forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/01/2012 : 22:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Pobedila ipak Španija, mislim da je Hrvatska ispustila pobedu jer je vodila celo vreme, imala dobrog golmana, a Španci su još puno grešili u napadu i pravili tamo dosta prekršaja, a kontra im nikako nije išla i nije im odgovarao spori ritam utakmice.Mislim da su neki mladi hrvatski igraci na kraju brzopleto šutirali, no, mora i tako, kako ce drugacije da se kale?

Ali izvukao bih jednu paralelu izmedu ove i one utakmice izmedu Srbije i Nemacke.Zadnji napad Srbije sudije posle 10 sekundi dižu ruke za pasivan napad, a sada su Špancima protiv Hrvatske dozvolili bezgranicno dug poslednji napad.Dvostruku aršini ocigledni, ocigledno da reprezentacije sa ovih prostora nikada nece imati odgovarajuci sudijski tretman.
I još vidim da se Švedani unapred žale kako ce Srbiji sudije pomagati, a neka se samo sete šta je bilo prošle godine kod njih na prvenstvu sveta.
Gadi mi se sve to.

Nadam se da ce ipak i Srbija i Hrvatska u polufinale.


Ma da se ne lazemo,mi smo juce ispustili pobedu zahvaljujuci svojim greskama,kakve bre sudije...isto vazi i za Hrvate,mogu samo na sebe da se ljute...sudije ko sudije,uvek ce gresiti
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/01/2012 : 22:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Balic više nije pravi, a kad njemu ne ide, on forsira i to nas zna zakopati. Vjerujem da cemo proci u polufinale, ali za finale i zlato ce trebati pokazati puno više, nisam siguran da to možemo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/01/2012 : 22:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Znas kako, Tumen...i meni je nesto jucerasnji poslednji napad Srbije brzo postao pasivan. Ali, ja ne mogu da komentarisem rukometne sudije, jer u tom sportu, sto se sudjenja tice, niko ne zna ko pije a ko placa...u rukometu je sudijska interpretacija totalno subjektivna i sam bog zna sta je tu ispravno a sta nije.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/01/2012 : 22:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Za sada je dobro ovo prvenstvo, utakmice su neizvesne, baš za rukometne sladokusce. A što rece Mairosu, ni meni neki put nisu jasne pojedine sudijske odluke.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 22/01/2012 : 22:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Stoji da su i Srbija i Hrvatska zbog svojih grešaka izvukle nepovoljne rezultate, ali meni je simptomaticno to da se ne secam uopšte kada su sudije nekoj od germanskih ekipa dizale ruke za pasivan napad na kraju utakmice.Malo iskace to iz okvira haoticnosti i toga da se ne zna ko pije, a ko placa.
No, da stavimo to u stranu ja bih se osvrnuo na druga dva detalja.Danski trener nece da pruži ruku našoj klupi, a da li je bilo isto kada je Srbija gubila od njih, naravno da nije.
Švedani vec unapred pricaju kako ce Srbija imati pomoc sudija i to sve nakon onoga što se dešavalo i kod njih prošle godine i na mecu Srbija-Nemacka.Pa kako ih nije sramota, ali razumem ja njih, nije im lako da gube od ekipa sa ovih prostora.Treba sportski umeti priznati i poraz, a ne biti samo nadmen.
Go to Top of Page

zagor_22
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 18/01/2012

Posted - 22/01/2012 : 22:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor_22 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Stoji da su i Srbija i Hrvatska zbog svojih grešaka izvukle nepovoljne rezultate, ali meni je simptomaticno to da se ne secam uopšte kada su sudije nekoj od germanskih ekipa dizale ruke za pasivan napad na kraju utakmice.Malo iskace to iz okvira haoticnosti i toga da se ne zna ko pije, a ko placa.
No, da stavimo to u stranu ja bih se osvrnuo na druga dva detalja.Danski trener nece da pruži ruku našoj klupi, a da li je bilo isto kada je Srbija gubila od njih, naravno da nije.
Švedani vec unapred pricaju kako ce Srbija imati pomoc sudija i to sve nakon onoga što se dešavalo i kod njih prošle godine i na mecu Srbija-Nemacka.Pa kako ih nije sramota, ali razumem ja njih, nije im lako da gube od ekipa sa ovih prostora.Treba sportski umeti priznati i poraz, a ne biti samo nadmen.



aa cuj ljubomorni su
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/01/2012 : 22:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Balic više nije pravi, a kad njemu ne ide, on forsira i to nas zna zakopati. Vjerujem da cemo proci u polufinale, ali za finale i zlato ce trebati pokazati puno više, nisam siguran da to možemo.


Markose gresis, Balic je danas u drugom poluvremenu drzao Hrvatsku u igri...da je Vori uhvatio zadnju loptu sad bi pricali drugacije
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/01/2012 : 22:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Stoji da su i Srbija i Hrvatska zbog svojih grešaka izvukle nepovoljne rezultate, ali meni je simptomaticno to da se ne secam uopšte kada su sudije nekoj od germanskih ekipa dizale ruke za pasivan napad na kraju utakmice.Malo iskace to iz okvira haoticnosti i toga da se ne zna ko pije, a ko placa.
No, da stavimo to u stranu ja bih se osvrnuo na druga dva detalja.Danski trener nece da pruži ruku našoj klupi, a da li je bilo isto kada je Srbija gubila od njih, naravno da nije.
Švedani vec unapred pricaju kako ce Srbija imati pomoc sudija i to sve nakon onoga što se dešavalo i kod njih prošle godine i na mecu Srbija-Nemacka.Pa kako ih nije sramota, ali razumem ja njih, nije im lako da gube od ekipa sa ovih prostora.Treba sportski umeti priznati i poraz, a ne biti samo nadmen.

A ko gubi ima pravo da se ljuti...a mozda ljudi unapred traze alibi,ja bi volio da su u pravu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/01/2012 : 23:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Opet onaj kreten glavati sjebe stvar, nek si zabije Kopljara u dupe i pusti Buntica igrati... I gdje su mu Lackovic i Štrlek cijelo drugo poluvrijeme... Idiot nad idiotima...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/01/2012 : 23:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
balic je vjerojatno najveci talenat u povijesti rukometa, ali je baraba, ne trenira dovoljno i nesportski živi i nije napravio ni približno koliko je mogao
sada su mu 32 godine, a on je 'veteran' tamo negdje od 2007. kada je zadnji put odigrao punom snagom

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/01/2012 : 23:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

balic je vjerojatno najveci talenat u povijesti rukometa, ali je baraba, ne trenira dovoljno i nesportski živi i nije napravio ni približno koliko je mogao
sada su mu 32 godine, a on je 'veteran' tamo negdje od 2007. kada je zadnji put odigrao punom snagom



100% istina, neka više prestane biti "Mozart" i postane rukometaš... Mozart bi se trebao malo više baviti vježbanjem i loptom, a manje alkoholom i cigaretama
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7232 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2012 : 23:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
A jebiga, ubiše nas Španjolci taktikom Francuza iz prijašnjih prvenstava- tvrdom obranom. Vidjelo se da prema kraju nemamo više ideja, previše se forsiralo. Balic je, kao što i treba, preuzeo odgovornost, ali kao što ken rece, Balic je daleko od onog Balica od prije nekoliko godina. I na ovoj utakmici se vidjelo, cim je malo tvrda obrana, Balic previše individualno forsira, nema tecnosti. Zadnjih 10 minuta kao da je samo on igrao i forsirao.

Sad na redu Francuzi, fino bi bilo dobiti ih i bar djelomicno im se osvetiti za sve one poraze, ali ne vjerujem baš puno. A svi sad znamo da poraz od Francuza znaci i oproštaj od polufinala.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/01/2012 : 23:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Španjolci su odigrali savršenu obranu, a Morros je trenutacno ponajbolji defanzivac na svijetu, on drži gdje god obrana popusti. O sucima ne treba pricati, to da su Španjolcima dali dosta kredita za pasivnu igru u zadnjem napadu je istina, ali bilo je grešaka i na suprotnoj strani (Lackovic je zabio gol u prvom poluvremenu, a prije toga je odnio Parronda koji je mirno stajao - probijanje iz udžbenika), tako da nam oni nisu ni za što krivi, kao ni Srbima. Moramo prestati stalno okrivljavati druge i prihvatiti krivicu.
Francuzi na ovom prvenstvu nisu ni sjena ekipe otprije, ne znam što im se dogada, ali su puno slabiji. Mislim da bi ovakva Hrvatska vrlo lako dobila bilo koju drugu ekipu u tom stanju koja se ne zove Francuska, ali pitanje je hoce li biti nekog straha i budenja kompleksa koje su nam mnogo puta nabili.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 00:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
danas Balicu nije išlo, to je cinjenica. ali ostaje pitanje: zašto Goluža toliko gura onog Kopljara, umjesto da ga totalka izbaci iz reprezentacije i kraj price...a gdje je Lackovic bio cijelo drugo poluvrijeme?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/01/2012 : 01:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Ha, niko gol ne more dati. Zadnjih 10 minuta su dali samo jedan gol, i oni tako misle pobijediti. Ma da...
Balil se gurao kroz sredinu na silu, a tako i ostali. Sve na silu, nikakve igre i taktike...

Zaslužena pobjeda Španjolske. Sad nam je ispušiti od Francuza (kao i uvik, uostalom) i doma...
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 23/01/2012 : 07:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Hrvatima i Makedoncima svaka cast za podrsku svojim reprezentacijama na ovom prvenstvu. Sto se nas tice, sta reci. Da li je u pitanju za srpske uslove previsoka cena karte da bi oni koji istinski vole sport to sebi mogli da priuste, da li nepostojanje nikakvog odnosa prema reprezentativnim selekcijama u bilo kom sportu, ali mi definitivno nemamo domacu atmosferu. Svaka cast Nislijma, ali je sve ovo jako otuzno...
Mada, sa platama od 200-300 evra kome je do sporta, kada ne mozes da sastavis kraj sa krajem do sledeceg meseca. A neko, na zalost, dosta njih, nema ni ovoliko...

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 07:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Evo jutro slušam ljudsku mizeriju, naime Balic bljuje vatru na suce... Da, suci su ga natjerali da mu ispada lopta iz ruke, da dodaje nikome i nigdje, da siluje probijanje kao zadnja konjina... Njemu je pun kufer, 10 godina nas suci kradu, stara balkanska teorija o belosvetskim zavjerama i svekolikim urotama... Svakome normalnome je pun kufer njega i njegove nazovimo je igre u "bitnim" utakmicama, davno je taj otprdio svoje...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 07:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

danas Balicu nije išlo, to je cinjenica. ali ostaje pitanje: zašto Goluža toliko gura onog Kopljara, umjesto da ga totalka izbaci iz reprezentacije i kraj price...a gdje je Lackovic bio cijelo drugo poluvrijeme?



Sjedio je na klupi, Goluža je morao osigurati Španjolcima bodove, natjerali su ga iz EHF-a, sve ti je to velika urota, rukometna mafija i sotona osobno...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/01/2012 : 08:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Sami smo krivi za poraz, u drugom poluvremenu nismo ništa odigrali, bez veze forsiranje Kopljara i Balica od strane Goluže, a Laca i Štrleka koje je išlo prvo poluvrijeme, nije bilo u drugom??? Necu ni pokušavat shvatiti Golužu! Francuzi su loši, ali bojim se da ce primjeniti taktiku Španjolaca, a onda smo gotovi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/01/2012 : 09:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

balic je vjerojatno najveci talenat u povijesti rukometa, ali je baraba, ne trenira dovoljno i nesportski živi i nije napravio ni približno koliko je mogao
sada su mu 32 godine, a on je 'veteran' tamo negdje od 2007. kada je zadnji put odigrao punom snagom


Mos ti da pricas vako i nako,ali Balic je i dalje najbolji rukometas...pa ne moze niko jedan na jedan da ga cuva ni ovako polu zainteresovanog a kamoli da je fit 100 %.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/01/2012 : 09:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

Hrvatima i Makedoncima svaka cast za podrsku svojim reprezentacijama na ovom prvenstvu. Sto se nas tice, sta reci. Da li je u pitanju za srpske uslove previsoka cena karte da bi oni koji istinski vole sport to sebi mogli da priuste, da li nepostojanje nikakvog odnosa prema reprezentativnim selekcijama u bilo kom sportu, ali mi definitivno nemamo domacu atmosferu. Svaka cast Nislijma, ali je sve ovo jako otuzno...
Mada, sa platama od 200-300 evra kome je do sporta, kada ne mozes da sastavis kraj sa krajem do sledeceg meseca. A neko, na zalost, dosta njih, nema ni ovoliko...


Bice puna arena danas sa Svedima,jebi ga,ljudi su se odvikli od rukometa,nije bilo uspeha zadnjih 20 godina,sta ocekivati...uspeh radja uspeh !
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 23/01/2012 : 10:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by red cloud

Hrvatima i Makedoncima svaka cast za podrsku svojim reprezentacijama na ovom prvenstvu. Sto se nas tice, sta reci. Da li je u pitanju za srpske uslove previsoka cena karte da bi oni koji istinski vole sport to sebi mogli da priuste, da li nepostojanje nikakvog odnosa prema reprezentativnim selekcijama u bilo kom sportu, ali mi definitivno nemamo domacu atmosferu. Svaka cast Nislijma, ali je sve ovo jako otuzno...
Mada, sa platama od 200-300 evra kome je do sporta, kada ne mozes da sastavis kraj sa krajem do sledeceg meseca. A neko, na zalost, dosta njih, nema ni ovoliko...


Bice puna arena danas sa Svedima,jebi ga,ljudi su se odvikli od rukometa,nije bilo uspeha zadnjih 20 godina,sta ocekivati...uspeh radja uspeh !



Bice, al' Makedonaca

Nasi sve prodali karte. Neverovatne pare su spremni da daju Makedonci da bi gledali svoje. A mi, dapace, smo radi da ih se ratosiljamo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/01/2012 : 10:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
To je cuveno Srpsko gostroprimstvo,sad i to ne valja
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 11:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by ken2

balic je vjerojatno najveci talenat u povijesti rukometa, ali je baraba, ne trenira dovoljno i nesportski živi i nije napravio ni približno koliko je mogao
sada su mu 32 godine, a on je 'veteran' tamo negdje od 2007. kada je zadnji put odigrao punom snagom


Mos ti da pricas vako i nako,ali Balic je i dalje najbolji rukometas...pa ne moze niko jedan na jedan da ga cuva ni ovako polu zainteresovanog a kamoli da je fit 100 %.



Balic je najbolji u povijesti, tu nema dileme, ali pogledaj ga sada... A najgore je što je bio i ostao "mali" u porazu, kakvi suci, kakvi bakaraci, sad bi ga lijepo trebali kazniti zbog jezika, pa nek si misli kako ce on igrati, a ne stalno srati kada se zasluženo izgubi kako nam "ne daju" da pobijedimo... Možeš mislit.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/01/2012 : 12:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Znas kako, Tumen...i meni je nesto jucerasnji poslednji napad Srbije brzo postao pasivan. Ali, ja ne mogu da komentarisem rukometne sudije, jer u tom sportu, sto se sudjenja tice, niko ne zna ko pije a ko placa...u rukometu je sudijska interpretacija totalno subjektivna i sam bog zna sta je tu ispravno a sta nije.


Slazem se ovo za sudije.
Ne zna se sta je gore,rukomet ili vaterpolo...

Sto se tice nase utakmice sa Nemcima,apsolutno smo sami krivi.
Neverovatni promasaji iz zicera Prodanovica i Nikcevica...
Tri-cetiri puta propustena prilika da odemo na 22:20 i resimo utakmicu...
Nemamo nikakvo pravo da krivimo sudije.

Sto se tice Hrvata,utakmica sa Francuskom biti ili ne biti.
Lako bi reprezentacija,koja je posle prvog kruga postala prvi favorit prvenstva,mogla otici kuci!
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000