forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/01/2012 : 18:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Ima nas svakakvih!. Eto KRAS kaze da mu srce kuca za srbiju, kao hrvat...u sloveniji??' Vidiš da nas stvarno svakakvih ima...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 29/01/2012 : 18:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:

Jedan od onih iz zlatne plejade tamosnjeg komentatorskog posla (Mico Dusanovic, Cvitkovic, Cosic, Blazicko) koji su uvek tu da ukazu da srpski vaterpolisti, teniseri, kosarkasi, odbojkasi i sl nisu zasluzili da uzmu medalju i da je to sportska nepravda.

Malo pretjeruješ. Niti su svi komentatori takvi, niti se radi samo o Srbima. Cosic je pricao gluposti cijelo prvenstvo.
[/quote]

Gledao sam Hrvatska-Francuska, vi se borite za ulazak u polufinale a covek komentarise kako u onoj tamo grupi izgleda prolazi Srbija, kakvo je to takmicenje, otprilike cirkus. Ili Cvitkovic na SP u kosarci 2010, maltene je klekao u studiju i moli se da Srbi ne prodju dal` Spance ili Turke, prenosi kao da mu se radi o glavi, "dobri momci protiv zlih Srba koji kao i uvek imaju sudijski vetar u ledja".
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 18:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ima nas svakakvih!. Eto KRAS kaze da mu srce kuca za srbiju, kao hrvat...u sloveniji??' Vidiš da nas stvarno svakakvih ima...

Bosanski Hrvat.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 18:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

Žao mi samo što ovi šugavci osvojiše zlato. Cestitke rukometašima na srebru!



Zasto šugavci? Eto, meni je baš drago šta su osvojili danci, dvi nacije igraju, neutralno gledam, izabra sam jednu za navijat, šta sad?


Neutralno gledano, hrvat je izabrao da navija protiv srba :D :D :D




Neutralno gledano, na prethodnom ogledu Hrvatska-Španjolska svojim ocima sam vidio kako navijaci Srbije bodre Španjolce i sa spojenim zastavama.

Edited by - wolf on 29/01/2012 18:43:53
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/01/2012 : 18:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

Žao mi samo što ovi šugavci osvojiše zlato. Cestitke rukometašima na srebru!



Zasto šugavci? Eto, meni je baš drago šta su osvojili danci, dvi nacije igraju, neutralno gledam, izabra sam jednu za navijat, šta sad?


Šugavci zato što su se citav turnir nešto bunili i sr..., forsirali sudije, a da ne pricam o onom njihovom selektoru, odbijanju da se pozdravi poslije prvog meca, itd.. Ljudi su bili bolji, nema šta, ali su mi mrski. Ti navijaj za koga hoceš, ne znam kakve to veze ima s mojim postom, ja navijam za Srbiju.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8557 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/01/2012 : 18:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ima nas svakakvih!. Eto KRAS kaze da mu srce kuca za srbiju, kao hrvat...u sloveniji??' Vidiš da nas stvarno svakakvih ima...

Bosanski Hrvat.



A ja mislio da se KRAS izjasnio kao Jugoslaven

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 18:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Danci zasluzeno pobjedili, ja poslije prvih nekoliko minuta nisam ni sumnjao da ce drugacije biti. IMaju jaku odbranu, ko zid, dosta srpskih pogodaka je bilo na srecu iz daljine, inace bi razlika bila jos veca.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 18:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

Žao mi samo što ovi šugavci osvojiše zlato. Cestitke rukometašima na srebru!



Zasto šugavci? Eto, meni je baš drago šta su osvojili danci, dvi nacije igraju, neutralno gledam, izabra sam jednu za navijat, šta sad?


Neutralno gledano, hrvat je izabrao da navija protiv srba :D :D :D




Neutralno gledano, na prethodnom ogledu Hrvatska-Španjolska svojim ocima sam vidio kako navijaci Srbije bodre Španjolce i sa spojenim zastavama.


Jesi video i mene tamo ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 18:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Tocno, pogotovo kako je Vujic u '53 uspio podvuci loptu, to zaista spada u sretne pogotke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 18:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Cvitko - obozavam njegove teorije zavere, kukanje, ljubav prema nama
Mico - pristrasan, samo uzdise.. auhh, ajoj, jao, ufff
Cosic - uvek gleda da potkaci Srbe

Najgori mi je bio Blazicko. Pre par godina sam gledao prenos na F1 na HRT-u. Pobedio je Kultard u kadru volan Kultarda i covek podize tri prsta. "Tek ce Blazicko: ovo su tri prsta zbog tri pobede, a ne ono sto smo svi pomislili" PAzi idiot o cemu on razmislja.

Ima i medju nasima pristrasnosti i zavisti, ali, mislim da sam realan, nema toliko kao kod hr komenttora.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/01/2012 : 18:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

Žao mi samo što ovi šugavci osvojiše zlato. Cestitke rukometašima na srebru!



Zasto šugavci? Eto, meni je baš drago šta su osvojili danci, dvi nacije igraju, neutralno gledam, izabra sam jednu za navijat, šta sad?


Šugavci zato što su se citav turnir nešto bunili i sr..., forsirali sudije, a da ne pricam o onom njihovom selektoru, odbijanju da se pozdravi poslije prvog meca, itd.. Ljudi su bili bolji, nema šta, ali su mi mrski. Ti navijaj za koga hoceš, ne znam kakve to veze ima s mojim postom, ja navijam za Srbiju.



Kako god oceš, ali moraš mislit da ode ima možda koji Danac, pa ga s time vridaš. Uostalom, ti si iz Banja Luke, pa to je u Bosni, tvoje države ni nema na prvenstvu., ti bi triba bit neutralan...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 18:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

Žao mi samo što ovi šugavci osvojiše zlato. Cestitke rukometašima na srebru!



Zasto šugavci? Eto, meni je baš drago šta su osvojili danci, dvi nacije igraju, neutralno gledam, izabra sam jednu za navijat, šta sad?


Neutralno gledano, hrvat je izabrao da navija protiv srba :D :D :D




Neutralno gledano, na prethodnom ogledu Hrvatska-Španjolska svojim ocima sam vidio kako navijaci Srbije bodre Španjolce i sa spojenim zastavama.


Jesi video i mene tamo ?



Nebitno koga bih vidio ili ne. Poanta jew u tome da je pomalo licemjerno nekom zamjerati što je bodrio dance ako su navijaci Srbije uglavnom bili za svakog tko je bio u duelu s Hrvatskom.

Ja osobno danas sam u finalnoj utakmici bio neutralan, ali sam ipak zadovoljan broncom.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 18:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Mislim da nisi realan, ali dobro, Cosic sere dovoljno za sve nabrojane. Izjavio je kako je cinjenica da smo jaci od Španjolaca, da smo ih trebali dobiti u skupini. Oni nas jednom, mi njih jednom, sasvim dovoljno da zakljuci da smo mi bolji.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 18:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Evo ga Cosic: "Pogledajte kape koje nose Srbi, sve ce vam biti jasno".

Jbt, sajkaca, kapa srpsko seljaka, mnogo pre 2. rata, na koji on cilja... IDIOT!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 18:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Nema šugavih reprezentacija na ovom prvenstvu. Svaka je bila dobra, ali i sreca je puno utjecala na neke ishode.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/01/2012 : 18:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by swamp thing

Žao mi samo što ovi šugavci osvojiše zlato. Cestitke rukometašima na srebru!



Zasto šugavci? Eto, meni je baš drago šta su osvojili danci, dvi nacije igraju, neutralno gledam, izabra sam jednu za navijat, šta sad?


Šugavci zato što su se citav turnir nešto bunili i sr..., forsirali sudije, a da ne pricam o onom njihovom selektoru, odbijanju da se pozdravi poslije prvog meca, itd.. Ljudi su bili bolji, nema šta, ali su mi mrski. Ti navijaj za koga hoceš, ne znam kakve to veze ima s mojim postom, ja navijam za Srbiju.



Kako god oceš, ali moraš mislit da ode ima možda koji Danac, pa ga s time vridaš. Uostalom, ti si iz Banja Luke, pa to je u Bosni, tvoje države ni nema na prvenstvu., ti bi triba bit neutralan...


E, ajd ne rise.
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 29/01/2012 : 18:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message
TOOOO DANCI,BRAVO NAŠI!

P.S.srbi mogli ste proci i bez ovih retavih kapa
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 18:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Uostalom, ti si iz Banja Luke, pa to je u Bosni, tvoje države ni nema na prvenstvu., ti bi triba bit neutralan...

Evo ti ih Selanne i Jerry, odrase se od navijanja za Hrvatsku, a Bosne nigde na turniru.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 18:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

[green]Evo ga Cosic: "Pogledajte kape koje nose Srbi, sve ce vam biti jasno".

Rekao sam ti, muka mi ga je slušati. Suci kradu naše rukometaše, Ivica ima desetak vrata u vožnji više od protivnika, naši vaterpolisti šutaju s medicinkama od 3 kg umjesto lopte...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 18:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Nemojte vi na Cosica. Da je Božo Sušec još aktivan tek bi onda bilo svašta
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 29/01/2012 : 18:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Evo ga Cosic: "Pogledajte kape koje nose Srbi, sve ce vam biti jasno".

Jbt, sajkaca, kapa srpsko seljaka, mnogo pre 2. rata, na koji on cilja... IDIOT!



A šta tebe toliko boli što Cosic prica,ja nisam slušao vaše komentatore nakon što smo izgubili.Bit ce gledaš malo svoje,malo naše,jesu li to kompleksi

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 18:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Mislim da nisi realan, ali dobro,



Mogucee, samo nisam primetio tu neku prikrijenu "mrznju" od strane nasih komentatora, koju imaju vasi. Mozda i gresim.
Naravno, mislim na period od kad pratim HRT, negde od 2004.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 18:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Uostalom, ti si iz Banja Luke, pa to je u Bosni, tvoje države ni nema na prvenstvu., ti bi triba bit neutralan...

Evo ti ih Selanne i Jerry, odrase se od navijanja za Hrvatsku, a Bosne nigde na turniru.

Kao prvo, ne "Bosne", nego "Bosne i Hercegovine".
Ja sam Hrvat, naravno da cu navijati za Hrvatsku. To što živim u Bosni i Hercegovini ne mijenja tu cinjenicu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 18:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

A šta tebe toliko boli što Cosic prica,ja nisam slušao vaše komentatore nakon što smo izgubili.Bit ce gledaš malo svoje,malo naše,jesu li to kompleksi



Ocigledno kompleksi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/01/2012 : 18:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ko me vukao za jezik da prognoziram da ce Danci biti prvaci Evrope posle pobede nad Makedonijom.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000