forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Vaterpolo; 11/12.05.2012 Pro Reccu naslov!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/01/2012 : 16:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Meni je najjaci momenat bio u prvoj cetvrtini, jedan od naših trza loptom pet puta na šutu, sve se osvrce hoce li mu prici iko od crnogoraca, i onda mu oni 'ukradu loptu' :D
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 16:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hahahahaha... Pa da... A Janovic se raspucao..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 23/01/2012 : 17:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
isprasili smo vas :-)))
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/01/2012 : 17:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Prejaki ste :P
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 17:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Kakvo rasturanje. I još su sudje navlacile na vodenicu Srbije. 15-16 iskljucenja je bilo... no srecom Srbima je cesto ispadala lopta

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2012 : 17:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja mislim da necemo pustiti Crnogorce, nego da ce oni zasluženo pobediti!


Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 17:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
EP: Poraz Srbije naljutio najviše Hrvate



Poraz Srbije od Crne Gore u poslednjem kolu B grupe Evropskog šampionata nije tragican ukoliko se posmatra sa samo jedne strane. One u kojoj motiv igra najvecu ulogu. Duel u Ajndhovenu je "sokolovima" doneo plasman u baraž za polufinale. Srbiji... Ništa. Medutim, poraz od 7:11 (2:3, 1:3, 4:3, 0:2) bi trebalo da bude svojevrsna opomena.

Crnogorci su od petog minuta prve deonice zagospodarili u bazenu. Soro više nije "cinio cuda", što jeste njegov kolega na drugoj strani Šcepanovic. Odbrana je kasnila, a napad izabranika Dejan Udovicica bio "kilav". Nikako konkretan. Previše lopti smo izgubili, previše situacija sa igracem manje smo propustili. Ipak, ovo je svakako partija za zaborav, a Crna Gora, verujemo, od ovoga bolje ne može.

Poraz ce se više analizirati u Hrvatskoj nego i u taboru naših vaterpolista jer su "barakude" ostale bez baraža. Najverovatnije jer nije realno da Rumunija pobedi ili "otkine" bod Nemackoj. Braca Janovic, Nikola i Mladen su dali pet golova (Nikola tri), Ivovic je takode dao tri dok su po jedan dali Petrovic, Klikovac i Jokic. Mrežu odlicnog Šcepanovica pogadali su Pjetlovic (2), Gocic (2), Udovicic, Prlainovic i Aleksic.

Srbija - Crna Gora 7:11 (2:3, 1:3, 4:3, 0:2)

Bazen: Peter van den Hugenband.
Gledalaca: 500.
Sudije:Stavridis (Grcka), Levin (Izrael).
Igrac više: Srbija 12 (4), Crna Gora 4 (1).
Dva igraca više: Crna Gora 1 (1).
Petreci: Crna Gora 3 (2)

SRBIJA: Soro, Šaponjic, Gocic 2, Udovicic 1, Cuk, Pijetlovic 2, Nikic, Aleksic 1, Radjen, Filipovic, Prlainovic 1, S.Mitrovic, B.Mitrovic.

CRNA GORA: Radic, Brguljan, Paskovic, Petrovic 1, Klikovac 1, Radovic, M.Janovic 3, N.Janovic 2, Ivovic 2, Zlokovic, Gojkovic, Jokic 1, Šcepanovic.

B grupa, 5. kolo:

Hrvatska - Španija 11:10
Srbija - Crna Gora 7:11
Rumunija - Nemacka (17:30)

TABELA: Srbija 12, Crna Gora 10, Hrvatska 9, Nemacka (-1) 6, Španija 4, Rumunija (-1) 0.

A grupa, 5. kolo

Turska - Madarska 14:30
Makedonija - Holandija 19:00
Italija - Grcka 20:30

TABELA: Madarska 12, Italija 9, Grcka 9, Makedonija 3, Holandija 3, Turska 0.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 23/01/2012 : 17:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
EP: Poraz Srbije naljutio najviše Hrvate


LOL, evo ljut san ka pas. Ni 1% Hrvata nista drugo nije ocekivao.
Bez obzira na sve sami smo krivi, naravno.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/01/2012 : 19:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Nisam gledao tekmu,ali ako je ovako kako pricaju na forumu jebo ti sport i šport
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Hrvatski mediji: Madarski vaterpolisti se smijali na tribinama

Hrvatski mediji su nakon utakmice Crne Gore i Srbije na Evropskom prvenstvu u Ajndhovenu jedinstveni: Smatraju da duel te dvije selekcije nije bio regularan, te da su "delfini" spustili gas u duelu sa "ajkulama".

"Nakon što su poveli s 2:0, najbolja momcad prvenstva je dopustila Crnoj Gori da da nevjerojatnih šest pogodaka zaredom, a njihov izbornik Udovicic neuspješno je glumio zabrinutost na klupi. Imali su toliko puta igraca više da je bilo teško pobrojati. Samo su se dodavali u krug ne želeci uputiti udarac kad se otvorila šansa. Ispadala im je lopta kao pocetnicima, a po informacijama iz Eindhovena, madarski vaterpolisti glasno su se na tribinama smijali potezima srpskih kolega", piše dnevnik.hr.



Hrvatski mediji izgleda namirisali neku namještaljku

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 23/01/2012 : 19:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Naravno, da su Crnogorci i Hrvati namestili tako da Srbija ispadne, vec bi se povela prica kako smo vecite zrtve, svi nas mrze, koriste plemenitu stvar kao sto je sport za zakulisne radnje... ali kad mi namestamo, e to je vec poetska pravda, "tako treba".
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 19:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Namišteno ili ne, 'Rvatima niko nije kriv što su popušili od Švaba. End of story.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2012 : 19:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
To su pravi sportaši!

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 19:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
'ajde sad, da sklonimo zajebanciju na stranu.. Ja da sam selektor, ubacio bih drugu ekipu ili rekao prvoj da igraju skroz lagano, da uigravaju neke varijante.. Da ne forsiraju.. Zbog cega bi se ubijali da pobede Crnogorce?! Za kurcevo zdravlje.. A pitanje je i da nam treba da li bismo bas pobedili.. Nisu ni oni losa ekipa... Imas polufinale pred tobom a treba da juris i bedis u utakmici bez ikakvog znacaja.. A zatim, nakon one utakmice sa Hrvatima, ko je mogao ocekivati da ce uopste pokusati da pobede!?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 20:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Gocic: Nije nam se nikada desilo da drugi cekaju šta cemo mi uraditi

Prvu pobedu Crne Gore nad Srbijom u poslednje tri godine najbolje je prokomentarisao Andrija Prlainovic rekavši da su "oni imali veliku želju i to se videlo u bazenu". U pravu je, jer on i saigraci u ovom susretu nisu imali nikakav imperativ osim da se ne povrede.

Slicno je razmišljao i Duško Pjetlovic, jedan od najboljih centara sveta, koji se nije naigrao u duelu sa Crnogorcima.

- Ne možemo da poreknemo da smo bili opušteniji od njih. To je cinjenica. Medutim, postoje neke stvari u igri koje mi se ne dopadaju. Pre svega se to odnosi na odbranu gde neke elemente moramo da korigujemo. Nadam se da cemo u tome uspeti u naredna tri dana.

O motivu je pricao i Živko Gocic, koji je protivnicima dao dva gola. Medutim, priznao je da "utakmica nije bila laka jer nikada nisu igrali, a da drugi cekaju šta ce se desiti".

- Videlo se da nismo ušli u mec kako je trebalo. Nismo imali takav motiv kakav su imali Crnogorci. Do kraja trece cetvrtine smo i držali prikljucak... Dobijali smo igraca više i nismo bili kvalitetni u realizaciji. Utakmica uopšte nije bila laka. Medutim, moram da kažem da nam se nikada ovako nešto nije desilo, da drugi cekaju šta cemo da uradimo, kako cemo da odigramo, a da samo prvi u grupi. To nismo uspeli da savladamo iako smo imali želju da pobedimo. Cekamo rivala, a Crnoj Gori želim svu srecu u cetvrtfinalu.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 23/01/2012 : 20:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
O cemu ti tacno pricas? Razumeo bih da su nas ljudi nadigrali, da je crnogorski golman skidao nemoguce lopte, da smo slabo gradili pozicije za sut. Ovako imas igraca vise, dobacujes se 15 sekundi i onda ne sutnes. I onda jos jednom tako. Pa jos jednom. A u odbranu smo se vracali tako da je uvek neko zaostajao i uvek su Crnogorci kao slucajno imali samog igraca na krilu dok nas jos nije presao ni centar. Ili serija napada u kojima se sutira odmah po prijemu lopte, sa 10, 20, 120 metara od protivnickog gola. Ako si najbolji (a to nasi pretenduju da budu) nema smisla da pustas protivnika da Hrvatska ili Madagaskar ne bi prosli dalje.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 20:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne pustaju oni Crnogorce da bi se ogradili od bolje ekipe vec iz ciste osvete... O tome pricam.. Ali i da nije toga, da je utakmica sa Hrvatskom prosla u fer atmosferi opet bih ja kao trener rekao da igraju lagano jer treba da odmori ekipu za polufinale a ne da pritiska na beznacajnoj utakmici.. O tome pricam...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 23/01/2012 : 20:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Problem je sto oni nisu igrali kao na treningu, nego kao da su uplatili svu svoju imovinu u kladionici na pobedu Crne Gore

Secam se, i ne bese tako davno, 2004. kada su nas Brazilci namestili da igramo sa Rusima u 1/4 na OI u odbojci. Tada nam ne bese pravo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 20:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nije moglo nigde da se igra na Crnu Goru.. Svuda bilo blokirano... Drugar danas hteo 1500 eura da igra..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/01/2012 : 21:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Ma da ne preterujemo,i Hrvati bi isto napravili da smo mi bili u pitanju...evo kazu da su u rukometu Slovenci i Island odigrali na rezultat.Ja samo hocu reci jebes ti taj sport
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 23/01/2012 : 21:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma da ne preterujemo,i Hrvati bi isto napravili da smo mi bili u pitanju...evo kazu da su u rukometu Slovenci i Island odigrali na rezultat.Ja samo hocu reci jebes ti taj sport



Ali bismo i osudili

Jebes ti te kladionice kada blokiraju uplate

Edited by - o.O 321 on 23/01/2012 21:09:51
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja se nadam da ce Hrvatska ispasti samo zbog Rudiceve izjave.

http://www.index.hr/sport/clanak/rudic-ne-mogu-vjerovati-da-nam-sude-grk-i-madjar-tesko-cemo-do-medalje-/595010.aspx


idiot. nabijem i njega i medalju.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13433 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/01/2012 : 21:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
obezbedili prvo mesto i neko ocekuje da cemo ici na pobedu?

fasciniran sam kakvih sve ljudi ima
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Namišteno ili ne, 'Rvatima niko nije kriv što su popušili od Švaba. End of story.


a sta su trebali? radje dati da hrvatska prodje od crnogoraca? pa sta su svi ovdje pali sa marsa?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 21:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Zlotvor

Namišteno ili ne, 'Rvatima niko nije kriv što su popušili od Švaba. End of story.


a sta su trebali? radje dati da hrvatska prodje od crnogoraca? pa sta su svi ovdje pali sa marsa?

Aj procitaj moj post ponovo. I probaj to ucinit natrizno. E onda ceš skužit "tko" je krivac za naše ispadanje.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000