forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bojite li se velikih zmija??
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 08/11/2011 : 19:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by wele
Mršnuti ga s foruma dok ne napuni 17.


Neka, neka. Puno smo se svi uozbiljili u zadnje vrijeme, fali nam maloljetnika na hormonima koji ce nam uljepšati dan svojim koloritnim odvalama.

Edited by - Mhejl on 08/11/2011 19:37:39
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/11/2011 : 19:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Volim zmije, cak sam zamalo kupio jednu kao kucnog ljubimca. Ipak, odlucio sam se za tarantulu.
Ali zmije su mi fascinantne.

jebiga..ja to gazim cizmom ili sto god mi je pri ruci..
Neka zive u svom prirodnom obivalistu..ali kao kucni ljubimci ..NE.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/11/2011 : 19:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
Plasim se zmija najvise na svetu,,,koliko bih voleo da ta bica ne postoje..UZASSS!!!!!!!!!!!

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25098 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/11/2011 : 20:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

jebiga..ja to gazim cizmom ili sto god mi je pri ruci..
Neka zive u svom prirodnom obivalistu..ali kao kucni ljubimci ..NE.




Ovo kao da je sawitch pisao na jednu drugu temu...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/11/2011 : 20:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mr murdoc

jebiga..ja to gazim cizmom ili sto god mi je pri ruci..
Neka zive u svom prirodnom obivalistu..ali kao kucni ljubimci ..NE.




Ovo kao da je sawitch pisao na jednu drugu temu...

Imas pravo..ali zmija je zmija ..da ne mijesam sada religiju i crkvenjake

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/11/2011 : 20:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Bojin se zmija, ali samo kad su mi u blizini i pripadnu me. Kad ih vidin iz daljine, onda ništa. Cak mi ih je fora promatrat. Meni recimo caca živi u patološkom strahu od zmija pa ih stoga ubija kamenjem, sikirama, macama, kosorima, grabljama i ostalim alatom koji mu se nade pri ruci. Ove san sve nabroja zato što san uživo gleda kako je sa svim tim (pojedinacno) zamlatara zmiju

Inace, volin guštere i njih mi je fora držat te žabe i kornjace. Njih se ne bojin i ne znan kako bi diranje rukom uopce moglo ikoga prestrašit A najveca opasnost za zmije zapravo je moja macka Minerva (ima slika u topicu o ljubimcima). I ne samo za zmije, štakore davi ka luda!

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 08/11/2011 20:38:44
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 08/11/2011 : 20:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by wele
Mršnuti ga s foruma dok ne napuni 17.


Neka, neka. Puno smo se svi uozbiljili u zadnje vrijeme, fali nam maloljetnika na hormonima koji ce nam uljepšati dan svojim koloritnim odvalama.


Jesi li siguran?Mene baš i ne interesuju detalji njegove bezgranicne ljubavi sa desnicom rukom.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25098 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/11/2011 : 20:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Kakav izbor za kucnog ljubimca! Bolje Texa da si uzeo.




Jes, još mi to fali! Jel znaš ti koliko taj jede?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/11/2011 : 21:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
U principu ne ali nemam ni nekih dodira sa zmijama.Belousku vidim jednom u 100 godina i ok su mi,smem i da je uhvatim i hvatao sam ih.Ovih udava se ne bojim i voleo bih da imam jednu kao kucnog ljubimca.Ove otrovnice,e one me vec plase i ne bi mi bilo sve jedno da je vidim,ali kao sto rekoh posto ovde gde zivim jedva mozes videti i belousku a ovih otrovnica nema,onda sam miran i ne razmisljam o njima.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/11/2011 : 22:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
http://www.smedia.rs/vesti/vest/14582/piton-Piton-kucni-ljubimac-zadavio-devojcicu.html

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39914 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/11/2011 : 22:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
Ovo kao da je sawitch pisao na jednu drugu temu...



Zmije su korisne zivotinje za razliku od.............
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4246 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/11/2011 : 22:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor
Meni recimo caca živi u patološkom strahu od zmija pa ih stoga ubija kamenjem, sikirama, macama, kosorima, grabljama i ostalim alatom koji mu se nade pri ruci. Ove san sve nabroja zato što san uživo gleda kako je sa svim tim (pojedinacno) zamlatara zmiju



Ne razumijem ovake ljude. A poslije bi se caca žalio kad bi imali najezdu miševa. Da se razumijem, roknem i ja komarca ili muhu ali pauke koje NE VOLIM uhvatim s cašom ili maramicom i bacim van kroz prozor. Ubijat korisne živine zbog nekog glupog straha s kojim se nisi nikad suocio je fail.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/11/2011 : 23:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

Ne razumijem ovake ljude. A poslije bi se caca žalio kad bi imali najezdu miševa. Da se razumijem, roknem i ja komarca ili muhu ali pauke koje NE VOLIM uhvatim s cašom ili maramicom i bacim van kroz prozor. Ubijat korisne živine zbog nekog glupog straha s kojim se nisi nikad suocio je fail.

Slažem se. I s ovim da su zmije korisne i s ovim da mi je caca pomahnitali ubojica i sadist
Ali kao što rekoh - imam Minervu koje sve lovi Osim onih par blabora u koji žive u vrtu

EDIT: sve beštije što iman (bilo divlje, bilo domace) je korisno

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 08/11/2011 23:11:31
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/11/2011 : 23:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor
Slažem se. I s ovim da su zmije korisne i s ovim da mi je caca pomahnitali ubojica i sadist
EDIT: sve beštije što iman (bilo divlje, bilo domace) je korisno


Ah da, kod vas sve što gmiže, puti i hoda završi na stolu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/11/2011 : 00:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ah da, kod vas sve što gmiže, puti i hoda završi na stolu...

Svežderi u doslovnom smislu rijeci

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 09/11/2011 : 01:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by manhunter
Ovo kao da je sawitch pisao na jednu drugu temu...



Zmije su korisne zivotinje za razliku od.............


...furundzije?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 09/11/2011 : 01:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Kit Carson

Kakav izbor za kucnog ljubimca! Bolje Texa da si uzeo.




Jes, još mi to fali! Jel znaš ti koliko taj jede?


Znam.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 09/11/2011 : 02:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

ma nema šanse...ne mogu smislit zmije...a moj rojko
svaka cast,ja nemam muda za ovo...



Pa šta ce ti "muda" za ovo?
Samo se smiriš.Zmija,kao i svaka druga životinja osjeca strah."Muda" trebaš imat kad naletiš na "mededa"!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 09/11/2011 : 02:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Ja se ne bojim velikih zmija. Imam jednu u gacama.




www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 09/11/2011 : 02:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

http://www.smedia.rs/vesti/vest/14582/piton-Piton-kucni-ljubimac-zadavio-devojcicu.html



Ovakve stvari se dogadaju jer ljudi misle da su životinje igracke za držanje u kuci.Koliko smo samo puta procitali da je pas izgrizao neko dijete ili nešto drugo?

Ovakva zmija,ako vas uhvati u stisak,sigurno ce vas ubit.Nema šanse da se iz tog stiska covjek izvuce,bez obzira na vlastitu snagu.Ako je uzbudena zbog neceg,prvo pocne siktat...fssssssss i otvarat usta.Fascinantna snaga.

Meni je ostala u sjecanju ona naslovnica stripa "OD LONDONA DO ŠKOTSKE",di se Blek bori sa velikom zmijom na naslovnici,
pa sam pomislio-ako je mogo Blek,što ne bi i ja!

Šala.Cinjenica je da se bolje klonut ovakvih stvorenja jer je ponekad sa životinjama i velika sigurnost u sebe pogubna.

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22284 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/11/2011 : 06:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


jedno vrime mi je bilo napeto istetovirat kobru.
ona mi nekako djeluje najmocnije od tih beštija.



mislis ovako nesto

Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 09/11/2011 : 09:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by wele
Mršnuti ga s foruma dok ne napuni 17.


Neka, neka. Puno smo se svi uozbiljili u zadnje vrijeme, fali nam maloljetnika na hormonima koji ce nam uljepšati dan svojim koloritnim odvalama.

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8551 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/11/2011 : 11:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by manhunter
Ovo kao da je sawitch pisao na jednu drugu temu...



Zmije su korisne zivotinje za razliku od.............



....sawitcha??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8551 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/11/2011 : 11:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by lwood


jedno vrime mi je bilo napeto istetovirat kobru.
ona mi nekako djeluje najmocnije od tih beštija.



mislis ovako nesto





Eto Lorenzo, sad zajebi Saleta i istetoviraj jednu preko cijelih leda

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 09/11/2011 : 13:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by wele
Mršnuti ga s foruma dok ne napuni 17.


Neka, neka. Puno smo se svi uozbiljili u zadnje vrijeme, fali nam maloljetnika na hormonima koji ce nam uljepšati dan svojim koloritnim odvalama.


Hahahaha... Ja da sam na hormonima?
Daleko od toga... Ne pijem, ne pušim, ne uživam droge... i ne kljukam hormone.
Hajde, poštedite me ironije. Ipak mislim da me zamišljate kao jednog obicnog cetrnaestogodišnjaka visokog 188 cm i teškog 68 kg.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000