forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 27/01/2012 : 23:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by zagor_22

pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport



To je lepo

Vest da smo mi u finalu EP-a je otprilike u nivou prikaza device Marije u Riju, odnono Visarionovica u Volgogradu
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 27/01/2012 : 23:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Ajde jos neko da objasni Pajdu, ceka vas
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3126 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/01/2012 : 23:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Godinama se zalimo na sudjenje. Prvenstveno na pustanje grube igre. Ova utakmica je sudjena bas suprotno od toga, tako da tu nema mjesta za zalbu.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by zagor_22

pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport



Izvini, a odakle ti da Vujin ima preko 30 godina kada ima samo 27?Ilic ima ravno 30 i može još dugo da igra.Isto kao i Nikcevic koji je još superbrzo krilo i moci ce kao Kristijansen i sa 40 da igra, ipak je ovo rukomet, a ne fudbal.Stanic je golman, tek ti dugo traju.
Jedino je Cutura pravi veteran.

A da li si cuo možda za Prodanovica (dade vam gol) , Markovica, Nenadica, Rnica, Marjanca, Beljanskog (cistio vas u odbrani), Šešuma, cak i minimalno starijeg Stankovica, pa i oni su deo naše reprezentacije?Vecina tih momaka je bila juniorski prvak sveta.

To je to nipodaštavanje srpske reprezentacije o kojem pricam, zaista nema mu mesta.A cak i da smo loši, barem poprilicno cesto "šijemo" Hrvatsku.

A koliko godina imaju ono vodece vedete hrvatske reprezentacije?

Edited by - tumen on 27/01/2012 23:21:15
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 27/01/2012 : 23:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by zagor_22

pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport


Mi smo ti ko vino. Što smo stariji sve smo bolji
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/01/2012 : 23:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mavra

quote:
Originally posted by dr strangelove

Srbi nam nisu ravni tako da bi ih trebali danas tuci unatoc tome ce im sudacki par puštat grublju igru.
Publika ih progurala do polufinala, da ne igraju doma ne bi ni prošli drugu skupinu.
Kad završi ovo EP vjerojatno ce opet proci deset godina prije nego ih vidimo u završnici.

Isto kao i Slovenci koji su nas izbacili kad je bilo prvenstvo kod njih.


Jednostavno sam morao. Svaka cast momcima. Odlicna igra obe reprezentacije. Hrvatskoj reprezentaciji svim srcem zelim da razguzi spansku ciganiju i uzme bronzu, a za nase naravno zlatoooooooooo



aj malo pripazi šta pišeš. možda moderatore boli kurac al meni smeta. ok?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 27/01/2012 : 23:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
http://hot.net.hr/sexy/istrazivanja/page/2012/01/07/0226006.html

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 23:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Naravno, stoji ona stara narodna :"Ko gubi ima pravo da se ljuti". Veceras su francuske sudije od samog starta sprecile grubu igru i utakmica je isla na ruku Hrvatima u prvom poluvremenu. Nasi kao da su bili u nekakvom grcu i kao da su imali strah od pune Arene i strah od pobede. Srecom se Hrvati nisu u prvom poluvremenu odlepili na 2-3 gola razlike, ko zna sta bi tada bilo? U drugom poluvremenu smo imali loptu i odmah smo izjednacili, Stanic se razbranio, cak nam je pogodovala i strana na kojoj smo igrali, gde smo brzo vrsili izmene napad-odbrana. Hrvatska kontra je skroz zakazala, nasi su zaigrali zesce u odbrani, publika nas je ponela, nasi bekovi su se raspucali i sve to je donelo toliko zeljeno finale sa Dancima(koje ja iskreno nisam zeleo tu da vidim). Nadam se da smo blagi favoriti u finalu, bas zbog domaceg terena i podrske pune Arene. Neka nasi sad postanu prvaci Evrope, a za posle cemo videti. Sad treba ovo iskoristiti, jer ko zna kada cemo imati ovakvu sansu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/01/2012 : 23:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

aj malo pripazi šta pišeš. možda moderatore boli kurac al meni smeta. ok?



španjolske delije
Go to Top of Page

antares
New Member



Serbia
248 Posts

Member since 02/08/2010

Posted - 27/01/2012 : 23:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send antares a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

http://hot.net.hr/sexy/istrazivanja/page/2012/01/07/0226006.html


Ovo ide u prilog mojoj teoriji
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 27/01/2012 : 23:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by PAJDO

Samo se tješi vidit cemo kako ce biti nakon finala.
Ako si procitao moj post mogao si procitati da sam kao prvi razlog naveo našu lošu igru, a tek onda sudenje. Mi smo u drugom poluvremenu pali vi ste to iskoristili i to je to.
Što se tice sudenja, mi se obranimo krene kontra vaš igrac zalegne i suci vracaju balun nazad. Vaš napad traje oko minut ipo do dva, naš 30 sekundi (samo šta smo u vecini sami krvi). Ali u ovakvoj utakmici to su sitnice koje odlucuju.
Evo komentar Vorija o sudenju s kojim se slažem 100%:
"Ovo njihovo dugacko guslanje u napadu možda prolazi sad, ali u modernom rukometu toga nema. Suci su Srbima na cijelom turniru doživljavali dulje napade, po dvije minute, to je nemoguce", smatra Vori.
I još nešto, nisam ja sad ljut jer smo izgubili od Srbije, jutros sam navijao za Ðokovica kao da je naš jebe mi se za te nacionalisticke gluposti. Ali dogodit ce se sutra opet ovako pa cete onda vi svaljivat krivnju na suce.
Uostalom, uživajte u pobjedi.....dok traje.


Iz cele tvoje price zakljucujem da ti je samo bitno da Srbija izgubi.
Ili si od veceras naprasno postao navijac Danske!?
Svašta...
A što se Vorija tice, da je odigrao bolje, verovatno ne bi krivio sudije za poraz.
Ovako, mi i sa "našim guslanjem" idemo u finale.



Majstore, odgovorit cu ti u tvom stilu "promašio si ceo fudbal".
Svaka vam cast na finalu 100 puta neka osvojite naslov i neka vam svi igraci ukljucujuci klupu budu u momcadi prvenstva.
Nemam ja ništa protiv vaših rukometaša i želim vam svu srecu u finalu, 101. put.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
lwood
aj malo pripazi šta pišeš. možda moderatore boli kurac al meni smeta. ok?

Odmah ga prijavi u Punisheru.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Naravno, stoji ona stara narodna :"Ko gubi ima pravo da se ljuti". Veceras su francuske sudije od samog starta sprecile grubu igru i utakmica je isla na ruku Hrvatima u prvom poluvremenu. Nasi kao da su bili u nekakvom grcu i kao da su imali strah od pune Arene i strah od pobede. Srecom se Hrvati nisu u prvom poluvremenu odlepili na 2-3 gola razlike, ko zna sta bi tada bilo? U drugom poluvremenu smo imali loptu i odmah smo izjednacili, Stanic se razbranio, cak nam je pogodovala i strana na kojoj smo igrali, gde smo brzo vrsili izmene napad-odbrana. Hrvatska kontra je skroz zakazala, nasi su zaigrali zesce u odbrani, publika nas je ponela, nasi bekovi su se raspucali i sve to je donelo toliko zeljeno finale sa Dancima(koje ja iskreno nisam zeleo tu da vidim). Nadam se da smo blagi favoriti u finalu, bas zbog domaceg terena i podrske pune Arene. Neka nasi sad postanu prvaci Evrope, a za posle cemo videti. Sad treba ovo iskoristiti, jer ko zna kada cemo imati ovakvu sansu!



Jako važno finale, prvak Evrope ide direktno na OI.
Nego, jesu bili tvoji momci na utakmici?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 23:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by tumen


Jako važno finale, prvak Evrope ide direktno na OI.
Nego, jesu bili tvoji momci na utakmici?



Ne, nije bilo karata.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by tumen


Jako važno finale, prvak Evrope ide direktno na OI.
Nego, jesu bili tvoji momci na utakmici?



Ne, nije bilo karata.



Smanjen kapacitet, šteta, ali bilo je lepo i uz TV.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/01/2012 : 23:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
lwood
aj malo pripazi šta pišeš. možda moderatore boli kurac al meni smeta. ok?

Odmah ga prijavi u Punisheru.





reci ti meni jesi li naucia lagat kod kuce ili tokom života.
otkri mi tajnu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zagor_22
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 18/01/2012

Posted - 27/01/2012 : 23:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor_22 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by zagor_22

pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport



Izvini, a odakle ti da Vujin ima preko 30 godina kada ima samo 27?Ilic ima ravno 30 i može još dugo da igra.Isto kao i Nikcevic koji je još superbrzo krilo i moci ce kao Kristijansen i sa 40 da igra, ipak je ovo rukomet, a ne fudbal.Stanic je golman, tek ti dugo traju.
Jedino je Cutura pravi veteran.

A da li si cuo možda za Prodanovica (dade vam gol) , Markovica, Nenadica, Rnica, Marjanca, Beljanskog (cistio vas u odbrani), Šešuma, cak i minimalno starijeg Stankovica, pa i oni su deo naše reprezentacije?Vecina tih momaka je bila juniorski prvak sveta.

To je to nipodaštavanje srpske reprezentacije o kojem pricam, zaista nema mu mesta.A cak i da smo loši, barem poprilicno cesto "šijemo" Hrvatsku.

A koliko godina imaju ono vodece vedete hrvatske reprezentacije?



možda i budu mogli igrati još 3-4 godine(možda i više) al je pitanje hoce li moci igrati na tom nivou, pogledaj jednu Francusku - ima vrhunske igrace ali su ostarili, a nisu se pobrinuli za buducnost i cini se da je dosao kraj francuskoj dominaciji, ili pogledaj Balica koji nije ni blizu onome što je nekad bio, a ima (po tebi - samo) 32 godine
razlog toga smo mi jesmo 10-ak godina u samom vrhu svjetskog rukometa i je taj sto nakon igraca koji su svoje dali dolaze novi jednako kvalitetni,ako ne i kvalitetniji...
a sto se tice toga sto si rekao za ostatak Srpske ekipe, oprosti ali nitko od njih nije odigrao nista posebno - mozda grijesim
a na koga to mislis pod ''vodece vedete'' ? Duvnjak ima 23, Alilovic 26, Kopljar 25, Vori jedini uz Balica od glavnih igraca(sto po meni Balic više nije) ima više od 30 godina
Vori ima dostojne zamjene : Musu 25 i Marina Marica 21
krila su tu : Štrlek 23 i Cupic 25
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16955 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/01/2012 : 23:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Cestitke Srbiji, zasluženo! Ne znam koji je kurac bio našima u drugom poluvremenu, strašno, prestrašno... Želim Srbiji da osvoji zlato, ali Danci su jako, jako opasni sada...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 23:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Jedan, dva, tri - Srbija!

Novak i vaterpolisti zadali domaci, rukometaši ga uspešno odradili. Sanjaju balkon i zlato, a nama ostaje da se radujemo uspesima srpskog sporta.



Srbija u nedelju igra dva finala, i Novak Ðokovic brani titulu u Melburnu. Odbojkaši i odbojkašice su se popeli na krov Evrope, ne ide nam u mnogim stvarima, ali u sportu smo sjajni.

"Gledao sam cesto doceke naših sportista i sanjao da cemo se i mi naci na balkonu. Rekao sam da mogu to da doživim pa da umrem. I evo, na korak smo", prenose novosti.rs izjavu oduševljenog Nenada Vuckovica.

Neki drugi sportovi su postavili standard.

"Upravo zbog toga smo pod jakim pritiskom da nešto napravimo. Nismo dobro poceli, ostavili smo Stanica da prima lake golove, ali nas je publika ponela. Zaslužili smo ovaj trijumf", dodao je Vuckovic.

"Neverovatan je osecaj, ali nije gotovo. Probacemo sve da dobijemo još jednom Dance. Ulog je mnogo veci nego u polufinalu", sanja zlato Nikola Manojlovic.

"Potreban nam je vetar u leda, uz podšku sa tribina, idemo na zlato", porucili su naši rukometaši.

Nama ostaje da slavimo trijumfe srpskih sportista, da se ne ponesemo, ali imamo svo pravo da budemo na njih ponosni.

Ovo je vreme sportske Srbije!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/01/2012 : 23:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by zagor_22

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by zagor_22

pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport



Izvini, a odakle ti da Vujin ima preko 30 godina kada ima samo 27?Ilic ima ravno 30 i može još dugo da igra.Isto kao i Nikcevic koji je još superbrzo krilo i moci ce kao Kristijansen i sa 40 da igra, ipak je ovo rukomet, a ne fudbal.Stanic je golman, tek ti dugo traju.
Jedino je Cutura pravi veteran.

A da li si cuo možda za Prodanovica (dade vam gol) , Markovica, Nenadica, Rnica, Marjanca, Beljanskog (cistio vas u odbrani), Šešuma, cak i minimalno starijeg Stankovica, pa i oni su deo naše reprezentacije?Vecina tih momaka je bila juniorski prvak sveta.

To je to nipodaštavanje srpske reprezentacije o kojem pricam, zaista nema mu mesta.A cak i da smo loši, barem poprilicno cesto "šijemo" Hrvatsku.

A koliko godina imaju ono vodece vedete hrvatske reprezentacije?



možda i budu mogli igrati još 3-4 godine(možda i više) al je pitanje hoce li moci igrati na tom nivou, pogledaj jednu Francusku - ima vrhunske igrace ali su ostarili, a nisu se pobrinuli za buducnost i cini se da je dosao kraj francuskoj dominaciji, ili pogledaj Balica koji nije ni blizu onome što je nekad bio, a ima (po tebi - samo) 32 godine
razlog toga smo mi jesmo 10-ak godina u samom vrhu svjetskog rukometa i je taj sto nakon igraca koji su svoje dali dolaze novi jednako kvalitetni,ako ne i kvalitetniji...
a sto se tice toga sto si rekao za ostatak Srpske ekipe, oprosti ali nitko od njih nije odigrao nista posebno - mozda grijesim
a na koga to mislis pod ''vodece vedete'' ? Duvnjak ima 23, Alilovic 26, Kopljar 25, Vori jedini uz Balica od glavnih igraca(sto po meni Balic više nije) ima više od 30 godina
Vori ima dostojne zamjene : Musu 25 i Marina Marica 21
krila su tu : Štrlek 23 i Cupic 25



Ima naravno i Hrvatska mlade igrace, niko nije sporio to, ali kako si ti spomenuo Ilica i Stanica, isto ja mogu Balica, Vorija i Lackovica.

Ne vidim zašto Ilic i Stanic ne bi mogli bar još par godina igrati na vrhunskom nivou, pa vidiš da dominiraju na ovom prvenstvu kao jedni od najboljih igraca po svim parametrima?
Za Vujina si pogrešio totalno.
A ove igrace što sam spomenuo, pa Šešum, Prodanovic, Stankovic i Beljanski u odbrani igraju znacajne uloge, a za Markovica, Nenadica i Rnica ima vremena da se dokažu jer su i najmladi.Marjanac je takode odlican golman.

Inace, Hrvatska ne dominira 10 godina u rukometu, vec 8, dakle od 2003. pa do 2010. godine.Bili ste i dobri od starta pa do 1996., ali zato od 1996. pa do 2003. ste bilo niko i ništa, a eto i na ova zadnja dva prvenstva polako padate.I ne zaboravi, skor Srbije i Hrvatske na zvanicnim takmicenjima je 4 1 2 u korist Srbije, uz cak onu ogromnu pobedu od 34:22.Jeste Hrvatska dosta uspešnija, ali to ne znaci da u narednom periodu ne mogu Srbija ili neko drugi, treci da osvoje po koju medalju.

Edited by - tumen on 27/01/2012 23:46:06
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/01/2012 : 23:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Momci, hvala!

Rukometaši kompletirali sjajan dan za srpski sport i posle Novaka Ðokovica i vaterpolista izborili još jedno finale. Protiv Hrvatske u polufinalu - 26:22, u sjajnoj atmosferi u Areni. Za titulu prvaka Evrope sa Danskom!



Reprezentacija Srbije igrace u finalu Evropskog prvenstva posle još jedne fenomenalne partije i uz sjajnu podršku sa tribina ''Arene''!

Hrvatska je savladana sa 26:22 (13:14), pa je ''orlovima'' do titule prvaka Evrope kao prepreka ostala reprezentacija Danske koja je prethodno bila bolja od Španije rezultatom 25:24.

Pred sam pocetak, intonirane su himne, hrvatska je propracena salvama zvižduka sa tribina...

Prvi napad Hrvata i odmah iskljucenje Beljanskog, uz sedmerac. Epilog - Hrvatska vodi, 0:1. Uzvracamo na isti nacin, sa sedam metara precizan je Momir Ilic - 1:1.

Efikasni i jedni i drugi za sada, Hrvatska vec vodi 2:3. Proradio je i sjajni Nikcevic sa krila - 3:3. Sledi novi sedmerac za Hrvatsku, a Cupic opet vara Stanica - 3:4.

Sedam golova za sada, a tek je cetiri minuta igre. Novo iskljucenje za ''orlove'', ovog puta Manojlovic mora dva minuta van terena, ali uspevamo da se odbranimo...

Nikcevic još uspeva da iznudi i sedmerac, a Ilic je ponovo precizan - 4:4. Sledi projektil Lackovica, ali Ilic uzvraca na isti nacin - 5:5.

Uspevamo da se odbranimo, a onda Nikcevic pogada i sa pozicije pivotmena - 6:5 vodi Srbija!

Rasplamsava se borba, sve ''pršti'' na terenu... Hrvati, medutim, stižu do preokreta - 6:7. Sve teže dolazimo do gola, par grešaka u napadu, Alilovic zatim brani pokušaj Vujina, pa greši i Prodanovic...

Srecom, posle 15 minuta igre, videli smo i prvu odbranu Darka Stanica, koji nije dozvolio Hrvatima da steknu osetniju prednost.

Konacno, Nikcevic nam donosi izjednacenje i ponovo sa pozicije pivota, ali dok naši slave ovaj gol, Cupic trese mrežu Stanica - 7:8.

Sjajni Nikcevic pravi najviše problema Hrvatima, sada je precizan i sa svoje pozicije krila - 8:8. Za sada ima stopostotan ucinak - cetiri gola iz cetiri pokušaja.

Uspevamo da se odbranimo, a onda nam Stankovic sjajnim golom donosi novo vodstvo - 9:8. Ali, odmah primamo gol, a Stojkovic ne koristi ''zicer'' na drugoj strani.

Kazna stiže od Vorija - 9:10, a selektor Vukovic šalje golmana Stanica na klupu, nedostaju njegove prepoznatljive odbrane. Priliku dobija Marjanac, ali Hrvatska prvi put dolazi do dva gola prednosti - 9:11.

Posle tajm-auta, Ilic koristi i treci sedmerac za Srbiju, a zatim Nikcevic oduzima jednu loptu u odbrani, sledi kontra Stankovica i izjednacenje - 11:11!

Medutim, Ivano Balic svojim prvim golom donosi novo vodstvo Hrvatima - 11:12. Novi tajm-aut, pa projektil Vujina - 12:12! Ali, naša odbrana ponovo izigrana, zicer za Vorija - 12:13.

Ponovo imamo problema u napadu, koji dugo traju, a Kopljar to koristi za vodstvo Hrvatske 12:14. Srecom, Vujin nekako uspeva da realizuje naš naredni napad - 13:14. Sam finiš prvog poluvremena, napad za Hrvatsku nije iskorišcen, kao ni kontra Srbije.

Ostaje 13:14 posle prvih 30 minuta.

Odlican pocetak drugog poluvremena, odbrana Stanica, koji je ponovo na golu, zatim kontra i gol Toskica za izjednacenje - 14:14.

Odbrana definitivno deluje bolje nego u prvom poluvremenu, Hrvati i posle skoro cetiri minuta bez gola, a Toskic koristi asistenciju Cuture sa vodstvo Srbije - 15:14!

Nova greška Hrvata, a onda Ilic u svom stilu - 16:14! Ali, nema vremena za radovanje, Lackovic uzvraca, uz iskljucenje Prodanovica - 16:15.

Ne koristimo naredni napad, a onda Stanic dva puta spašava mrežu ''orlova''. Ipak, napad Hrvatske traje i dalje, a onda Stanic i treci put brani pokušaj Nimcevica! Zaslužio je ovacije cele ''Arene''!

A onda Vujin - 17:15! Uzvracaju Hrvati, ali Vujin ih ponovo obeshrabruje - 18:16!

Na isteku 41. minuta igre nova erupcija oduševljenja u ''Areni'' - nova bravura Stanica na golu, a onda i Cuture u napadu, prvi put imamo tri gola prednosti - 19:16!

Ali, onda neozbiljnost u napadu, Balic prekida našu akciju, a Vori realizuje kontru - 19:17. Srecom odmah uzvraca odlicni Toskic u drugom poluvremenu, imamo i igraca više u naredna dva minuta - 20:17.

Sledi nova odbrana Stanica, pa gol Prodanovica sa krila - 21:17, prednost ''orlova'' je sve ubedljivija!

Petnaest minuta do kraja, Goluža traži tajm-aut, posle koga Kopljar smanjuje najpre na 21:18, a onda postiže još jedan gol za 21:19.

Na dvanaest minuta do kraja, Cutura je iznudio sedmerac, a Ilic je ponovo nepogrešiv - 22:19!

Stanic upisuje i svoju devetu odbranu, a Vujin svoj peti gol - 23:19!

Ivano Balic smanjuje na 23:20, a onda novi gol Momira Ilica. Na ulasku u poslednjih deset minuta Srbija vodi 24:20!

Manojlovic dobija udarac u lice, odlazi u svlacionicu, ali opet smo se odbranili.

Nezaustavljivi Momir Ilic pogada iz svih pozicija - 25:20! Sledi dug napad Hrvata, Stanic je upisao novu odbranu, ali u nastavku akcije Kopljar postiže svoj sedmi gol - 25:21.

Ulazimo u poslednjih pet minuta igre...

Hrvati ne koriste još jedan napad, Goluža vraca Balica na klupu, ali i ''orlovi'' greše u napadu posle cega sledi kontra Hrvata i gol za 25:22.

Vukovic traži tajm-aut pred samu završnicu.

Napad Srbije završava greškom Cuture, ali Horvat na drugoj strani ne koristi kontru, ostaje 25:22!

Još dva minuta, a Vujin vraca cetiri gola prednosti, Srbija je na pragu finala, a posle nove odbrane Stanica pocinje slavlje u ''Areni''!

Na kraju, 26:22, Srbija ce u nedelju igrati za titulu prvaka Evrope protiv Danske!

Ako nekog treba izdvojiti u ovoj sjajnoj veceri, to su svakako golman Darko Stanic koji je odbranama u drugom poluvremenu podigao ekipu, a mec je završio sa 12 odbrana, zatim Ilic sa 8 golova, Vujin sa 6, Nikcevic 4...

Kod Hrvata, Kopljar je postigao 7 golova.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

zagor_22
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 18/01/2012

Posted - 27/01/2012 : 23:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor_22 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by zagor_22

quote:
Originally posted by tumen

quote:
Originally posted by zagor_22

pridruzujem se cestitkama Srbiji, i sve sto je ovdje napisano stoji, ali tesko da cete poslije ovog europskog prvenstva ista napraviti, pa pogledajte koliko vasi igraci imaju godina, svi oni koji su danas ponijeli utakmicu (Vujin, Cutura, Ilic, Stanic) imaju preko 30 godina i ovo im je jedno od zadnjih prvenstava na kojem mogu pruziti ovako dobru igru...
mene cudi kako to da su oni tek sad sa 30 i nesto godina poceli igrat ovako i da ste tek dosli u svjetski vrh...
pogledajte Hrvatsku, na sp-u u Hrvatskoj 2009 i ep-u u Austriji 2010 mi smo pomladivali momcad (što je 90% javnosti osudilo) i na oba prvenstva smo bili srebrni, a vjerujte u Hrvatskoj
ima jos puno potencijala za buduce narastaje jer je rukomet kod nas jako popularan sport



Izvini, a odakle ti da Vujin ima preko 30 godina kada ima samo 27?Ilic ima ravno 30 i može još dugo da igra.Isto kao i Nikcevic koji je još superbrzo krilo i moci ce kao Kristijansen i sa 40 da igra, ipak je ovo rukomet, a ne fudbal.Stanic je golman, tek ti dugo traju.
Jedino je Cutura pravi veteran.

A da li si cuo možda za Prodanovica (dade vam gol) , Markovica, Nenadica, Rnica, Marjanca, Beljanskog (cistio vas u odbrani), Šešuma, cak i minimalno starijeg Stankovica, pa i oni su deo naše reprezentacije?Vecina tih momaka je bila juniorski prvak sveta.

To je to nipodaštavanje srpske reprezentacije o kojem pricam, zaista nema mu mesta.A cak i da smo loši, barem poprilicno cesto "šijemo" Hrvatsku.

A koliko godina imaju ono vodece vedete hrvatske reprezentacije?



možda i budu mogli igrati još 3-4 godine(možda i više) al je pitanje hoce li moci igrati na tom nivou, pogledaj jednu Francusku - ima vrhunske igrace ali su ostarili, a nisu se pobrinuli za buducnost i cini se da je dosao kraj francuskoj dominaciji, ili pogledaj Balica koji nije ni blizu onome što je nekad bio, a ima (po tebi - samo) 32 godine
razlog toga smo mi jesmo 10-ak godina u samom vrhu svjetskog rukometa i je taj sto nakon igraca koji su svoje dali dolaze novi jednako kvalitetni,ako ne i kvalitetniji...
a sto se tice toga sto si rekao za ostatak Srpske ekipe, oprosti ali nitko od njih nije odigrao nista posebno - mozda grijesim
a na koga to mislis pod ''vodece vedete'' ? Duvnjak ima 23, Alilovic 26, Kopljar 25, Vori jedini uz Balica od glavnih igraca(sto po meni Balic više nije) ima više od 30 godina
Vori ima dostojne zamjene : Musu 25 i Marina Marica 21
krila su tu : Štrlek 23 i Cupic 25



Ima naravno i Hrvatska mlade igrace, niko nije sporio to, ali kako si ti spomenuo Ilica i Stanica, isto ja mogu Balica, Vorija i Lackovica.

Ne vidim zašto Ilic i Stanic ne bi mogli bar još par gogina igrati na vrhunskom nivou, pa vidiš da dominiraju na ovom prvenstvu kao jedni od najboljih igraca po svim parametrima?
Za Vujina si pogrešio totalno.
A ove igrace što sam spomenuo, pa Šešum, Prodanovic, Stankovic i Beljanski u odbrani igraju znacajne uloge, a za Markovica, Nenadica i Rnica ima vremena da se dokažu jer su i najmladi.Marjanac je takode odlican golman.

Inace, Hrvatska ne dominira 10 godina u rukometu, vec 8, dakle od 2003. pa do 2010. godine.Bili ste i dobri od starta pa do 1996., ali zato od 1996. pa do 2003. ste bilo niko i ništa, a eto i na ova zadnja dva prvenstva polako padate.I ne zaboravi, skor Srbije i Hrvatske na zvanicnim takmicenjima je 4 1 2 u korist Srbije, uz cak onu ogromnu pobedu od 34:22.Jeste Hrvatska dosta uspešnija, ali to ne znaci da u narednom periodu ne mogu Srbija ili neko drugi, treci da osvoje po koju medalju.



možda Ilic i Stanic mogu igrati još par godina na vrhunskom nivou,
ali sjeti se Vorija koji je zadnjih par godina proglasavan za jednog od najboljih igraca i u obrani i u napadu, a ove godine je neprepoznatljiv, isto vrijedi i za Balica, pa kažem to bi se lako moglo dogoditi i vasim igracima...

kako to mislis polako padate ??
zar je pad u ovakvoj konkurenciji umjesto 2 osvajati 3,4 ili 5 mjesto

Edited by - zagor_22 on 27/01/2012 23:52:20
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 28/01/2012 : 00:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Nije naravno to neuspeh Hrvatske, ali ipak nisu više to ni prva, druga mesta (dobro,nadam se da ce biti trece,svaka medalja se racuna) .
I Srbija je imala u prošlosti 3 treca mesta, jedno cetvrto i jedno peto, a eto ovo ce nam biti konacno najveci uspeh.

Videcemo kako ce igrati Stanic i Ilic, ali za ocekivati je da budu vrhunski barem još OI (ako se plasiramo) i SP u najgorem slucaju.A trajace oni duže, drugaciji su tip igraca od recimo Balica ciji je zadatak da se mnogo krece, a ovi eto ne moraju toliko.
Ali kažem ti, šta je sa Vujinom i ostalim igracima koje sam spomenuo?A nemoj misliti da mi nemamo još gomilu drugih igraca, pa srpski su igraci razasuti po celoj Evropi, cak i svetu, a eto koliko ih samo ima i u drugim reprezentacijama?Imamo mi sasvim dobru školu rukometa i poznatu (ne znam da li si cuo za Metaloplastiku?) , ali mucile su nas velike trzavice u savezu u vreme dok ga je vodio Crnogorac Ðurdic, alfa i omega tada koji nas je totalno unazadio (žensku ekipu koja je bila treca na svetu je zbog njegovog kluba Buducnosti totalno uništio,a bila su to fantasticna imena) .Otkako smo se doticnog oslobodili, polako idemo napred stalno malo po malo.

Edited by - tumen on 28/01/2012 00:18:23
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3126 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/01/2012 : 00:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
quote:
Originally posted by zagor_22
možda i budu mogli igrati još 3-4 godine(možda i više) al je pitanje hoce li moci igrati na tom nivou, pogledaj jednu Francusku - ima vrhunske igrace ali su ostarili, a nisu se pobrinuli za buducnost i cini se da je dosao kraj francuskoj dominaciji, ili pogledaj Balica koji nije ni blizu onome što je nekad bio, a ima (po tebi - samo) 32 godine
razlog toga smo mi jesmo 10-ak godina u samom vrhu svjetskog rukometa i je taj sto nakon igraca koji su svoje dali dolaze novi jednako kvalitetni,ako ne i kvalitetniji...
a sto se tice toga sto si rekao za ostatak Srpske ekipe, oprosti ali nitko od njih nije odigrao nista posebno - mozda grijesim
a na koga to mislis pod ''vodece vedete'' ? Duvnjak ima 23, Alilovic 26, Kopljar 25, Vori jedini uz Balica od glavnih igraca(sto po meni Balic više nije) ima više od 30 godina
Vori ima dostojne zamjene : Musu 25 i Marina Marica 21
krila su tu : Štrlek 23 i Cupic 25



Ako se nesto pokazalo na ovom prvenstvu, to je da Hrvatska moze igrati bez Balica. To je najbitnije. Koliko ce Musa i Maric moci zamijeniti Vorija mi je malo upitnije, ali zasto ne.
Go to Top of Page

zagor_22
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 18/01/2012

Posted - 28/01/2012 : 00:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor_22 a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Nije naravno to neuspeh Hrvatske, ali ipak nisu više to ni prva, druga mesta (dobro,nadam se da ce biti trece,svaka medalja se racuna) .
I Srbija je imala u prošlosti 3 treca mesta, jedno cetvrto i jedno peto, a eto ovo ce nam biti konacno najveci uspeh.

Videcemo kako ce igrati Stanic i Ilic, ali za ocekivati je da budu vrhunski barem još OI i SP u najgorem slucaju.A trajace oni duže, drugaciji su tip igraca od recimo Balica ciji je zadatak da se mnogo krece, a ovi eto ne moraju toliko.
Ali kažem ti, šta je sa Vujinom i ostalim igracima koje sam spomenuo?A nemoj misliti da mi nemamo još gomilu drugih igraca, pa srpski su igraci razasuti po celoj Evropi, cak i svetu, a eto koliko ih samo ima i u drugim reprezentacijama?Imamo mi sasvim dobru školu rukometa i poznatu (ne znam da li si cuo za Metaloplastiku?) , ali mucile su nas velike trzavice u savezu u vreme dok ga je vodio Crnogorac Ðurdic, alfa i omega tada koji nas je totalno unazadio (žensku ekipu koja je bila treca na svetu je zbog njegovog kluba Buducnosti totalno uništio,a bila su to fantasticna imena) .Otkako smo se doticnog oslobodili, polako idemo napred stalno malo po malo.



vidjet cemo šta ce vrijeme pokazati, možda baš nastane novo rivalstvo izmedu Hrvatske i Srbije (samo se nadam da to nece biti popraceno neredima)
ponavljam, svaka vam cast za ovo veceras: odigrali ste pametno u napadu i odlicno u obrani, ali siguran sam da Hrvatska nije pokazala svoje pravo lice...
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000