forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SERIE A - 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 61

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 15:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ma triba gledat u buducnost. Juve ima najbolju nogometnu školu na Cizmi pa bi stoga uz kvalitetan selekcijski rad, skauting i dobar posal na mercatu tribali ostvarit puno veci napredak nego što je to bilo dosad.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 15:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad


A vidiš da ne daju velike pare za igrace (Pastore) - mada je Menez stvarno otišao za smešne pare...

Jeste problem AM, ali Diego i Aquilani su se pokazali kao promašaj (opet, ne veci od njihovih trenera u Juventusu...), pa me ni malo ne cudi dolazak proverenog igraca na tu poziciju. (Još Marotta kao Pirocanac, a Pirlo free igrac.) A Conte istice kako ozbiljno racuna na Marchisija... Tako da je to-to... Zato je neophodno to levo krilo da rastereti sredinu terena, prošle godine su svi napadi išli preko Krase...

A Vucinic jeste jako dobar, samo što ja ne mogu da ga smislim. (Mada nisam mogao ni Zlatana, iako je bio na korak da postane najbolji centarfor u Evropi...) Mislim da je najveci problem to što del Piero nema adekvatnu zamenu, nakon svih ovih godina. Bio nam je potreban ili mlad, brz, kreativan AM ili second striker. Ja sam više bio za ovo drugo, konkretno Aguera ili Rossija, a na kraju - ništa...

Nema danas dobrih rezultata bez velikih ulaganja, ali kad pogledaš koliko je para potrošeno 4 godine unazad na igrace koji to nicim nisu vratili... Onda i ne cudi sadašnja politika.

Meni ipak ostaje veci žal za Rossijem, mada ima još vrimena do kraja prijelaznog roka. Ocekujem bar još jednog kvalitetnog igraca. Ovaj Vidal teško da može bit gori od Mela, a opet je shit što su olako prepustili Momu Sissoka koji je jako dobar igrac. Ceka se rasplet situacije s Eliom...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

LVG bi se pobio sa svakime u Torinu u rekordnom roku. Juve je konstruisan da neguje tradiciju, a ovaj pavijan bi otprilike prvog dana skinuo traku Alexu i naterao ga da igra desnog beka, jer mu se tako javilo u njegovim opseznim analizama. Mislim da bi ga ceo tim brzo izbojkotovao.



Verovatno, a posebno bi Toni najebao...

Ali, glede te tradicije, lako je bilo ranije kada si imao isti kostur ekipe godinama... Izgraden tim... Sada, trecu godinu za redom krecemo od nule.

Van Gaal se sigurno ne bi dugo zadržao, možda tek godinu dana, ali bi definitivno naucio igrace disciplini, ne bi bilo onog manekenisanja kao prošle sezone. I udario bi ofanzivne temelje tog "novog Juventusa" o kome se toliko prica, koje bi nadogradivao neko kao recimo Deschamps kasnije...

Drugo, i Ancelotti je bio dostupan...

Ovo su sve naglabanja jednog I-want-it-all-and-I-want-it-now navijaca sklonog tome da ne prihvata ekipu na terenu ako ne odgovara onoj iz njegove glave, tako das se ne obaziri previše...

Šalu na stranu, pljuvali su Ranierija, covek je radio odlicno, ali je imao del Piera i Nedveda u ekipi. E, sad nas ubija taj nedostatak vode (ili voda) na terenu, zbog cega je, po mom skromnom mišljenju, bilo neophodno dovesti igrace kao što su Ribery i Aguero... Videcemo vec.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Aguero je tebi vodja ? On je nestao u akciji u svakom bitnom mecu bilo za klub bilo za reprezentaciju. Slepa karijeru ceo zivot sto je Maradonin prizetko i nabuskava tamo neke Osasune i Celte. Ribery je previse neuracunljiv za moj racun, maloprespomenuti Van Gaal nije umeo da ga nauci pameti :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Meni ipak ostaje veci žal za Rossijem, mada ima još vrimena do kraja prijelaznog roka. Ocekujem bar još jednog kvalitetnog igraca. Ovaj Vidal teško da može bit gori od Mela, a opet je shit što su olako prepustili Momu Sissoka koji je jako dobar igrac. Ceka se rasplet situacije s Eliom...



Melo je bio odlican prošle sezone, ali nas je upropastilo ono njegovo majmunisanje nakon Quagline povrede... Lav na terenu, žao mi je što je otišao, uz pomoc psihologa bi prevazišao svoju impulsivnost, ali je jako važno da trener gradi ekipu po svom ukusu, s druge strane.

Eto, imali smo dva odlicna zadnja vezna, Mela i Sissoka, a dovodimo pojacanje upravo za tu poziciju... Deluje nelogicno, potpuno nelogicno, u situaciji kada dve godine nemaš levo krilo... Koje je najveci prioritet.

Ocigledno dva sedma mesta i neigranje u LŠ, cak ni u LE, odbija velike igrace... Uz to, najvece nade smo se olako odrekli - Giovinca... Ipak, ima još vremena do kraja prelaznog roka, ali Marotta je prvo navodio world class igrace kao što su Aguero i Benzema, onda posle tvrdio za Pirla, Vidala i Vucinica kako su to ta top pojacanja, a da to koliko koji igrac košta uopšte nije važno... Naravno, ne mora da bude, niko ništa ne može da garantuje u životu, ali su me ta licemernost i mazanje ociju navijacima pošteno iznervirali.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/08/2011 : 15:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Aguero je tebi vodja ? On je nestao u akciji u svakom bitnom mecu bilo za klub bilo za reprezentaciju. Slepa karijeru ceo zivot sto je Maradonin prizetko i nabuskava tamo neke Osasune i Celte. Ribery je previse neuracunljiv za moj racun, maloprespomenuti Van Gaal nije umeo da ga nauci pameti :D



Najbolji igraci cvrsto su vezani za svoje klubove - Ronaldo, Messi, Rooney... I Juve može samo da ih sanja. No, medu zvezdama ovog prelaznog roka, Aguero ili Rossi su meni dve najbolje opcije (bile).

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Imali smo dva zadnja vezna, sad imamo samo jednog - Vidala. S tim da je Melo otiša na posudbu u Galatasaray za što smo inkasirali 3 mil €. Dobro rješenje za krilo bi moga bit Cazorla jer igra s obe noge. Bastosa su odjebali, a dobro bi im doša baš za poziciju lijevog krila. A što se pak Giovinca tice... Tu samo mogu reci da je Parma napravila možda najjaci transfer u povijesti za tako male pare

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/08/2011 : 20:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika buka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...



znaci tebi je isto namještanje utakmice i nešto za što barca uopce nije kriva (osim ako barca nije platila profesoru x da utjece na suce)
majko božja, kojih sve gluposti možeš procitati...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 07/08/2011 : 21:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
znaci tebi je isto namještanje utakmice i nešto za što barca uopce nije kriva (osim ako barca nije platila profesoru x da utjece na suce)
majko božja, kojih sve gluposti možeš procitati...



ne, nego majko božja, koje gluposti covek može od tebe procitati..
idi i davi ljude s barsom negde drugde..
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 07/08/2011 : 21:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
Na nekom drugom forumu, ako je moguce

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 22:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

Na nekom drugom forumu, ako je moguce

Ova je dobra!
A pusti ga, vidiš da nema što reci kad zna da je istina...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/08/2011 : 23:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by supermark
znaci tebi je isto namještanje utakmice i nešto za što barca uopce nije kriva (osim ako barca nije platila profesoru x da utjece na suce)
majko božja, kojih sve gluposti možeš procitati...



ne, nego majko božja, koje gluposti covek može od tebe procitati..
idi i davi ljude s barsom negde drugde..



ispricavam se, u pravu si
profesor X je mentalnom snagom nagovorio suce da sude u barcinu korist
genij si
to uopce nije slicno sa dogovaranjem i potplacivanjem sudaca
bravo, fox mulderu
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7014 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/08/2011 : 23:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ispricavam se, u pravu si
profesor X je mentalnom snagom nagovorio suce da sude u barcinu korist
genij si
to uopce nije slicno sa dogovaranjem i potplacivanjem sudaca
bravo, fox mulderu


@supermark,, baš si zmaj, obožavaš ovu situaciju sam protiv svih. Priznaj, ima nešto perverzno u ovome.

Inace, uvijek sam bio veliki Juveov fan, još od vremena Platinija sam ih zavolio. Zadnjih godina zbog svima znanih razloga, potpuna letargija u vezi pracenja Juventusa, ali sad bi moglo puno bolje. Možda im i novi stadion donese srecu.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 23:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
U pocetku san mislia da san sam, a na kraju iman koelga navijaca kolko 'oceš!
Gil-galad, okiboki, Jerry Krause pa cak i Mairosu se izrazia kao jedan od obožavatelja Stare dame.
Baš lipo...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7014 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/08/2011 : 23:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
FORZA JUVE!!!


Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/08/2011 : 23:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/08/2011 : 09:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

FORZA JUVE!!!






Jel Juve jos u seriji A?
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/08/2011 : 10:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
ispricavam se, u pravu si
profesor X je mentalnom snagom nagovorio suce da sude u barcinu korist
genij si
to uopce nije slicno sa dogovaranjem i potplacivanjem sudaca
bravo, fox mulderu



bez uvrede, ali tvoji postovi o barsi se svode na ovo -
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/08/2011 : 10:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Jerry Krause

FORZA JUVE!!!






Jel Juve jos u seriji A?

Ne, Inter je

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2011 : 12:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by supermark
ispricavam se, u pravu si
profesor X je mentalnom snagom nagovorio suce da sude u barcinu korist
genij si
to uopce nije slicno sa dogovaranjem i potplacivanjem sudaca
bravo, fox mulderu



bez uvrede, ali tvoji postovi o barsi se svode na ovo -



za razliku od tebe koji si se ubio od argumenata i cinjenica
prava si wikipedia
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/08/2011 : 12:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Jerry Krause

FORZA JUVE!!!






Jel Juve jos u seriji A?

Ne, Inter je



Zezam se!
Nemam ja straha sto se tice Juventusa.
Opasni su oni STARCI iz Milana
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/08/2011 : 12:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
za razliku od tebe koji si se ubio od argumenata i cinjenica
prava si wikipedia



Argumenti i cinjenice su da je ovo topik o Seria-i A, a ti filozofiraš o Barseloni, iako te niko nije ni spomenuo.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13368 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/08/2011 : 12:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot
Zezam se!
Nemam ja straha sto se tice Juventusa.
Opasni su oni STARCI iz Milana



Oni što uzeše titulu i superkup vama ispred nosa?
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/08/2011 : 12:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Kojot
Zezam se!
Nemam ja straha sto se tice Juventusa.
Opasni su oni STARCI iz Milana



Oni što uzeše titulu i superkup vama ispred nosa?



Na zalost tako je
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2011 : 13:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by supermark
za razliku od tebe koji si se ubio od argumenata i cinjenica
prava si wikipedia



Argumenti i cinjenice su da je ovo topik o Seria-i A, a ti filozofiraš o Barseloni, iako te niko nije ni spomenuo.



još si i slijep:

quote:
Originally posted by Zlotvor

A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika buka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...


Edited by - supermark on 08/08/2011 13:22:26
Go to Top of Page
Page: of 61 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000