forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Maleš ga zavuka gubi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/12/2011 : 23:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

paro jeli to taj dobrotvor o kojem Tonka prica..


Brni ti si jedan lažov, ja tebe celo vreme pamtim kao lažova i kao jednog od,od vodecih falsifikatora svega, ti si jedan pokvareni lažov, monstrum i stalno lažeš... i sad si opet ovde napravio predstavu jer to je tvoj cilj ti si provokator ti si mucki provokator, ma nabijem te na qurac moj sin ce raditi što ja mislim da je u redu...mrš u **** materinu....eto ti na sad si dobio svoje je**** ti mater u ****u.
Kad dodes u zadar prebit cu te ko macku jer onda cu to moci raditi....
jer ti si jedno smece ,smece podmuklo......
...........................BOŽICNA CESTITKA............................
......................................................................
PRESTANI VIŠE LAGAT OVAJ NAPACENI NAROD, I NEMAŠ TO PRAVO NA IME TOGA ŠTO SMA JA ISPAO GLUP NESIMPATICAN NASILAN... POKVARENO SI MUCKO ÐUBRE I MORA NETKO TAKVIMA KAO TI STATI NA KRAJ,NEZNAŠ SE NI OPRAT,ZMAZAN SI,PRLJAV,SMRDIŠ, NEŠKOLOVAN I LAŽEŠ!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/12/2011 : 23:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

paro jeli to taj dobrotvor o kojem Tonka prica..


Brni ti si jedan lažov, ja tebe celo vreme pamtim kao lažova i kao jednog od,od vodecih falsifikatora svega, ti si jedan pokvareni lažov, monstrum i stalno lažeš... i sad si opet ovde napravio predstavu jer to je tvoj cilj ti si provokator ti si mucki provokator, ma nabijem te na qurac moj sin ce raditi što ja mislim da je u redu...mrš u **** materinu....eto ti na sad si dobio svoje je**** ti mater u ****u.
Kad dodes u zadar prebit cu te ko macku jer onda cu to moci raditi....
jer ti si jedno smece ,smece podmuklo......
...........................BOŽICNA CESTITKA............................
......................................................................
PRESTANI VIŠE LAGAT OVAJ NAPACENI NAROD, I NEMAŠ TO PRAVO NA IME TOGA ŠTO SMA JA ISPAO GLUP NESIMPATICAN NASILAN... POKVARENO SI MUCKO ÐUBRE I MORA NETKO TAKVIMA KAO TI STATI NA KRAJ,NEZNAŠ SE NI OPRAT,ZMAZAN SI,PRLJAV,SMRDIŠ, NEŠKOLOVAN I LAŽEŠ!



zamolio bih moderatore da reagiraju na ovo vridanje..hvala..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/12/2011 : 23:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

paro jeli to taj dobrotvor o kojem Tonka prica..


Brni ti si jedan lažov, ja tebe celo vreme pamtim kao lažova i kao jednog od,od vodecih falsifikatora svega, ti si jedan pokvareni lažov, monstrum i stalno lažeš... i sad si opet ovde napravio predstavu jer to je tvoj cilj ti si provokator ti si mucki provokator, ma nabijem te na qurac moj sin ce raditi što ja mislim da je u redu...mrš u **** materinu....eto ti na sad si dobio svoje je**** ti mater u ****u.
Kad dodes u zadar prebit cu te ko macku jer onda cu to moci raditi....
jer ti si jedno smece ,smece podmuklo......
...........................BOŽICNA CESTITKA............................
......................................................................
PRESTANI VIŠE LAGAT OVAJ NAPACENI NAROD, I NEMAŠ TO PRAVO NA IME TOGA ŠTO SMA JA ISPAO GLUP NESIMPATICAN NASILAN... POKVARENO SI MUCKO ÐUBRE I MORA NETKO TAKVIMA KAO TI STATI NA KRAJ,NEZNAŠ SE NI OPRAT,ZMAZAN SI,PRLJAV,SMRDIŠ, NEŠKOLOVAN I LAŽEŠ!



zamolio bih moderatore da reagiraju na ovo vridanje..hvala..


a ja govorim svima da se sprdam, i da se sa ovim momkom necu imat vise nikakvu komunikaciju.
Jer on se zajebava da sam ja šupkolizac ja sam to shvatio kao zafrkanciju a on moju ne shvaca.
Brni lik slušaj me dobro ne obracaj mi se više nikad u životu licemjeru pokvareni!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/12/2011 : 23:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

paro jeli to taj dobrotvor o kojem Tonka prica..


Brni ti si jedan lažov, ja tebe celo vreme pamtim kao lažova i kao jednog od,od vodecih falsifikatora svega, ti si jedan pokvareni lažov, monstrum i stalno lažeš... i sad si opet ovde napravio predstavu jer to je tvoj cilj ti si provokator ti si mucki provokator, ma nabijem te na qurac moj sin ce raditi što ja mislim da je u redu...mrš u **** materinu....eto ti na sad si dobio svoje je**** ti mater u ****u.
Kad dodes u zadar prebit cu te ko macku jer onda cu to moci raditi....
jer ti si jedno smece ,smece podmuklo......
...........................BOŽICNA CESTITKA............................
......................................................................
PRESTANI VIŠE LAGAT OVAJ NAPACENI NAROD, I NEMAŠ TO PRAVO NA IME TOGA ŠTO SMA JA ISPAO GLUP NESIMPATICAN NASILAN... POKVARENO SI MUCKO ÐUBRE I MORA NETKO TAKVIMA KAO TI STATI NA KRAJ,NEZNAŠ SE NI OPRAT,ZMAZAN SI,PRLJAV,SMRDIŠ, NEŠKOLOVAN I LAŽEŠ!



zamolio bih moderatore da reagiraju na ovo vridanje..hvala..


a ja govorim svima da se sprdam, i da se sa ovim momkom necu imat vise nikakvu komunikaciju.
Jer on se zajebava da sam ja šupkolizac ja sam to shvatio kao zafrkanciju a on moju ne shvaca.
Brni lik slušaj me dobro ne obracaj mi se više nikad u životu licemjeru pokvareni!




Tonkica sretan rodendan..zelim ti jos mnogo godina na forumu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/12/2011 : 23:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Citaš... I nemoš virovat

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/12/2011 : 23:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Sad ce lipo doci ultras pa cemo srediti...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/12/2011 : 23:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Sad ce lipo doci ultras pa cemo srediti...



tebi je zajebancija gotovo na Bozic ponoviti rijeci jednog debila..jedno je zdrava zafrkancija a drugo napraviti nesto ovako neumjesno sta si ti napravia..da si ovo napisa prije 10 dana ne bi ti nista reka..ali ocito tebi neke stvari nista ne znace..zapitaj se malo..i nemoj mi to izjednavacavat sa onim mojim..jer sam ja ono vec napisa u par navrata..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/12/2011 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Eee, Tonkica

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/12/2011 : 23:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Sad ce lipo doci ultras pa cemo srediti...



tebi je zajebancija gotovo na Bozic ponoviti rijeci jednog debila..jedno je zdrava zafrkancija a drugo napraviti nesto ovako neumjesno sta si ti napravia..da si ovo napisa prije 10 dana ne bi ti nista reka..ali ocito tebi neke stvari nista ne znace..zapitaj se malo..i nemoj mi to izjednavacavat sa onim mojim..jer sam ja ono vec napisa u par navrata..


Zato sam i napisao božicna cestitka a nisam ga citirao...misli što god hoceš boli me qurac više ja znam da od mene nije bilo zle namjere a nisam siguran da tvoje provokacija vec par dana na forumu upucene na moj racun nisu zlonamjerne.
E da usput ovo je zadnje od mene sretan ti Božic i nova godina sve naj naj a poglavito da se popraviš kao covjek, jer prema meni se nisi tako pokazao.Uživaj
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 00:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Sad ce lipo doci ultras pa cemo srediti...



tebi je zajebancija gotovo na Bozic ponoviti rijeci jednog debila..jedno je zdrava zafrkancija a drugo napraviti nesto ovako neumjesno sta si ti napravia..da si ovo napisa prije 10 dana ne bi ti nista reka..ali ocito tebi neke stvari nista ne znace..zapitaj se malo..i nemoj mi to izjednavacavat sa onim mojim..jer sam ja ono vec napisa u par navrata..


Zato sam i napisao božicna cestitka a nisam ga citirao...misli što god hoceš boli me qurac više ja znam da od mene nije bilo zle namjere a nisam siguran da tvoje provokacija vec par dana na forumu upucene na moj racun nisu zlonamjerne.
E da usput ovo je zadnje od mene sretan ti Božic i nova godina sve naj naj a poglavito da se popraviš kao covjek, jer prema meni se nisi tako pokazao.Uživaj




znaci zato sta nisi ima zle namjere u redu je da mi napises ovo upravo za Bozic..ok super..stvarno si primjer covjekoljublja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Eee, Tonkica


A sto se ti sad tu cudiš...jasno mi je da si na njegovoj strani ne zato što je on ima pravo,jer nema apsolutno ... vec zato sto ste si ok.
Daj ono ljudi sad vam govorim bez zajebancije tebi,brniju i jos par prepoznat ce se ili se sprdajte na moj racun i prihvatite normalno kad se ja sprdam na vaš ili nemojte više komentirati moje postove.
Brate prekipilo mi.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Cek brni ti stvarno misliš da bi ja tebi iša na Božic jebat mater, i proklinjat te?!!
Onda definitivno nisi normalna osoba, ali definitivno.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Onda sam ja od reda moga zvat globinja,ovog onog prvi put kad ste ti, zlotvor i paro, poceli pisati odvratne pederske spike na moj racun-ma nemoj molim te.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 00:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Cek brni ti stvarno misliš da bi ja tebi iša na Božic jebat mater, i proklinjat te?!!
Onda definitivno nisi normalna osoba, ali definitivno.





neke stvari se ne pisu jednostavno..ali ok ne ljutim se ja..znam da nisi namjerno..ali ti ne poznajes granicu dobrog ukusa..ti znas zasto sam ja napisa tamo supkoljupci..i to ima svoju pozadinu i svi to kuzimo..ali iskreno ja ne kuzim zasto si ti ovo napisa..koliko god se tebi to cinilo simpaticno..ne vidim kontekst oprosti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 00:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Onda sam ja od reda moga zvat globinja,ovog onog prvi put kad ste ti, zlotvor i paro, poceli pisati odvratne pederske spike na moj racun-ma nemoj molim te.



ja ti nisam napisa nikakve gay fore..ti nekad konstruiras poruku pa to tako ispadne i onda se neko nadoveze..pazi sta pises sta da ti kazem..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ma gledajte ja ispadam negativac, ali mene cisto boli qurac ja mogu svakome ovdje pogledat u oci i reci sve što sam napisao, jer sam covik, koji shvaca zajebanciju, nekad se malo napizdim jer sam takav ali ne mislim da ste dubrad ka što ti brni misliš o meni da ja tebi na Božic jebem mater i proklinjem te...nemojte molim vas te spike za malu dicu ako si ne pašemo ne pašemo si necemo se zajebavati i gotovo bit ce mir a ne ovako.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 00:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma gledajte ja ispadam negativac, ali mene cisto boli qurac ja mogu svakome ovdje pogledat u oci i reci sve što sam napisao, jer sam covik, koji shvaca zajebanciju, nekad se malo napizdim jer sam takav ali ne mislim da ste dubrad ka što ti brni misliš o meni da ja tebi na Božic jebem mater i proklinjem te...nemojte molim vas te spike za malu dicu ako si ne pašemo ne pašemo si necemo se zajebavati i gotovo bit ce mir a ne ovako.



moze evo zakopat cemo ratnu sjekiru i ciao..najbolje da se izbjegavamo..
i ne mislim da si djubre..dapace..samo nekad imas ispade koje ne shvacam..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/12/2011 00:19:44
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/12/2011 : 00:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by paro

Eee, Tonkica


A sto se ti sad tu cudiš...jasno mi je da si na njegovoj strani ne zato što je on ima pravo,jer nema apsolutno ... vec zato sto ste si ok.
Daj ono ljudi sad vam govorim bez zajebancije tebi,brniju i jos par prepoznat ce se ili se sprdajte na moj racun i prihvatite normalno kad se ja sprdam na vaš ili nemojte više komentirati moje postove.
Brate prekipilo mi.



I sad ovo za Badnjak covjece...Ma ko si je ok? O cem pricaš?
Ma puca nama qrac što je tebi prekipilo, nauci se više samokontroli i pristojnoj komunikaciji, a usput bi mogao naucit razlucivat zajebanciju od uvreda. A ako ne znaš prihvatit zajebanciju na svoj racun, onda se vrati u park radit zgibove sa frendicama, razbijat flaše na glavama ljudi koji su te krivo pogledali il koji vec hobi imaš..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 24/12/2011 00:23:18
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by paro

Eee, Tonkica


A sto se ti sad tu cudiš...jasno mi je da si na njegovoj strani ne zato što je on ima pravo,jer nema apsolutno ... vec zato sto ste si ok.
Daj ono ljudi sad vam govorim bez zajebancije tebi,brniju i jos par prepoznat ce se ili se sprdajte na moj racun i prihvatite normalno kad se ja sprdam na vaš ili nemojte više komentirati moje postove.
Brate prekipilo mi.



I sad ovo za Badnjak covjece...Ma ko si je ok? O cem pricaš?
Ma puca nama qrac što je tebi prekipilo, nauci se više samokontroli i pristojnoj komunikaciji, a usput bi mogao naucit razlucivat zajebanciju od uvreda. A ako ne znaš prihvatit zajebanciju na svoj racun, onda se vrati u park radit zgibove sa frendicama, razbijat flaše na glavama ljudi koji su te krivo pogledali il koji vec hobi imaš..




Ma o cemu ti pricaš? Da se ja naucim samokontroli, nauci se ti više da ne vrijedaš i sprdaš gdje kod stigneš, vjerujem da ovakve stvari ne radiš u živo jer bi odavno ležao u bolnici ili na groblju, ja ne znam tko bi tvoje izjave trpija da nekom to kažeš uživo ne samo meni nego masu ljudi ovdje na forumu.Covjece budi normalan a ne izigravaj dvorsku ludu po forumu.Isto tako puca nama qurac sto ti od sebe radis dvorsku ludu i svima spuštaš okolo, meni neš to radit drugima radi koliko god te volja neka ti je jasno.
Ja znam prihvatit zafrkanciju i kad to prelazi zafrkanciju vi ste ti koji ne znaju to prihvatit.
Ti si dežurni koji ce ovdje djelit pravdu svaki fucking put ma tko si ti covjece spusti se na zemlju i odpraši da ja i brni sredimo ako imamo nesuglsice sto zabadaš nos svagdi ko te što pita?
I samo ti odi na 500 tema i 1600 mojih postova i gledaj traži njuškaj i izvlaci iz konteksta.Jedino to i znaš.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
I da se zna sad javno.
Ultras je jedan jako dobar covjek.
Savjetovao mi je da ti se ispricam brni i obrišem postove.
Ja sam njemu rekao i sada svima govorim koje zanima naravno.
Ja sam okarektiziran svakako ovdje na forumu,kao neki divljak,burno reagiram,iman kratki fitilj ovo ono.
U redu shvacam neke optužbe i svjesan sam ih i prihvacam to.
U vezi ovoga ( to sam rekao i Ultrasu )
Ja se ne želim i necu nikom ispricati niti cu išta pobrisati.
Iz razloga jer se ne smatram krivim i ništa nisam zlonamjerno napravio.
Ja sam jako tolerantan covjek,i spreman sam uvijek prvi pružit ruku ako izbije neka nesuglasica, pa ako treba i pošibat se i nakon toga cu pružit ruku.Takav sam i gotovo.
I prepošten sam i preponosan da bi ikome i pomislio jebat majku na Božic i proklinjat ga.
Ako ultras,king,globinjo i ostali misle da sam ja zlonamjerno tebe uvrijedio iz pokvarenosti,pakosti...ja im savjetujem izbacite me na godinu dana i gotovo,jer ja nisam takva osoba.
Ali isto tako ne dopuštam da se gazi po meni kako hoce i onda kad ja nešto iz zafrkanciej i iz fore recem da se kuka i žali modovima.
Neman što više dodati.
Osim da sam upozoren od globinja s kojim sam isto imao sukob da me svi modovi prate u stopu po forumu ( sad ne znam koliko je to istina ) i na temleju cega.
A ako vi mislite da sam ja toliki pokvarenjak i kriminalac na forumu onda me lijepo banujte na godinu dana i riješeno necu biti ni prvi ni zadnji.
Eto.
I ovi s kojima više ne želim komunicirat nikako brni,paro želim vam od srca sretan Božic vama i vašima doma i sretnu novu godinu.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Advanced Member



Croatia
3006 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/12/2011 : 00:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
A što je vama dobroooooooooo

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 00:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

A što je vama dobroooooooooo


Brate nije mi dobro, nego previše volim stripove i ovu stranicu da bi se ovdje pljuvalo po meni totalno nepravedno.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 00:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
ok Tonka budi zrtva..i ultras ti je dobro savjetova, nije bvzv mod..ja stojim i dalje da ne moramo komunicirati..to je najbolje rijesenje..a tebi i obitelji isto sve najbolje za blagdane..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 01:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

ok Tonka budi zrtva..i ultras ti je dobro savjetova, nije bvzv mod..ja stojim i dalje da ne moramo komunicirati..to je najbolje rijesenje..a tebi i obitelji isto sve najbolje za blagdane..


Nema tu žrtva ne žrtva...meni je možda bolje da se više zaista ne pojavljujem na stvarima poput svaštara i sport.
Nije stvar u komuniciranju ako ne možemo, jbg ne možemo i gotovo...ti i ja skoro smo se sreli jer si dolazio jednom vamo u Zadar i sad ti misliš da ja tebi psujem mater i proklinjem te na Božic mislim da je to izvan svake pameti.
Ja ne kažem da ja puno puta reagiram burno ali nisam pokvaren i takav smrad kakav ispadam ovdje.
Nema veze bilo pa prošlo za mene najbolje da se neko vrijeme ne komuniciramo.
Još jednom svako dobro tebi i tvojima
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 01:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

ok Tonka budi zrtva..i ultras ti je dobro savjetova, nije bvzv mod..ja stojim i dalje da ne moramo komunicirati..to je najbolje rijesenje..a tebi i obitelji isto sve najbolje za blagdane..


Nema tu žrtva ne žrtva...meni je možda bolje da se više zaista ne pojavljujem na stvarima poput svaštara i sport.
Nije stvar u komuniciranju ako ne možemo, jbg ne možemo i gotovo...ti i ja skoro smo se sreli jer si dolazio jednom vamo u Zadar i sad ti misliš da ja tebi psujem mater i proklinjem te na Božic mislim da je to izvan svake pameti.
Ja ne kažem da ja puno puta reagiram burno ali nisam pokvaren i takav smrad kakav ispadam ovdje.
Nema veze bilo pa prošlo za mene najbolje da se neko vrijeme ne komuniciramo.
Još jednom svako dobro tebi i tvojima



potpisujem..pozdrav..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000