forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Stojakovic rides off into the sunset...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 00:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
http://www.mondo.rs/s228014/Sport/Kosarka/Stojakovic-_Zbogom.html

Ah Pedja, Pedja.

Poprilicno si mi se smucio, dragi Pedja. Vec duze vreme. Ovo ti pise ogorceni srpski navijac, onaj kome si posle visina Indianapolisa zabio noz u ledja skoro svake naredne godine. U sustini, ne smeta meni sto nisi dolazio. Vise mi smeta sto si ti hteo da bude po tvome, pa onda kad ne dodjes, citiras, nesto se nije poklopilo. A u stvari lazes k'o pas.

Smucio si mi se Pedja i sto nikad nisi imao muda kad je trebalo, sem u tom Indyu. Koliko si Pedja suteva pogodio kad je stislo ? Jos se secam kako si 2002. protiv Lakersa pogodio parter iz coska kad je trebalo. Po tome cu te mozda pamtiti, ne po necemu drugome, jer, mnogi su Pedja punili Clipperse, Nuggetse, i tome sl. u decembru i februaru. Ali Pedja, u aprilu i maju bio si kesa. A o tome sto ti je repertoar poteza bio trojka, trojka, sut, sut, trojka, trojka, sto nisi senku mogao da sacuvas uglavnom i sto si bio lezeran skakac, o tome necemo.

Zasto ovoliko zuci lijem, pitas se ? Pa Pedja, da nisi znao nista, boleo bi me kurac za tebe. Ali Pedja, ti si imao jebeno najcistiji jumper u istoriji srpske kosarke. Kad si bio u vinklu, goreo si mrezicu. Bila je privilegija gledati te kako spaljujes protivnike sutevima cudnog izbacaja, kako ti ljudi lepe dvojicu, trojicu, a ti izleces iza blokova kao Eurostar sa Paris Nord stanice i uterujes nova tri poena dok se ostali hvataju za glavu. Ali Pedja, nesto te je kocilo da zakoracis taj stepenik vise. Da budes Djordjevic, ili Danilovic. Ili barem Paspalj. Ne Pedja, ti si dozivotno ipak ostao Miroslav Radosevic. Follower, ne leader.

Nije da nisi mogao.

I zato i penim ovde.

Jer da jesi, jebote, mogli smo osvojiti svet jos par puta. Ili barem Evropu. Ali ti si sluzio grcke vojne rokove, lecio stopala i ledja, zenio se manekenkama. Ma nema veze Pedja, tvoje je pravo. Na kraju si i dobio prsten. I to je OK. I u dva meca protiv Lakersa si opet podsetio ko je mogao da bude Pedja Stojakovic, kada si na koktelu painkillera zakopao Lakerse do grla pogadjajuci i tvoje i bozije. A onda si u finalu protiv Miamija podsetio ko ipak jeste Pedja Stojakovic - progutao te je "occasion" jos u game 1, do kraja si grejao klupu jednom Brianu Cardinalu. Brianu Cardinalu !

Adios, Pedja. Zelim ti sve najbolje u daljem zivotu. Hvala ti sto si mi barem ulio nekad neku nadu u zivot i kosarku, kao npr. kada sam '99 pod NATO bombama hvatao internet radio streamove da slusam Kingse kako gube protiv Jazza na guzove.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 20/12/2011 : 00:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Matori jel te niko nije zvao na slavu, pa si ljut, ili si se malko napio(kao ja veceras) pa te pukle emocije ( ja sam se suzdrzao pa nisam zvao bivsu ribu)
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 00:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Odradio vec dve slave, ihaj...btw otkad se "zove" na slavu ? :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 20/12/2011 : 00:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Pa zove se samo prvi put, posle se dolazi nepozvan (ako si preziveo dva unistavanja veceras onda si jos i dobar)

Edited by - mavra on 20/12/2011 00:59:14
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 01:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ma kakvi kurac, ona prva bila "posna" :( Al bilo visnjevace.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2011 : 01:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu


do kraja si grejao klupu jednom Brianu Cardinalu. Brianu Cardinalu !




ajde u q..ubia si me veceras..

ali svaka cast za post..stvarno si veliki fan..a Pedja je stvarno bija veliki igrac..iman i ja napisati puno toga Kukocu sta mi lezi na srcu..ali otom potom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 20/12/2011 01:00:36
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/12/2011 : 01:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Bio mi je simpatican dok je bio u Kingsima i do tog Indijanapolisa generalno, posle mi se smucio.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 20/12/2011 : 08:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Jos se secam kako si 2002. protiv Lakersa pogodio parter iz coska kad je trebalo.



Kakve sam ja traume navukao od te utakmice.

Inace, fenomenalan tekst i slazem se sa apsolutno svim. Ja se secam da kad bih ja govorio o Pedjinom nedostatku clutch-a svih tih godina kad je bio u najboljoj formi, uvek bih nailazio na verbalnu osudu od strane dezurnih patriota o tome kako je on jos mlad i sl. A jos kad se setim poredjenja iz tog perioda "Ko je bolji - Stojakovic ili Novicki?" Secam se da je tadasnjeg asistenta Dalasa Donija Nelsona (sina legendarnog Dona) novinar RTS-a (Straja ako se ne varam) doslovce pitao sta misli da li je bolji Dirk ili Pedja, dok je ovaj bio na nekom trenerskom seminaru u Srbiji. Covek je pokusao da se izvuce na finjaka izjavom da ce reci da je Dirk ali samo zato sto je to njegov igrac

Steta za potencijal...

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war

Edited by - johnhartson on 20/12/2011 08:45:12
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 20/12/2011 : 09:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Stojakovica malo toga vezuje za Srbiju i ne zameram mu neodazivanje na pozive selektora (cak mu je Vujosevic dodelio kapitensku traku u Svedskoj i to mimo protokola). Kingsi su igrali najbolji basket i steta sto nisu uzeli titulu (zasluzan je i Veber).

@Mairosu
ono `barem` Paspalj ...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/12/2011 : 10:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Mairosu


do kraja si grejao klupu jednom Brianu Cardinalu. Brianu Cardinalu !




ajde u q..ubia si me veceras..

ali svaka cast za post..stvarno si veliki fan..a Pedja je stvarno bija veliki igrac..iman i ja napisati puno toga Kukocu sta mi lezi na srcu..ali otom potom..


Ajde, ajde, da te razvalin

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 20/12/2011 : 11:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

http://www.mondo.rs/s228014/Sport/Kosarka/Stojakovic-_Zbogom.html

Ah Pedja, Pedja.

Poprilicno si mi se smucio, dragi Pedja. Vec duze vreme. Ovo ti pise ogorceni srpski navijac, onaj kome si posle visina Indianapolisa zabio noz u ledja skoro svake naredne godine. U sustini, ne smeta meni sto nisi dolazio. Vise mi smeta sto si ti hteo da bude po tvome, pa onda kad ne dodjes, citiras, nesto se nije poklopilo. A u stvari lazes k'o pas.

Smucio si mi se Pedja i sto nikad nisi imao muda kad je trebalo, sem u tom Indyu. Koliko si Pedja suteva pogodio kad je stislo ? Jos se secam kako si 2002. protiv Lakersa pogodio parter iz coska kad je trebalo. Po tome cu te mozda pamtiti, ne po necemu drugome, jer, mnogi su Pedja punili Clipperse, Nuggetse, i tome sl. u decembru i februaru. Ali Pedja, u aprilu i maju bio si kesa. A o tome sto ti je repertoar poteza bio trojka, trojka, sut, sut, trojka, trojka, sto nisi senku mogao da sacuvas uglavnom i sto si bio lezeran skakac, o tome necemo.

Zasto ovoliko zuci lijem, pitas se ? Pa Pedja, da nisi znao nista, boleo bi me kurac za tebe. Ali Pedja, ti si imao jebeno najcistiji jumper u istoriji srpske kosarke. Kad si bio u vinklu, goreo si mrezicu. Bila je privilegija gledati te kako spaljujes protivnike sutevima cudnog izbacaja, kako ti ljudi lepe dvojicu, trojicu, a ti izleces iza blokova kao Eurostar sa Paris Nord stanice i uterujes nova tri poena dok se ostali hvataju za glavu. Ali Pedja, nesto te je kocilo da zakoracis taj stepenik vise. Da budes Djordjevic, ili Danilovic. Ili barem Paspalj. Ne Pedja, ti si dozivotno ipak ostao Miroslav Radosevic. Follower, ne leader.

Nije da nisi mogao.

I zato i penim ovde.

Jer da jesi, jebote, mogli smo osvojiti svet jos par puta. Ili barem Evropu. Ali ti si sluzio grcke vojne rokove, lecio stopala i ledja, zenio se manekenkama. Ma nema veze Pedja, tvoje je pravo. Na kraju si i dobio prsten. I to je OK. I u dva meca protiv Lakersa si opet podsetio ko je mogao da bude Pedja Stojakovic, kada si na koktelu painkillera zakopao Lakerse do grla pogadjajuci i tvoje i bozije. A onda si u finalu protiv Miamija podsetio ko ipak jeste Pedja Stojakovic - progutao te je "occasion" jos u game 1, do kraja si grejao klupu jednom Brianu Cardinalu. Brianu Cardinalu !

Adios, Pedja. Zelim ti sve najbolje u daljem zivotu. Hvala ti sto si mi barem ulio nekad neku nadu u zivot i kosarku, kao npr. kada sam '99 pod NATO bombama hvatao internet radio streamove da slusam Kingse kako gube protiv Jazza na guzove.


E vala si pogodio sve 100%.Svaka cast za post.Mislim da mu svaki kosarkasko - reprezentativni fanatik ima sto sta zameriti...od one promasene trojke Lejkersima do Srpske reprezentacije.Mogao i morao si vise
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/12/2011 : 12:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
Pretera ga Mairosu malo,,,jeste da si u vecini u pravu, pogotovo sut za prsten protiv lejkersa.Da je pogodio slavila bih ga cela Srbija a za Kaliforniju ne smem ni da zamislim.Jeste da ga je bolelo za reprezentaciju ali takav je covek...Malo gresis u celokupnoj proceni ,igrao je dobro u sakarmentu ,cak je finale zapada igrao odlicno ,samo taj sut ce ga obeleziti za ceo zivot.Ako se ne varam sa reprezentacijom je uzeo svetsko i evropsko,dva puta najbolji trojkas ol Star vikenda ,i jos na kraju prsten sa Dalasom (nije bas bio mnogo zasluzan ali je igrao).Mislim da s radi o odlicnom igracu ali sklop svih desavanja ga je nekako ostavio po strani.Glupo je njega uporedjivati sa ovim igracima koje si naveo ,jer je on bio nekako svoj i nije ostavio trag u zemlji i reprezentaciji.A sad raditi njegovu analizu njegovog talenta i znanja je vrlo diskutabilno ,pogotovo kada je rec o coveku koji je 15 godina u najacoj kosarkaskoj ligi na svetu .Iskreno nisam ni ja njegov neki fan ali imam dosta postovanja prema njemu kao igracu.Pogotovo kada je od svih crnaca i belaca bio najbolji trojkas ,,nemoj mi reci da se nisi tada lepo osecao...

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 20/12/2011 15:38:19
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2418 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 20/12/2011 : 13:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Mairosu

http://www.mondo.rs/s228014/Sport/Kosarka/Stojakovic-_Zbogom.html

Ah Pedja, Pedja.

Poprilicno si mi se smucio, dragi Pedja. Vec duze vreme. Ovo ti pise ogorceni srpski navijac, onaj kome si posle visina Indianapolisa zabio noz u ledja skoro svake naredne godine. U sustini, ne smeta meni sto nisi dolazio. Vise mi smeta sto si ti hteo da bude po tvome, pa onda kad ne dodjes, citiras, nesto se nije poklopilo. A u stvari lazes k'o pas.

Smucio si mi se Pedja i sto nikad nisi imao muda kad je trebalo, sem u tom Indyu. Koliko si Pedja suteva pogodio kad je stislo ? Jos se secam kako si 2002. protiv Lakersa pogodio parter iz coska kad je trebalo. Po tome cu te mozda pamtiti, ne po necemu drugome, jer, mnogi su Pedja punili Clipperse, Nuggetse, i tome sl. u decembru i februaru. Ali Pedja, u aprilu i maju bio si kesa. A o tome sto ti je repertoar poteza bio trojka, trojka, sut, sut, trojka, trojka, sto nisi senku mogao da sacuvas uglavnom i sto si bio lezeran skakac, o tome necemo.

Zasto ovoliko zuci lijem, pitas se ? Pa Pedja, da nisi znao nista, boleo bi me kurac za tebe. Ali Pedja, ti si imao jebeno najcistiji jumper u istoriji srpske kosarke. Kad si bio u vinklu, goreo si mrezicu. Bila je privilegija gledati te kako spaljujes protivnike sutevima cudnog izbacaja, kako ti ljudi lepe dvojicu, trojicu, a ti izleces iza blokova kao Eurostar sa Paris Nord stanice i uterujes nova tri poena dok se ostali hvataju za glavu. Ali Pedja, nesto te je kocilo da zakoracis taj stepenik vise. Da budes Djordjevic, ili Danilovic. Ili barem Paspalj. Ne Pedja, ti si dozivotno ipak ostao Miroslav Radosevic. Follower, ne leader.

Nije da nisi mogao.

I zato i penim ovde.

Jer da jesi, jebote, mogli smo osvojiti svet jos par puta. Ili barem Evropu. Ali ti si sluzio grcke vojne rokove, lecio stopala i ledja, zenio se manekenkama. Ma nema veze Pedja, tvoje je pravo. Na kraju si i dobio prsten. I to je OK. I u dva meca protiv Lakersa si opet podsetio ko je mogao da bude Pedja Stojakovic, kada si na koktelu painkillera zakopao Lakerse do grla pogadjajuci i tvoje i bozije. A onda si u finalu protiv Miamija podsetio ko ipak jeste Pedja Stojakovic - progutao te je "occasion" jos u game 1, do kraja si grejao klupu jednom Brianu Cardinalu. Brianu Cardinalu !

Adios, Pedja. Zelim ti sve najbolje u daljem zivotu. Hvala ti sto si mi barem ulio nekad neku nadu u zivot i kosarku, kao npr. kada sam '99 pod NATO bombama hvatao internet radio streamove da slusam Kingse kako gube protiv Jazza na guzove.


E vala si pogodio sve 100%.Svaka cast za post.Mislim da mu svaki kosarkasko - reprezentativni fanatik ima sto sta zameriti...od one promasene trojke Lejkersima do Srpske reprezentacije.Mogao i morao si vise

I...ovim je sve receno...

Carpe diem
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/12/2011 : 13:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
šteta što se povlaci... mislim da je mogao makar još jednu sezonu izgurati... rucka ga je i dalje slušala.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/12/2011 : 14:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
Nakon što je kasno sinoc Stojakovic objavio da prekida igracku karijeru zbog povreda oglasili su se komesar NBA lige Dejvid Stern, Dirk Novicki i Rik Karlajl i izneli svoje žaljenje.

Komesar NBA lige Dejvid Stern rekao je danas da ce Predrag Stojakovic ostati upamcen kao jedan od najboljih šutera u americkoj profesionalnoj košarkaškoj ligi, dok je žaljenje zbog njegovog povlacenja izrazio i Dirk Novicki.

"Pedina zaostavština ne odnosi se samo na jedan tim."

"On ce ostati upamcen kao jedan od najboljih šutera u istoriji NBA. Njegovi uspesi su proizvod neumornog rada i neutažive želje da bude najbolji u tome što radi", rekao je Stern.

Stojakovic je kasno sinoc objavio da prekida igracku karijeru zbog povreda.

Nekadašnji srpski reprezentativac tri puta je ucestvovao na Ol star susretima, dva puta je pobedjivao na takmicenju u brzom šutiranju trojki, osvojio je jednu titulu, a nalazi se na cetvrtom mestu vecne liste po broju ubacenih šuteva za tri poena.

"Pedin ucinak, medutim, proteže se daleko dalje od dobrog šuta za tri poena i te titule koju je konacno osvojio prošle sezone sa Dalasom."

"On je bio jedan od igraca iz inostranstva koji su upoznali NBA sa ostatkom sveta i inspirisao hiljade navijaca da pocnu da igraju košarku", rekao je komesar lige.

Stojakovic je prešao u Dalas tokom prošle sezone u transferu koji ga je spasao sedenja na klupi Toronta. Bio je jedan od kljucnih igraca u finalu Zapadne konferencije, kada su Maveriksi u cetiri utakmice "pocistili" branioca titule, LA Lejkerse.

Prva zvezda Dalasa i jedan od najboljih košarkaša sveta, Dirk Novicki rano jutros je objavio na Tviteru svoju poruku Stojakovicu.

"Reci da to nije istina, Peda. Jedan od najboljih saigraca ikad, a pomogao nam je i da osvojimo taj prsten", napisao je Novicki.

Trener Dalasa Rik Karlajl rekao je koliki je udeo imao Stojakovic u osvajanju NBA titule.

"Peda nam je spasao sezonu. Imati igraca koji je takva pretnja zaista nam je mnogo znacilo", rekao je Karlajl.

Stojakovic se odlucio na povlacenje zbog stalnih povreda.

"Kada pocnete da se više borite protiv svog tela nego što se pripremate za utakmicu, vreme je da shvatite gde ste..."

"Uvek sam voleo košarku i uvek sam gajio veliko poštovanje prema njoj i znam da je sada pravo vreme da se povucem. Davno sam sebi obecao da cu to uciniti ako mi srce i telo nisu potpuno posveceni", naveo je Stojakovic.MIROSLAV RADOSEVIC pretera ga bas ga pretera.......

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 20/12/2011 14:09:12
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 15:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

Pretera ga Mairosu malo,,,jeste da si u vecini u pravu, pogotovo sut za prsten protiv lejkersa.Da je pogodio slavila bih ga cela Srbija a za Kaliforniju ne smem ni da zamislim.Jeste da ga je bolelo za reprezentaciju ali takav je covek...Malo gresis u celokupnoj proceni ,igrao je dobro u sakarmentu ,cak je finale zapada igrao odlicno ,samo taj sut ce ga obeleziti za ceo zivot.Ako se ne varam sa reprezentacijom je uzeo svetsko i evropsko,dva puta najbolji trojkas All Star vikenda ,i jos na kraju prsten sa Dalasom (nije bas bio mnogo zasluzan ali je igrao).Mislim da s radi o odlicnom igracu ali sklop svih desavanja ga je nekako ostavio po strani.Glupo je njega uporedjivati sa ovim igracima koje si naveo ,jer je on bio nekako svoj i nije ostavio trag u zemlji i reprezentaciji.A sad raditi njegovu analizu njegovog talenta i znanja je vrlo diskutabilno ,pogotovo kada je rec o coveku koji je 15 godina u najacoj kosarkaskoj ligi na svetu .Iskreno nisam ni ja njegov neki fan ali imam dosta postovanja prema njemu kao igracu.Pogotovo kada je od svih crnaca i belaca bio najbolji trojkas ,,nemoj mi reci da se nisi tada lepo osecao...


Marko, uz duzno postovanje, gledao sam vecinu njegovih utakmica u dresu Kingsa. Decko je goreo svakoga prvih 44 minuta meca - poslednjih 4, on se bukvalno SKLANJAO iz napada, propustao suteve, pogotovo je komicno bilo gledati njega i Douga Christiea (jos jednu pizdicu) kako se dodaju na otvorenim sutevima i nemaju herca da okinu (onda Bibby ili Bobby uzmu loptu i okinu bukvalno u fazonu "e aj mars u pizdu materinu daj neko da sutne").

Ja nisam nigde rekao da je netalentovan. On je neosporno talentovan. Ali nije ovo fudbal, pa da moze da te nema 15 minuta, i da se vadis da ti nisu dali loptu. On jednostavno nije imao mentalni sklop za najvisi nivo. A mogao je da bude bolji od 90% lige, da je malo zapeo. I zato je Radosevic, u tri cetvrtine si mogao da se pouzdas u njega, u cetvrtoj bi vec trazio druga resenja. Kad mu je dan, mogao je da da 55 poena. A kad nije, jebem li ga.

Sto se trojki tice, to su meni nebitne stvari. Fino priznanje, ali to takmicenje u pogadjanju trojki godinama su osvajali igraci kao sto su Tim Legler, Voshon Lenard, Jason Kapono, koje danas uglavnom pamte samo roditelji i rodbina (izuzev Voshona Lenarda, koga pamte i Srbi jer je izgurao Danilovica iz startnih 5 u Miamiju). Ne zaboravi reci Chong Lija iz Bloodsporta - "very good - but the brick don't hit back". Dzaba mu petnajs titula dobrog trojkasa kad nije umeo da pogodi kad stisne.

I zato i pizdi covek na njega. Zna da moze, a ne ide, ne ide. Sto ja da se nerviram na npr. Vujadina Subotica, ili ti na Peru Bozica, pa ti znas da njih dvojica aman ne mogu bolje. Ali gledas recimo Stojakovica, ili Raduljicu, ili Cubrila, gledas, gledas, i samo cekas kad ce da udari po dusmanu k'o da mu je zadnje...i osedis cekajuci.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/12/2011 : 17:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Meni je on pizda pre svega jer je na perfidan nacin izbegavao reprezentaciju.. A ko nema zelju da nosi grb na srcu nema ni kurca ni muda... A o igrackim kvalitetima necu da trosim reci.. Neosporno koristan igrac... Igrao je 100 godina u NBA.. Da je bio clan nekog Panatinaikosa ili Real Madrida ili Barselone kao Navaro pa penalio svaku utakmicu po 30 poena slavili bi ga.. A u onom letecem cirkusu fizicki nije mogao da parira nikome od jacih igraca... A i sto neko rece imao je "akutnu kurcobolju".. Znao je da moze da opali sut i da pogodi kad god hoce i to mu je bilo dovoljno... Veliki suter i velika pizda!!! Tako cu ga pamtiti!!!

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/12/2011 : 17:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

A u onom letecem cirkusu fizicki nije mogao da parira nikome od jacih igraca...









Evo ti cetvorice koji su jos krhkiji bijeli decki od Pedjice, pa im nije smetalo da se godinama kolju kako najbolje umeju na svojim pozicijama. Da ne spominjemo selju iz French Licka.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/12/2011 : 17:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Da ali je Stojakovic trom kosarkas... Ne mislim da nije brz vec lenj u pokretima.. Ne znam kako to da ti docaram.. Znas ono kad nekog mrzi da zivi a moze...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/12/2011 : 17:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
http://www.youtube.com/watch?v=JlkB6kpSi_k&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=YUvMNPHjaWo&feature=related Ima on veliko znanje samo jebiga ,bio je tunjav i ostao ...Vise volim takve igrace prefinjene i sporije ,nego atletu sa dva grama mozga ...primer :: MILISAV iz partizana..

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 20/12/2011 17:35:26
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 20/12/2011 : 19:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Cuj, Milisav. Decko ne ume pravilno ni da trci..grbavac.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
243 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 20/12/2011 : 21:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu
I u dva meca protiv Lakersa si opet podsetio ko je mogao da bude Pedja Stojakovic, kada si na koktelu painkillera zakopao Lakerse do grla pogadjajuci i tvoje i bozije. A onda si u finalu protiv Miamija podsetio ko ipak jeste Pedja Stojakovic - progutao te je "occasion" jos u game 1, do kraja si grejao klupu jednom Brianu Cardinalu. Brianu Cardinalu !




Lep post. Samo ovo na kraju, kad komentarises poslednju sezonu - nije Pedja fizicki mogao protiv direktnog protivnika u finalu, pa ga nisu ni koristili.

Ako nista, bolji je uzor klincima od Paspalja: sa jedne strane pornicarke, a sa druge viski, pljuge i Pizza Hut :)
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/12/2011 : 09:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Da ali je Stojakovic trom kosarkas... Ne mislim da nije brz vec lenj u pokretima.. Ne znam kako to da ti docaram.. Znas ono kad nekog mrzi da zivi a moze...


Aj Sawicu priznaj da ti je krivo sto je Zvezdas
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/12/2011 : 10:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nisam ni znao da je cigan... A sada je tek u nemilosti..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 21/12/2011 : 10:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Chris Mullin nikako nije bio slabic!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/12/2011 : 10:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
...a nije boga mi ni Hornasek
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000