forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Turska
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/11/2011 : 23:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ne slažem se sa tvrdnjom da su neljubazniji ljudi sa kontinentalnog dijela ne samo Hrvatske nego i iz ostalih zemalja regiona.
Cesto putujem,u Zagrebu sam jedanput-dvaput mjesecno vec godinama.
Nisam nikad doživio neki ispad ili provokaciju (ako se u to ne racuna krada auta).
Cak štoviše,tamo sam naletio na puno dobrih ljudi.
Još jedan dio Hrvatske se istice dobrim i cestitim ljudima-Lika.
Poslovno sam vezan za taj kraj i mogu reci da su tamo sve ljudine što jedne,što druge nacionalnosti prisutne na tom prostoru.
Na obali sam doživio puno razocarenja.
Jedno od jacih prije 7-8 godina na Viru - zaustavljen sam bio od strane policije zbog saobracajnog prekršaja (upad u jednosmijernu ulicu) i nakon naplacene kazne bio ispracen krmkovim rijecima :"Idi tamo odakle si došao i ne dolazi više!"...
Ljuto i bezobrazno osoblje kafica i restorana ne mogu ni nabrojati kao takoder ni katastrofalnu uslugu u hotelima (posebno Solaris Šibenik).
Jednom sam doživio šok ultraljubaznošcu osoblja u hotelu Resnik kraj Trogira ali shvatio sam u cemu je kvaka kad sam došao na plažu-tamo se bukvalno kupaš u fekalijama pa valjda jadnici da nadoknade nedostatak cistoce forsiraju ljubaznost.
Ima i dobrih stvari,nemogu poreci,dobrih ljudi ima svagdje ali iz Dalmacije nosim par loših iskustava koja se ne zaboravljaju lako...
Trenutno zbog djece ne mogu putovati dalje pa sam vezan za Hrvatsku obalu inace,dok mi curica malo stasa,udarit cu se nogom u guzicu i na što udaljenije lokacije.
Istakao bi i Krasov šovinisticki komentar na prvoj strani topic-a o "stoki"(iz aviona se da naslutiti na koga se ovo odnosi) koja dolazi i troši minimalno a ocekuje kraljevski tretman-ja u prosjeku za 7-do 10 dana stucem oko 2000 eura na smještaj i provod a tako i dosta mojih "stocnih" sunarodnjaka koji pohode Hrvatsku obalu.
Sjetite se prošlog ljeta i izjave par novinara i zvanicnika iz Makarske zbog kojih se poslije javno izvinjavao cak i Hrvatski predsjednik...

Wtf?

Edited by - bagi on 29/11/2011 23:37:36
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 29/11/2011 : 23:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sawitch

Jebem ga, ja nisam imao iskustva u HR sa neljubaznoscu.. Naprotiv, svi bili super uljudni.. Turci su preterano ljubazni tako da ti posle 2 dana sve to dosadi.. Ne mozes mirno prosetati a da te njih 50 ne startuje "kako si?", "Odakle si?" itd...



na to se žale jedino placipizde.






pametnome dosta

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 29/11/2011 : 23:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by bagi

Ne slažem se sa tvrdnjom da su neljubazniji ljudi sa kontinentalnog dijela ne samo Hrvatske nego i iz ostalih zemalja regiona.
Cesto putujem,u Zagrebu sam jedanput-dvaput mjesecno vec godinama.
Nisam nikad doživio neki ispad ili provokaciju (ako se u to ne racuna krada auta).
Cak štoviše,tamo sam naletio na puno dobrih ljudi.
Još jedan dio Hrvatske se istice dobrim i cestitim ljudima-Lika.
Poslovno sam vezan za taj kraj i mogu reci da su tamo sve ljudine što jedne,što druge nacionalnosti prisutne na tom prostoru.
Na obali sam doživio puno razocarenja.
Jedno od jacih prije 7-8 godina na Viru - zaustavljen sam bio od strane policije zbog saobracajnog prekršaja (upad u jednosmijernu ulicu) i nakon naplacene kazne bio ispracen krmkovim rijecima :"Idi tamo odakle si došao i ne dolazi više!"...
Ljuto i bezobrazno osoblje kafica i restorana ne mogu ni nabrojati kao takoder ni katastrofalnu uslugu u hotelima (posebno Solaris Šibenik).
Jednom sam doživio šok ultraljubaznošcu osoblja u hotelu Resnik kraj Trogira ali shvatio sam u cemu je kvaka kad sam došao na plažu-tamo se bukvalno kupaš u fekalijama pa valjda jadnici da nadoknade nedostatak cistoce forsiraju ljubaznost.
Ima i dobrih stvari,nemogu poreci,dobrih ljudi ima svagdje ali iz Dalmacije nosim par loših iskustava koja se ne zaboravljaju lako...
Trenutno zbog djece ne mogu putovati dalje pa sam vezan za Hrvatsku obalu inace,dok mi curica malo stasa,udarit cu se nogom u guzicu i na što udaljenije lokacije.Istakao bi i Krasov šovinisticki komentar na prvoj strani topic-a o "stoki"(iz aviona se da naslutiti na koga se ovo odnosi) koja dolazi i troši minimalno a ocekuje kraljevski tretman-ja u prosjeku za 7-do 10 dana stucem oko 2000 eura na smještaj i provod a tako i dosta mojih "stocnih" sunarodnjaka koji pohode Hrvatsku obalu.
Sjetite se prošlog ljeta i izjave par novinara i zvanicnika iz Makarske zbog kojih se poslije javno izvinjavao cak i Hrvatski predsjednik...



nisan zna da se pandurija konta u turisticke djelatnosti.
uostalom ima san vjerovatno i više posla s njima nego ti.
pogotovo u doba velikog vode.
a šta se tice ostalog sve ima zašto i kako.





E,vidiš,drug Elvud,opet ne citaš s namjerom da razumiješ - ovdje nisam naglasio nigdje da je rijec o turistickim djelatnicima,u ovom postu je bila rijec o ljudima.
S pandurijom hvala bogu nisam imao posla osim u saobracaju,jedino ako izuzmem ratovanje kao pripadnik,doduše,vojne policije...
Daj pojasni ono "sve ima zašto i kako"...

Wtf?

Edited by - bagi on 30/11/2011 00:01:59
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/11/2011 : 00:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Nargile i kucluk.
To je sve šta ti triba kad dodeš doli.
Mene oduševilo.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 30/11/2011 : 00:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Ni kebab im nije loš samo ne bih ga preporucio osobama sa slabijom probavom u koje se i sam ubrajam.
I danas se postidim kad se sjetim kakav sam nered ostavio u cenifi jednog restorana u Antaliji nakon konzumacije ljutkastog kebaba.
Jadnik cija je tu vece bila smjena za održavanje klonje je zažalio što se rodio...

Wtf?

Edited by - bagi on 30/11/2011 00:22:13
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 30/11/2011 : 00:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sawitch

Jebem ga, ja nisam imao iskustva u HR sa neljubaznoscu.. Naprotiv, svi bili super uljudni.. Turci su preterano ljubazni tako da ti posle 2 dana sve to dosadi.. Ne mozes mirno prosetati a da te njih 50 ne startuje "kako si?", "Odakle si?" itd...



na to se žale jedino placipizde.






pametnome dosta



šta ti nije jasno?



kvantna fizika

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 30/11/2011 : 11:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

@ bagi ,pa i ne bi baš u detalje jer ce me protjerat vatron odavde



Ja bi to ispljunuo iz sebe pa taman bio banovan godinu dana...
Uostalom,možeš mi pojasniti preko PM-a,užasno me interesuje tvoje mišljenje o toj problematici...

Wtf?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/11/2011 : 20:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Euro, ovako,Tursku poznajem samo Istanbul bio sedam dana ima se sta vidjeti od povijesti mene barem odusevilo,za sredozemni dio neznam kakav je ali po pricama drugih je OK oko Antalije i Alanje.
U Maroku sam bio sa zenom preko dertoura (.de) kosta oko 4000 eura 11 dana vodic i vozac...ima se sta vidjeti,ali smo tu isli jer je u egiptu koji naavno ima vise za vidjeti imao neku proljetnu revoluciju pa odustali.
Ako ti je samo do odmora otidji u Antaliju(iako ne znam koja je klima sada)samo da je oko 20 celzija bilo bi OK!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/11/2011 : 21:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Letos u Kusadasiju, tacnije proslo leto, kada sam ja bio u avgustu preko 50 stepeni... Ono je za krepati...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25136 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/11/2011 : 21:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nikad ne bih otišao na more u Tursku, ali bih voleo da posetim Carigrad jednom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/11/2011 : 21:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ka i do recimo 1eura,koji ide zajebat arapskog trgovca a onda se cudi
šta je ovaj popizdia.



Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000