forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 28/01/2012 : 23:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

a i zakljucak Badinterove komisije je bia vrlo jasan:

nijedna država sljednica sama nema pravo nastaviti clanstvo SFRJ u medunarodnim organizacijama (mišljenje broj 9.)



Ko god taj bio, nije end-all autoritet.

UEFA i FIFA, naprimer, smatraju Srbiju naslednikom svih jugoslovenskih timova. FIBA, pak, smatra Srbiju naslednikom samo SCG. Ne znam sta EHF/IHF misli o tome. :D



ma znam .al to je opet njihova odluka.ili imate jak lobi tamo


Ma kur moj, mutava Jugoslavija u fudbalu ima tipa neko olimpijsko zlato i to smo nasledili, a kosarkaska Juga ima svaki trofej koji covek izmisli, i pritom mi eto u FIBA kao imamo mnogo jak lobi, i, i, i...patketina :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 29/01/2012 : 00:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message
Moj kratak sažetak polu-finalne utakmice u rukometu,dan-dva kasnije kad su se strasti malo smirile:

-Cestitke na pobjedi,ovaj put ste stvarno bili bolji

-Srbija zaslužila finale definitivno,nek ga sad i osvoje tako da možemo reci da smo ispali od prvaka

-Hrvatka repka igrala kao p....,fulali par kljucnih zicera,obrana koja bi trebala biti zaštitni znak repke slaba-golovi sa sto metara i slicne gluposti -nema opravdanja.Žao mi jedino Goluže,na njemu se vidjelo da je najteže podnio poraz,da je mogao mislim da bi stolicu pojeo samo da je mogao uci na teren drugo poluvrijeme...

-sudenje korektno,nema nikakvih isprika na tu stranu

-Što se tice navijanja i publike,vec sam ranije naglasio da je to za mene dio folklora, tako da ni tu nemam apsolutne nikakve zamjerke a na trenutke je (na tv-nažalost) zvucalo cak i prilicno dobro,pogotovo zadnjih desetak minuta,bez obzira što se pjevalo.

-jedina zamjerka ,što se tice reprezentacije Srbije, je ta da neki igraci poslije utakmice JEDNOSTAVNO NISU SMJELI pjevati ono što su pjevali navijaci i tribine,nije sportski,oni su tamo da igraju i glume neki fair play a ne da pjevaju navijacke poštapalice...


toliko

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/01/2012 : 10:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

a i zakljucak Badinterove komisije je bia vrlo jasan:

nijedna država sljednica sama nema pravo nastaviti clanstvo SFRJ u medunarodnim organizacijama (mišljenje broj 9.)



Ko god taj bio, nije end-all autoritet.

UEFA i FIFA, naprimer, smatraju Srbiju naslednikom svih jugoslovenskih timova. FIBA, pak, smatra Srbiju naslednikom samo SCG. Ne znam sta EHF/IHF misli o tome. :D



ma znam .al to je opet njihova odluka.ili imate jak lobi tamo


Ma kur moj, mutava Jugoslavija u fudbalu ima tipa neko olimpijsko zlato i to smo nasledili, a kosarkaska Juga ima svaki trofej koji covek izmisli, i pritom mi eto u FIBA kao imamo mnogo jak lobi, i, i, i...patketina :D


To je treblo malo bolje uredit. Ako je netko pravna sljednica neke bivše države, onda prisvaja medalje , ali i vanjske dugove te države. A ne samo medalje.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/01/2012 : 10:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Mi cemo uvik gubit vake utakmice makar bili za pet stepenica jaci.
Nismo jaki u glavi.

I kad smo bili najjaci, u Tunisu jedva smo dobili tadašnju Srbiju i Crnu goru. Spasija nas je Šola šta je obranija udrac 5 sekundi prije kraja, zapravo više ga je pogodija balun nego šta je obranija.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/01/2012 : 10:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu
Ma kur moj, mutava Jugoslavija u fudbalu ima tipa neko olimpijsko zlato i to smo nasledili, a kosarkaska Juga ima svaki trofej koji covek izmisli, i pritom mi eto u FIBA kao imamo mnogo jak lobi, i, i, i...patketina :D


Ma lako za te timske medalje, to mogu svatit.
Ali mi nikad nece bit jasno zašto se medalje Gusara(zlato OI), matije Ljubeka, Mate Parlova i Ðurdice Bjedov prisvajaju i ispada da su ih osvojili za Srbiju.
Takav slucaj je i sa Ceškom i Slovackom. Sve šta su zajedno osvojili, pogotovo u nogometu pripisuje se Ceškoj.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/01/2012 : 10:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Svakako zasluženo finale, samo da ga suci ne odnesu zlato u Dansku. Ka šta su to napravili i odnili ga u Francusku iz Zagreba.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/01/2012 : 10:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Mi cemo uvik gubit vake utakmice makar bili za pet stepenica jaci.
Nismo jaki u glavi.

I kad smo bili najjaci, u Tunisu jedva smo dobili tadašnju Srbiju i Crnu goru. Spasija nas je Šola šta je obranija udrac 5 sekundi prije kraja, zapravo više ga je pogodija balun nego šta je obranija.


ma, nije bas tako:) Srbi npr. kad su bili uvjerljivo najbolji u kosarci, a mi šlape, isto je tako bilo u zadnjim sekundama, to su jednostavno veliki naboji. Ali po meni je najveca odgovornost u centralizaciji hrvatskog sporta, dok ne bude jakoga splita i zadra u kosarci, splita i metkovica u rukometu i splita u vaterpolu, nema tu kruva. Zna se da je split najuspjesniji ( proporcionalno po broju stanovnika, naravno )grad po olimpijskim medaljama na svijetu, a trenutno svi iz Splita igraju po Zg, Du, Ri itd..... Dakle, nasa dica vise nemaju uzore blizu sebe, al da ne duljim, ko nas jebe:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/01/2012 : 10:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
... zaboravija san i Šibenik, a bome i cilu Slavoniju:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/01/2012 : 10:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Prije par godina je reka Velimir Perasovic da je on sa 16 godina pocea trenirat košaru, a da danas dica sa 16 prestaju trenirat košarku.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/01/2012 : 11:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
decki, tema je Desanka Sakic

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 29/01/2012 : 12:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by Mairosu
Ma kur moj, mutava Jugoslavija u fudbalu ima tipa neko olimpijsko zlato i to smo nasledili, a kosarkaska Juga ima svaki trofej koji covek izmisli, i pritom mi eto u FIBA kao imamo mnogo jak lobi, i, i, i...patketina :D


Ma lako za te timske medalje, to mogu svatit.
Ali mi nikad nece bit jasno zašto se medalje Gusara(zlato OI), matije Ljubeka, Mate Parlova i Ðurdice Bjedov prisvajaju i ispada da su ih osvojili za Srbiju.
Takav slucaj je i sa Ceškom i Slovackom. Sve šta su zajedno osvojili, pogotovo u nogometu pripisuje se Ceškoj.



Ne verujem, nikad nece reci za Srbiju, ali ce se smatrati nasim, jer i jesu nasi (bili smo nasi)

S druge strane, nece mi nikad biti jasno, zasto se ne racunaju, recimo, utakmice Dinama i Hajduka u bivsoj Jugi, u statistici broja pobeda i poraza? Ispade da svet nije postojao pre '91.

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 12:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Svakako zasluženo finale, samo da ga suci ne odnesu zlato u Dansku. Ka šta su to napravili i odnili ga u Francusku iz Zagreba.

Nisu nam ga odnijeli suci, nego Francuzi.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 12:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Što se tice finala, nadam se da ce Srbi razbiti one napuhane i bahate idiote. Medutim, po prirodi sam pesimist, pa se pitam može li kvalitetna ekipa poput Danske dopustiti da ih Srbi, realno malo manje kvalitetna ekipa od njih, pobijede dva puta na natjecanju. Prvi put su ih Srbi iznenadili izoliranjem Hansena, a Lauge se nije usudio pucati. Medutim, Lauge se digao u zadnje dvije utakmice, mladic puca od samopouzdanja, a kvalitete mu ne nedostaje sigurno. Mislim da je rješenje za njega dva-tri cvršca ulaza na pocetku utakmice, usudio bih se reci nesportska, ali ako treba žrtvovati i 2 minute, to nije loša ideja. Tek mu je 20 godina i mislim da bi ga se dalo prepasti na pocetku i gotov je do kraja utakmice. Drugi problem Srba je Bo Spellerberg. Nije igrao prvu utakmicu, a on je jedini Danac koji vidi pivota. Stanic se može nositi s njegovim šutevima izvana, ali treba ga sprijeciti da proigrava pivota. On ce pokušavati proigrati i Hansena, ali u takvim situacijama je bolje pustiti njega da šuta, nego izlaziti na njega i otvarati prostor Hansenu. Ako riješe njih dvojicu, to je velika prevaga na stranu Srbije. Što se tice napada Srbije, ne mogu izmisliti ništa posebno ili novo, što do sada nisu igrali. Najbolje je nastaviti kao i dosad, s nadom da Danci nece izlaziti na Ilica kao što su Srbi uradili Hansenu. Ako se to i dogodi, onda ce izostanak Šešuma biti veliki hendikep, a Vujin ce morati preuzeti puno vecu odgovornost nego što je radio dosad. Mislim da on to može, ali pitanje je hoce li. Landin nije u onoj formi otprije godinu dana, a ni obrana bez Jorgensena i Knudsena mu ne pomaže kao dosad. Naravno, može se dogoditi da "poludi" veceras, ali vjerojatnije je da ce zadržati na svojoj dosadašnjoj razini, 12-14 obrana. To bi Srbi morali iskoristiti i izbušiti ga izvana.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 12:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
O Hrvatskoj mi se ne da puno pricati, cinjenica je da smo i mi i Španjolci nakon prvog kruga ocekivali finale, tako da ce ova utakmica biti utješna nagrada, a ne znam koliko ce se i jedni i drugi moci motivirati za to. Malu prednost bih stavio na našu stranu zbog cinjenice da je teško pobijediti istu ekipu dva puta na istom natjecanju, ali to nije prevelika prevaga. Budu li i jedan i drugi vratar u formi od petka, Španjolci ce pobijediti, ali mislim da je Sierrin maksimum 14-15 obrana, koliko je imao protiv Danaca, dok Mirko može i mora bolje nego u petak.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12316 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 29/01/2012 : 12:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Što se tice finala, nadam se da ce Srbi razbiti one napuhane i bahate idiote. Medutim, po prirodi sam pesimist, pa se pitam može li kvalitetna ekipa poput Danske dopustiti da ih Srbi, realno malo manje kvalitetna ekipa od njih, pobijede dva puta na natjecanju. Prvi put su ih Srbi iznenadili izoliranjem Hansena, a Lauge se nije usudio pucati. Medutim, Lauge se digao u zadnje dvije utakmice, mladic puca od samopouzdanja, a kvalitete mu ne nedostaje sigurno. Mislim da je rješenje za njega dva-tri cvršca ulaza na pocetku utakmice, usudio bih se reci nesportska, ali ako treba žrtvovati i 2 minute, to nije loša ideja. Tek mu je 20 godina i mislim da bi ga se dalo prepasti na pocetku i gotov je do kraja utakmice. Drugi problem Srba je Bo Spellerberg. Nije igrao prvu utakmicu, a on je jedini Danac koji vidi pivota. Stanic se može nositi s njegovim šutevima izvana, ali treba ga sprijeciti da proigrava pivota. On ce pokušavati proigrati i Hansena, ali u takvim situacijama je bolje pustiti njega da šuta, nego izlaziti na njega i otvarati prostor Hansenu. Ako riješe njih dvojicu, to je velika prevaga na stranu Srbije. Što se tice napada Srbije, ne mogu izmisliti ništa posebno ili novo, što do sada nisu igrali. Najbolje je nastaviti kao i dosad, s nadom da Danci nece izlaziti na Ilica kao što su Srbi uradili Hansenu. Ako se to i dogodi, onda ce izostanak Šešuma biti veliki hendikep, a Vujin ce morati preuzeti puno vecu odgovornost nego što je radio dosad. Mislim da on to može, ali pitanje je hoce li. Landin nije u onoj formi otprije godinu dana, a ni obrana bez Jorgensena i Knudsena mu ne pomaže kao dosad. Naravno, može se dogoditi da "poludi" veceras, ali vjerojatnije je da ce zadržati na svojoj dosadašnjoj razini, 12-14 obrana. To bi Srbi morali iskoristiti i izbušiti ga izvana.


Je li istina da je dobio bocu u glavu?

Have mercy
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 12:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne znam što je dobio, ali vidio sam sliku sa potpuno zatvorenim i modrim okom.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 29/01/2012 : 13:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne znam što je dobio, ali vidio sam sliku sa potpuno zatvorenim i modrim okom.



Mislim da to nije ta slika. To je slika jos iz incidenta u Madjarskoj (mozda i gresim, jer ono sto si ti opisao je i slika koju sam i ja video, ali nije skorasnja)
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 13:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Što se tice napada Srbije, ne mogu izmisliti ništa posebno ili novo, što do sada nisu igrali.

Znas kako, ovo sam i ja mislio pa se desio mec sa Hrvatskom, gde smo vam prodali jedno 5-6 novih kerefeka (favorit je sunjanje Nikcevica na crtu). Ko zna sta ce ovaj put da smisle.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 13:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321

[quote]Originally posted by selanne


Mislim da to nije ta slika. To je slika jos iz incidenta u Madjarskoj (mozda i gresim, jer ono sto si ti opisao je i slika koju sam i ja video, ali nije skorasnja)

Moguce je i to , buduci da sam vidio na stranici 24sata.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 13:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
http://www.tportal.hr/sport/rukomet-ep2012/173237/Top-5-igraca-koji-su-podbacili-na-rukometnom-Euru.html

Slažem se sa svim osim sa Omeyerom i Jichom. Omeyera je na cjedilu ostavila njegova obrana, dok Jicha onakvu ekipu i nije mogao pogurati dalje.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/01/2012 : 13:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Prije par godina je reka Velimir Perasovic da je on sa 16 godina pocea trenirat košaru, a da danas dica sa 16 prestaju trenirat košarku.



obicno ti je za pocet trenirat košarku maximalna dobna granica 14 godina.
bar je tako bilo u Jugoplastici nekad.
ja san uša s 13 godina i bija san medu "starkeljama"

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/01/2012 : 14:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
mislim da je i dalipagic poceo kasno
i kukoc je prije košarke trenirao stolni tenis i igrao u hajduka, a onda su ga odveli u dvoranu

inace, danas je jako teško mladima igrat u prvoj ekipi, kao što je tada bilo - sada su svi nabildani, puno je više snage i jedan 17-godišnjak, ma bio i bogomdan kao dario šaric, ne može dobiti priliku kao dražen, kukoc i ostali u svoje vrijeme
ili su danas treneri drugacijeg mentalnog sklopa

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/01/2012 : 15:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
nije mala, nije mala
igra tri finala...

svaka cast srbende, svim srcem uz vas danas...

Edited by - KRAS on 29/01/2012 15:47:53
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 16:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
bravo naši...deseta medalja s velikih natjecanja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/01/2012 : 16:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Bravo kauboji!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000