj did i caca njupali muda janjeca pecena. I to samo alfe kod mene šišaju
Rebra i but su za pi....!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Niste jos ni do gurmanskih skembica u saftu dosli...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/07/2011 : 16:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor

A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...



Odlicno. Vidim ja da cu morat postat dobar s tobom kako bi okusio sve te delicije

Ipak.... Glavni specijalitet kod mene je tuka (najcešce ukradena jer je slada ) ispod peke. Milina!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/07/2011 : 16:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor

A moj caca voli izist muda janjeca. Kad dere janje nikad muda ne bi bacia nego ih šibne u loju onako unutra i peci!
Ja npr volin uzet malo jetre pa je zapec na gradele, još ih pospen malo crnim vinom. Milina brale...



Odlicno. Vidim ja da cu morat postat dobar s tobom kako bi okusio sve te delicije

Ipak.... Glavni specijalitet kod mene je tuka (najcešce ukradena jer je slada ) ispod peke. Milina!


sta je tuka?

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/07/2011 : 16:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor
Ipak.... Glavni specijalitet kod mene je tuka (najcešce ukradena jer je slada ) ispod peke. Milina!



Cekaj malo, pa šta se sve uzgaja dole kod tebe?
Pa to je neki pravi zvjerinjak, mljac

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000