forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 SERIE A - 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 61

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13374 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/08/2011 : 13:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by supermark
za razliku od tebe koji si se ubio od argumenata i cinjenica
prava si wikipedia



Argumenti i cinjenice su da je ovo topik o Seria-i A, a ti filozofiraš o Barseloni, iako te niko nije ni spomenuo.



još si i slijep:

quote:
Originally posted by Zlotvor

A što se pak, licemjerja i nelojalnosti tice što je nabroja supermark... Heh, stvarno zadivi covik. Prica o tome da se u medijima previše pretumbavaju napisi o tome kad igrac prede iz Reala u Barcu i obrnuto, dok u Seriji A se ne stvara tolika buka. A dobro onda, kad je vec tako ajmo malo na ono pitanje o najmještanju utakmica gdje su svi stigmatizirali Juve, Milan i Fiorentinu (Juve najviše jer je dobia i najvecu kaznu) a ne spominje se to da je Barca svoja tri trofeja iz LP osvojila uz veliku, veliku sudacku pomoc. E moj supermark...





Slep si ti, jer da odeš na prvu stranu, možda bi primetio ko je zapoceo sve ovo sa konstatacijom da je italijanska liga sranje.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/08/2011 : 13:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
pa to je vezano uz temu,
pa ti si stvarno slijep!
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 08/08/2011 : 14:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13374 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/08/2011 : 14:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Sa tobom se ne treba raspravljati, samo troluješ o Barsi, zasrao si svaki topik. Kad neko kaže nešto loše o Barsi, ko da ti je uvredio najrodenije.

Odrasti.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/08/2011 : 14:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Imrahile, tek san prije kad san se ulogira na laptop skužia da je iznad tvojih aprrove smajlica bila slika Milanove momcadi a kako je odma ispod mog posta pomislia san da su stavljeni zato jer voliš Juve Missunderstood

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13374 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/08/2011 : 14:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
A meni bilo cudno što me to pitaš kad sam stavio sliku milana
sve ok
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/08/2011 : 15:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

A meni bilo cudno što me to pitaš kad sam stavio sliku milana
sve ok

Ma to je zato što mi na kompu od stare se ne mogu vidit slike koje postaju ljudi na forumu. Neman pojma zašto
Bitno da je rješen nesporazum Ako ga je uopce i bilo...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 31/08/2011 : 11:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Nizozemski reprezentativac Eljero Elia novi je igrac Juventusa! Juventus je platio 9 mil. € odštete HSV-u, a potpisao je na 4 godine. Iako dešnjak, ovaj polivalentan igrac može igrati na oba krila.

Eto, pitanje krila je rješeno pa izgleda da ce Mirko ipak u napad...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/09/2011 : 15:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Veceras svecano otvorenje novog Delle Alpija!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/09/2011 : 15:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Bufon + 22 miliona eura = novi stadion..

Italijanska liga je uzasno losa.. I meni tesko gledljiva.. A kada se setim tamo negde kraja devedesetih kada sam morao svaki gol u ligi da vidim... pfff...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/09/2011 : 15:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Nažalost

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 09/09/2011 : 02:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
S jedne strane - trenutak za istoriju, a s druge - igra koja ne zaslužuje ni da bude opljuvana, boli koliko je loše bilo gledati Juve veceras, zaista...

Posle onako lepe ceremonije, s kakvom bi moglo da prode i otvaranje Olimpijade, onakva igra i nonšalantnost je za nevericu. I Conte je bio besan posle utakmice, bez obzira što je prijateljska... Imaju tri dana da se poprave, Giovinco ce, kao i do sada, biti veoma raspoložen da nam napuni mrežu...

No, necu o tome... Bilo je dirljivo videti jednog pored drugog Bonipertija i del Piera, u odredenim trenucima sam ostao bez daha, bukvalno!!!



Sve one legende na jednom mestu vidaju se once in a lifetime... Jedna od najlepših stranica istorije kluba.
http://www.youtube.com/watch?v=NGItEv9xOKg

A malo, po malo, istisnucemo i onaj šljam od igraca...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2011 : 10:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Odlicna ceremonija.. Bacio sam pogled na skraceni snimak...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7046 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/09/2011 : 12:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Juve: s novim stadionom na staze stare slave ili ne!?



Torinski nogometni gigant Juventus u cetvrtak navecer je imao ceremoniju službenog predstavljanja svog novog stadiona u prijateljskom ogledu protiv engleskog treceligaša Notts Countyja.
U pitanju je najstariji profesionalni nogometni klub na svijetu, osnovan 1862. godine, koji je prije više od 100 godina, 1903. godine, pomogao Juventusu u odabiru ''crno-bijelih'' dresova, koje engleski klub i danas koristi kao osnovnu garnituru. Tocnije, ucinio je to navijac Notts Countyja iz Nottinghama, koji je ucinio uslugu Englezu Johnu Savageu, tada igracu ''stare dame''. Juventus je, pak, do 1903. godine igrao u ružicastim dresovima...
Utakmica je završila rezultatom 1-1. Juventus je bio daleko bolja momcad na terenu, imao je puno više prilika. Do vodstva je stigao u 53. minuti. Tada je vratar engleske momcadi obranio penal koji je izveo Fabio Quagliarella, ali je na odbijenu loptu pritrcao Luca Toni i lakocom je iz blizine poslao u mrežu. Tako je Luca Toni postao autor prvog pogotka na novom stadionu, koji još nema službeno ime.
Gosti su izjednacili tri minute prije kraja, kada je 35-godišnji Lee Hughes u jednoj gužvi u kaznenom prostoru domacina iz blizine poentirao za konacnih 1-1.

Prekrasan novi, moderni stadion kapaciteta 41.000 sjedecih mjesta, koji sadrži 84 luksuzne lože, izgreden je na mjestu srušenog Delle Alpija.

U vlastiti stadion zasad nepoznatog imena (traži se nositelj prava na ime, automatski i najizdašniji sponzor kluba) Juventus je uložio 122 milijuna eura, cime je postao prvi vlasnik privatnog stadiona u Italiji.

Atletska staza po kojoj je Delle Alpi bio poznat je uklonjena i prvi redovi tribina od rubova igrališta su udaljeni samo sedam metara. Oni najdalji su 49 metara od igrališta.

Novi bi stadion trebao klubu donositi goleme prihode. U klubu su procijenili da ce vec u ovoj godini privrijediti 32 milijuna eura, dakle više od cetvrtine cijene same investicije.

Samo 6.5 milijuna eura godišnje ce se u klupsku blagajnu slijevati od sponzora stadiona. Pravo na ime Juventus i dalje nudi zainteresiranim kupcima na 12-godišnje razdoblje.

Konstrukciju osnovno drži 86 metara visoki potporanj u talijanskim nacionalnom bojama. U krugu objekta ukupno je zakupljen 21 lokal u kojem ce biti restorani i kafici, a s vanjske strane stadiona direktno ce se ulaziti u supermarket.

Pred stadionom ima 4000 prakirnih mjesta, a sa središtem grada novi Juventusov dom povezuju poboljšane linije javnog prijevoza.

Prvu natjecateljsku utakmicu Torinezi ce na svojoj novoj areni odigrati vec u nedjelju, kada u dvoboju drugog (prvo je odgodeno) kola Serije A docekuju Parmu.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16383 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/09/2011 : 21:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Katastrofa, Lacio je lako dao dva gola za dvadesetak minuta.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4066 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/09/2011 : 21:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
Dobar pocetak Lacia!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16383 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/09/2011 : 21:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
2:2 na poluvremenu.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/09/2011 : 21:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Poslije prvog poluvremena se vidi da ce Aquilani biti pravo pojacanje... Interu, Juventusu i svim ostalima koji se nadaju da ce uzeti naslov Milanu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 09/09/2011 21:36:19
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8201 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 09/09/2011 : 21:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Nesican se kad san zadnji put gleda ovako dobru utakmicu Serie A.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/09/2011 : 22:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
'bem ti ovakav pocetak lige.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16383 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/09/2011 : 22:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Dobra utakmica, ali loš rezultat.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2011 : 23:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nisam gledao utakmicu ali me raduje 2:2 u Italiji i sto kazete da je dobra utakmica... Nostalgija za Serijom A je ogromna... i prvi put kada sam ozbiljnije poceo da pratim fudbal bacio sam se na Seriju A... Dobra pojacanja za Lacio.... Obojica postigli gol... Ko je bio najbolji u obe ekipe? Kakva je odbrana Lacija?
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/09/2011 : 09:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
Nisam gledao utakmicu ali me raduje 2:2 u Italiji i sto kazete da je dobra utakmica... Nostalgija za Serijom A je ogromna... i prvi put kada sam ozbiljnije poceo da pratim fudbal bacio sam se na Seriju A... Dobra pojacanja za Lacio.... Obojica postigli gol... Ko je bio najbolji u obe ekipe? Kakva je odbrana Lacija?


Ja se ne bih složio da je utakmica bila neki bogznakakav kvalitet. Valjda sam gledao previše utakmica engleskih, španskih i njemackih timova, u poredenju s tim utakmicama ovo sinoc je usporeni snimak. U Serie A još uvijek nije sprovedena (r)evolucija po pitanju brze predaje lopte tako da se ne trebaju cuditi kad im Inter opet izgubi od nekog Schalkea 5:2 kod kuce.

Kod Milana je najaktivniji bio Boateng, agilan, žustar, imao dvije dobre prilike. Ibrahimovic je bio bez pravih lopti (gol , Cassano je dao gol i namjestio prvi, ali je veci dio utakmice proveo placuci sudijama. Nesta bi mogao razmisliti o kraju karijere - kod oba gola je bio prespor, premekan. Ipak, valja reci i da je spasio Milan poraza kad je Cisse pretrcao i prevario Abbiatija, skinuo je loptu sa noge Francuzu.

Kod Lazija je Mauri namjestio oba gola, Cisse je pored gola imao i spomenutu šansu. Klose je pored postignutog gola imao još jednu priliku. Odbrana Lazija manje-više OK, uz izuzetak Zaurija koji je igrao katastrofalno i preko kojeg su pala oba gola. Prednji red Lazija je ipak puno kvalitetniji dio tima, najbolji igrac zadnje linije je bio golman Bizzari. Naš Lulic je igrao zadnjih 10 minuta.

Potpis.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8201 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/09/2011 : 09:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Ne sican se kad je Ibrahimovic doda onoliko baluna u jednoj utakmici. svako dodavanje mu je bilo plemenito. Sinoc me stvarno oduševija. Nisan ima namjeru gledat utakmicu, ali kako nije bilo ništa na TV to je bija jedini izbor. Inace me Seria A ubija, ali ovo sinoc je bilo jako dobro.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 10/09/2011 : 10:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Nisam gledao utakmicu ali me raduje 2:2 u Italiji i sto kazete da je dobra utakmica... Nostalgija za Serijom A je ogromna... i prvi put kada sam ozbiljnije poceo da pratim fudbal bacio sam se na Seriju A... Dobra pojacanja za Lacio.... Obojica postigli gol... Ko je bio najbolji u obe ekipe? Kakva je odbrana Lacija?

U Milanu su ponajbolji bili Cassano i Zlatan, namještali su prilike jedan drugom, Cassano je pogodio stativu, Zlatanu je golman skinuo zicer... Aquilani me razocarao, prvo je na samom pocetku fulao stopostotan zicer koji mu je namjestio Zlatan, to bi vjerojatno drugacije usmjerilo utakmicu, a kasnije je djelovao izgubljen. Doduše, sudjelovao je u akciji za prvi gol, ali to je premalo od covjeka oznacenog kao Mister X. Lazio je igrao dvadesetak minuta, zahvaljujuci odlicnima nabacajima Maurija (oba puta preko Antoninija) i greškama Milanovih stopera zabio dva gola, a onda se povukao pa im je do kraja utakmice najbolji igrac bio vratar Bizzarri.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 10/09/2011 11:00:39
Go to Top of Page
Page: of 61 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000