forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Vaterpolo; 11/12.05.2012 Pro Reccu naslov!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

To su pravi sportaši!


za razliku od svih nasih sportasa. da zapocnem od nogometa u engleskoj i turaka i portugala pa na dalje?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Zlotvor

Namišteno ili ne, 'Rvatima niko nije kriv što su popušili od Švaba. End of story.


a sta su trebali? radje dati da hrvatska prodje od crnogoraca? pa sta su svi ovdje pali sa marsa?

Aj procitaj moj post ponovo. I probaj to ucinit natrizno. E onda ceš skužit "tko" je krivac za naše ispadanje.


nisam trebao tebi riplajati:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2012 : 21:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Hrvatska je u rukometu na prvenstvu u Njemackoj mislim ... prije par godina?... igrala zadnju utakmicu grupe sa... španjolskom mislim? Tko pobijedi ide na Francuze u cetvrtfinalu. Prvo poluvrijeme je bilo tragikomicno, nitko ne želi dati gol. I onda su naši na poluvremenu popizdili i odlucili igrati normalno i pobijedili. I poslije ispali od Francuza.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 21:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Zlotvor

Namišteno ili ne, 'Rvatima niko nije kriv što su popušili od Švaba. End of story.


a sta su trebali? radje dati da hrvatska prodje od crnogoraca? pa sta su svi ovdje pali sa marsa?

Aj procitaj moj post ponovo. I probaj to ucinit natrizno. E onda ceš skužit "tko" je krivac za naše ispadanje.


nisam trebao tebi riplajati:)

A mamlaze, 'ben li ti sunašce što te grije!
Brži ti je jezik od tikve cccccc...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 21:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Hrvatska je u rukometu na prvenstvu u Njemackoj mislim ... prije par godina?... igrala zadnju utakmicu grupe sa... španjolskom mislim? Tko pobijedi ide na Francuze u cetvrtfinalu. Prvo poluvrijeme je bilo tragikomicno, nitko ne želi dati gol. I onda su naši na poluvremenu popizdili i odlucili igrati normalno i pobijedili. I poslije ispali od Francuza.

Pa što nije pobjeda protiv Engleza na Wembleyu najbolji primjer fair playa? Iako nam nije tribalo pobjedili smo ih. To je pravi pobjednicki mentalitet, nikakve kalkulacije i ostale pizdarije

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
a tek za blazevica u engleskoj? i onda nas njemcovi naguzili:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
zlotvore beeelj:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 21:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Sta ispadne kada se dogovore Srbi i Crnogorci?






Hrvati!


Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/01/2012 : 21:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
savicu mamlaze:) hehehe:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/01/2012 : 21:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

savicu mamlaze:) hehehe:)


Pravi je mamlaz
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2012 : 22:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
Ma koji vatrepolo taj sport treba zabraniti ..Da nije Partizana ne bih pogledao ni jednu jedinu utakmicu...Glup sport u kome sudija igra glavnu ulogu...

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 22:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Isto kao i u rukometu, iskljucenja ubijaju u pojam.
Zato u odbojci i tenisu sudijska uloga je svedena na minimum, a tamo postoji zato i odredena kultura da ne možeš baš puno prigovarati.

No, vaterpolo je veoma zahtevan sport i težak, puno je tu truda i treninga potrebno uložiti da bi bio vrhunski vaterpolista.Nisu badava vaterpolisti i najkršniji momci.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 22:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

Ma koji vatrepolo taj sport treba zabraniti ..Da nije Partizana ne bih pogledao ni jednu jedinu utakmicu...Glup sport u kome sudija igra glavnu ulogu...



Ja vaterpolo pratim samo kad igra reprezentacija!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/01/2012 : 22:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Sta ispadne kada se dogovore Srbi i Crnogorci?






Hrvati!




nemoj mi te medunacionalne šale,jer ako te ja dohvatim od tebe nece ostati ni srbinglodaru

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2012 : 22:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by radulovic marko

Ma koji vatrepolo taj sport treba zabraniti ..Da nije Partizana ne bih pogledao ni jednu jedinu utakmicu...Glup sport u kome sudija igra glavnu ulogu...



Ja vaterpolo pratim samo kad igra reprezentacija!

Jebiga sta ces kad se Vatrepolo klub Zvezda komletno udavio ..

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 22:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by radulovic marko

Ma koji vatrepolo taj sport treba zabraniti ..Da nije Partizana ne bih pogledao ni jednu jedinu utakmicu...Glup sport u kome sudija igra glavnu ulogu...



Ja vaterpolo pratim samo kad igra reprezentacija!

Jebiga sta ces kad se Vatrepolo klub Zvezda komletno udavio ..


Bez obzira na to, pratio bih samo kad igra Srbija, vaterpolo klubovi me ne zanimaju. Nikakva prvenstva, niti bilo šta drugo, samo kad igra naša reprezentacija. E onda navijam svim srcem za naše!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 23/01/2012 22:42:08
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2012 : 22:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by radulovic marko

Ma koji vatrepolo taj sport treba zabraniti ..Da nije Partizana ne bih pogledao ni jednu jedinu utakmicu...Glup sport u kome sudija igra glavnu ulogu...



Ja vaterpolo pratim samo kad igra reprezentacija!

Jebiga sta ces kad se Vatrepolo klub Zvezda komletno udavio ..


Bez obzira na to, pratio bih samo kad igra Srbija, vaterpolo klubovi me ne zanimaju. Nikakva prvenstva, niti bilo šta drugo, samo kad igra naša reprezentacija. E onda navijam svim srcem za naše!

Ja i kad gledam partizan ,nemam neku emociju a jos reprezentacija...Tako mi je sve jedno...Kad vidim da sudija svira sta hoce i kako hoce ,odmah prebacim...Jebeno glup sport...

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 22:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

Ja i kad gledam partizan ,nemam neku emociju a jos reprezentacija...Tako mi je sve jedno...Kad vidim da sudija svira sta hoce i kako hoce ,odmah prebacim...Jebeno glup sport...



Ne može da mi bude svejedno kad igra Srbija. Bilo koji sport da je u pitanju, kad igraju naši, tu sam da navijam za njih, to je valjda, po meni, normalno!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 23/01/2012 22:46:56
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 22:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by radulovic marko

Ja i kad gledam partizan ,nemam neku emociju a jos reprezentacija...Tako mi je sve jedno...Kad vidim da sudija svira sta hoce i kako hoce ,odmah prebacim...Jebeno glup sport...



Ne može da mi bude svejedno kad igra Srbija. Bilo koji sport da je u pitanju, kad igraju naši, tu sam da navijam za njih, to je valjda, po meni, normalno!



Majka Srbija ispred svega!
U inat svima.

Edited by - tumen on 23/01/2012 22:50:30
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/01/2012 : 22:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma da ne preterujemo,i Hrvati bi isto napravili da smo mi bili u pitanju...


Ne bi sigurno, mi imamo ponosa i idemo uvik po pobjedu.
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 23/01/2012 : 22:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma da ne preterujemo,i Hrvati bi isto napravili da smo mi bili u pitanju...


Ne bi sigurno, mi imamo ponosa i idemo uvik po pobjedu.



A ono jes, nas je razlicita majka dojila

Jesi li siguran u ovo? Kladim se da ima makar 10 njih koji se nece sloziti sa tobom (a isto su "mi")
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma da ne preterujemo,i Hrvati bi isto napravili da smo mi bili u pitanju...


Ne bi sigurno, mi imamo ponosa i idemo uvik po pobjedu.


Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 23:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch

Sta ispadne kada se dogovore Srbi i Crnogorci?






Hrvati!




nemoj mi te medunacionalne šale,jer ako te ja dohvatim od tebe nece ostati ni srbinglodaru



Pa sta cu kad imam materijala da vas zezam malo...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Da ja igram za Azerbajdžan protiv Nigerije i Nigerijac mi na terenu ozlijedi suigraca, a sutra igram protiv Perua utakmicu o kojoj ovisi prolaz Nigerije, a meni ne treba pobjeda, mislim da bih se sigurno malo manje trudio.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/01/2012 : 02:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Da ja igram za Azerbajdžan protiv Nigerije i Nigerijac mi na terenu ozlijedi suigraca, a sutra igram protiv Perua utakmicu o kojoj ovisi prolaz Nigerije, a meni ne treba pobjeda, mislim da bih se sigurno malo manje trudio.


ja se ne bi manje trudio jer me boli kurac i za nigerijca i za peruanca nego bi grizao iz sve snage jer igram za svoju zemlju.ja ne bi nikom pustio ni na dva mala,a kamo li da pustam igrajuci za reprezentaciju.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000