forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Maleš ga zavuka gubi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/12/2011 : 21:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=pFS4zYWxzNA

Agent kodnog imena bosancicigor nas je otkucao, nakon što ti je dao telefonski broj na koji se javlja stanoviti Morpheus, preko kojeg bi došao do velike Istine, mislio se izvuc izjavom da je to broj od tamo neke bolnice. Prepoznat je kao dvostruki agent i ovog trenutka ga krvnik Maleš kažnjava žeracem. Globinjo je izvan sebe, šeta gore- dole po Splitu u pratnji svog tjelohranitelja lwooda. Plan je trebao bit sproveden sinoc, tocno u 0:35 u trenutku kada debela Magda iz crkvenog zbora Stenjevec povisi glas za par oktava. Ali nekoliko sati ranije, bazu u Zaprešicu je satelitskim telefonom nazvao agent Ultras iz Kragujevca i opozvao cijelu akciju. U bazi je dežuran bio agent dr. Strangelove pod krinkom lika koji doma kiti bor. Zatim je nazvao agent cronos six iz Leskovca u Split da potvrdi opoziv. Cijela ekipa je na nogama, nismo ni oka sklopili, cekamo tvoj slijedeci potez.... cuvaj se Tonka...još nije gotovo...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2011 : 21:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
paro orao je pao..ponavljam orao je pao..aktiviraj protokol 24..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/12/2011 21:43:28
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/12/2011 : 22:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=LFF1cBDqNoA&feature=related


...protokol 24....Tonka24... aktiviran

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 25/12/2011 22:34:00
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/12/2011 : 23:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zlotvor

Zašto stalno misliš da te neko proganja, prijeti ti i sl? Što te tolika paranoja pegla?


Zlotvore gle ovako, ovo je vec drugi put da meni globinjo govori da se pazim...znaci on meni necim prijeti, samo ja hocu da znam cime on meni to prijeti jer ja nisam nekakav mulac od 25 godina koji ima taticu iza leda da ga štiti...
Ne kažem da mi icim prijeti ovdje, ali sad se pojavljuju neki tipovi koje prvi put vidim s nekim brojevima mislim ono presmiješno...
Kad bi ti znali da su meni dolazili ljudi iz splita sa zaštitarima na razgovore ne bi tako govorili i prijetili tko zna cime...
Samo da te pitam znaš li tko su u zadru baraca Barela?




http://www.youtube.com/watch?v=CCdOVThsWEg

potraži pomoc Tonka, paranoican si i apsolutno preplašen, 2-3 godine terapije i bit ceš ko nov, inace ti ne gine institucija poput zatvora ili ludnice, teško se nosiš s ljudima, a s vremenom ce bit još teže..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/12/2011 : 23:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ja ipak i dalje mislim da je Eduardo bitniji hrvatskoj reprezentaciji od Klasnica, a vi kako 'ocete.



kad treba lose proci, svakako
vrijeme je pokazalo, a bude li tako i dalje, pokazivat ce opet
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/12/2011 : 23:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Prepoznat je kao dvostruki agent i ovog trenutka ga krvnik Maleš kažnjava žeracem.

quote:
Originally posted by paro

Globinjo je izvan sebe, šeta gore- dole po Splitu u pratnji svog tjelohranitelja lwooda.

quote:
Originally posted by paro

U bazi je dežuran bio agent dr. Strangelove pod krinkom lika koji doma kiti bor.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/12/2011 : 00:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
paro, legendo, umro sam od smijeha! :)
Tonka, majke ti, oladi malo, jel moguce da ne kužiš zajebanciju??
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/12/2011 : 00:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

paro, legendo, umro sam od smijeha! :)
Tonka, majke ti, oladi malo, jel moguce da ne kužiš zajebanciju??



odi u svastaru pa ces se smijati jos i vise..Tonkin topic o rijeckim frendovima..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/12/2011 : 00:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
tonka...pod broj jedan,ja ti ne prijetim...smiri doživljaj i sve ce biti ok...nisi jedini kojeg pratimo...paro prati zagreb,supermark prati splicane,jer tu studira...ma kurac studira,to mu je krinka...tko normalan iz zaprešica dolazi studirat u split...rico prati stare prdonje iz onog sistema,ipak je najstariji u našoj grupi...dr.strangelove iz ruske baze u vladivostoku šalje signale,i zamisli slucajnosti,danas se gorbacov pojavljuje na tv...tocno 20 godina nakon pada sovjetskog saveza,i njegovog pada,kad je casno dao ostavku...bosancic nije bosanac,nego malteški špijun,inace dinamovac po špijunaži,ali zakleti hajdukovac...jako mu teško pada kad mora ici kod maminja i velicati dinamo,ali sve je to svrsishodno,šta se mora,nije teško...markos pokriva dalmatinsku zagoru,ipak je on dite s dalmatinskog krša,ilitiga vlaj...vlaj,ne vlas...instaliran je u zagrebu,cak smo mu i našli curu zbog špijunaže,pokrivala ga je u nekim akcijama,ali,markos ko markos,zaljubio se,pa smo mu dali dopuštenje da se oženi...markos je inace kardiovaskularni kirurg,radi u jednoj privatnoj klinici 18 km od zagreba...u kliniku dolazi elita...koja marku placa štampanje stripova...pa šta ti misliš,zašto je markos fibru nazvao fibra...zbog zavicajne dalmacije?puca ga nostalgija?puca njega jedino lova kojom ga fudraju kad se razbole,ili dobiju fibru...inace,odlican agent,ali mu je drago kad dinamo dobije u europi,tu ga moramo još malo stisnuti,jer mu ni droge ne pomažu da ga odviknemo od toga...valjda je sad progledao,nakon 6 poraza i gol razlike 3:22...prevelik je to utjecaj,skoro 20 godina u zg,malo njih poklekne,markos je bio na rubu,ali,pitanje je vremena kad ce se izvuc sa tamne strane...nikako ne smijem zaboraviti makijakatalinica...olicenje pravog dalmatinca...on trpi takve muke da je to strašno...non stop se svada sa mnom glede dinama i hajduka...a nije dinamovac...hajdukovac,5 koljena unatrag...njegovi su hajduku darovali kraljevu njivu,ilitiga stari plac...prve korake je napravio na poljudu kad smo ga regrutirali,usadivali mu ljubav prema majstoru s mora,i naravno,toliko je zabrazdio velicajuci hajduka,da smo ga morali podvrci eksperimentu hidrozemljane simbioze...dakle,zamjena identiteta,potiskivanje ljubavi prema hajduku...jedino je molio da ga ne spajamo sa ženama agenticama,da se ne bi zaljubio kao markos,jer on nikako još nije u stanju voljeti žene,jer on voli hajduka,i zato misli da je gej...i neka misli,jer onda sam i ja gej jer volim hajduka više od žene...markos je morao ici na specijalan tecaj smanjivanja ljubavi prema ženi,jer ne možeš nikog voljet više od hajduka....u biti možeš,ali samo svoje potomke koji su stvoreni i rodeni da velicaju hajduka,jer hajduk je iznad svih,hajduk živi vjecno,veliki hajduk je naša misija,hajduka nece nitko ucjenjivat...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/12/2011 : 00:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

nikako ne smijem zaboraviti makijakatalinica...olicenje pravog dalmatinca...on trpi takve muke da je to strašno...non stop se svada sa mnom glede dinama i hajduka...a nije dinamovac...hajdukovac,5 koljena unatrag...njegovi su hajduku darovali kraljevu njivu,ilitiga stari plac...prve korake je napravio na poljudu kad smo ga regrutirali,usadivali mu ljubav prema majstoru s mora,i naravno,toliko je zabrazdio velicajuci hajduka,da smo ga morali podvrci eksperimentu hidrozemljane simbioze...dakle,zamjena identiteta,potiskivanje ljubavi prema hajduku...jedino je molio da ga ne spajamo sa ženama agenticama,da se ne bi zaljubio kao markos,jer on nikako još nije u stanju voljeti žene,jer on voli hajduka,i zato misli da je gej..



mozda je i on jedan od onih sa parine slike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/12/2011 : 00:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ima toga još...ali da skratim...mi ovdje nismo zbog para...mi ovdje nismp zbog stripova...mi smo ovdje zbog našeg hajduka...tonka je sitna riba,od danas je pod mojom zaštitom na forumu...u doslovnom i prenesenom znacenju...tonka,sve je na tebi...mora ti biti cast,izabran si,ne smiješ izigrati ukazanu cast...ovo podebljano je živa istina,ne zajebavam se...maloprije sam pricao s jednim prijateljem i saznao sam za tvoj problem...nisi jedini,ima takvih na tisuce...ako ce te utješit,ja sam u psihijatra bio sa 22 godine...nije mi pomogao,mja aura je bila prejaka...ne kažem da ti moraš u psihijatra,jer kad agentu pari nisu pomogli,tu profesiju treba ukinuti...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/12/2011 : 00:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo

nikako ne smijem zaboraviti makijakatalinica...olicenje pravog dalmatinca...on trpi takve muke da je to strašno...non stop se svada sa mnom glede dinama i hajduka...a nije dinamovac...hajdukovac,5 koljena unatrag...njegovi su hajduku darovali kraljevu njivu,ilitiga stari plac...prve korake je napravio na poljudu kad smo ga regrutirali,usadivali mu ljubav prema majstoru s mora,i naravno,toliko je zabrazdio velicajuci hajduka,da smo ga morali podvrci eksperimentu hidrozemljane simbioze...dakle,zamjena identiteta,potiskivanje ljubavi prema hajduku...jedino je molio da ga ne spajamo sa ženama agenticama,da se ne bi zaljubio kao markos,jer on nikako još nije u stanju voljeti žene,jer on voli hajduka,i zato misli da je gej..



mozda je i on jedan od onih sa parine slike..


previše se eksponiraš,nemoj završit ka paro...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/12/2011 : 00:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo

nikako ne smijem zaboraviti makijakatalinica...olicenje pravog dalmatinca...on trpi takve muke da je to strašno...non stop se svada sa mnom glede dinama i hajduka...a nije dinamovac...hajdukovac,5 koljena unatrag...njegovi su hajduku darovali kraljevu njivu,ilitiga stari plac...prve korake je napravio na poljudu kad smo ga regrutirali,usadivali mu ljubav prema majstoru s mora,i naravno,toliko je zabrazdio velicajuci hajduka,da smo ga morali podvrci eksperimentu hidrozemljane simbioze...dakle,zamjena identiteta,potiskivanje ljubavi prema hajduku...jedino je molio da ga ne spajamo sa ženama agenticama,da se ne bi zaljubio kao markos,jer on nikako još nije u stanju voljeti žene,jer on voli hajduka,i zato misli da je gej..



mozda je i on jedan od onih sa parine slike..


previše se eksponiraš,nemoj završit ka paro...



ne brini..ne ulazim u tude ormare..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/12/2011 : 03:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

tonka...pod broj jedan,ja ti ne prijetim...smiri doživljaj i sve ce biti ok...nisi jedini kojeg pratimo...paro prati zagreb,supermark prati splicane,jer tu studira...ma kurac studira,to mu je krinka...tko normalan iz zaprešica dolazi studirat u split...rico prati stare prdonje iz onog sistema,ipak je najstariji u našoj grupi...dr.strangelove iz ruske baze u vladivostoku šalje signale,i zamisli slucajnosti,danas se gorbacov pojavljuje na tv...tocno 20 godina nakon pada sovjetskog saveza,i njegovog pada,kad je casno dao ostavku...bosancic nije bosanac,nego malteški špijun,inace dinamovac po špijunaži,ali zakleti hajdukovac...jako mu teško pada kad mora ici kod maminja i velicati dinamo,ali sve je to svrsishodno,šta se mora,nije teško...markos pokriva dalmatinsku zagoru,ipak je on dite s dalmatinskog krša,ilitiga vlaj...vlaj,ne vlas...instaliran je u zagrebu,cak smo mu i našli curu zbog špijunaže,pokrivala ga je u nekim akcijama,ali,markos ko markos,zaljubio se,pa smo mu dali dopuštenje da se oženi...markos je inace kardiovaskularni kirurg,radi u jednoj privatnoj klinici 18 km od zagreba...u kliniku dolazi elita...koja marku placa štampanje stripova...pa šta ti misliš,zašto je markos fibru nazvao fibra...zbog zavicajne dalmacije?puca ga nostalgija?puca njega jedino lova kojom ga fudraju kad se razbole,ili dobiju fibru...inace,odlican agent,ali mu je drago kad dinamo dobije u europi,tu ga moramo još malo stisnuti,jer mu ni droge ne pomažu da ga odviknemo od toga...valjda je sad progledao,nakon 6 poraza i gol razlike 3:22...prevelik je to utjecaj,skoro 20 godina u zg,malo njih poklekne,markos je bio na rubu,ali,pitanje je vremena kad ce se izvuc sa tamne strane...nikako ne smijem zaboraviti makijakatalinica...olicenje pravog dalmatinca...on trpi takve muke da je to strašno...non stop se svada sa mnom glede dinama i hajduka...a nije dinamovac...hajdukovac,5 koljena unatrag...njegovi su hajduku darovali kraljevu njivu,ilitiga stari plac...prve korake je napravio na poljudu kad smo ga regrutirali,usadivali mu ljubav prema majstoru s mora,i naravno,toliko je zabrazdio velicajuci hajduka,da smo ga morali podvrci eksperimentu hidrozemljane simbioze...dakle,zamjena identiteta,potiskivanje ljubavi prema hajduku...jedino je molio da ga ne spajamo sa ženama agenticama,da se ne bi zaljubio kao markos,jer on nikako još nije u stanju voljeti žene,jer on voli hajduka,i zato misli da je gej...i neka misli,jer onda sam i ja gej jer volim hajduka više od žene...markos je morao ici na specijalan tecaj smanjivanja ljubavi prema ženi,jer ne možeš nikog voljet više od hajduka....u biti možeš,ali samo svoje potomke koji su stvoreni i rodeni da velicaju hajduka,jer hajduk je iznad svih,hajduk živi vjecno,veliki hajduk je naša misija,hajduka nece nitko ucjenjivat...



Oj veliki master planeru nisam ocekivao tvoj glas u svemu ovome, ali ipak pošto sisi dao truda

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/12/2011 : 03:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by globinjo

nikako ne smijem zaboraviti makijakatalinica...olicenje pravog dalmatinca...on trpi takve muke da je to strašno...non stop se svada sa mnom glede dinama i hajduka...a nije dinamovac...hajdukovac,5 koljena unatrag...njegovi su hajduku darovali kraljevu njivu,ilitiga stari plac...prve korake je napravio na poljudu kad smo ga regrutirali,usadivali mu ljubav prema majstoru s mora,i naravno,toliko je zabrazdio velicajuci hajduka,da smo ga morali podvrci eksperimentu hidrozemljane simbioze...dakle,zamjena identiteta,potiskivanje ljubavi prema hajduku...jedino je molio da ga ne spajamo sa ženama agenticama,da se ne bi zaljubio kao markos,jer on nikako još nije u stanju voljeti žene,jer on voli hajduka,i zato misli da je gej..



mozda je i on jedan od onih sa parine slike..


previše se eksponiraš,nemoj završit ka paro...



Žalosno, ali istinito

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by velka031

paro, legendo, umro sam od smijeha! :)
Tonka, majke ti, oladi malo, jel moguce da ne kužiš zajebanciju??



odi u svastaru pa ces se smijati jos i vise..Tonkin topic o rijeckim frendovima..



Evo, baš idem pogledati, ako je kao ovo...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

ima toga još...ali da skratim...mi ovdje nismo zbog para...mi ovdje nismp zbog stripova...mi smo ovdje zbog našeg hajduka...tonka je sitna riba,od danas je pod mojom zaštitom na forumu...u doslovnom i prenesenom znacenju...tonka,sve je na tebi...mora ti biti cast,izabran si,ne smiješ izigrati ukazanu cast...ovo podebljano je živa istina,ne zajebavam se...maloprije sam pricao s jednim prijateljem i saznao sam za tvoj problem...nisi jedini,ima takvih na tisuce...ako ce te utješit,ja sam u psihijatra bio sa 22 godine...nije mi pomogao,mja aura je bila prejaka...ne kažem da ti moraš u psihijatra,jer kad agentu pari nisu pomogli,tu profesiju treba ukinuti...


HHH nema meni pomoci proglašen sam ovdje patološkim slucajem zrel za ludaru, nema druge nego da prihvatim
Jedini moj problem je mucanje eto toliko o psihijatrima
Još nešto da živim još 150 godina nikad ne bi povjerovao da sam po zaštitom globinja, stvarno djed božicnjak zaista postoji
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

prijatelju nije tebi lako,evo nazovi možda nije kasno(023) 505-203
da me krivo ne shvatiš, ovaj post je u najboljoj je namjeri


Cak znaš i broj, dakle tebi je dobrano pomoglo.Drago mi je zbog tebe
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by bosancicigor

prijatelju nije tebi lako,evo nazovi možda nije kasno(023) 505-203
da me krivo ne shvatiš, ovaj post je u najboljoj je namjeri


Cak znaš i broj, dakle tebi je dobrano pomoglo.Drago mi je zbog tebe

Tonka strikes back!?!?!?!
Jbt, pa terapija djeluje - postaješ duhovit!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Tonka samo se opusti..nitko te ne napada i nitko ne kuje zavjere protiv tebe..isti si ka i svaki drugi forumas..zamisli da si se tek ulogira i kreces ispocetka interakciju ovdje na forumu a na ostalo zaboravi..sta je bilo bilo je..


jbg napet sam ko puška-reka zlotvor bit ce bolje kad nazovem ovaj broj od igora
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/12/2011 : 14:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Tonka samo se opusti..nitko te ne napada i nitko ne kuje zavjere protiv tebe..isti si ka i svaki drugi forumas..zamisli da si se tek ulogira i kreces ispocetka interakciju ovdje na forumu a na ostalo zaboravi..sta je bilo bilo je..


jbg napet sam ko puška-reka zlotvor bit ce bolje kad nazovem ovaj broj od igora



novi i preobraceni Tonka nam se vratia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

paro, legendo, umro sam od smijeha! :)
Tonka, majke ti, oladi malo, jel moguce da ne kužiš zajebanciju??


Kad je ovaj paro u pitanju sve je moguce
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

ima toga još...ali da skratim...mi ovdje nismo zbog para...mi ovdje nismp zbog stripova...mi smo ovdje zbog našeg hajduka...tonka je sitna riba,od danas je pod mojom zaštitom na forumu...u doslovnom i prenesenom znacenju...tonka,sve je na tebi...mora ti biti cast,izabran si,ne smiješ izigrati ukazanu cast...ovo podebljano je živa istina,ne zajebavam se...maloprije sam pricao s jednim prijateljem i saznao sam za tvoj problem...nisi jedini,ima takvih na tisuce...ako ce te utješit,ja sam u psihijatra bio sa 22 godine...nije mi pomogao,mja aura je bila prejaka...ne kažem da ti moraš u psihijatra,jer kad agentu pari nisu pomogli,tu profesiju treba ukinuti...


E da ne smijem da napomenem sitnija riba od tebe ne mogu da budem nikako
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/12/2011 : 14:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

ima toga još...ali da skratim...mi ovdje nismo zbog para...mi ovdje nismp zbog stripova...mi smo ovdje zbog našeg hajduka...tonka je sitna riba,od danas je pod mojom zaštitom na forumu...u doslovnom i prenesenom znacenju...tonka,sve je na tebi...mora ti biti cast,izabran si,ne smiješ izigrati ukazanu cast...ovo podebljano je živa istina,ne zajebavam se...maloprije sam pricao s jednim prijateljem i saznao sam za tvoj problem...nisi jedini,ima takvih na tisuce...ako ce te utješit,ja sam u psihijatra bio sa 22 godine...nije mi pomogao,mja aura je bila prejaka...ne kažem da ti moraš u psihijatra,jer kad agentu pari nisu pomogli,tu profesiju treba ukinuti...


E da ne smijem da napomenem sitnija riba od tebe ne mogu da budem nikako




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/12/2011 : 14:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Tonka samo se opusti..nitko te ne napada i nitko ne kuje zavjere protiv tebe..isti si ka i svaki drugi forumas..zamisli da si se tek ulogira i kreces ispocetka interakciju ovdje na forumu a na ostalo zaboravi..sta je bilo bilo je..


jbg napet sam ko puška-reka zlotvor bit ce bolje kad nazovem ovaj broj od igora



novi i preobraceni Tonka nam se vratia..





A cuješ tko se ne bi preobratio kad procita podebljani globinjov post o zaštiti na forumu. Postao sam zašticen meded sa bjelim krznom samo da mi se KOSMAJAC ne pose*e na njega
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000