forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/01/2012 : 22:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Stankovic sta je odigrao, odigrao je zmajski. Vujina nigde.


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/01/2012 : 22:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Nema tu, Nemci su Nemci, zaboravili smo to!


Svete reci
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/01/2012 : 22:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Cim se pojavio Tadic na ekranu, znao sam da ga primamo


To je moja lepsa polovina rekla kad se Tadic pojavio
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 22/01/2012 : 00:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Nemam komentar. Džaba nama celicna odbrana, kad u napadu imamo samo Ilica i Nikcevica, sve se svodi na individualno soliranje jednog i odlicnu kontru drugog. Ostali ništa. Ovako samo mi možemo remizirati. Sad moramo pobijediti, ali Švedani su nam oduvijek kost u grlu, a Makedonci su pokazali koliko su opasni. Bice jebeno.



Mislim da cemo to "resiti"
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/01/2012 : 00:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ustani Kljune, 'Rvacka te zove, zove!

Sutra bi potpisa da nam Irfan vodi reprezentaciju, a ne ovaj



Ovo bih vam i ja predložio da nisam vidio kako je Pipe vodio sarajevsku Bosnu. Dobar je za pomocnog trenera zbog uspostavljanja discipline i kapak.

Potpis.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/01/2012 : 00:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Pipe je Bosnu vodio onoliko dobro koliko je mogao, ostvario je maksimum s igracima koji su mu bili na raspolaganju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/01/2012 : 01:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Pipe je Bosnu vodio onoliko dobro koliko je mogao, ostvario je maksimum s igracima koji su mu bili na raspolaganju.



Kako cujem, za ovo je i on kriv, ali to je vec d(r)uga prica.

Potpis.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/01/2012 : 01:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
On je imao svoje želje, poneke su mu ispunili, ali vecinu nisu, tako da je onda morao skrpati ekipu na drugaciji nacin.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/01/2012 : 14:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Oglasio se i Pantela:
"???? ??? ????? ???? ????? ?? ????? ???? ?? ????? ???? ??????? ? ??.????????.?????? ????????? ????.?????????? ??? ????? ????.
???? ?? ?? ???? ????? ???? ????,?????? ??????? ? ???? ?????? ?? ???? ?????? ??????? ???????? ? ?????? ????????? ???? ???????".
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/01/2012 : 14:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pantela sernja, sudija jeste bi tuljan u vise navrata (nepriznat gol, igra nogom posle koje je bila kontra itd.) ali koga da krivis kad spickas +7 u 25 minuta ?!

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/01/2012 : 14:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Krivi smo mi i niko vise.One dvije neiskoristene kontre pred kraj su za sprdnju.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/01/2012 : 14:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Pantela sernja, sudija jeste bi tuljan u vise navrata (nepriznat gol, igra nogom posle koje je bila kontra itd.) ali koga da krivis kad spickas +7 u 25 minuta ?!


Da,ali kad uracunas te greske,to vise nije +7 nego +4


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/01/2012 : 14:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ma da, sudija je kriv. K'o da mi nismo imali napade posle nemackih, nego su samo valjda oni igrali a mi gledali kako nas sudija kolje. Bice da je i sudija sleteo u golmanski prostor pre izbacaja i pogodio stativu tj. golmana iz zicera. A sto je sudija tek raspaljivao sa 9-10m suteve u 0. sekundi napada, joooooj sudija mater ti jebem pokvarenu !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej

Edited by - Mairosu on 22/01/2012 14:58:41
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 22/01/2012 : 15:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
To sve stoji,ne bukvalisi moje izjave

Ali im je jednostavno,uz zelju da izbegnu poraz,sudijski kriterijum bio jak vetar u ledja


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 22/01/2012 : 15:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

To sve stoji,ne bukvalisi moje izjave

Ali im je jednostavno,uz zelju da izbegnu poraz,sudijski kriterijum bio jak vetar u ledja



I makedonski navijaci koji su prevagnuli u odnosu na srpske, ne?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/01/2012 : 18:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne mogu shvatiti da je ovo ista francuska obrana koja je u zadnjih nekoliko godina mrcvarila protivnike. Sreca njihova da se Slovenci gube i nemaju puno rješenja u napadu, mogli su voditi 10 razlike s obzirom na to što su im Francuzi dopustili.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/01/2012 : 19:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Zna li itko od Slovenaca zašto Kavticnik ne igra?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/01/2012 : 19:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Dobiše Francuzi, ali nisu nikakvi, nema šanse da idu u polufinale... Iznenadilo me kako je Island lako skinuo Madarsku... No dosta o tome, sada se okrecem našima, ovo danas nam je najteža utakmica, valjda cemo naci snage za pobjedu, vjerujem u igrace, kad vec u taktiku trenera ne mogu!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/01/2012 : 20:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ajmo Hrvati, razbijte ciganiju !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/01/2012 : 20:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Pa i razbice ih
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/01/2012 : 20:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Hrvati kao da igraju kod kuce, imaju neverovatnu podršku sa tribina. Odlicno su odigrali prvo poluvreme, pogotovo u odbrani.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/01/2012 : 21:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Ako je suditi po dosadasnjem toku prvenstva, sve sem zlata za Hrvatsku bi bilo iznenadjenje, pokazali su daleko najbolju igru.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/01/2012 : 21:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Podseca me ova utakmica na nasu sa Nemcima
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/01/2012 : 21:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Ovo je taj balkanski mentalitet koji je spominjao Selane...tako i mi juce sa Nemcima,jebi ga
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 22/01/2012 : 21:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Pobedila ipak Španija, mislim da je Hrvatska ispustila pobedu jer je vodila celo vreme, imala dobrog golmana, a Španci su još puno grešili u napadu i pravili tamo dosta prekršaja, a kontra im nikako nije išla i nije im odgovarao spori ritam utakmice.Mislim da su neki mladi hrvatski igraci na kraju brzopleto šutirali, no, mora i tako, kako ce drugacije da se kale?

Ali izvukao bih jednu paralelu izmedu ove i one utakmice izmedu Srbije i Nemacke.Zadnji napad Srbije sudije posle 10 sekundi dižu ruke za pasivan napad, a sada su Špancima protiv Hrvatske dozvolili bezgranicno dug poslednji napad.Dvostruku aršini ocigledni, ocigledno da reprezentacije sa ovih prostora nikada nece imati odgovarajuci sudijski tretman.
I još vidim da se Švedani unapred žale kako ce Srbiji sudije pomagati, a neka se samo sete šta je bilo prošle godine kod njih na prvenstvu sveta.
Gadi mi se sve to.

Nadam se da ce ipak i Srbija i Hrvatska u polufinale.

Edited by - tumen on 22/01/2012 21:53:24
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000