forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Stojakovic rides off into the sunset...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/12/2011 : 10:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pa nisu bili slabici. Ali naspram Pedje su ova cetvorica postavljenih kljakave strine, Pedja je fizicki superiorniji u odnosu na sve njih. Samo ovo su sve bili veliki borci u glavi, ovaj nas je svirao tuksonu. Ja nikad nisam video Hornaceka npr. da odustane ili pobegne u 4/4. Chris Mullin je itekako bio fizicki inferioran u odnosu na krila tih godina, njega su cuvali i Mark Aguirre, i Rolando Blackman, i James Worthy, i Dominique Wilkins, i on njih, pa su se nosili oho ho.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/12/2011 : 10:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Drugim recima : jeste li vi mozda u tih njegovih 13 godina NBA karijere prisustvovali slucaju da je Pedja trazio loptu, sam uzimao shuteve i imao pogled na licu "dajte mi tu loptu ima da im jebem majku majcinu sad u ovom momentu".

Ja nisam.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 21/12/2011 : 11:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Drugim recima : jeste li vi mozda u tih njegovih 13 godina NBA karijere prisustvovali slucaju da je Pedja trazio loptu, sam uzimao shuteve i imao pogled na licu "dajte mi tu loptu ima da im jebem majku majcinu sad u ovom momentu".

Ja nisam.




Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 21/12/2011 : 14:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Drugim recima : jeste li vi mozda u tih njegovih 13 godina NBA karijere prisustvovali slucaju da je Pedja trazio loptu, sam uzimao shuteve i imao pogled na licu "dajte mi tu loptu ima da im jebem majku majcinu sad u ovom momentu".

Ja nisam.



E, zapravo je bila jedna tekma.
Ne mogu da se setim koje je godine bilo, ali bio je to mec protiv Minesote. Vulvsi su vodili ceo mec i onda je Pedja potpuno neocekivano izdivljao i poludeo i maltene sam vratio Kingse u zivot nekim nenormalnim trojkama. Na kraju su imali i sut za izjednacenje, ali ne mogu da se setim da li su tad isli na Pedju ili na C-Webba. U svakom slucaju, bio je promasaj

Zbog apsolutno istih stvari sam mu uvek zamerao. Kad je Pedja imao onu sjajnu sezonu dok je Veber bio povredjen, posle povratka na teren, jadni Veber je u srpskim medijima bio satanizovan jer on dobija te kljucne lopte u zavrsnici a ne Pedja. A Pedja da je hteo dobijao bi on te lopte (kao cisti suter koji moze da sutira maltene protiv svakoga). Umesto toga, C-Webb je resavao tekme na svoj nacin. kad bi pogodio, cutalo bi se. Kad bi promasio bilo je "e, ako im je kad ne daju Pedji". Srpska posla

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 21/12/2011 : 14:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
A Kris Malin je ultra soft verzija Lerija Birda. Uz to i tezak alkoholicar
Inace, te famozne 92. u Barseloni je bio prvi koji je ulazio sa klupe, sto je veliki uspeh imajuci u vidu u drustvu kakvih igraca je bio.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/12/2011 : 15:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Meni se Malin svidjao kao igrac i sada mi je izbledelo secanje, ali ni meni ne deluje da je bio neki slabic... Ali je bio agilan, sto se za Pedju nikako ne moze reci..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 21/12/2011 : 15:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
http://www.nba.com/games/20040510/MINSAC/recap.html

Ovo je tekma koju sam pominjao. 3. utakmica polufinala zapada 2004. Pedja je ubacio 22 od 29 u 4. cetvrtini i u produzetku.
To mu je, po meni, utakmica karijere u NBA i tu sam nazalost jedini put video ono sto je Mairosu napisao.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000