forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 23/01/2012 : 23:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Mairosu

Sawitchu, ni meni se ne svidja preterano ovaj nas mesarski rukomet, ali mi nemamo igrace za hrvatsku/francusku igru.

Rukomet nije igra za kukavice i nema mesarskog rukometa. To što ti nazivaš mesarskim je pravi rukomet. Naravno, bez bezobraznih i nesportskih prekršaja, ali ja sam dosad od Srba vidio samo pravu, mušku, cvrstu obranu. I to je prava rukometna obrana, pa da vidim tko ce se ušetati u 9 metara i šutati kao na treningu.


Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Kad bih morao staviti novac na nekoga da ce osvojiti prvenstvo, stavio bih na Španjolce. Obrana im je sjajna, a jedni su od rijetkih koji su pokazali prilicno lijep rukomet u napadu. Problem je što im taj lijepi rukomet ovisi o Raulu i Sarmientu, a oni nisu veliki šuteri. Buduci da i njima fali dobar desni bek, cinjenica je da kad igraju ljepši rukomet, manje zabijaju, ali ubijaju protivnika igrom i umaraju obranu. Kad su u igri šuteri Canellas i Alberto, oni zabijaju. Zasad je Rivera odlicno miksao te "periode", ako tako nastavi, Španjolci su veliki favoriti.



Dobri su Španci zaista i svakako su favoriti.Medutim, mislim da je baš Hrvatska dobar deo meca pokazala kako treba igrati protiv njih, druga je stvar što je odigrala loše samu završnicu.
Španci su se tu dosta mucili u napadu, nisu mogli puno kontri da organizuju, a napravili su za rukomet barem ogroman broj faulova u napadu.Kada im ne krene kako valja itekako umeju da budu uzdrmani, ali zato kada ih krene, zaista melju.Jesu Španci maksimalno borbeni i ne predaju se do kraja, ali mislim da su poput Srbije malo uplašeni kada ih ne krene i da nemaju to iskustvo pobeda u najvažnijim mecevima.Videcemo, ne bi trebali Španci da ispuste prvo mesto, a to bi znacilo da verovatno idu na Nemacku ili Dansku u polufinalu.

Edited by - tumen on 23/01/2012 23:55:20
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/01/2012 : 23:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Mairosu

Sawitchu, ni meni se ne svidja preterano ovaj nas mesarski rukomet, ali mi nemamo igrace za hrvatsku/francusku igru.

Rukomet nije igra za kukavice i nema mesarskog rukometa. To što ti nazivaš mesarskim je pravi rukomet. Naravno, bez bezobraznih i nesportskih prekršaja, ali ja sam dosad od Srba vidio samo pravu, mušku, cvrstu obranu. I to je prava rukometna obrana, pa da vidim tko ce se ušetati u 9 metara i šutati kao na treningu.

Vise sam hteo da ukazem na nas napad koji se zasniva na tome da se tri beka dodaju izmedju sebe, da bi onda jedan od njih pokusao da udje glavom u meso, pa ako pokusaj propadne, vrati ilicu nazad da mrkne sa 10m pa sta bude. To je meni mesarski. Kad vidim Ilica ili Vujina kako ulaze k'o junci u petoricu, k'o da gledam mesara koji sece snicle od volujskog buta sa perorezom.

Inace, sta ti seres o cojstvu i junastvu, ti si bre bio golman :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2012 : 00:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Da, ja sam bio golman, a kad u novinama vidiš da je golman primio npr. 30 golova, hoceš li prvo pomisliti da je kriv on ili da ga je obrana ostavila na streljani?
Kad bih vidio svog suigraca kako lagano ulazi u duel, igrac ga prolazi i zabija meni gol, najradije bih ga tresnuo loptom u glavu. Nego, mlatni ga, ako vec zabije gol, neka dobije i batine, drugi put mu nece pasti na pamet da ti pride.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
selanne, nemoj uzet ovo priosobno, ali mislin da moraš stvarno bit malo udaren da budeš rukometni golman
Ali opet, ja im se divim - kad vidin kolika je lopta i kojon brzinon ona leti... Umjetnost je obranit ono, svaka cast

Trljam ruke.
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
Ipak smo mi bili malo maštovitiji dali smo 24 gola a oni 21. Šta oni da kažu za svoj napad? Da su bili maštovitiji, a da su ipak izgubili utakmicu? Pa šta vredi maštovitost ako izgubiš. Mi vecito ocemo da igramo lepršavo, maštovito i da dobijamo utakmice ali to ne pali na žalost. Više bi voleo da budemo kao Italijani u fudbalu da nismo neki virtuozi, ali da dobijamo utakmice i da znamo da igramo na rezultat. To sad radimo u rukometu i opet ne valja. E cudan smo mi narod
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2012 : 00:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

selanne, nemoj uzet ovo priosobno, ali mislin da moraš stvarno bit malo udaren da budeš rukometni golman
Ali opet, ja im se divim - kad vidin kolika je lopta i kojon brzinon ona leti... Umjetnost je obranit ono, svaka cast

Ne moraš biti malo udaren, nego dobro lud.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/01/2012 : 00:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by antares

Više bi voleo da budemo kao Italijani u fudbalu da nismo neki virtuozi, ali da dobijamo utakmice i da znamo da igramo na rezultat.

Moj covek, 100%. Rezultat je kralj.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne moraš biti malo udaren, nego dobro lud.

A kad vidin za koga navijaš to me i ne cudi

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by antares

Više bi voleo da budemo kao Italijani u fudbalu da nismo neki virtuozi, ali da dobijamo utakmice i da znamo da igramo na rezultat.

Moj covek, 100%. Rezultat je kralj.

Likewise. Zajebi umjetnosti i sve te pizdarije. Samo rezultat se gleda.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2012 : 00:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by selanne

Ne moraš biti malo udaren, nego dobro lud.

A kad vidin za koga navijaš to me i ne cudi

Vidiš, tu ti moram priznati da si u pravu, zadnjih nekoliko utakmica me toliko naživciraju igrom da i ja mislim da sam lud, ali to nam je tema za drugi topic.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 24/01/2012 00:13:53
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by antares

Više bi voleo da budemo kao Italijani u fudbalu da nismo neki virtuozi, ali da dobijamo utakmice i da znamo da igramo na rezultat.

Moj covek, 100%. Rezultat je kralj.


Rezultat je jedino što se gleda ali ne samo i to po meni. Ja recimo uživam mnogo više u taktici nego u nekom pojedinacnom potezu koji je napravio neki igrac. Recimo kad gledam Partizan u košarci u EL dok je Dule bio trener narocito. Oduševljavam se taktikom, potezima koje trener povlaci, odbranama koje postavlja u odredenom trenutku. Oduševljava me to nadmudrivanje. Ja tako gledam sport. Gledam ga kao neku borbu ideja i nadmudrivanje a ne samo kao neki pojedinacni potez. Po tome se amaterski i profesionalni sport razlikuju. Ako hoceš uživanje idi na utakmicu prve srpske lige, a ako hoceš hranu za intelekt gledaj profi sport. Možda se neki ne slažu samnom ali ja tako gledam stvari

Edited by - antares on 24/01/2012 00:18:40
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/01/2012 : 00:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by antares

Ipak smo mi bili malo maštovitiji dali smo 24 gola a oni 21. Šta oni da kažu za svoj napad? Da su bili maštovitiji, a da su ipak izgubili utakmicu? Pa šta vredi maštovitost ako izgubiš.

Ne znas ti Sawitcha. On ne jebe semafor, njega striktno zanima ko je bio bolji (po njegovom kriterijumu, naravno). I taj koji je po njemu bio bolji, e taj je pravi pobednik. Ono poeni, golovi, itd., koga to jos zanima...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by antares

Ipak smo mi bili malo maštovitiji dali smo 24 gola a oni 21. Šta oni da kažu za svoj napad? Da su bili maštovitiji, a da su ipak izgubili utakmicu? Pa šta vredi maštovitost ako izgubiš.

Ne znas ti Sawitcha. On ne jebe semafor, njega striktno zanima ko je bio bolji (po njegovom kriterijumu, naravno). I taj koji je po njemu bio bolji, e taj je pravi pobednik. Ono poeni, golovi, itd., koga to jos zanima...


Ma znam ja sawitcha ali ne tak dobro kao ti
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/01/2012 : 00:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by antares

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by antares

Više bi voleo da budemo kao Italijani u fudbalu da nismo neki virtuozi, ali da dobijamo utakmice i da znamo da igramo na rezultat.

Moj covek, 100%. Rezultat je kralj.


Rezultat je jedino što se gleda ali ne samo i to po meni. Ja recimo uživam mnogo više u taktici nego u nekom pojedinacnom potezu koji je napravio neki igrac. Recimo kad gledam Partizan u košarci u EL dok je Dule bio trener narocito. Oduševljavam se taktikom, potezima koje trener povlaci, odbranama koje postavlja u odredenom trenutku. Oduševljava me to nadmudrivanje. Ja tako gledam sport. Gledam ga kao neku borbu ideja i nadmudrivanje a ne samo kao neki pojedinacni potez. Po tome se amaterski i profesionalni sport razlikuju. Ako hoceš uživanje idi na utakmicu prve srpske lige, a ako hoceš hranu za intelekt gledaj profi sport. Možda se neki ne slažu samnom ali ja tako gledam stvari


Idi pogledaj se u ogledalo cisto da proveris da nisi ja, leba ti :D :D :D :D :D :D :D :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by antares

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by antares

Više bi voleo da budemo kao Italijani u fudbalu da nismo neki virtuozi, ali da dobijamo utakmice i da znamo da igramo na rezultat.

Moj covek, 100%. Rezultat je kralj.


Rezultat je jedino što se gleda ali ne samo i to po meni. Ja recimo uživam mnogo više u taktici nego u nekom pojedinacnom potezu koji je napravio neki igrac. Recimo kad gledam Partizan u košarci u EL dok je Dule bio trener narocito. Oduševljavam se taktikom, potezima koje trener povlaci, odbranama koje postavlja u odredenom trenutku. Oduševljava me to nadmudrivanje. Ja tako gledam sport. Gledam ga kao neku borbu ideja i nadmudrivanje a ne samo kao neki pojedinacni potez. Po tome se amaterski i profesionalni sport razlikuju. Ako hoceš uživanje idi na utakmicu prve srpske lige, a ako hoceš hranu za intelekt gledaj profi sport. Možda se neki ne slažu samnom ali ja tako gledam stvari


Idi pogledaj se u ogledalo cisto da proveris da nisi ja, leba ti :D :D :D :D :D :D :D :D


Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2012 : 00:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Moj prijatelj ima zanimljivu usporedbu s Ronaldinhom i Gattusom, naravno iz vremena dok su bili na vrhuncu. Kaže da su obojica sjajni igraci, vrlo korisni za svoju momcad, ali za koga ceš platiti ulaznicu da ga gledaš?
Više volim Sloveniju koja nije medu najboljima na prvenstvu, ali igraju lijep rukomet, nego Nijemce koji možda imaju šansu da uzmu medalju, a ne znaju napraviti križanje.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 24/01/2012 00:26:06
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/01/2012 : 00:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sumohrvat

Da nas je Balic jucer drzao u drugom poluvremenu
cime,izgubljenim loptama?dali smo 8 golova cijelo drugo poluvrijeme?o cemu ti pricas.



Asistencijama i golovima...nisam vidio da je neko drugi nesto pokusava


ali glavno da si ti vidio da je balic protiv spanjolaca dao golove???????Samo jos da nam objasnis koju si ti to utakmicu gledao jer vjeruj mi balic nije dao niti jedan gol.bio sam tamo
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/01/2012 : 00:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Moj prijatelj ima zanimljivu usporedbu s Ronaldinhom i Gattusom, naravno iz vremena dok su bili na vrhuncu. Kaže da su obojica sjajni igraci, vrlo korisni za svoju momcad, ali za koga ceš platiti ulaznicu da ga gledaš?

U Manchesteru su godinama placali ulaznice da bi gledali Cantonu, Ronalda, ovoga i onoga, ali da nije Roy Keane tukao k'o sveti Ilija kurca mog bi titula slavili.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7648 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2012 : 00:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ima i toga, zato treba naci sredinu. Neka jedni mlate u obrani, a drugi rješavaju probleme u napadu, pa ce biti titula.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/01/2012 : 00:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
nama su uvijek govorili da 11 pelea nikad ne dobija utakmicu.moras imati one koji znaju i one koji mlate da bi ovi koji znaju dosli do izrazaja
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 24/01/2012 : 00:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Moj prijatelj ima zanimljivu usporedbu s Ronaldinhom i Gattusom, naravno iz vremena dok su bili na vrhuncu. Kaže da su obojica sjajni igraci, vrlo korisni za svoju momcad, ali za koga ceš platiti ulaznicu da ga gledaš?
Više volim Sloveniju koja nije medu najboljima na prvenstvu, ali igraju lijep rukomet, nego Nijemce koji možda imaju šansu da uzmu medalju, a ne znaju napraviti križanje.



U pravu si i lep rukomet je važan, ali ja nebih mogao da nadem neko uživanje u gledanju tima koji igra lepo i uvek gubi ili vecinom gubi. Cilj sporta je da budeš bolji za jedan gol ili koš. Ako toga nema onda se gubi smisao zašto se broji rezultat. Onda bi trebali da se broje lepi potezi i na osnovu toga da se bira pobednik. Samo da me pogrešno ne shvatiš. Nisam protiv kreativnosti u igri vec protiv toga da se to postavi ispred rezultata. Ako može kreativnost i rezultat odlicno, ako ne može onda je rezultat sasvim dovoljan
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/01/2012 : 08:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mi ovakvu šansu da budemo prvaci Evrope, ko zna kad cemo imati. Zato se moramo pripremiti za te dve utakmice i briga nas ko ce nam biti protivnik. Uz prepunu Arenu, možemo do konacnog cilja-zlatne medalje.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 24/01/2012 : 09:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
I ja bih voleo da budemo prvaci Evrope ali i da ovo prvenstvo bude prekretnica za naš rukomet tj. da u narednim prvenstvima budemo u vrhu. Nešto kao što je bilo Evropsko prvenstvo za odbojkaše u Grckoj 1995. Od tad je naša odbojka u samom vrhu i redovno donosi medalje. Ako se to ne desi bila ostalo bi to samo pusta uspomena koju bismo pamtili kao Zvezdaši Bari
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5371 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/01/2012 : 10:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sumohrvat

Da nas je Balic jucer drzao u drugom poluvremenu
cime,izgubljenim loptama?dali smo 8 golova cijelo drugo poluvrijeme?o cemu ti pricas.



Asistencijama i golovima...nisam vidio da je neko drugi nesto pokusava


ali glavno da si ti vidio da je balic protiv spanjolaca dao golove???????Samo jos da nam objasnis koju si ti to utakmicu gledao jer vjeruj mi balic nije dao niti jedan gol.bio sam tamo


Mislim da treba da prestanes gledati rukomet kad "bumbis"
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000