forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Maleš ga zavuka gubi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 24/12/2011 : 01:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
Drugari, evo i mene.
Procitao sam par poslednjih stranica topika i ne kapiram oko cega se digla frka...
Verovatno to datira od ranije. Vidim da je Globinjo ovde postovao cesto pa ce on znati.

Ono što sam savetovao Tonku - stojim iza toga.
Najbolje bi bilo da se izvine coveku, jer po ovome što sam ja video izvredao ga je najstrašnije. E sada, ako ima nešto od ranije - za to ne znam, ali vidim da je Brne spreman na pomirenje.

Jebeš svadu, ako ste blizu jedan drugoga, kad-tad cete se naci na nekom strip okupljanju a tada ce sve ovo delovati kao totalno bezvezna carka.

Globinjo ce Vas razbiti

Odoh na spavanje.
Pobrišite one postove, udahnite svež vazduh i problemi (ako ih je bilo) ce nestati.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2011 : 01:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

Drugari, evo i mene.
Procitao sam par poslednjih stranica topika i ne kapiram oko cega se digla frka...
Verovatno to datira od ranije. Vidim da je Globinjo ovde postovao cesto pa ce on znati.

Ono što sam savetovao Tonku - stojim iza toga.
Najbolje bi bilo da se izvine coveku, jer po ovome što sam ja video izvredao ga je najstrašnije. E sada, ako ima nešto od ranije - za to ne znam, ali vidim da je Brne spreman na pomirenje.

Jebeš svadu, ako ste blizu jedan drugoga, kad-tad cete se naci na nekom strip okupljanju a tada ce sve ovo delovati kao totalno bezvezna carka.

Globinjo ce Vas razbiti

Odoh na spavanje.
Pobrišite one postove, udahnite svež vazduh i problemi (ako ih je bilo) ce nestati.





nikad me nitko nije tako izvrida u zivotu..ali ok..ljudski je prastati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/12/2011 : 06:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma o cemu ti pricaš? Da se ja naucim samokontroli, nauci se ti više da ne vrijedaš i sprdaš gdje kod stigneš, vjerujem da ovakve stvari ne radiš u živo jer bi odavno ležao u bolnici ili na groblju, ja ne znam tko bi tvoje izjave trpija da nekom to kažeš uživo ne samo meni nego masu ljudi ovdje na forumu.Covjece budi normalan a ne izigravaj dvorsku ludu po forumu.Isto tako puca nama qurac sto ti od sebe radis dvorsku ludu i svima spuštaš okolo, meni neš to radit drugima radi koliko god te volja neka ti je jasno.
Ja znam prihvatit zafrkanciju i kad to prelazi zafrkanciju vi ste ti koji ne znaju to prihvatit.
Ti si dežurni koji ce ovdje djelit pravdu svaki fucking put ma tko si ti covjece spusti se na zemlju i odpraši da ja i brni sredimo ako imamo nesuglsice sto zabadaš nos svagdi ko te što pita?
I samo ti odi na 500 tema i 1600 mojih postova i gledaj traži njuškaj i izvlaci iz konteksta.Jedino to i znaš.



Isfrustriranih lajavih djevojcica poput tebe se fala bogeku ne bojim.
Jedina dvorska luda ovdje koju svi sprdaju od samog pocetka si bio i ostao ti. Cuj ti malog, on ce meni govorit šta ocu šta necu, ma ko si ti?
Nisi sposoban na normalnu komunikaciju više od dva posta, a da ne shvatiš neku bezveznu rijec kao osobni atak na svoj porculanski ego.
Ti ne da ne možeš s brnijem normalno komunicirat nego ne možeš s bilo kim, jer si baš kao i onaj tvoj idol jedan preplašeni djecak koji se boji vlastite sjene.
Nije ni cudo što podupireš i za uzor imaš tog primitivnog seljacinu.

EDIT: I niko ne misli da si dubre, nego je taj tvoj iracionalni obrambeni stav jednostavno jaci od tebe.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 24/12/2011 06:14:16
Go to Top of Page

andjusticeforall
Advanced Member



Croatia
3006 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/12/2011 : 10:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Kaži koje da znamo koje? El' Zagor?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 24/12/2011 : 13:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

I da se zna sad javno.
Ultras je jedan jako dobar covjek.
Savjetovao mi je da ti se ispricam brni i obrišem postove.
Ja sam njemu rekao i sada svima govorim koje zanima naravno.
Ja sam okarektiziran svakako ovdje na forumu,kao neki divljak,burno reagiram,iman kratki fitilj ovo ono.
U redu shvacam neke optužbe i svjesan sam ih i prihvacam to.
U vezi ovoga ( to sam rekao i Ultrasu )
Ja se ne želim i necu nikom ispricati niti cu išta pobrisati.
Iz razloga jer se ne smatram krivim i ništa nisam zlonamjerno napravio.
Ja sam jako tolerantan covjek,i spreman sam uvijek prvi pružit ruku ako izbije neka nesuglasica, pa ako treba i pošibat se i nakon toga cu pružit ruku.Takav sam i gotovo.
I prepošten sam i preponosan da bi ikome i pomislio jebat majku na Božic i proklinjat ga.
Ako ultras,king,globinjo i ostali misle da sam ja zlonamjerno tebe uvrijedio iz pokvarenosti,pakosti...ja im savjetujem izbacite me na godinu dana i gotovo,jer ja nisam takva osoba.
Ali isto tako ne dopuštam da se gazi po meni kako hoce i onda kad ja nešto iz zafrkanciej i iz fore recem da se kuka i žali modovima.
Neman što više dodati.
Osim da sam upozoren od globinja s kojim sam isto imao sukob da me svi modovi prate u stopu po forumu ( sad ne znam koliko je to istina ) i na temleju cega.
A ako vi mislite da sam ja toliki pokvarenjak i kriminalac na forumu onda me lijepo banujte na godinu dana i riješeno necu biti ni prvi ni zadnji.
Eto.
I ovi s kojima više ne želim komunicirat nikako brni,paro želim vam od srca sretan Božic vama i vašima doma i sretnu novu godinu.



Matori da ne bude da ti drzim stranu ali...
sto si ti veci kriminalac od mene kad mi takodje ovde VLADARI foruma prete izbacivanjem na godinicu????
pa ako te i izbace ti ces ko pravi postenjak ponovo ovde ostavljati postove sa ponovnim/istim tvojim potpisom/karakterom...kao sto cu ja biti ja posle dvadeset izbacivanja....
ne razumem ove VLADARE..prosta stvar sto ste koji kurac dali ove forume i podforume postove i slicno kad ste znali da ima ljudi koji jednostavno kazu sta misle bez nekog uvijanja i laznog morala..a da, ima ovde i jebenih puritanaca koji su zasticeni kao beli medvedi..ali pokenjam im se na to belo krzno...sve jedno,citao sam tvoje postove i podrzavam te...ne samo sto smatram da si u pravu nego sto na ok coveka(to je neki moj instinkt)se bacaju sranja i ogovaranja...
gledaj svoj posao i uvek kazi istinu(svoju) i nemas frke ni sa njima ni sa sobom

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/12/2011 : 14:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ovdje stvarno nikad ništa zanimljivo...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/12/2011 : 19:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Tonka24

I da se zna sad javno.
Ultras je jedan jako dobar covjek.
Savjetovao mi je da ti se ispricam brni i obrišem postove.
Ja sam njemu rekao i sada svima govorim koje zanima naravno.
Ja sam okarektiziran svakako ovdje na forumu,kao neki divljak,burno reagiram,iman kratki fitilj ovo ono.
U redu shvacam neke optužbe i svjesan sam ih i prihvacam to.
U vezi ovoga ( to sam rekao i Ultrasu )
Ja se ne želim i necu nikom ispricati niti cu išta pobrisati.
Iz razloga jer se ne smatram krivim i ništa nisam zlonamjerno napravio.
Ja sam jako tolerantan covjek,i spreman sam uvijek prvi pružit ruku ako izbije neka nesuglasica, pa ako treba i pošibat se i nakon toga cu pružit ruku.Takav sam i gotovo.
I prepošten sam i preponosan da bi ikome i pomislio jebat majku na Božic i proklinjat ga.
Ako ultras,king,globinjo i ostali misle da sam ja zlonamjerno tebe uvrijedio iz pokvarenosti,pakosti...ja im savjetujem izbacite me na godinu dana i gotovo,jer ja nisam takva osoba.
Ali isto tako ne dopuštam da se gazi po meni kako hoce i onda kad ja nešto iz zafrkanciej i iz fore recem da se kuka i žali modovima.
Neman što više dodati.
Osim da sam upozoren od globinja s kojim sam isto imao sukob da me svi modovi prate u stopu po forumu ( sad ne znam koliko je to istina ) i na temleju cega.
A ako vi mislite da sam ja toliki pokvarenjak i kriminalac na forumu onda me lijepo banujte na godinu dana i riješeno necu biti ni prvi ni zadnji.
Eto.
I ovi s kojima više ne želim komunicirat nikako brni,paro želim vam od srca sretan Božic vama i vašima doma i sretnu novu godinu.



Matori da ne bude da ti drzim stranu ali...
sto si ti veci kriminalac od mene kad mi takodje ovde VLADARI foruma prete izbacivanjem na godinicu????
pa ako te i izbace ti ces ko pravi postenjak ponovo ovde ostavljati postove sa ponovnim/istim tvojim potpisom/karakterom...kao sto cu ja biti ja posle dvadeset izbacivanja....
ne razumem ove VLADARE..prosta stvar sto ste koji kurac dali ove forume i podforume postove i slicno kad ste znali da ima ljudi koji jednostavno kazu sta misle bez nekog uvijanja i laznog morala..a da, ima ovde i jebenih puritanaca koji su zasticeni kao beli medvedi..ali pokenjam im se na to belo krzno...sve jedno,citao sam tvoje postove i podrzavam te...ne samo sto smatram da si u pravu nego sto na ok coveka(to je neki moj instinkt)se bacaju sranja i ogovaranja...
gledaj svoj posao i uvek kazi istinu(svoju) i nemas frke ni sa njima ni sa sobom


Hvala na podršci napokon netko se usuduje normalno progovoriti i stati na pravu stranu.
Svaka cast i hvala
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/12/2011 : 19:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
hehe kakav razgovor:) sumljam da bi se itko ovako ponasao u stvarnosti. ali "papir" sve podnosi. jednostavno receno: gadno i za povracati.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/12/2011 : 23:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Osim da sam upozoren od globinja s kojim sam isto imao sukob da me svi modovi prate u stopu po forumu ( sad ne znam koliko je to istina ) i na temleju cega.


sjeti se maleša...on je ništa šta sam ja u stanju napravit...zato,budi oprezan...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/12/2011 : 00:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja ipak i dalje mislim da je Eduardo bitniji hrvatskoj reprezentaciji od Klasnica, a vi kako 'ocete.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/12/2011 : 00:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja ipak i dalje mislim da je Eduardo bitniji hrvatskoj reprezentaciji od Klasnica, a vi kako 'ocete.



imaš topic o vatrenima
klasnic je kralj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/12/2011 : 17:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tonka24
Osim da sam upozoren od globinja s kojim sam isto imao sukob da me svi modovi prate u stopu po forumu ( sad ne znam koliko je to istina ) i na temleju cega.


sjeti se maleša...on je ništa šta sam ja u stanju napravit...zato,budi oprezan...


Opet te ne razumijem.
Dali ti to meni necim prijetiš ili što? Izjasni se da znam na cemu sam pa da mogu poduzet i ja neke korake.
Jedino što možeš to je da me izbaciš sa sajat i foruma, ali necmo sad o tome, mene samo zanima dali ti meni necim prijetiš?
Jer od ludeg uvijek postoji ludi...a iskreno to što si ti u stanju vjeruj mi na rijec nije ništa u odnosu na to što sam ja u stanju napraviti kad mi netko otvoreno prijeti, tako što se toga tice bolje imaj svoj mir.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 25/12/2011 : 17:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
prijatelju nije tebi lako,evo nazovi možda nije kasno(023) 505-203
da me krivo ne shvatiš, ovaj post je u najboljoj je namjeri


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/12/2011 : 17:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

prijatelju nije tebi lako,evo nazovi možda nije kasno(023) 505-203
da me krivo ne shvatiš, ovaj post je u najboljoj je namjeri


cek ciji je to broj zašto bi uopce nazvao?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/12/2011 : 17:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Zašto stalno misliš da te neko proganja, prijeti ti i sl? Što te tolika paranoja pegla?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/12/2011 : 18:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Zašto stalno misliš da te neko proganja, prijeti ti i sl? Što te tolika paranoja pegla?


Zlotvore gle ovako, ovo je vec drugi put da meni globinjo govori da se pazim...znaci on meni necim prijeti, samo ja hocu da znam cime on meni to prijeti jer ja nisam nekakav mulac od 25 godina koji ima taticu iza leda da ga štiti...
Ne kažem da mi icim prijeti ovdje, ali sad se pojavljuju neki tipovi koje prvi put vidim s nekim brojevima mislim ono presmiješno...
Kad bi ti znali da su meni dolazili ljudi iz splita sa zaštitarima na razgovore ne bi tako govorili i prijetili tko zna cime...
Samo da te pitam znaš li tko su u zadru baraca Barela?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/12/2011 : 18:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
A bude li on meni prijetio onda cu ja rijesiti stvari na svoj nacin, kako ja mislim da je najbolje.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/12/2011 : 18:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
A ljudi moji šta da vam kažem ovaj prijeti vec drugi put, pa dolazi neki tip s nekim brojevima da se javim dok nije kasno, možda samo umišljam, možžda se globinjova prijetnja osnuje na izbacivanje sa foruma...
Ali brate nemojte meni prijetit nekim sukobima,podvalama,prijetnjama...
Ne zato sto sam to ja mogu bit najobicnija pick* a mogu biti bolesnik upravo zato sto me ne znate nemojte prijetit takvim ozbiljnim stvarima.Više ponavljat necu.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 25/12/2011 : 18:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bosancicigor

prijatelju nije tebi lako,evo nazovi možda nije kasno(023) 505-203
da me krivo ne shvatiš, ovaj post je u najboljoj je namjeri


cek ciji je to broj zašto bi uopce nazvao?


samo ti želim pomoci, a probleme imaš to je evidentno.
što se broja tice, to je broj za upis pacijenata za psihijatrijski pregled opce bolnice u zadru.
nije sramota potražiti strucnu pomoc...mlad si nije kasno


Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 25/12/2011 : 19:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Zašto stalno misliš da te neko proganja, prijeti ti i sl? Što te tolika paranoja pegla?


Zlotvore gle ovako, ovo je vec drugi put da meni globinjo govori da se pazim...znaci on meni necim prijeti, samo ja hocu da znam cime on meni to prijeti jer ja nisam nekakav mulac od 25 godina koji ima taticu iza leda da ga štiti...
Ne kažem da mi icim prijeti ovdje, ali sad se pojavljuju neki tipovi koje prvi put vidim s nekim brojevima mislim ono presmiješno...
Kad bi ti znali da su meni dolazili ljudi iz splita sa zaštitarima na razgovore ne bi tako govorili i prijetili tko zna cime...
Samo da te pitam znaš li tko su u zadru baraca Barela?




Igor je inace aktivan na aukcijama, ali evo vidiš do kud su stvari došle da se javljaju i clanovi koji to inace i nemaju potrebu xD

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2011 : 19:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Tonka samo se opusti..nitko te ne napada i nitko ne kuje zavjere protiv tebe..isti si ka i svaki drugi forumas..zamisli da si se tek ulogira i kreces ispocetka interakciju ovdje na forumu a na ostalo zaboravi..sta je bilo bilo je..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/12/2011 : 19:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Tooooonkaaaa....pojest ce te mraaaaak...
http://www.youtube.com/watch?v=gIpKpYTYd8M&feature=related

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/12/2011 : 19:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
nismo ocekivali da ceš nas prokužit Tonka... zavjera protiv tebe upravo poprima konacni oblik. Svi su u tome...i Zlotvor i brni...par slovenaca i nekoliko srba...svi veci prodavaci s aukcija...svi moderatori i suradnici zajedno sa Markosom...kvragu cak je i Hrvoje Maleš u tome. Naš primarni cilj je da te zajebemo u bilo kojem pogledu... pratimo svaki tvoj korak vec duže vrijeme...malo smo se opustili sad za vrijeme blagdana i nismo ocekivali da ceš skužit kako pratimo svaki tvoj post, svaku recenicu, svaku rijec vec nekoliko mjeseci...gotov si tonka...stripovi.com te pozdravlja...uskoro tonka ili bolje da kažem...uskoro Kristijane...

http://www.youtube.com/watch?v=BNWpZ-Y_KvU


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2011 : 20:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by paro

nismo ocekivali da ceš nas prokužit Tonka... zavjera protiv tebe upravo poprima konacni oblik. Svi su u tome...i Zlotvor i brni...par slovenaca i nekoliko srba...svi veci prodavaci s aukcija...svi moderatori i suradnici zajedno sa Markosom...kvragu cak je i Hrvoje Maleš u tome. Naš primarni cilj je da te zajebemo u bilo kojem pogledu... pratimo svaki tvoj korak vec duže vrijeme...malo smo se opustili sad za vrijeme blagdana i nismo ocekivali da ceš skužit kako pratimo svaki tvoj post, svaku recenicu, svaku rijec vec nekoliko mjeseci...gotov si tonka...stripovi.com te pozdravlja...uskoro tonka ili bolje da kažem...uskoro Kristijane...

http://www.youtube.com/watch?v=BNWpZ-Y_KvU






"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/12/2011 : 20:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Citan zadnja dva parina posta i doslovce mi suze idu na oci. Pogotovo na zadnji

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000