forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 28/01/2012 : 19:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
E sad odoste predaleko, trijumf Hrvatske u fudbalu, jbg i ja bih voleo da dobijem sedmicu na lotou, ali nešto mi se ne da.
No, uspeh je i plasirati se na EP i to treba pozdraviti, mnogih tamo nema (mada od sledeceg prvenstva ni to više nece biti neki uspeh zbog veceg broja ucesnika) .
Nego, jedva cekam ja te nove kvalifikacije, jeste da u našem fudbalu ima puno problema, ali Hrvati su nam barem redovne mušterije u svim sportovima gde su medusobni dueli i susreti na sceni pa igrali mi i sa 11 invalida opet dobijamo. Jednostavno, to je stvar psihologije.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 28/01/2012 : 19:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Pa da, ali u samom tonu njegove poruke se video sarkazam
Jbt, vi Hrvati stvarno slabo kapirate...[/green]



Nije do toga što je Hrvat nego što je 'ajdukovac. Da kapira brže, navijao bi za Dinamo.

Potpis.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 28/01/2012 : 19:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
RICARDSON:SRBIJA OSVAJA PRVENSTVO

Izvor. B92, ehf-euro.com

Polufinalne meceve na Evropskom prvenstvu u rukometu u Beogradskoj areni posmatrao je i nekada najbolji rukometaš sveta Francuz Džekson Ricardson.


U prvom polufinalnom mecu Danska je pobedila Španiju (25:24), dok je Srbija pred 20 hiljada svojih navijaca bila bolja od Hrvatske (26:22).

“Ubeden sam da ce Srbija da osvoji prvenstvo. Koliko sam ja video oni su bolji tim od Danske i plus imaju veliku podršku navijaca”, rekao je Ricardson.

Ricardson je prokomentarisao drugi polufinalni mec.

”Drugo poluvreme utakmice izmedu Srbije i Hrvatske je bilo neverovatno. Mislim da je srpski golman Darko Stanic napravio razliku na terenu i doneo pobedu domacem timu. Velika podrška sa tribina dala je igracima Srbije dodatno samopouzdanje. Hrvati jednostavno nisu mogli da se vrate u mec.”

Francuz smatra da bi Srbija pobedila i da se igralo na neutralnom terenu.

”Ne mislim da bi rezultat bio drugaciji da se igralo na nekom drugom terenu. Srpska odbrana i njihov snažan golman bi sigurno ucinili da Hrvatska ne postigne veliki broj golova – cak i bez pomoci publike sa tribina”.

Nekadašnji centralni bek i najbolji rukometaš sveta 1995. godine priznaje i da priželjkuje pobedu Srbije.

”Danska ima talentovan tim, ali ni njihov tim nema iskustvo igranja u finalima. Mislim da Danska nije bila bolja od Španije, ali bolje su odigrali u poslednjim minutima meca i tako došli do pobede. U finalu želim da pobedi Srbija”.

Edited by - tumen on 28/01/2012 19:41:59
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2012 : 19:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by Caleb

Pa da, ali u samom tonu njegove poruke se video sarkazam
Jbt, vi Hrvati stvarno slabo kapirate...[/green]



Nije do toga što je Hrvat nego što je 'ajdukovac. Da kapira brže, navijao bi za Dinamo.


koji levat

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2012 : 20:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

E sad odoste predaleko, trijumf Hrvatske u fudbalu, jbg i ja bih voleo da dobijem sedmicu na lotou, ali nešto mi se ne da.
No, uspeh je i plasirati se na EP i to treba pozdraviti, mnogih tamo nema (mada od sledeceg prvenstva ni to više nece biti neki uspeh zbog veceg broja ucesnika) .
Nego, jedva cekam ja te nove kvalifikacije, jeste da u našem fudbalu ima puno problema, ali Hrvati su nam barem redovne mušterije u svim sportovima gde su medusobni dueli i susreti na sceni pa igrali mi i sa 11 invalida opet dobijamo. Jednostavno, to je stvar psihologije.


skijanje-u kurcu,tko to prati...
tenis-ma daj,to je za snobove...
vaterpolo-zar to još postoji,ma tko to uopce gleda...
rukomet-pa to ni skandinavci više ne gledaju...
nogomet-ma to je na izdisaju,sve se vrti oko novca...
ne tako davno,srbi su ovo pisali po forumu...
sad odjednom-sve valja
da ne govorim da ste gori od dinama-sve moguce yu trofeje ste sebi prepisali...kako?zašto?aj neka mi to netko objasni...
nemoj samo da mi netko kaže-mi smo sljedbenici juge

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 28/01/2012 : 20:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

sanjao sam da smo u žitištu,u nekoj birtiji,sawitceva žena i ja...ali,to je u snu bila sawitcheva žena...kratka plava kosa,tj.brineta...trudna...i tako pijemo kavu,kad,eto ti sawitcha,dosao s posla...sjedili tu još malo,izopijali se,žena je nestala,sawitch ošo na wc,ja se probudio...detalja se ne sjecam,tj.razgovora...sjecam se da je bilo ljeto,sawitch je nosio neku ružnu glodarsku majicu na špaline...


a jel' ta birtija preko puta Rokijevog spomenika
a da o zitistu pricamo, tamo su obe kafane preko puta Rokija
ja i Dok sjedili u jednoj sa sawitchem i negovom zenom a i mi se takodje ne sjecamo razgovora sa njim
samo me interesuje cime ste se ti i sawitch opijali kad on pije samo koka-kolu
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 28/01/2012 : 20:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo


da ne govorim da ste gori od dinama-sve moguce yu trofeje ste sebi prepisali...kako?zašto?aj neka mi to netko objasni...
nemoj samo da mi netko kaže-mi smo sljedbenici juge


molio bih nekog od moderatora da sankcionisu sto prije ovog dalmatinskog tovara radi bacanja koske medju forumase sa proracunatim ciljem odstranivanja nepozeljnih sa foruma

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 20:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

skijanje-u kurcu,tko to prati...
tenis-ma daj,to je za snobove...
vaterpolo-zar to još postoji,ma tko to uopce gleda...
rukomet-pa to ni skandinavci više ne gledaju...
nogomet-ma to je na izdisaju,sve se vrti oko novca...
ne tako davno,srbi su ovo pisali po forumu...
sad odjednom-sve valja

Hej, ne svi srbi. mene licno boli qrac za sve timske sportove sem fudbala, kosarke i rukometa, i donekle odbojke. Ovo ostalo, who cares. Individualni sportovi ? Big deal. Daleko da mrzim nase predstavnike, ali stvarno, ne znaci mi apsolutno nista tih iksilion vaterpolo medalja ili djokovicevi trofeji ili nekakvi davis cupovi itd. ... da ne spominjemo kako volim lozanije na te stvari.

Menjam sve medalje u vaterpolu u istoriji za jedno SP u fudbalu, uvek.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/01/2012 : 20:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by Caleb

Pa da, ali u samom tonu njegove poruke se video sarkazam
Jbt, vi Hrvati stvarno slabo kapirate...[/green]



Nije do toga što je Hrvat nego što je 'ajdukovac. Da kapira brže, navijao bi za Dinamo.


Znam jednu sliku s buldogom, dalmatincom i magarcem, ali ne želim ban pa zato ništa.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2012 : 20:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by globinjo


da ne govorim da ste gori od dinama-sve moguce yu trofeje ste sebi prepisali...kako?zašto?aj neka mi to netko objasni...
nemoj samo da mi netko kaže-mi smo sljedbenici juge


molio bih nekog od moderatora da sankcionisu sto prije ovog dalmatinskog tovara radi bacanja koske medju forumase sa proracunatim ciljem odstranivanja nepozeljnih sa foruma





https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2012 : 20:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by globinjo

skijanje-u kurcu,tko to prati...
tenis-ma daj,to je za snobove...
vaterpolo-zar to još postoji,ma tko to uopce gleda...
rukomet-pa to ni skandinavci više ne gledaju...
nogomet-ma to je na izdisaju,sve se vrti oko novca...
ne tako davno,srbi su ovo pisali po forumu...
sad odjednom-sve valja

Hej, ne svi srbi. mene licno boli qrac za sve timske sportove sem fudbala, kosarke i rukometa, i donekle odbojke. Ovo ostalo, who cares. Individualni sportovi ? Big deal. Daleko da mrzim nase predstavnike, ali stvarno, ne znaci mi apsolutno nista tih iksilion vaterpolo medalja ili djokovicevi trofeji ili nekakvi davis cupovi itd. ... da ne spominjemo kako volim lozanije na te stvari.

Menjam sve medalje u vaterpolu u istoriji za jedno SP u fudbalu, uvek.


nisam ni rekao svi...ali,bilo ih je...
ja mijenjam sve vaš i naše iz svih sportova...za proljece u europi i da guzimo dinamo par godina zaredom...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2012 : 20:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by Caleb

Pa da, ali u samom tonu njegove poruke se video sarkazam
Jbt, vi Hrvati stvarno slabo kapirate...[/green]



Nije do toga što je Hrvat nego što je 'ajdukovac. Da kapira brže, navijao bi za Dinamo.


Znam jednu sliku s buldogom, dalmatincom i magarcem, ali ne želim ban pa zato ništa.


šta se treseš...pa stavi...ne guze mene nego dalmatinca i tovara

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/01/2012 : 20:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Pa nije zapravo guženje...

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/01/2012 : 20:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by bjelolasica

Pa nije zapravo guženje...



mislio sam tko zna šta je

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 28/01/2012 : 21:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tumen

E sad odoste predaleko, trijumf Hrvatske u fudbalu, jbg i ja bih voleo da dobijem sedmicu na lotou, ali nešto mi se ne da.
No, uspeh je i plasirati se na EP i to treba pozdraviti, mnogih tamo nema (mada od sledeceg prvenstva ni to više nece biti neki uspeh zbog veceg broja ucesnika) .
Nego, jedva cekam ja te nove kvalifikacije, jeste da u našem fudbalu ima puno problema, ali Hrvati su nam barem redovne mušterije u svim sportovima gde su medusobni dueli i susreti na sceni pa igrali mi i sa 11 invalida opet dobijamo. Jednostavno, to je stvar psihologije.


skijanje-u kurcu,tko to prati...
tenis-ma daj,to je za snobove...
vaterpolo-zar to još postoji,ma tko to uopce gleda...
rukomet-pa to ni skandinavci više ne gledaju...
nogomet-ma to je na izdisaju,sve se vrti oko novca...
ne tako davno,srbi su ovo pisali po forumu...
sad odjednom-sve valja
da ne govorim da ste gori od dinama-sve moguce yu trofeje ste sebi prepisali...kako?zašto?aj neka mi to netko objasni...
nemoj samo da mi netko kaže-mi smo sljedbenici juge



Jes' da je politika zabranjena, ali kad se neki djelovi jedne drzave otcijepe svojevoljno i ograde od te iste drzave, nije bas upitno uzimati iz nje ono sto valja. Tako ti ispade i sa titulama, dzaba dalja prica :)
A ovaj rukomet, koliko god da me ne zanima, fino je sto su nasi u finalu, uvijek je lijepo bodriti reprezentaciju, pa makar i u bocanju.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/01/2012 : 23:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Jes' da je politika zabranjena, ali kad se neki djelovi jedne drzave otcijepe svojevoljno i ograde od te iste drzave, nije bas upitno uzimati iz nje ono sto valja. Tako ti ispade i sa titulama, dzaba dalja prica :)
A ovaj rukomet, koliko god da me ne zanima, fino je sto su nasi u finalu, uvijek je lijepo bodriti reprezentaciju, pa makar i u bocanju.
[/quote]

pa i nije baš tako .

pogledajmo prvo Ustav SFRJ

clan 1.Socijalisticka Federativna Republika Jugoslavija je savezna država kao državna zajednica dobrovoljno ujedinjenih naroda i njihovih socijalistickih republika, kao i socijalistickih autonomnih pokrajina Vojvodine i Kosova koje su u sastavu Socijalisticke Republike Srbije, zasnovana na vlasti i samoupravljanju radnicke klase i svih radnih ljudi, i socijalisticka samoupravna demokratska zajednica radnih ljudi i gradana i ravnopravnih naroda i narodnosti.


a i zakljucak Badinterove komisije je bia vrlo jasan:

nijedna država sljednica sama nema pravo nastaviti clanstvo SFRJ u medunarodnim organizacijama (mišljenje broj 9.)


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 28/01/2012 : 23:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Na dvajes'deveti januar proste dveiljadeidvanajste metucemo dance, crnogorce i jednog spanca u ????? ??????! Tako zborase kalendar, i tako ce biti. Voimeocaisinaisvetogaduhaaaaaaaaaaaamiiiiiiiiiiiiiiin.


Prestupne.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/01/2012 : 23:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

E sad odoste predaleko, trijumf Hrvatske u fudbalu, jbg i ja bih voleo da dobijem sedmicu na lotou, ali nešto mi se ne da.
No, uspeh je i plasirati se na EP i to treba pozdraviti, mnogih tamo nema (mada od sledeceg prvenstva ni to više nece biti neki uspeh zbog veceg broja ucesnika) .
Nego, jedva cekam ja te nove kvalifikacije, jeste da u našem fudbalu ima puno problema, ali Hrvati su nam barem redovne mušterije u svim sportovima gde su medusobni dueli i susreti na sceni pa igrali mi i sa 11 invalida opet dobijamo. Jednostavno, to je stvar psihologije.



i ja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/01/2012 : 23:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by nemanja93

U nedelju su casne verige Svetog apostola Petra i prepodobni Romilo Ravanicki tako da uz njegovu i Boziju pomoc nadamo se pobedama!


može objašnjenje...



Pa u Srbiji je svakog dana neki svetac!



Ziva istani!
Svaki dan u godini ima bar po jednog sveca koji moze da se slavi kao krsna slava.



pa i ovde je svaki dan neki svetac.cak i više njih dnevno.
al to se uglavnom slavi ka imendan osim jacih likova koji su zaštitnici gradova,države,regije itd.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/01/2012 : 23:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Jes' da je politika zabranjena, ali kad se neki djelovi jedne drzave otcijepe svojevoljno i ograde od te iste drzave, nije bas upitno uzimati iz nje ono sto valja. Tako ti ispade i sa titulama, dzaba dalja prica :)
A ovaj rukomet, koliko god da me ne zanima, fino je sto su nasi u finalu, uvijek je lijepo bodriti reprezentaciju, pa makar i u bocanju.



pa i nije baš tako .

pogledajmo prvo Ustav SFRJ

clan 1.Socijalisticka Federativna Republika Jugoslavija je savezna država kao državna zajednica dobrovoljno ujedinjenih naroda i njihovih socijalistickih republika, kao i socijalistickih autonomnih pokrajina Vojvodine i Kosova koje su u sastavu Socijalisticke Republike Srbije, zasnovana na vlasti i samoupravljanju radnicke klase i svih radnih ljudi, i socijalisticka samoupravna demokratska zajednica radnih ljudi i gradana i ravnopravnih naroda i narodnosti.


a i zakljucak Badinterove komisije je bia vrlo jasan:

nijedna država sljednica sama nema pravo nastaviti clanstvo SFRJ u medunarodnim organizacijama (mišljenje broj 9.)


[/quote]tu je sve receno. a jedino sto je hrvatska ponjela iz juge, par milijardi dugova.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 23:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

a i zakljucak Badinterove komisije je bia vrlo jasan:

nijedna država sljednica sama nema pravo nastaviti clanstvo SFRJ u medunarodnim organizacijama (mišljenje broj 9.)



Ko god taj bio, nije end-all autoritet.

UEFA i FIFA, naprimer, smatraju Srbiju naslednikom svih jugoslovenskih timova. FIBA, pak, smatra Srbiju naslednikom samo SCG. Ne znam sta EHF/IHF misli o tome. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/01/2012 : 23:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by sawitch
Mnogo ruzno.. Ako u nesto ne verujes, nemoj se smejati i rugati nekom ko u to veruje..



Vera je jedno, zaludenost drugo.



Ljudi veruju da im sveti dani nesto nose.. Zato i ne rade na crveno slovo i kada im se nesto dobro desi na taj dan VERUJU da ih sveci stite.. Ne ismevaj to.. Ako ne verujes, precuti, ali nemoj se ovako rugati..



meni se na imendan uvik dogadaju lipe stvari

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/01/2012 : 23:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

a i zakljucak Badinterove komisije je bia vrlo jasan:

nijedna država sljednica sama nema pravo nastaviti clanstvo SFRJ u medunarodnim organizacijama (mišljenje broj 9.)



Ko god taj bio, nije end-all autoritet.

UEFA i FIFA, naprimer, smatraju Srbiju naslednikom svih jugoslovenskih timova. FIBA, pak, smatra Srbiju naslednikom samo SCG. Ne znam sta EHF/IHF misli o tome. :D



ma znam .al to je opet njihova odluka.ili imate jak lobi tamo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/01/2012 : 23:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
a sta se tice sporta, sutra djokovic osvaja australia open, srbija ce tuc dansku i za koji dan,zlato u vaterpoolu osvajaju,srbi. krenulo je ih.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/01/2012 : 23:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
p.s.trazim kom.mark"ajkula sa kariba".apelujem na clanove iz srbije,koji na svakoj trafiki mogu da ga kupe. placam posteno!!!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000