forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Mord
Advanced Member

Croatia
3126 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/01/2012 : 00:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Ako je ovo sa Sesumom i pikadom istina, stvarno zalosno. Ako se ne varam to su prvi patentirali Englezi.
Go to Top of Page

zagor_22
Starting Member



Croatia
10 Posts

Member since 18/01/2012

Posted - 28/01/2012 : 00:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor_22 a Private Message
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by zagor_22
možda i budu mogli igrati još 3-4 godine(možda i više) al je pitanje hoce li moci igrati na tom nivou, pogledaj jednu Francusku - ima vrhunske igrace ali su ostarili, a nisu se pobrinuli za buducnost i cini se da je dosao kraj francuskoj dominaciji, ili pogledaj Balica koji nije ni blizu onome što je nekad bio, a ima (po tebi - samo) 32 godine
razlog toga smo mi jesmo 10-ak godina u samom vrhu svjetskog rukometa i je taj sto nakon igraca koji su svoje dali dolaze novi jednako kvalitetni,ako ne i kvalitetniji...
a sto se tice toga sto si rekao za ostatak Srpske ekipe, oprosti ali nitko od njih nije odigrao nista posebno - mozda grijesim
a na koga to mislis pod ''vodece vedete'' ? Duvnjak ima 23, Alilovic 26, Kopljar 25, Vori jedini uz Balica od glavnih igraca(sto po meni Balic više nije) ima više od 30 godina
Vori ima dostojne zamjene : Musu 25 i Marina Marica 21
krila su tu : Štrlek 23 i Cupic 25



Ako se nesto pokazalo na ovom prvenstvu, to je da Hrvatska moze igrati bez Balica. To je najbitnije. Koliko ce Musa i Maric moci zamijeniti Vorija mi je malo upitnije, ali zasto ne.




moralo je se kad tad dogoditi i to da prestanemo biti ''ovisni'' o Balicu, dogodilo se u pravi trenutak jer Ivano nece još dugo igrati...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 00:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Evo i sa lica mesta.

-- navijanje pocetnicko u prvom, mnogo mnogo bolje u drugom
-- hrvati su naucili da je kosovo srce srbije, i da ko ne skace taj je siptar
-- himna je izvizdana onako najgore, sramota me bilo
-- svi sto su pevali nasu himnu su mahom omasili tempo i pozurili po par reci
-- balic je "one in a million", kad je imao snage (i volje?) busio nas je k'o ementaler u saradnji sa vorijem
-- kopljar je mozda vama odigrao dobro, ovako uzivo vise pamtim cinjenicu da je par puta ubio reklame i da je u odbrani nularica
-- jadni losert, sto ste ga vodili ? Da mu vujin daje golove kroz noge sa 12m pri isteku pasivnog napada ?
-- neke akcije sto su srbi izveli veceras - podvlacenje nikcevica na crtu, srauba pivota, toskicevi golovi, dodavanja nikcevicu na krilo - nisam mislio da cu ikad videti da srpski rukometasi rade
-- sudjenje klasican rukometni jad na obe strane, i nama i njima su uzimali i davali

I na kraju opsti utisak da goluza ne zna sta radi ama uopste, Colt je u jednom momentu rekao da ce goluzu verovatno balic smeniti sa selektorske pozicije cim udju u svlacionicu. :D

Odlicna utakmica, bravo Hrvati, na terenu sportski, tribine su jos divlje al' sta cemo. Puno srece protiv Spanaca.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 28/01/2012 : 00:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Evo i sa lica mesta.


-- hrvati su naucili da je kosovo srce srbije, i da ko ne skace taj je siptar



A ko skace taj je majmun?

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 00:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja sam bio medj "siptarima", bole me q da skakucem okolo :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 28/01/2012 : 00:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Evo i sa lica mesta.

-- navijanje pocetnicko u prvom, mnogo mnogo bolje u drugom
-- hrvati su naucili da je kosovo srce srbije, i da ko ne skace taj je siptar
-- himna je izvizdana onako najgore, sramota me bilo
Tako bi bilo i da se igralo kod nas, žalosno ali šta je tu je valjda cemo evoluirat....
-- svi sto su pevali nasu himnu su mahom omasili tempo i pozurili po par reci
-- balic je "one in a million", kad je imao snage (i volje?) busio nas je k'o ementaler u saradnji sa vorijem
-- kopljar je mozda vama odigrao dobro, ovako uzivo vise pamtim cinjenicu da je par puta ubio reklame i da je u odbrani nularica
-- jadni losert, sto ste ga vodili ? Da mu vujin daje golove kroz noge sa 12m pri isteku pasivnog napada ?
Bio nam je dobar za sedmerce u prijašnjim utakmicama, nije ga išlo kao ni Alilovica.
-- neke akcije sto su srbi izveli veceras - podvlacenje nikcevica na crtu, srauba pivota, toskicevi golovi, dodavanja nikcevicu na krilo - nisam mislio da cu ikad videti da srpski rukometasi rade

Odigrali ste odlicno i obranu i napad, narocito drugo poluvrijeme.
-- sudjenje klasican rukometni jad na obe strane, i nama i njima su uzimali i davali
Lijepo receno, baš jad, nadam se da ce u sljedecim utakmicama biti fer sudenje i da se o njemu ne prica više.

I na kraju opsti utisak da goluza ne zna sta radi ama uopste, Colt je u jednom momentu rekao da ce goluzu verovatno balic smeniti sa selektorske pozicije cim udju u svlacionicu. :D

Odlicna utakmica, bravo Hrvati, na terenu sportski, tribine su jos divlje al' sta cemo. Puno srece protiv Spanaca.

Sporski nema šta ali nema se šta nama cestitati, bili smo loši i neorganizirani. Vi ste se rekuperali u poluvremenu, trener je pogodio sa Toskicem, i sve ostale takticke zamisli ste proveli u djelo. Svaka cast i puno srece u finalu.


In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/01/2012 : 01:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
cestitke srpskim igracima na pobjedi i odlicnoj igri!
a što se nas tice, postavlja se pitanje: što se našima dogodilo?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 28/01/2012 : 01:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Zaslužena pobjeda Srbije. Drugo poluvrijeme Hrvatske je bilo grozno u napadu, do izražaja je došla sjajna odbrana Srbije. Prije ove utakmice je bilo jasno da Hrvatska ne smije dozvoliti da utakmica završi u 50 golova ako želi pobjedu, tu je Srbija jaca. Stanic je ubio u pojam hrvatska krila, Kopljar je imao par nevjerovatnih promašaja, a sa druge strane terena, Goluža je komotno mogao navuci marker, golmani su bili toliko "dobri". Cutura je cudo, a najvece iznenadenje (bar meni) je cinjenica da je utakmicu svojim golovima prelomio Fadilov nešto stasitiji prezimenjak Toskic.

Srbiji ce biti zajebano protiv Danaca koji su sve bolji kako turnir odmice.

Potpis.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 01:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
I jos nesto...znam da vam Balic nije popularan trenutno, ali ja cu ipak moci da pricam deci da sam gledao najboljeg igraca u istoriji rukometa...neka je i ovakav krnji Balic, u par navrata smo svi ostali paf na njegove poteze...u prvom poluvremenu pogotovo, on i Vori su igrali skolice po nasoj odbrani, neverovatan igrac, stvarno, "one in a million".

Srpska taktika je i mene vise puta iznenadila. Igrali su standardno tvrdo i muski kako sam navikao, ali, u odredjenim periodima IZUZETNO inteligentno. Pogotovo mi se svidja kako smo nadomestili fizikalije na pivotu inteligentnom igrom.

A sto se krila tice, pa tu stucamo i vi i mi. Rekao bih da od Dzombe nemate pretnju sa krila ozbiljnije vrste.

Za kraj, prava poslastica. Zastava vrste srpska, podvrste ????? !


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 01:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

a najvece iznenadenje (bar meni) je cinjenica da je utakmicu svojim golovima prelomio Fadilov nešto stasitiji prezimenjak Toskic.

Nisi jedini.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 28/01/2012 : 01:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:

Ako se nesto pokazalo na ovom prvenstvu, to je da Hrvatska moze igrati bez Balica. To je najbitnije. Koliko ce Musa i Maric moci zamijeniti Vorija mi je malo upitnije, ali zasto ne.



Moze se igrati i bez Balica, samo je pitanje koliko kvalitetno. U kakvoj god da je formi, odbrana uvek mora koncentrisana na njega, danas je imao par nevidjenih poteza a cim su se odmakli od njega zabio je par komada. Ne znam kakve su vam zamene ali u prvih 15 minuta dok on nije usao, jedna od cescih napadackih akcija je bio Vorijev blok na 7 ili 9 metara i sut beka, sve to zahvaljujuci neverovatnom mismecu koji Vori pravi... a i on ce uskoro u penziju.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 28/01/2012 : 01:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Izgleda Stanic povukao jednu crtu u svlacionici

Svaka cast na igri obema ekipama. Kad je Balic na +3 za Srbiju iz neke polukontre dodao u skoku bez gledanja onu loptu na desno krilo, ja sam ostao bez teksta. Stanic je odbranio, ali ono je bila jedna fantazija. Privilegija je gledati takvog igraca u kakvoj god formi bio.

Srbija je mene iznenadila pre svega inteligentnom i raznovrsnom igrom u napadu što im je, uz poslovicno dobru igru u odbrani, i donelo prolaz. Hrvatska je odlicno pocela, ali ni Alilovic ni Losert nisu do kraja utakmice pružili ono što umeju, tako da je bilo prakticno nemoguce održati korak.

Srecno u finalu i borbi za bronzu obema ekipama.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/01/2012 : 01:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Svaka cast Srbiji, ovo je pobjeda kojoj se nema što prigovoriti.
Obicno ne volim nikoga izdvajati, ali mislim da su ovu utakmicu odlucila dvojica ljudi - Domagoj Duvnjak i Darko Stanic. Duleta gledam otkad je debitirao, sa stopostotnom sigurnošcu tvrdim da nikad nije odigrao goru utakmicu za reprezentaciju, u obrani je štogod i uradio, ali za napad trebamo tražiti svjedoke da potvrde da je uopce igrao, dok je Stanic sa druge strane u trenucima kad se utakmica lomila imao 5-6 odlucujucih obrana. Koliko se god meni ne svidao njegov divlji stil, cinjenica je da je on uvjerljivo najbolji golman na prvenstvu.
Da se dotaknem buducnosti - ne zato što sam Hrvat, nego što pokušavam objektivno misliti - mislim da hrvatska reprezentacija ima bolju perspektivu. Dovoljno poznajem i naše i vaše mlade igrace, mislim da su Hrvati tu u prednosti i da ce to pokazati vec na OI u Londonu, ali o tom potom.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 28/01/2012 : 01:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Cestitke i nama i vama, iskreno da smo izgubili izbedacio bih se skroz:)

https://www.facebook.com/pages/Srbi-mucki-provokatori-s-laserima/296057860442188


Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/01/2012 : 01:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Usput, još jedna velika Golužina greška je ta što je uopce uvodio Loserta. On nije tip vratara koji ce uci, odmoriti prvog vratara i obraniti 3-4 lopte. Venio je covjek koji (kao u Ateni) treba braniti 60 minuta, jer to je jednostavno njegov stil, da polako skuplja obrane, diže prosjek i gura ekipu. Uvjeren sam da bi Mirko obranio one tri lopte koje su Losertu ušle, ali sad je kasno raspravljati o tome.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/01/2012 : 02:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Iskreno, da su Španjolci u finalu, navijao bih za njih jer su dosad pokazali najljepši rukomet, ali ovako se od srca nadam da ce Srbi razbiti one napuhane idiote.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 28/01/2012 : 07:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
bravo Srbi, pošto su naši opet popušili sada nam treba vaš naslov za naše OI kvalifikacije.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 28/01/2012 : 08:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Prvo svim igracima cestitke na fer i korektnoj igri a cestitke reprezentaciji Srbije na velikoj pobjedi

ovaj put su jednostavno bili bolji...mozda su odskocili malo na kraju Stanic i Ilic ali je pobjeda ipak kolektivno zasluzena...u prvom poluvremenu na pocetku nas je drzao Nikcevic sa 4 gola i zaradenim sedmercem iz nikakve pozicije...osim njega svoje blistave trenutke tokom utakmice su imali Vujin,Toskic,Cutura,te cijela odbrana u drugom poluvremenu...

Kod Hrvatske reprezentacije sam mnogo vise ocekivao da vidim od Duvnjaka...veliko razocaranje za mene...
Kopljar jeste zasluzeno proglasen za najboljeg Hrvatskog igraca u polufinalu iako je imao nekoliko promasaja u trenutcima kad se lomio mec i sto je bio los u odbrani...jedini je u tim trenutcima imao muda pa bar sutirao a u odbrani se jednostavno uklopio u lose izdanje svoje reprezentacije...jeste Srbija odigrala sjajnu odbranu ali sam za neke igrace Hrvatske dobio nekakav dojam da nitko ne zeli ponijeti odgovornost za eventualni poraz pa probati nekakvu lucidniju akciju ili sutirati...
Balic je igracina i bez obzira na njegovo stanje mislim da ga je Goluza morao pustiti da igra vise...kao sto je Mairosu rekao kad on igra odbrana se fokusira na njega samo sto ostali igraci Hrvatske nisu to dovoljno koristili...a da ne spominjem njegove asistencije ili golove...kakav god da je boljeg Hrvatska trenutno od njega nema...
Jos da spomenem Alilovica koji je bez obzira na odbranu morao bar nesto da odbrani...
Nadam se da cete se nakon ovog prvenstva rijesiti Goluze i da cemo se susresti na OI

Sudjenje k'o sudjenje...cak odlicno u odnosu na ostale koje smo gledali na ovom prvenstvu...ono nije ni najmanje bilo presudno u ovoj utakmici

Sto se zvizdanja himni tice, mene je sramota zbog toga ali se isto to desava u drugim zemljama i nije to ekskluzivno vezano samo za Srbiju, te samo protiv Hrvatske i ubijedjen sam da ce se isto ponoviti protiv Danske u finalu
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 28/01/2012 : 08:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Sad sto se tice toga da su u Srbiji igraci ostarili i da nema pravih nasljednika...mislim da mnogi grijese oko toga... meni je zao sto nije Vukovic na ovo prvenstvo poveo Petra Djordjica,lijevog beka koji je 90.godiste i koji igra u Flensburgu a kojeg je i njemacki selektor zvao u reprezentaciju...osim njega tu su i Draško Nenadic,Dušan Beocanin,Strahinja Milic,Savo Mešter itd. medu kojima ima sigurno igraca koji mogu naslijediti Momira Ilica i ostale,pod uslovom da rukometni savez i trener na krilima ovog uspjeha budu uspjeli zadrzati dobru atmosferu u ekipi te nastave dobar rad...
Samo da zadrzimo Vukovica na mjestu trenera i mislim da ce na pravi nacin uraditi smjenu generacija pa onda uspjeh ni sa nadolazecim klincima nece izostati

Edited by - ponki on 28/01/2012 08:56:12
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 28/01/2012 : 09:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message
Ne znam što nam se tocno dogodilo u drugom poluvremenu, ali gledajuci prvo i razmišljajuci na glas, rekao sam da sami sebe možemo pobijediti jedino. Jer smo bili bolji do poluvremena i nisam vidio kako nam Srbija može ovo dobiti. No opet, to smo mi, kad stanemo, stanemo, nema povratka. Odmah na pocetku drugog poluvremena, kad je Stanic skinuo tri lopte sam znao da ode to u kitu labudovu. No, najviše mi je od svega žao što smo tako malo na ovom prvenstvu uživali u Balicu, i što cemo još kratko, cini mi se u tome uživati...ali...sa onih par poteza i asistencija me podsjetio kakvog majstora smo skoro pa cijelo jedno desetljece imali prilike gledati. Colt i Mairosu su to lijepo rezonirali. Srbiji na kraju cestitke, i sretno u finalu, a nama opet bojazan za drvenu medalju, jer mi ne znamo igrati za broncu...nadam se da se varam i da ce Balic odigrati za kraj simultanku.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me

Edited by - il cattivo on 28/01/2012 09:07:09
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 28/01/2012 : 09:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Zaboravio sam reci da se nadam da je sa Manojlovicem i Sesumom sve u redu i da je taj idiot sto je bacio flasu i pogodio Sesuma (navodno gadjao Goluzu) uhvacen i prikladno prebijen u nekoj policijskoj stanici
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 28/01/2012 : 09:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Bio sam prisutan kada su Makedonci izvizdali nemacku himnu (oni su na skali mrznje broj tri, odmah iza znamo kojih ). Ali... I na ovoj, kao i na ostale dve utakmice, uvek su se culi glasovi razuma koji su im se drali da zamolce Bilo li je takvih u Areni ili je ipak vladalo jednoumlje? (utisali se Makedonci posle 10 sekundi)

Kacmo rasni
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/01/2012 : 09:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

Zaboravio sam reci da se nadam da je sa Manojlovicem i Sesumom sve u redu i da je taj idiot sto je bacio flasu i pogodio Sesuma (navodno gadjao Goluzu) uhvacen i prikladno prebijen u nekoj policijskoj stanici


Nije flaša, nego pikado, katastrofa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29214 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/01/2012 : 09:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ponki

Zaboravio sam reci da se nadam da je sa Manojlovicem i Sesumom sve u redu i da je taj idiot sto je bacio flasu i pogodio Sesuma (navodno gadjao Goluzu) uhvacen i prikladno prebijen u nekoj policijskoj stanici


Nije flaša, nego pikado, katastrofa.


Šališ se?!?!!?!

Trouble will find me
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 28/01/2012 : 10:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Odakle informacija za pikado? Sve sto sam dosad video je ili flasa ili upaljac (mada ce pre biti upaljac, jer jedina flasa koja moze da se unese je plasticna casa od 0,5)
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000