forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/01/2012 : 22:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Naši odigrali katastrofalno 2. poluvrijeme + suci pogurali domacina = izgubljena utakmica.
U finalu nece biti ovako sudenje, možda ce biti više fer, ali ocekujem da ce malo pogurat Dance.
Šta se tice naših jedno veliko šteta bili smo zreli za zlato, osim 2. poluvremena sa Srbijom igrali smo odlicno pokazali dobar rukomet, dbru obranu, ali naša realnost je da nas zovu jednom od najboljih reprezentacija u povijesti ali zlata osvajaju drugi....
Šteta...


In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 27/01/2012 : 22:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

bravo srbija. cestitke. zelim vam da osvojite zlato.



Pridruzujem se ovoj chestitci...

Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 27/01/2012 : 22:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message
U svakom slucaju cestitam Srbiji na pobjedi i sretno u finalu.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 27/01/2012 : 22:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Da, najbolje je kada se procita da su nas pogurale sudije. Bejah na utakmici, sviralo se i vama koliko i nama, imali ste i vi pasivne napade koji su trajali po dva minuta pa se ipak zavrsavalo sutom, u drugom poluvremenu obe ekipe po jedno iskljucenje i mi jedan sedmerac. Hrvatska je izgubila jer je citavo drugo poluvreme igrala sa igracem manje: Vori je fenomenalan rukometas ali on vise nije tako mlad i ne moze izvoditi brzi centar/trcati kontre/organizovati igru kada nema Balica/praviti blok na 9 metara za bekove/igrati flastera na Ilicu i Vujinu 60 minuta. Cim je Vori "crkao" u napadu, Hrvatska je stala, svi napadi su isli iskljucivo preko Balica i Kopljara sto su nasi dobro citali... tu se doda da na utakmici skoro da nije bilo kontri gde ste vi inace u prednosti, Stanic je branio daleko bolje od Alilovica i to je to. Hrvatska je po imenima bolji tim, veceras vas nije islo.

Edited by - Colt on 27/01/2012 22:30:12
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 22:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Svaka cast srpskim reprezentativcima, borili su se kao lavovi i zasluženo pobedili.Tako se gine za dres Srbije, naravno bez obzira na to ko je protivnik, ocekujem potpuno isto i protiv Danske, u Areni se ne sme izgubiti, a eto u finalu nece biti tog visokog rizika pa ce kapacitet biti još veci.
Cestitke i reprezentaciji Hrvatske na više nego fer borbi, pogotovo Balicu koji je imao više lep kratki dijalog sa Beljanskim nakon jednog faula, procitao sam mu reci sa usana.

Šta reci sem da je mec odlucila bolja odbrana Srbije u nasatavku i opet nismo primili više od 22 gola, izgleda da nam je to plafon što je zaista neverovatno.U drugom poluvremenu izrazito ofanzivna ekipa Hrvatske je dala samo 8 golova.Moram da primetim da je Kopljar odigrao odlicnu utakmicu i šutirao u teškim trenucima, odmah uz njega je bio Balic, ali ostali hrvatski igraci su u tim momentima pri kraju utakmice bili totalno indisponirani.Potpuno zaustavljena hrvatska krila na celu sa opasnim Cupicem, to zaista nisam ocekivao.

Da predem na srpske igrace.Jeste da je Stanic proglašen za igraca utakmice, ali to je ipak bio Momir Ilic sa 8 golova, asistencijama i konstantnom igrom tokom cele utakmice.Stanic je u prvom delu imao samo JEDNU odbranu, a drugom cak 11.Još jedan argumenat za tezu šta je rešilo mec.Vujin isto odlican, konacno pravi gromovnik koji nemilosrdno rešeta mrežu (kako se samo nakon onog jednog šuta odbila lopta iz mreže,taj covek kao da iz topa puca) , ali Cuturi zato treba dici spomenik, takav igrac nam je falio i konacno imamo nekoga da poveže igru i ne prodaje lopte.Odlicni Nikcevic, dao je izuzetno važne golove, doprinose su dali i Toskic, Prodanovic, šta tek reci za lava u odbrani Manojlovica koji se rvao sa gomilom hrvatskih igraca (naravno ne istovremeno) , ma svi su bili super, ovo je bila naša najbolja utakmica na prvenstvu i trijumf kolektiva.E to nam treba.

U svakom slucju, ako i protiv Danske odigraju kako treba i pobedimo, Ilic i Stanic ce sigurno biti kandidati za najbolje igrace, Stanic je najbolji golman sigurno.

Atmosfera u dvorani je bila u granicama dozvoljenog, kako i na hrvatskoj televiziji kažu bio je samo jedan manji incident (ostaje naravno mrlja iz Novog Sada).Uvreda je bilo i to se nažalost ne može izbeci, ali moglo je biti i gore.Što se tice podrške našoj reprezentaciji, atmosfera je bila fantasticna i igraci su dobili krila.Ocigledno da je konacno neka naša reprezentativna selekcija ujedinila sve Srbe, to odavno nisam doživeo.

E sad ono što nikako ne valja.Naši igraci su na kraju pevali jednu pesmu koju NISU SMELI da pevaju.Što su navijaci to pevali manje-više je ocekivano, ali igraci to nisu smeli, mada je samo par njih to radilo.Ali ajde, valjda su ih ponele emocije, ovo je njihov najveci uspeh u karijeri, nadam se da ce u buducnosti biti drugacije.

Inace, malo me iznenaduje cinjenica da je srpska reprezentacija dosta nipodaštavana što se tice kvaliteta od hrvatskih navijaca (ne mislim konkretno na ovaj forum) i strucnih konsultanata, pa treba samo pogledati u kakvim to klubovima igraju srpski igraci.Ne treba zaboraviti ni to da su iste ove ekipe prošle godine u Švedskoj igrale nerešeno, iako je Srbija vodila 2 gola do pred kraj.Hrvatska je inace izgubila i u kontrolnoj utakmici na turniru u Srbiji pre par meseci.Srbija ima i pozitivan skor sa Hrvatskom u rukometu, a još se pamti i ona pobeda 2002. u Švedskoj takode od 34:22.Mislim da je Srbija i potcenjena i to se Hrvatskoj u nekoj meri obilo o glavu.

Želim u nedelju uspeh i jednima i drugima.

Inace, odavno nije bilo ovoliko puno komentara, ispada da je rukomet najpopularniji sport medu nama.

Edited by - tumen on 27/01/2012 22:40:39
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 22:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Eh da, kakav je samo ovo dan bio za srpski sport, tri od tri što se kaže, ali nije gotovo, posao se završava u nedelju.A napisao sam ja vec da su ovo dani slavlja, imao sam predosecaj.Mada, nije bilo lako, a tek nece u nedelju.Najviše se Nole mucio.

Najbolje mi je bilo kada je Filipovic izjavio da žure da gledaju rukometaše, a u publici u prvom redu sam video i Tipsarevica, Troickog i Zimonjica, a u loži sve naši proslavljeni sportisti.

Ovde kod mene u Novom Sadu se inace pucalo kao za Novu godinu, ali bukvalno.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 27/01/2012 : 22:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
U potpunost zaslužena pobjeda Srbije. Protiv Srbije ce u finalu osim Danske biti i tradicija jer domacini uglavnom na kraju završe drugi (Slovenija, Hrvatska)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2420 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 27/01/2012 : 22:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Naši odigrali katastrofalno 2. poluvrijeme + suci pogurali domacina = izgubljena utakmica.
U finalu nece biti ovako sudenje, možda ce biti više fer, ali ocekujem da ce malo pogurat Dance.



Naravno, opet sudije. 'Ajde uozbilji se malo, i sportski podnesi poraz!
"Bice fer sudjenje, i pogurace Dance." Procitaš li ti uopšte šta si napisao pre nego postuješ!?

Carpe diem
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 27/01/2012 : 22:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Svaka cast momcima na pobedi

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7232 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/01/2012 : 22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Zaslužena pobjeda Srbije, cestitam. Utakmicu je po meni odlucilo 1. poluvrijeme u kojem smo bili daleko bolji, Stanic nije ništa obranio. Hrvatska je trebala to kazniti i uci u 2. pol. s bar 3-4 razlike. Prakticki s jednom obranom Srbi su držali egal.

Onda, krila su bila katastrofalna, ništa od one tecne igre i golova preko krila, Srbi su to odlicno zatvorili. Jedina svijetla tocka ispade Kopljar kojeg su svjesno pustili i on je držao donekle prikljucak. Ali to je bilo nedovoljno, srpska obrana je bila odlicna, razbranio im se golman i eto ispade lagana pobjeda.

Baš me zanima hoce li Srbija zadržati ovakav nivo igre na sljedecim prvenstvima ili je sve bilo zbog domaceg terena.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 22:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Hrvatski mediji: Neviden potop i frustracija "kauboja" u BG Areni


Hrvatski mediji, naravno, sa velikom pažnjom su ispratili polufinale Evropskog rukometnog prvenstva i poraz selekcije Slavka Goluže u prepunoj „Areni“. Generalna ocena komšija o predstavi Balica i društva je da su potpuno podbacili u drugom poluvremenu i da su podlegli atmosferi u najvecoj srpskoj hali. Portali u Hrvatskoj složni su takode u jednom - da je Darko Stanic bio junak Srbije i da je on glavni krivac što „vatreni“ nece igrati u još jednom finalu.

T portal tako donosi naslov „U paklu BG Arene, pa kaže „Ništa od zlata, Stanic zaustavio Hrvatsku“

Zagrebacki 24 Sata je konstatovao da je Hrvatska zasluženo izgubila uz ocenu da „Bez golmana i obrane ne ide: Srbija lako prošla u finale Eura”, navodi se u naslovu izveštaja utakmice.

- Neprepoznatljiva utakmica Hrvatske. Odigrali smo katastrofalno drugo poluvreme i zasluženo izgubili – piše autor koji je pratio dešavanja iz Arene uživo.

Jutarnji list je britkim naslovom ispratio poraz hrvatskih rukometaša: „Izgubljeni u paklu Arene, neviden potop „kauboja“ u drugom poluvremenu, dok je prema pisanju Index.hr „Hrvatska potucena: Suze i frustracija u prokljucaloj areni“.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 27/01/2012 22:53:16
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 22:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Još jednom se pokazalo da je u rukometu najgore kada vodiš jedan razlike na poluvremenu.Osetili su to uostalom i Francuzi protiv Hrvatske, a sada se desilo nešto slicno.
Što se tice sudenja, evo ovako realno gledano malo su pomogli Srbiji tek pred kraj, pogotovo kada su nam vratili jednu vec izgubljenu loptu, ali to nikako nije presudilo, Srbija je zaista bila bolja i imala mnogo više raspoloženih igraca.U prvom poluvremenu Hrvatska je recimo imala sudenje iz snova, kakvo je samo mogla poželeti, uostalom prvi napad je odmah zaradila i iskljucenje Manojlovica.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 22:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
...uostalom prvi napad je odmah zaradila i iskljucenje Manojlovica.



Beljanskog

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29214 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/01/2012 : 22:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cestitke Srbima, cista pobjeda. Naši golmani nisu obranili ništa, plus smo promašili previše zicera, a njima je ulazilo prakticki sve. Tako se ne može dobiti nikoga. Sudenje je bilo ok, na pocetku malo navlacenja možda, ali ništa presudno, zaslužena pobjeda. Gledao sam bez tona, pa ne znam što se pjevalo i navijalo, vjerojatno je i bolje da nisam:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 22:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Alilovic za SPORTAL.RS: Imali smo priliku da slomimo "orlove"


Srbija u finalu, Hrvatskoj ostaje da se bori za bronzu. Golman "kauboja" Mirko Alilovic bio je vidno razocaran posle meca sa "orlovima" i istakao da utakmicu nije prelomio samo cuvar mreže Srbije Darko Stanic, vec da su igraci hrvatskog tima sami od sebe pali u drugom delu meca.

- Nije baš on presudio, ali na pocetku drugog poluvremena poskidao nam je dve tri lopte, onda smo bacili u bunar tri lopte, zaostajali za gol i oni su to iskoristili. Nekako smo stali, prvo poluvreme stavrno smo baš dobro odigrali, imali smo priliku da ih slomimo, da odemo na tri cetiri razlike. Nismo iskoristili šanse i šta je tu je - rekao je za SPORTAL.RS cuvar mreže Hrvatske Mirko Alilovic.

Prema njegovim recima atmosfera u beogradskoj "Areni" nije mnogo zasmetala njemu i saigracima, ali kaže da je bilo momenata kada je baš bilo bucno.

- Ista je bila atmosfera u prvom i drugom poluvremenu. Kad su otišli na dva gola razlike tad je bilo baš žestoko. Cestitam reprezentaciji Srbije – dodao je golman hrvatske reprezentacije.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/01/2012 : 22:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by PAJDO

Naši odigrali katastrofalno 2. poluvrijeme + suci pogurali domacina = izgubljena utakmica.
U finalu nece biti ovako sudenje, možda ce biti više fer, ali ocekujem da ce malo pogurat Dance.



Naravno, opet sudije. 'Ajde uozbilji se malo, i sportski podnesi poraz!
"Bice fer sudjenje, i pogurace Dance." Procitaš li ti uopšte šta si napisao pre nego postuješ!?



Samo se tješi vidit cemo kako ce biti nakon finala.
Ako si procitao moj post mogao si procitati da sam kao prvi razlog naveo našu lošu igru, a tek onda sudenje. Mi smo u drugom poluvremenu pali vi ste to iskoristili i to je to.
Što se tice sudenja, mi se obranimo krene kontra vaš igrac zalegne i suci vracaju balun nazad. Vaš napad traje oko minut ipo do dva, naš 30 sekundi (samo šta smo u vecini sami krvi). Ali u ovakvoj utakmici to su sitnice koje odlucuju.
Evo komentar Vorija o sudenju s kojim se slažem 100%:
"Ovo njihovo dugacko guslanje u napadu možda prolazi sad, ali u modernom rukometu toga nema. Suci su Srbima na cijelom turniru doživljavali dulje napade, po dvije minute, to je nemoguce", smatra Vori.
I još nešto, nisam ja sad ljut jer smo izgubili od Srbije, jutros sam navijao za Ðokovica kao da je naš jebe mi se za te nacionalisticke gluposti. Ali dogodit ce se sutra opet ovako pa cete onda vi svaljivat krivnju na suce.
Uostalom, uživajte u pobjedi.....dok traje.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 27/01/2012 : 22:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Ma mi tako igramo od ihaha. Danas smo jos bili brzi
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by tumen
...uostalom prvi napad je odmah zaradila i iskljucenje Manojlovica.



Beljanskog



Je li on bio?
Obojica su pravi lavovi u odbrani.
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 27/01/2012 : 23:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by PAJDO

Naši odigrali katastrofalno 2. poluvrijeme + suci pogurali domacina = izgubljena utakmica.
U finalu nece biti ovako sudenje, možda ce biti više fer, ali ocekujem da ce malo pogurat Dance.



Naravno, opet sudije. 'Ajde uozbilji se malo, i sportski podnesi poraz!
"Bice fer sudjenje, i pogurace Dance." Procitaš li ti uopšte šta si napisao pre nego postuješ!?



Samo se tješi vidit cemo kako ce biti nakon finala.
Ako si procitao moj post mogao si procitati da sam kao prvi razlog naveo našu lošu igru, a tek onda sudenje. Mi smo u drugom poluvremenu pali vi ste to iskoristili i to je to.
Što se tice sudenja, mi se obranimo krene kontra vaš igrac zalegne i suci vracaju balun nazad. Vaš napad traje oko minut ipo do dva, naš 30 sekundi (samo šta smo u vecini sami krvi). Ali u ovakvoj utakmici to su sitnice koje odlucuju.
Evo komentar Vorija o sudenju s kojim se slažem 100%:
"Ovo njihovo dugacko guslanje u napadu možda prolazi sad, ali u modernom rukometu toga nema. Suci su Srbima na cijelom turniru doživljavali dulje napade, po dvije minute, to je nemoguce", smatra Vori.
I još nešto, nisam ja sad ljut jer smo izgubili od Srbije, jutros sam navijao za Ðokovica kao da je naš jebe mi se za te nacionalisticke gluposti. Ali dogodit ce se sutra opet ovako pa cete onda vi svaljivat krivnju na suce.
Uostalom, uživajte u pobjedi.....dok traje.



Obrukaste se i ti i Vori sa vašim komentarima. Umesto da i jedan i drugi cestitate onima koji su bili bolji veceras.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by PAJDO

Naši odigrali katastrofalno 2. poluvrijeme + suci pogurali domacina = izgubljena utakmica.
U finalu nece biti ovako sudenje, možda ce biti više fer, ali ocekujem da ce malo pogurat Dance.



Naravno, opet sudije. 'Ajde uozbilji se malo, i sportski podnesi poraz!
"Bice fer sudjenje, i pogurace Dance." Procitaš li ti uopšte šta si napisao pre nego postuješ!?



Samo se tješi vidit cemo kako ce biti nakon finala.
Ako si procitao moj post mogao si procitati da sam kao prvi razlog naveo našu lošu igru, a tek onda sudenje. Mi smo u drugom poluvremenu pali vi ste to iskoristili i to je to.
Što se tice sudenja, mi se obranimo krene kontra vaš igrac zalegne i suci vracaju balun nazad. Vaš napad traje oko minut ipo do dva, naš 30 sekundi (samo šta smo u vecini sami krvi). Ali u ovakvoj utakmici to su sitnice koje odlucuju.
Evo komentar Vorija o sudenju s kojim se slažem 100%:
"Ovo njihovo dugacko guslanje u napadu možda prolazi sad, ali u modernom rukometu toga nema. Suci su Srbima na cijelom turniru doživljavali dulje napade, po dvije minute, to je nemoguce", smatra Vori.
I još nešto, nisam ja sad ljut jer smo izgubili od Srbije, jutros sam navijao za Ðokovica kao da je naš jebe mi se za te nacionalisticke gluposti. Ali dogodit ce se sutra opet ovako pa cete onda vi svaljivat krivnju na suce.
Uostalom, uživajte u pobjedi.....dok traje.




A na mnogim ranijim prvenstvima bilo je itekako diskutabilnih odluka protiv nas, kada se samo setim 1999. i polufinala SP u Egiptu protiv Švedana gde smo izgubili u zadnjoj sekundi bukvalno, a pre toga koji minut sudije ( i to makedonske zamisli) cisto probijanje Vranješa u napadu sviraju kao sedmerac....Primera je još puno pocevši od Španije 1996. pa nadalje.
Ali mi smo uvek prihvatali sopstvenu krivicu i greške (bilo je gomila smena,previranja u savezu) i uvek smo protivniku pružali ruku, što recimo nadmeni danski trener nije hteo da uradi, a on ima najmanje razloga da se žali.

Edited by - tumen on 27/01/2012 23:08:20
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 27/01/2012 : 23:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Ja nisam vjerovao da ce Srbija proci grupu, pa nisam vjerovao da ce pobjediti Hrvate, stvarno veze nemam :) Ali neka, drago mi je da sam bio u krivu...
Go to Top of Page

zagor_22
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 18/01/2012

Posted - 27/01/2012 : 23:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor_22 a Private Message
pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2420 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 27/01/2012 : 23:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

Samo se tješi vidit cemo kako ce biti nakon finala.
Ako si procitao moj post mogao si procitati da sam kao prvi razlog naveo našu lošu igru, a tek onda sudenje. Mi smo u drugom poluvremenu pali vi ste to iskoristili i to je to.
Što se tice sudenja, mi se obranimo krene kontra vaš igrac zalegne i suci vracaju balun nazad. Vaš napad traje oko minut ipo do dva, naš 30 sekundi (samo šta smo u vecini sami krvi). Ali u ovakvoj utakmici to su sitnice koje odlucuju.
Evo komentar Vorija o sudenju s kojim se slažem 100%:
"Ovo njihovo dugacko guslanje u napadu možda prolazi sad, ali u modernom rukometu toga nema. Suci su Srbima na cijelom turniru doživljavali dulje napade, po dvije minute, to je nemoguce", smatra Vori.
I još nešto, nisam ja sad ljut jer smo izgubili od Srbije, jutros sam navijao za Ðokovica kao da je naš jebe mi se za te nacionalisticke gluposti. Ali dogodit ce se sutra opet ovako pa cete onda vi svaljivat krivnju na suce.
Uostalom, uživajte u pobjedi.....dok traje.


Iz cele tvoje price zakljucujem da ti je samo bitno da Srbija izgubi.
Ili si od veceras naprasno postao navijac Danske!?
Svašta...
A što se Vorija tice, da je odigrao bolje, verovatno ne bi krivio sudije za poraz.
Ovako, mi i sa "našim guslanjem" idemo u finale.

Carpe diem
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Ja nisam vjerovao da ce Srbija proci grupu, pa nisam vjerovao da ce pobjediti Hrvate, stvarno veze nemam :) Ali neka, drago mi je da sam bio u krivu...



Kada nisi pratio pripreme.
Zaista imali smo nikada duže i nikada kvalitetnije pripreme sa ogromnim brojem kontrolnih utakmica i turnira (što obicno nije bio slucaj pre) i zanimljivo je da smo do pred kraj vecinu tih pripremnih utakmica gubili, a Vukovic je izjavljivao da mu je tu rezultat nebitan i da uigrava ekipu.
Zaista treba odati priznanje i rukometnom savezu, obezbedili su reprezentaciji maksimalne uslove, a svaka im cast što su sami dali novac za završne radove prilikom organizacije jer država sramno to nije htela da uradi (a sada se svi slikaju u Areni) .Sa te strane treba imati razumevanja i za nešto skuplje karte jer je RSS u ogromnom minusu.
Go to Top of Page

nest
Starting Member



5 Posts

Member since 08/04/2011

Posted - 27/01/2012 : 23:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nest a Private Message
Evo i od mene, sve cestitke Srbiji, sad još Dance i na tronu.
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000