forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Šuker je bio veliki igrac u golgeterskom smislu, ali kao covjek nije do koljena jednom Srni.


O Srni sam cuo izuzetne stvari od drugih igraca.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ja sam pored Zutog najvise obozava Alena Boksica



I meni je on bio car.. Ali posto navijam za Parmu, Stanic je uvek bio IN.. :))) Ali Boksic mi je bio najbolji od ove trojice..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by globinjo
covjek koji je poljudskom sjeveru pokazao srednji prst je za mene davno umro...a da ne govorim da se slizao s markovicem...ali,to je tema za neke nogometne topice...



Au, strasno... Pa sta drugo da vam pokaze... Ne seri bre... Svakom nekad pukne nervna baza.. :))


ne pizdi
nem on ni nerava ni mozga jer je tudum...kao i ti
pita bi te ja da vama glodarima neki igrac pokaže srednjaka...bez obzira igra li u zvezdi,partizanu,vojvodini ili radu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Meni je Asanovic isao na kurac ovako, karakterno. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Meni je Asanovic isao na kurac ovako, karakterno. :D


zato što je bio mangup,a da ne spominjem njegov lakat...ai meni ide na kurac otkako je na hns-ovoj sisi i ne izvlaci im se iz dupeta...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 20:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Asanovic je tipican temperament dalmatinskog kraja. Malo je više rabio lakat, ali što sad...

Ipak, i on je veci covjek od Šukera.

Edited by - wolf on 29/01/2012 20:34:09
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 20:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ja od Srba ne mogu smisliti Mihajlovica, Jugovica i Deju Stankovica. Posjetitelji Serie A topica znaju zašto.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 29/01/2012 20:36:09
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban. Top 5 najdrazih fudbalera (Iliev, Efenberg, Boban, Basler i naravno Gaza).

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 20:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban. Top 5 najdrazih fudbalera (Iliev, Efenberg, Boban, Basler i naravno Gaza).


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
dragiša binic je imao okršaje sa torcidom na poljudu...a jedan glodarcic se uhvatio za jaja ispred hajdukovog sjevera...zaboravih mu ime,na vrh jezika...i sad mi je ta slika pred ocima...kako se zvao...dukic?nije...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 20:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Od srpskih nogometaša nikad mi nitko nece biti mrži od Mihajlovica i Mirkovica.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja od Srba ne mogu smisliti Jugovica i Deju Stankovica. Posjetitelji Serie A topica znaju zašto.


Ja kad sve saberem, mislim da ima vise srpskih fudbalera sto mi idu na qrac nego hrvatskih, i sportista uopste. Uvek sam smatrao da su hrvatski/bosanski/ini bolidi njihova sramota, a nasi su nasa.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Au Bobana zaboravih...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Od srpskih nogometaša nikad mi nitko nece biti mrži od Mihajlovica i Mirkovica.


Eh, pa zasto Mihajlovic. Znas li ti _njegovu_ zivotnu pricu ? :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban.


isto kao i šuker...njih dvojicu ni u štampu...uvijek se bobana izdizalo jer je mlatnijo pandura...a za njega je žuti bio ne avion nego svemirski brod...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 20:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ja ovo biram po klupskoj bazi.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Od srpskih nogometaša nikad mi nitko nece biti mrži od Mihajlovica i Mirkovica.



Ja cenio i jednog i drugog... Srce kao Rusija... Pit bulovi... A pogotovo Batu Mirkovica, teski Grobar!!!

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban.


isto kao i šuker...njih dvojicu ni u štampu...uvijek se bobana izdizalo jer je mlatnijo pandura...a za njega je žuti bio ne avion nego svemirski brod...



Ovo je bilo jezivo...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ja od Srba ne mogu smisliti Mihajlovica, Jugovica i Deju Stankovica. Posjetitelji Serie A topica znaju zašto.


od srba nisam volio binica,mihajlovica...i piksija...dobar igrac,al mi je imao onu kurvanjsku blago telecu facu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban.


isto kao i šuker...njih dvojicu ni u štampu...uvijek se bobana izdizalo jer je mlatnijo pandura...a za njega je žuti bio ne avion nego svemirski brod...


Zuti je bio najbolji jugoslovenski fudbaler da sam ga ja gledao, period. Jos samo da nije duvanio k'o turcin i da je bio malo ozbiljniji...u cetiri godine u zvezdi ne pamtim da je zasro preko 4-5 puta, los pas nije dao jebem ti sve.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 20:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

Od srpskih nogometaša nikad mi nitko nece biti mrži od Mihajlovica i Mirkovica.


Eh, pa zasto Mihajlovic. Znas li ti _njegovu_ zivotnu pricu ? :P



Ne znam njegovu pricu, samo polazim od toga kako su se oba ponašali na terenu (ali i izvan terena).

Ono kako je Mirkovic uhvatio Jarnija za j... je jedan od najjadnijih nesportskih poteza u povijesti nogometa uopce.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by selanne

Ja od Srba ne mogu smisliti Mihajlovica, Jugovica i Deju Stankovica. Posjetitelji Serie A topica znaju zašto.


od srba nisam volio binica,mihajlovica...i piksija...dobar igrac,al mi je imao onu kurvanjsku blago telecu facu...


Piksi je odlican igrac, ali sa piksijem nikad ne osvajamo KES '91, jer 5ZZ je morao da ocarini i izmulja svaki napad. Zato je Zuti nalazio resenja u delicu sekunde, covek je imao kompjuter u glavi, i sve scenarije razradjene unapred.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban.


isto kao i šuker...njih dvojicu ni u štampu...uvijek se bobana izdizalo jer je mlatnijo pandura...a za njega je žuti bio ne avion nego svemirski brod...



Za mene je Boban maestro u odnosu na Zutog.
Sto klupski, sto reprezentativno.

https://striposlavija.blogspot.com/

Edited by - wesskowaz on 29/01/2012 20:41:26
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Au, taj Mirkovicev potez mi je bio carski!!! Jarni mu se uneo u facu a ovaj odma' da pokaze ko je glavni.. Inace Bata Mirkovic je prebio Davidsa na treningu u Juventusu a ovaj vazio kao neka zver... Crni pojas Mirkovic, ako se ne varam drugi dan... A jos prirodno lud.. Znam iz carsijskih prica fudbalera koji ga poznaju...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ne znam njegovu pricu, samo polazim od toga kako su se oba ponašali na terenu (ali i izvan terena).

Mihajlovic je seljacina i nikad ga nisam voleo, jos manje sam voleo jbn Lazio. Inace majka mu je Hrvatica.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000