forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ono što je Srbima veceras olakšalo posao je, koliko vidim po statistici, probudeni Vujin. Treba vidjeti što su mu uradili, pa probati isto i s Kopljarom, mada mislim da je on izgubljen slucaj.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj


Ako neko realno i strucno komentariše rukomet, onda je to svakako "selanne". Uvek sa zadovoljstvom citam njegove komentare i analize utakmica!

Hvala.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Usput, Savicu, ti si samo djelomicno u pravu. Vidim po broju golova da ponovo Srbi nisu puno koristili pivota, ali cinjenica je da imaju jake bekove šutere, cak je i Šešum prirodni lijevi bek, a priuceni srednji, pa je logicno da pivoti dobiju manje lopti. Medutim, cini mi se da su krila veceras dobro radila.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 23:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ono što je Srbima veceras olakšalo posao je, koliko vidim po statistici, probudeni Vujin. Treba vidjeti što su mu uradili, pa probati isto i s Kopljarom, mada mislim da je on izgubljen slucaj.



Da, Vujin u prvom, a Šešum u drugom poluvremenu.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Da se osvrnem malo i na klupu srpske reprezentacije, jasno je da igraci koji više vremena od ostalih provode vreme na njoj imaju odredenu trenu kada udu u igru, ali drago mi je što malo po malo i to nestaje.Eto, prvo je protiv Nemaca proradio Stankovic, danas Šešum, nadam se da ce se i Markovic do kraja osloboditi, a dobro je što ga ona 3 vezana promašaja nisu uzdrmala pa je iz cetvrtog konacno dao gol.U svakom slucaju, trebace nam svi igraci za polufinale i to puni samopouzdanja.

Sutra nas ocekuju takode zanimljivi mecevi i prave bitke na terenu, prakticno sve ekipe i dalje imaju šanse za polufinale, mada neke malo više od ostalih.Zaista tu ništa ne bih prognozirao, ali voleo bih da vidim Francuze kako se pakuju kuci.Da li ce konacno proraditi ili ce do kraja odigrati neubedljivo, videcemo.Španci imaju priliku da pobedom obezbede polufinale.Za sada su pokazali da su poprilicno ozbiljni u nameri da nam ovom prvenstvu odu do samog kraja.

Edited by - tumen on 23/01/2012 23:19:47
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40031 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 23:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by antares

quote:
Originally posted by sawitch

Eto nas u polufinalu sa rukometom iz '75-e.. :)))) Da ne bi ovog Stanica izbusili bi nas svi kao konje... Rukomet bez krila, bez kontre, bez akcija, bez pivota... Strasno...



Sale ne slažem se s tobom. Ako pogledaš videceš da je i njihov golman odbranio jako puno lopti. Rukomet naše reprezentacije mi se svida. Igraju tvrdu odbranu. Veoma dobro u napadu. U drugom poluvremenu naši su veceras igrali slabije ali samo iz razloga što su Švedani igrali veoma jaku odbranu, odlicnu odbranu. Pa i oni igraju rukomet. Na ovom prvenstvu se niko nije prošetao kroz nijednu utakmicu (Osim Poljaka sa Slovacima) svi igraju cvrsto i bore se do kraja. Drugo ako premotaš film videceš da smo imali više kontri od njih što je neverovatan podatak jer je to upravo njihov stil da igraju brzo i na kontre. Naš rukomet jeste specifican ( exYU škola rukometa) ali da je zastareo uopšte se ne može reci. Može se reci da su to razlicite škole. Nešto kao Italijanska škola fudbala i Engleska. Ono što nama fali nije znanje niti igraci vec samo još malo psihicke stabilnosti i igranje do kraja utakmice bez opuštanja(što smo videli kao slabost protiv Nemaca) ostalo veoma dobro funcioniše, mada ima uvek mesta za popravku



'ajmo sad ovo glorifikovanje spustiti malo na realne osnove... Sude nam domacinski.. Znas kada bi nam sudili probijanje protivnika u Svedskoj ili negde drugde? Nikad! Dosli smo dovde zahvaljujuci publici, blazem sudijskom kriterijumu, fanaticnoj odbrani i najboljem igracu nase reprezentacije, golmanu.. To sto ti kazes da imamo neku skolu rukometa je ovde neprimenljivo.. Gledam Hrvate i igraju tecnije od nas.. Vidis pokretljivost, kontre, sve ono sto moderan rukomet ima.. Da Balic igra sa 100% i da igraju kuci, setali bi se... Meni je ovo nenormalan uspeh.. Uci u 4 ekipr u Evropi, pobediti Dansku i Svedsku.. Iha... Ali, ja bih ipak da promenimo taj konzervativni rukomet gde se samo 2 igraca ukrstaju i pali neka sirovina tipa Ilic sa 10 metara.. Loptu za pivota vidim jednom u 30 napada.. Sraubu, kokosku uopste.. Zaboravim uvek kako nam se zove ono desno krilo koje svaki cetvrti skok priblizi loptu golu bar na metar.. Gadja reflektore... Nema lucidnosti.. Igramo iskljucivo na snagu... Sto odbrana 6 0 i govori..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Cini mi se da je sa Šešumom veci problem bio taj što nije uopce ulazio dosad. To je jedan od poteza koji mi je jako cudan, Šešuma sam gledao dosta i u Veszpremu i još više u Lowenu, on je za ovoga Cuturu (iskreno, do prvenstva nisam ni cuo za njega) profesor. Ne znam, možda Vukovic ima neke druge ideje, ipak definitivno zna više od mene, ali Šešum bi mi uvijek bio prvi izbor.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 23:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja bih isto tako voleo da sutra Hrvati pobede Francuze i pošalju ih kuci. Isto se odnosi i na našu grupu u vezi Danske, nikako ne bih voleo da im se slože kockice i kojim slucajem produ u polufinale.

Po meni, realne opcije su Španija i Hrvatska, a iz naše grupe još Nemacka.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by selanne

Ono što je Srbima veceras olakšalo posao je, koliko vidim po statistici, probudeni Vujin. Treba vidjeti što su mu uradili, pa probati isto i s Kopljarom, mada mislim da je on izgubljen slucaj.



Da, Vujin u prvom, a Šešum u drugom poluvremenu.



Šešum je odigrao u drugom poluvremenu možda i presudnu ulogu u napadu, a pomagali su mu i Vujin i Cutura, mada je Vujin uglavnom bio dobar u prvom delu igre.Jako bitni i golovi danas Prodanovica i naravno Nikcevica (samo iz kontri) , a nije mi jasno zašto je Markovic prakticno do kraja zamenio Nikcevica i dugo se zadržao u igri (mada je dobro da se malo i on psihicki rastereti i oseti teren i loptu) ?
Ilica su u nastavku Švedani zatvorili, ali on je toliko toga dobrog uradio u oba pravca igre i toliko se istrošio da mu svaka cast.
Pivoti su danas bili poprilicno zatvoreni, verovatno su Švedani na to obratili malo više pažnje jer smo Nemcima i Dancima na taj nacin dali dosta golova.

Edited by - tumen on 23/01/2012 23:24:05
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 23/01/2012 : 23:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

@antares
Naš rukomet je specifican i to je najbolji rukomet na svijetu. Jedino mi imamo vica u igri, ostalo su krkani koji igraju po šablonu i idu glavom kroza zid. Dovoljno ti je pogledati Romera, Kauffmana ili Mamelunda. Jedini problem je, kako si i rekao, u glavi.



U pravu si selanne. Naš rukomet(mislim na exYu) je temeljit i ne svodi se samo na snagu i brzinu. To nije specificno samo za rukomet vec i za sve sportove u kojima smo dobri. Pridaje se pažnja detaljima, taktici. Nije samo ono uzmi loptu i udri. Meni se taj rukomet svida (uzgred prošao sam tu školu jer sam se takode godinama bavio rukometom). Ljudi moraju da shvate da ni Srbija a takode ni Hrvatska (verujem da ce pobediti Francuze) ne pobeduju zbog neke srece ili Srbija zbog publike vec zbog toga što je exYU škola veoma dobra. Problem u Srbiji je što je rukomet totalno zapostavljen sport, a nekada je bio veoma popularan, tako da ga ljudi slabo prate a uzgred budi receno takode ga i laicki komentarišu bez dublje analize(što je normalno svi ne možemo biti strucnjaci ali svi možemo da volimo svoj tim i da navijamo). Nadam se samo da ce rukomet ponovo postati popularan sport u Srbiji kao što je nekada bio jer imamo potencijala. U Hrvatskoj to nije problem pošto vidim da je u Hrvatskoj veoma popularan. U prilog tome ide i cinjenica da nisu samo Hrvatska i Srbija na ovom prvenstvu od exYu zemalja vec imamo i Makedoniju i Sloveniju. Makedonija je takode ostavila fantastican utisak a i Slovenci su bili sasvim solidni
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Savicu, pretjeruješ. Nema sporta ni natjecanja gdje sudac nece barem mrvicu pogurati domacina. Najbolji primjer ti je Južna Koreja 2002.
Hrvati možda igraju tecnije, ali Hrvati imaju najveceg i najgenijalnijeg rukometaša u povijesti. Bez njega je Hrvatska totalno druga ekipa, daleko je Duvnjak od te lucidnosti.
Uostalom, Srbi su prilagodili igru profilu igraca koje imaju. Pa Danska je došla do finala prošle godine jer je Hansen zabijao 50 golova po utakmici izvana. I što su trebali, gurati loptu pivotu i krilu kad je ovaj bio u životnoj formi? Pa ni ja ne bih dao loptu krilu kad bi mi bek imao realizaciju kao Ilic protiv Danske. I što je loše u tome što je golman najbolji igrac? Je li i on igrac koji treba biti dobar? Nije ovo nogomet pa da to znaci da si bio slabiji cijelu utakmicu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 23/01/2012 23:31:42
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 23:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
A što se tice sudenja, samo mi nemamo domacinsko sudenje. Šta su sve veceras Španci svirali protiv nas, a da ne govorim protiv Nemacke, onaj nepriznat gol, pa namerna igra nogom nemackog igraca kad su iz kontre smanjili na gol razlike. Ali možda svi mi ne gledamo iste utakmice?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Cini mi se da je sa Šešumom veci problem bio taj što nije uopce ulazio dosad. To je jedan od poteza koji mi je jako cudan, Šešuma sam gledao dosta i u Veszpremu i još više u Lowenu, on je za ovoga Cuturu (iskreno, do prvenstva nisam ni cuo za njega) profesor. Ne znam, možda Vukovic ima neke druge ideje, ipak definitivno zna više od mene, ali Šešum bi mi uvijek bio prvi izbor.



Šešum je imao problema sa povredom, povredio je valjda rame šuterske ruke i verovatno se u njega malo uvukao strah.Verujem da ce sada imati sve vecu minutažu.
Cuturu u prošlosti niko nije zvao u reprezentaciju i to je prava šteta jer vec 11 godina igra u jakoj španskoj ligi.Takav profil igraca nam je i trebao jer baš i nemamo nekog drugog ko može tako uspešno jedan na jedan da prode u napadu.
Eto veceras je Cutura dao par golova, veoma bitnih, a jedan je bio prelep kada se okrenuo oko jednog Švedana i u punom naletu iskosa uspešno šutirao na gol.Cuture se inace secam još dok je igrao za Crvenku pre više od deset godine u spensu protiv moje Vojvodine i uvek nam je zakuvao corbu.Ima i brata koji takode igra u Španiji i dobar je igrac, mogli bi i njega zvati ubuduce.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Jako mi se svida i kako igraju Slovenci, mislim da imaju dobru ekipu koja ce tek u buducnosti pokazati koliko može.A igraju zaista malo neobican rukomet, veoma brz, sa bekovima koji nisu neki veliki golgeteri, ali su veoma pokretljivi i dobri asistenti.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Koliko poznajem njihove mlade igrace, mogao bi im nedostajati dobar vratar.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 23/01/2012 : 23:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by antares

quote:
Originally posted by sawitch

Eto nas u polufinalu sa rukometom iz '75-e.. :)))) Da ne bi ovog Stanica izbusili bi nas svi kao konje... Rukomet bez krila, bez kontre, bez akcija, bez pivota... Strasno...



Sale ne slažem se s tobom. Ako pogledaš videceš da je i njihov golman odbranio jako puno lopti. Rukomet naše reprezentacije mi se svida. Igraju tvrdu odbranu. Veoma dobro u napadu. U drugom poluvremenu naši su veceras igrali slabije ali samo iz razloga što su Švedani igrali veoma jaku odbranu, odlicnu odbranu. Pa i oni igraju rukomet. Na ovom prvenstvu se niko nije prošetao kroz nijednu utakmicu (Osim Poljaka sa Slovacima) svi igraju cvrsto i bore se do kraja. Drugo ako premotaš film videceš da smo imali više kontri od njih što je neverovatan podatak jer je to upravo njihov stil da igraju brzo i na kontre. Naš rukomet jeste specifican ( exYU škola rukometa) ali da je zastareo uopšte se ne može reci. Može se reci da su to razlicite škole. Nešto kao Italijanska škola fudbala i Engleska. Ono što nama fali nije znanje niti igraci vec samo još malo psihicke stabilnosti i igranje do kraja utakmice bez opuštanja(što smo videli kao slabost protiv Nemaca) ostalo veoma dobro funcioniše, mada ima uvek mesta za popravku



'ajmo sad ovo glorifikovanje spustiti malo na realne osnove... Sude nam domacinski.. Znas kada bi nam sudili probijanje protivnika u Svedskoj ili negde drugde? Nikad! Dosli smo dovde zahvaljujuci publici, blazem sudijskom kriterijumu, fanaticnoj odbrani i najboljem igracu nase reprezentacije, golmanu.. To sto ti kazes da imamo neku skolu rukometa je ovde neprimenljivo.. Gledam Hrvate i igraju tecnije od nas.. Vidis pokretljivost, kontre, sve ono sto moderan rukomet ima.. Da Balic igra sa 100% i da igraju kuci, setali bi se... Meni je ovo nenormalan uspeh.. Uci u 4 ekipr u Evropi, pobediti Dansku i Svedsku.. Iha... Ali, ja bih ipak da promenimo taj konzervativni rukomet gde se samo 2 igraca ukrstaju i pali neka sirovina tipa Ilic sa 10 metara.. Loptu za pivota vidim jednom u 30 napada.. Sraubu, kokosku uopste.. Zaboravim uvek kako nam se zove ono desno krilo koje svaki cetvrti skok priblizi loptu golu bar na metar.. Gadja reflektore... Nema lucidnosti.. Igramo iskljucivo na snagu... Sto odbrana 6 0 i govori..


Jedino što si u pravu jeste da su nam pivoti problem, ostalo ne. Još jednom ti kažem da Nemci i Švedani sa kojima smo igrali zadnje dve utakmice igraju jako cvrstu odbranu (Narocito sam pod utiskom vecerašnje utakmice) tako da tu mašta samo delimicno pali. To su ti rovovske utakmice i tu nije samo u pitanju naša mašta. Što se tice domacinskog sudenja tu nema govora. Da su nam sudili domacinski protiv Nemaca mi bismo pobedili a ne covek igra namerno nogom i to u trenutku kad se rezultat lomi i ništa niti sude nogu niti iskljucenje od dva minuta.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 23:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Vukovic: "Presudili navijaci"

Selektor Srbije Veselin Vukovic izjavio je da je atmosfera u punoj Beogradskoj areni bila presudna za pobedu nad Švedskom i plasman u polufinale EP.



"Uz nas je bilo blizu 20.000 navijaca i mi ovaj mec jednostavno nismo mogli da izgubimo", rekao je Vukovic.

Selektor je naglasio da je kljuc pobede bila cinjenica da su igraci ispoštovali dogovor uoci meca. "Ono što smo zacrtali, ostvarili smo. Nismo primali lake golove, što pokazuje podatak da smo dopustili Švedskoj da nam ubaci samo 21 gol".

On je napomenuo da je odbrana bila na visini zadatka, iako je pomalo "škripalo na sredini".

"Najvažnije je da sada imamo reprezentaciju i naravno da nam je sada najveca želja da pobedimo u polufinalu", istakao je Vukovic i upozorio da "još nije vreme za slavlje".

"Pred nama je sada potpuno novi turnir. Preostalo vreme iskoristicemo da se što bolje oporavimo za odlucujuce meceve. To znaci da cemo igrace malo opustiti i da ce nam šetnja biti glavni vid relaksacije".

Izjave rukometaša Srbije posle meca procitajte ovde.

Švedski selektor Ola Lindgren cestitao je Srbiji na zasluženoj pobedi.

"Ätmosfera u Areni bila je fantasticna. Borili smo se dobro u odbrani, ali nam napad nije bio najbolji. Postigli smo malo golova i to je presudilo mec".

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Kad bih morao staviti novac na nekoga da ce osvojiti prvenstvo, stavio bih na Španjolce. Obrana im je sjajna, a jedni su od rijetkih koji su pokazali prilicno lijep rukomet u napadu. Problem je što im taj lijepi rukomet ovisi o Raulu i Sarmientu, a oni nisu veliki šuteri. Buduci da i njima fali dobar desni bek, cinjenica je da kad igraju ljepši rukomet, manje zabijaju, ali ubijaju protivnika igrom i umaraju obranu. Kad su u igri šuteri Canellas i Alberto, oni zabijaju. Zasad je Rivera odlicno miksao te "periode", ako tako nastavi, Španjolci su veliki favoriti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 23/01/2012 : 23:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Svaka cast našim momcima. Velika borba i zaslužena pobeda protiv vrlo dobre ekipe Švedske.
U Areni je bila odlicna atmosfera, navijanje za cistu 10-ku. Bili smo potpomognuti i sa navijacima iz Makedonije. Hvala im na tome.
U petak se nadam još vecoj borbi i ulasku u finale, ko god da nam dode iz Novog Sada...
Veceras su svi dali sve od sebe. Odbrana je dovedena na vrhunski nivo. Što prode, tu Stanic pokupi. U napadu se konacno Vujin raspucao. Male minijature Cuture i pogotovo Šešuma, u drugom poluvremenu.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2012 : 23:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Kad bih morao staviti novac na nekoga da ce osvojiti prvenstvo, stavio bih na Španjolce. Obrana im je sjajna, a jedni su od rijetkih koji su pokazali prilicno lijep rukomet u napadu. Problem je što im taj lijepi rukomet ovisi o Raulu i Sarmientu, a oni nisu veliki šuteri. Buduci da i njima fali dobar desni bek, cinjenica je da kad igraju ljepši rukomet, manje zabijaju, ali ubijaju protivnika igrom i umaraju obranu. Kad su u igri šuteri Canellas i Alberto, oni zabijaju. Zasad je Rivera odlicno miksao te "periode", ako tako nastavi, Španjolci su veliki favoriti.


Ja se samo plašim da Francuzi ne produ, jer onda ih niko ne zaustavi. Ili kojim cudom Danci.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne bih da se ugrizem za jezik, ali ne znam tko mi od njih dvoje izgleda slabije.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Sawitchu, ni meni se ne svidja preterano ovaj nas mesarski rukomet, ali mi nemamo igrace za hrvatsku/francusku igru. Bolje silovati ono sto umes nego glupirati se sa necime za sta nemas resurse. Ranije sam kukao "zasto lopta ne ide na krilo", sad kad vidim da ode do Prodanovica molim boga da ne ubije nekog mucenika u parteru. Samo jako, pa dokle stignemo.

Nisam primetio da su nesto mnogo navlacili na nas sudije.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Najviše me zanima što se dogada u glavama Francuza, je li to neko zasicenje. Istih 6 ljudi na terenu koji su prije skidali glave i lomili udove jucer se razmicu i puštaju Slovence da buše Omeyera kako stignu. I onda ljudi kažu da Francuzi gube jer vratar nije na razini. Baš bih volio vidjeti tko bi bio na razini kad te ekipa ostavi na cjedilu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 23/01/2012 : 23:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
Svašta može da bude. Puno se neocekivanih rezultata desilo u toku prvenstva.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 23/01/2012 : 23:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Sawitchu, ni meni se ne svidja preterano ovaj nas mesarski rukomet, ali mi nemamo igrace za hrvatsku/francusku igru.

Rukomet nije igra za kukavice i nema mesarskog rukometa. To što ti nazivaš mesarskim je pravi rukomet. Naravno, bez bezobraznih i nesportskih prekršaja, ali ja sam dosad od Srba vidio samo pravu, mušku, cvrstu obranu. I to je prava rukometna obrana, pa da vidim tko ce se ušetati u 9 metara i šutati kao na treningu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000