forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 29/01/2012 : 20:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz
Iliev, Efenberg



za ovu dvojicu je potpuno ocigledno
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2012 : 20:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban.


isto kao i šuker...njih dvojicu ni u štampu...uvijek se bobana izdizalo jer je mlatnijo pandura...a za njega je žuti bio ne avion nego svemirski brod...


Zuti je bio najbolji jugoslovenski fudbaler da sam ga ja gledao, period. Jos samo da nije duvanio k'o turcin i da je bio malo ozbiljniji...u cetiri godine u zvezdi ne pamtim da je zasro preko 4-5 puta, los pas nije dao jebem ti sve.


Jedino sta mus e moze zamjeriti je promasaj protiv Kelna...i ako ne uzme duplu krunu groblju
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
A meni je Piksi verovatno nas najbolji fudbaler svih vremena...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 29/01/2012 : 20:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo
da,i mene zanima...ma može cosic bit ovakav ili onakava,ali,ovim me kupio za cijeli život...
http://www.youtube.com/watch?v=oFzlrODzh4M


Meni je ostao u dobrom sjecanju zbog dvije utakmice iz 1997.godine - prva je BiH-Danska (3:0), radovao se našim golovima više nego Sejo "Apaurin" Hadžijahic na našoj televiziji. Druga je ono gostovanje Partizana u Maksimiru.

Potpis.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2012 : 20:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by wesskowaz

Kad smo kod hrvatskih fudbalera, meni je tu naj Zvone Boban.


isto kao i šuker...njih dvojicu ni u štampu...uvijek se bobana izdizalo jer je mlatnijo pandura...a za njega je žuti bio ne avion nego svemirski brod...



Za mene je Boban maestro u odnosu na Zutog.
Sto klupski, sto reprezentativno.


Ne znam koji je bolji ali Robi mi je drazi
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2012 : 20:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

A meni je Piksi verovatno nas najbolji fudbaler svih vremena...


Sawitchu,ovo sam zapisao
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam njegovu pricu, samo polazim od toga kako su se oba ponašali na terenu (ali i izvan terena).

Mihajlovic je seljacina i nikad ga nisam voleo, jos manje sam voleo jbn Lazio. Inace majka mu je Hrvatica.


i novaku isto

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/01/2012 : 20:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam njegovu pricu, samo polazim od toga kako su se oba ponašali na terenu (ali i izvan terena).

Mihajlovic je seljacina i nikad ga nisam voleo, jos manje sam voleo jbn Lazio. Inace majka mu je Hrvatica.



Nema to veze tko je što. Iako nisam puno pratio vaše igrace, cini mi se da je Savo Miloševic primjerice karakterniji igrac od ove dvojice sirovina.
A poznat je i Mirkovicev ispad na Plesu (zracna luka), kad je u duty free shopu izjavio da 'ne priznaje te naše veverice' (što se odnosilo na kune, hrvatsku valutu).
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

Ne znam njegovu pricu, samo polazim od toga kako su se oba ponašali na terenu (ali i izvan terena).

Mihajlovic je seljacina i nikad ga nisam voleo, jos manje sam voleo jbn Lazio. Inace majka mu je Hrvatica.


ma više manje znamo njegovu životnu pricu...al tko te pita šta si bio,i di si bio,tip je maknut...bar meni...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 29/01/2012 : 20:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
meni je Savo odlican na terenu, ali ovako mi je smrad..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sawitch

A meni je Piksi verovatno nas najbolji fudbaler svih vremena...


Sawitchu,ovo sam zapisao




Ozbiljno sad... Ono sto sam uspeo da vidim od zvezdinih fudbalera, Dzajica, Sekularca i ovih sto se ne secam Piksi je za klasu bolji... Grobare naravno sve znam i mislim da je Piksi svetlosnu godinu ispred svih bio... Beta verzija Cavija i Inijeste..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sawitch

A meni je Piksi verovatno nas najbolji fudbaler svih vremena...


Sawitchu,ovo sam zapisao





auuuuuuuuuuuu,koja sramotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
piksi ti najbolji igrac
ovo odmah prenesite na glodarski topic...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Nema to veze tko je što. Iako nisam puno pratio vaše igrace, cini mi se da je Savo Miloševic primjerice karakterniji igrac od ove dvojice sirovina.

Majmun ? Smradina.

A i na terenu se istakao, nabio je SRJ rekord u broju golova, najebao se matere nekim maltama i farskim ostrvima, zato je svaki bitniji mec virio iz dupeta nekom centarhalfu. Priznajem mu cesku (mada je drulovic dao takav centarsut da bi spasic dao gol u onoj situaciji) i malo sa eura 2k, inace, uglavnom je uzimao mesto darku kovacevicu :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2012 : 20:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sawitch

A meni je Piksi verovatno nas najbolji fudbaler svih vremena...


Sawitchu,ovo sam zapisao





auuuuuuuuuuuu,koja sramotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
piksi ti najbolji igrac
ovo odmah prenesite na glodarski topic...


I tebi je samo ne smis kasti
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

Nema to veze tko je što. Iako nisam puno pratio vaše igrace, cini mi se da je Savo Miloševic primjerice karakterniji igrac od ove dvojice sirovina.

Majmun ? Smradina.

A i na terenu se istakao, nabio je SRJ rekord u broju golova, najebao se matere nekim maltama i farskim ostrvima, zato je svaki bitniji mec virio iz dupeta nekom centarhalfu. Priznajem mu cesku (mada je drulovic dao takav centarsut da bi spasic dao gol u onoj situaciji) i malo sa eura 2k, inace, uglavnom je uzimao mesto darku kovacevicu :P



A Sloveniju?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ozbiljno sad... Ono sto sam uspeo da vidim od zvezdinih fudbalera, Dzajica, Sekularca i ovih sto se ne secam Piksi je za klasu bolji... Grobare naravno sve znam i mislim da je Piksi svetlosnu godinu ispred svih bio... Beta verzija Cavija i Inijeste..

Ma daj. Xavi se resava lopte u milisekundi i zna gde ide. PIksi je bio zaljubljen u driblanje, rolanje, muljanje, smaranje...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wolf

Nema to veze tko je što. Iako nisam puno pratio vaše igrace, cini mi se da je Savo Miloševic primjerice karakterniji igrac od ove dvojice sirovina.

Majmun ? Smradina.

A i na terenu se istakao, nabio je SRJ rekord u broju golova, najebao se matere nekim maltama i farskim ostrvima, zato je svaki bitniji mec virio iz dupeta nekom centarhalfu. Priznajem mu cesku (mada je drulovic dao takav centarsut da bi spasic dao gol u onoj situaciji) i malo sa eura 2k, inace, uglavnom je uzimao mesto darku kovacevicu :P



A Sloveniju?


Pa to je ono malo sa eura 2k :P

Zivotnu epizodu odigrao je u Zaragozi, tad je stvarno bio u jakoj formi i odlicno igrao.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 29/01/2012 : 20:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu


Zuti je bio najbolji jugoslovenski fudbaler da sam ga ja gledao, period. Jos samo da nije duvanio k'o turcin i da je bio malo ozbiljniji...u cetiri godine u zvezdi ne pamtim da je zasro preko 4-5 puta, los pas nije dao jebem ti sve.



Idemo kod notara ovo ovjeriti. Igrac koji je spajao njemacku preciznost i pobjednicki mentalitet sa jugoslovenskim talentom.

Što se tice ovog sa ozbiljnošcu, da je Savicevic imao makar zrno soli u glavi, mogao je biti šta god je htio. Treba ga tuci svaki dan što nije iskoristio talenat do kraja.

Potpis.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kazem, beta verzija... Ali jacu glavu imao od ovih.. I muke se lako resavati lopte kada uvek imas nekog otvorenog..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2012 : 20:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by sawitch

Ozbiljno sad... Ono sto sam uspeo da vidim od zvezdinih fudbalera, Dzajica, Sekularca i ovih sto se ne secam Piksi je za klasu bolji... Grobare naravno sve znam i mislim da je Piksi svetlosnu godinu ispred svih bio... Beta verzija Cavija i Inijeste..

Ma daj. Xavi se resava lopte u milisekundi i zna gde ide. PIksi je bio zaljubljen u driblanje, rolanje, muljanje, smaranje...


Al je Piksi mogao u trepavicu da te pogodi
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 29/01/2012 : 20:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by sawitch

Ozbiljno sad... Ono sto sam uspeo da vidim od zvezdinih fudbalera, Dzajica, Sekularca i ovih sto se ne secam Piksi je za klasu bolji... Grobare naravno sve znam i mislim da je Piksi svetlosnu godinu ispred svih bio... Beta verzija Cavija i Inijeste..

Ma daj. Xavi se resava lopte u milisekundi i zna gde ide. PIksi je bio zaljubljen u driblanje, rolanje, muljanje, smaranje...



Ja sam gledao Piksija uzivo Mozda je voleo da mulja, ali mi boljeg igraca nikad nismo imali

Edited by - o.O 321 on 29/01/2012 20:50:43
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by Mairosu


Zuti je bio najbolji jugoslovenski fudbaler da sam ga ja gledao, period. Jos samo da nije duvanio k'o turcin i da je bio malo ozbiljniji...u cetiri godine u zvezdi ne pamtim da je zasro preko 4-5 puta, los pas nije dao jebem ti sve.



Idemo kod notara ovo ovjeriti. Igrac koji je spajao njemacku preciznost i pobjednicki mentalitet sa jugoslovenskim talentom.

Što se tice ovog sa ozbiljnošcu, da je Savicevic imao makar zrno soli u glavi, mogao je biti šta god je htio. Treba ga tuci svaki dan što nije iskoristio talenat do kraja.



Da je trenirao bar jednom nedeljno..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/01/2012 : 20:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sawitch

A meni je Piksi verovatno nas najbolji fudbaler svih vremena...


Sawitchu,ovo sam zapisao




Ozbiljno sad... Ono sto sam uspeo da vidim od zvezdinih fudbalera, Dzajica, Sekularca i ovih sto se ne secam Piksi je za klasu bolji... Grobare naravno sve znam i mislim da je Piksi svetlosnu godinu ispred svih bio... Beta verzija Cavija i Inijeste..


ma pusti one koje nisi gledao uživo...moga tako i ja rec da je beara najbolji svjetski vratar ili vukas najbolji dribler...sve to stoji,ali ih nisam gledao uživo...po meni,najbolji vratar uživo je simovic...e šta je taj radio...igrac-baka sliškovic,za njega je žuti mala beba kad se spominju duvan i alkohol...golgeter-zlatko vujovic...preteca gatussa i ostalih koji trce dok ne crknu-ivan gudelj...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 29/01/2012 : 20:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Što se tice ovog sa ozbiljnošcu, da je Savicevic imao makar zrno soli u glavi, mogao je biti šta god je htio. Treba ga tuci svaki dan što nije iskoristio talenat do kraja.

Ma imao je, ali ga je boleo primicac (izgovoriti poslednju rec na crnogorskom).

Jebo mu ja mater besposlenu, al kad je hteo, bio je klasa van ovog sveta.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/01/2012 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Dejo je Genije
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000