forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/01/2012 : 22:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Tek ako se ne probudi balkanski mentalitet i ako Srbi odigraju ozbiljno protiv Slovaka, onda se može pricati o psihickoj zrelosti za medalju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 17/01/2012 : 22:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

SUPER SRBIJA MORA POBJEDITI I UZETI MI PARE IZ DZEPA. SRBIJA !!!!


Ko te jebe kad igras na dansku :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/01/2012 : 22:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja sam verovao i uvek verujem u pobede Srbije, bilo sa kim da igraju u bilo kom sportu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/01/2012 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Tek ako se ne probudi balkanski mentalitet i ako Srbi odigraju ozbiljno protiv Slovaka, onda se može pricati o psihickoj zrelosti za medalju.


Ova ti recenica zlata vredi,vec prekosutra ce se sve videti
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/01/2012 : 22:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Mene samo nervira ono preterano radovanje kod golova i odbrana Stanica. Danci ga prime i vec su u kontri, postizu golove dok se nasi vesele.

A Strajnic je prica za sebe. Samo lupa, a najvise me je iznervirao kada se posle reklama ukljucio u prenos, igra je, naravno, vec krenula, a on kaze, culi ste svi sta je selektor Vukovic trazio od nasih igraca u tajm autu. Kad nisam razbio tv, samo su jednom pustili trenere u pauzi, jebale ih reklame....

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/01/2012 : 22:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Sa Slovacima je utakmica bez znacaja, prilika da se odigra sa rezervnim timom, a ovi momci da se dobro odmore u pohodu ka polufinalu. Jedna pobeda u drugom krugu bi nam bila dovoljna.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/01/2012 : 22:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Sa Slovacima je utakmica bez znacaja, prilika da se odigra sa rezervnim timom, a ovi momci da se dobro odmore u pohodu ka polufinalu. Jedna pobeda u drugom krugu bi nam bila dovoljna.

Nije toliko važan rezultat koliko pristup. Ako si gledao do kraja ovu utakmicu, vidio si kako se kod zadnjeg šuta Hansen skoro na centru baca da uhvati loptu i vrati je u igru, u trenutku kad 3 sekunde do kraja gube 2 razlike. To fali svima nama Balkancima. Ako Srbi, koja god postava igrala, u cetvrtak odigraju kao da im o tome ovisi život, pa makar izgubili 10 razlike jer su bili lošiji, po tome ce se vidjeti da su izrasli u veliku momcad.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 17/01/2012 22:19:35
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/01/2012 : 22:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by selanne
Nije toliko važan rezultat koliko pristup. Ako si gledao do kraja ovu utakmicu, vidio si kako se kod zadnjeg šuta Hansen skoro na centru baca da uhvati loptu i vrati je u igru, u trenutku kad 3 sekunde do kraja gube 2 razlike. To fali svima nama Balkancima. Ako Srbi, koja god postava igrala, u cetvrtak odigraju kao da im o tome ovisi život, pa makar izgubili 10 razlike jer su bili lošiji, po tome ce se vidjeti da su izrasli u veliku momcad.



Svaka cast majstore, to fali svima nama

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/01/2012 : 22:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Još jedan klasican primjer našeg mentaliteta je Baliceva izjava poslije Islanda kako se "mi uvijek malo glupiramo na pocetku natjecanja". Ne znam je li svjestan da ih je sinoc ponajviše spasilo to što ona karikatura od islandskog golmana ne zna osnovna pravila koja važe za rukometne vratare.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/01/2012 : 22:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by srdjandj

Sa Slovacima je utakmica bez znacaja, prilika da se odigra sa rezervnim timom, a ovi momci da se dobro odmore u pohodu ka polufinalu. Jedna pobeda u drugom krugu bi nam bila dovoljna.

Nije toliko važan rezultat koliko pristup. Ako si gledao do kraja ovu utakmicu, vidio si kako se kod zadnjeg šuta Hansen skoro na centru baca da uhvati loptu i vrati je u igru, u trenutku kad 3 sekunde do kraja gube 2 razlike. To fali svima nama Balkancima. Ako Srbi, koja god postava igrala, u cetvrtak odigraju kao da im o tome ovisi život, pa makar izgubili 10 razlike jer su bili lošiji, po tome ce se vidjeti da su izrasli u veliku momcad.



Naravno da sam zapazio taj momenat u igri Danaca. No mi smo za sada ostvarili cilj prenevši 4 boda u drugi krug i ne vidim razlog da se igraci previše umaraju u susretu sa Slovacima. Ionako nas prate maleri i povrede kljucnih igraca u odbrani, tako da je sad lepa prilika da se momci oporave i spremni krenu u pohod ka jednoj od medalja, što ne i zlatnoj?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/01/2012 : 22:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Još jedan klasican primjer našeg mentaliteta je Baliceva izjava poslije Islanda kako se "mi uvijek malo glupiramo na pocetku natjecanja". Ne znam je li svjestan da ih je sinoc ponajviše spasilo to što ona karikatura od islandskog golmana ne zna osnovna pravila koja važe za rukometne vratare.


A na zalost to je nas mentalitet i to se tesko menja...zato, mi jednom budemo prvaci a oni 3-4 puta...nama je danas vazno da mozemo,a sutra vise nije bitno.To se najbolje videlo veceras, kad zabijemo gol ili promasimo,mi ili slavimo ili se drzimo za glavu,a Danci,cim daju ili prime go vec su u odbrani ili kontri...kao masine
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/01/2012 : 22:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne kažem ni ja da se trebaju umarati, neka igraju ovi koji su manje igrali, ali neka igraju kao da je finale. Što se tice medalje, naravno da bih volio da je uzme Hrvatska. Ako ne mogne, onda Srbija, jer su Slovenija i pogotovo Makedonija vrlo daleko. Treba pokazati svijetu gdje se igra najljepši rukomet.
Ruku na srce, ono što sam jucer vidio od Španjolaca me iznenadilo i po meni su oni trenutno prvi favoriti, ali pod jednim važnim uvjetom - još bar 3-4 Hombradosove obrane više po susretu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 17/01/2012 22:31:54
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/01/2012 : 22:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pobeda koja vraca veru u srpski rukomet!

Derbi dana na Evropskom prvenstvu u potpunosti je opravdao ocekivanja, a ono što je najvažnije je da je reprezentacija Srbije izašla kao pobednik iz velike utakmice - 24:22! Sjajna atmosfera, fenomenalni ''orlovi'' predvodeni briljantnim golmanom Stanicem...



Divovska borba u ''Pioniru'' i velika pobeda Srbije nad odlicnom reprezentacijom Danske!

Za razliku od premijere sa Poljacima, ''orlovi'' su veceras imali sjajnu podršku punog ''Pionira'', a publika je imala prilike da uživa u vrhunskom rukometu i do kraja neizvesnoj borbi.
Danci su na pocetku meca stekli blagu prednost od dva gola razlike (3:5, 5:7...), igrali su prepoznatljivo, uz dosta brzih kontranapada, ali im reprezentativci Srbije nisu dozvoljavali da se odlepe. Veoma zaslužan za to je i veceras sjajni golman Darko Stanic koji je u prvom poluvremenu odbranio i dva sedmerca.
Prednost od dva gola razlike Danska je zadržala do kraja prvog poluvremena, na odmor se otišlo vodstvom gostiju rezultatom 12:10.
Ipak, silno motivisani izabranici selektora Vukovica su posle nekoliko minuta igre u nastavku preokrenuli rezultat. Sada su oni bili u blagoj prednbosti koju su uspešno održavali do 54. minuta, kada Danci od 22:20 za Srbiju stižu do 22:22.
Delovalo je da su naši rukometaši izgubili svežinu, ali posle nekoliko minuta bez gola, Vujin ''projektilom'' u svom stilu prekida seriju Danaca i donosi novo vodstvo ''orlovima'' - 23:22.
Sledi nova odbrana izvanrednog Stanica, a na tri minuta do kraja selektor Vukovic traži tajm-aut.
Veoma važan napad posle odlicne akcije realizuje Cutura za velikih 24:22!
A onda, delirijum na tribinama! Izazvao ga je briljantni Darko Stanic, ne samo da je zaustavio šut Danaca, covek je uhvatio ''živu loptu''. Ostalo je minut do kraja, više nije bilo vremena za Dance.
Na kraju, ostalo je 24:22 za Srbiju, u cijim redovima je najefikasniji bio Momir Ilic sa osam postignutih golova, Vujin je pet puta zatresao protivnicku mrežu, a po tri gola postigli su Toskic, Cutura i Nikcevic.
Ipak, igrac utakmice je golman Darko Stanic koji je ostvario cak 17 odbrana!
Kod Danaca, Kristijansen i Hansen najefikasniji sa po cetiri gola.

Posle prva dva kola u Grupi A, Srbija ima maksimalan ucinak, sa cetiri boda, Poljska i Danska imaju po 2, a Slovacka je bez bodova.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/01/2012 : 22:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Alal vera našim momcima, zaista su ostavili srce na terenu, tako se bori za boje svoje zemlje, pa onda ni poraz ne može teško da padne.Nego, imao sam osecaj da cemo ih slomiti u drugom poluvremenu, bilo je tu dosta rezervi, a morala je i nas sreca jednom malo da pogleda.

Atmosfera u dvorani je bila fantasticna (mada verujem da ce biti to još bolje) , sumnjao sam malo da ce biti tako, ali Beogradani su ozbiljno shvatili ovaj mec i svaka im cast.Izgleda da su se i mnogi pomucili da dodu do karata i to je dobra vest jer žele da podrže ove momke.Oseca se polako ta veza izmedu igraca i publike.Kada budemo došli u Arenu atmosfera ce biti još bolja i bice dovoljno mesta za naše ljude iz cele zemlje.

Mislim da apsolutno nema nikakvog mesta prici o prepotentnom radovanju naših igraca, pa treba se setiti šta su samo Danci i Švedani radili na prvenstvima u njihovim zemljama, ali za razliku od njih, naši su im i pored poraza uvek pružali ruku.
Sramotan potez danskog selektora, ali eto, neka se malo navikava i da gubi od naše reprezentacije.Baš mi je drago da smo dobili nadobudne Dance i nimalo mi ih nije žao, voleo bih sada da im i Poljaci uzmu meru.

Nema mesta nikakvoj euforiji, ide se korak po korak i to su vec i naši igraci u izjavama isticali.Ne sumnjam da selektor Vukovic zna šta radi.
Odbrana nam je fantasticna, prosto je neverovatno kako se u ovoj fazi igre dobro snalaze i igraci kojima to nije specijalnost.Šešum me je baš oduševio što se toga tice.Stanic i Ilic fantasticni, šta drugo reci, Vujin nije bio na svom nivou, ali je na kraju dao neke kljucne golove.Svaka cast Vukovicu što mu je dao da izvede one sedmerce, to mu je sigurno dosta znacilo u tim momentima.Nikcevic je pokazao da konacno imao i vrhunsko krilo, tako da protivnici sada itekako treba da obrate pažnju na još nekoga sem na naše bekoveNajpozitivnije iznenadenje je Cutura, prakticno je preuzeo organizaciju igre i baš takav jedan igrac nam je ranije nedostajao.Pitanje je za naše bivše selektore zašto ga nisu zvali tokom svih ovih godina?Toskic je odigrao veceras možda i kljucno ulogu i vidi se da se Dancima obilo o glavu što su mu ostavili toliko prostora.Takode, raduje me i podatak da se danska krila nisu naigrala, vidi se da smo zaista u svim segmentima igre dosta napredovali.

Idemo dalje, protiv Slovacke se moraju razigrati svi igraci sa klupe, a jedino brinu povrede, no nadam se da ce se Stojkovic i Vuckovic oporaviti.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 17/01/2012 : 22:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by selanne

Još jedan klasican primjer našeg mentaliteta je Baliceva izjava poslije Islanda kako se "mi uvijek malo glupiramo na pocetku natjecanja". Ne znam je li svjestan da ih je sinoc ponajviše spasilo to što ona karikatura od islandskog golmana ne zna osnovna pravila koja važe za rukometne vratare.


A na zalost to je nas mentalitet i to se tesko menja...zato, mi jednom budemo prvaci a oni 3-4 puta...nama je danas vazno da mozemo,a sutra vise nije bitno.To se najbolje videlo veceras, kad zabijemo gol ili promasimo,mi ili slavimo ili se drzimo za glavu,a Danci,cim daju ili prime go vec su u odbrani ili kontri...kao masine



Ipak, taj brzi centar što je njihova specijalnost im nije baš puno puta prolazio veceras.Ne treba se toliko porediti sa Dancima što se toga tice, to je njihov stil igre, mi imamo svoj i važno je da guramo i usavršavamo ono što nam dobro ide.

Sa preneta 4 boda inace, zaista je "umetnost" da ispustimo polufinale pogotovo što se ukrštamo sa najslabijom grupom.Ali treba biti oprezan, to nikako ne sme da nas opusti.Prva utakmica u drugom krugu ce biti kljucna.

Edited by - tumen on 17/01/2012 22:44:27
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/01/2012 : 22:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by tumen
Prva utakmica u drugom krugu ce biti kljucna.



I ta pobeda je dovoljna za polufinale.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/01/2012 : 22:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
Stanic za 10-tku...Svaka cast!!!!!

Nema,nema niko tako lepe dragane.

Edited by - radulovic marko on 17/01/2012 23:00:13
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 17/01/2012 : 23:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Ajmo malo o grupi sa kojom se ukrstamo

Makedonija je i danas nosena publikom pokazala da nije zalutala. I ne samo to, pokazala je zube i nesrecno izgubila. Kvalitet nemaju u rangu najvecih, ali imaju petlju Samo, ta petlja i mentalitet da mogu sa svima ih je na kraju i kostala pobede (mentalitet i strah da ipak mogu sa svima ). U poslednjem kolu idu na Cehe i tu je pobeda realna opcija. Ako savladaju strah, eto njih u Bg-u (gde ce, po pricama fanova, otici da se zajebavaju i da jedu ladan burek i lose pljeke) Igraci koji ih vuku: Lazarov, Mojsovski, Stoilov i deda Alsovski


Nemacka je, pak, danas pokazala svoju cuvenu odlucnost. Neki preteran kvalitet nemaju. Danas jesu dobili, ali protiv Svedjana samo cudo ce im omoguciti podvig i prolazak dalje. Iako nisu pretnja kao nekad, mi ne znamo protiv njih, te ih se treba paziti. Igraju timski i nemaju igraca koji se preterano odvaja od ostalih.

Ceska je prijatno iznenadjenje. Protiv Svedjana nisu bili, nikako, inferiorni. Njima se igra vrti oko Jihe (kakva je to igracina!) i to se zna, ali... Zaustavi Jihu!

Svedska je najjaca selekcija u grupi. S njima cemo prilicno tesko. Igraju jedno te isti rukomet decenijama, a mi protiv tog rukometa ne znamo Ogromni su, skocni i brzi. Ne kvare igru, samo trce, skacu i sutiraju. Igra im je raznolika i koriste oba krila . Zbog nacina igre, desava im se pad koncentracije. Posebno obratiti paznju na njihova krila Lendstroma i Ekberga. Anderson, desni bek, je netipicni svedski igrac balkanskog mentaliteta Odbranu im cine gorostasi od po 2 metra. Glavni su nam konkurenti (i Dancima) za polufinale.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 17/01/2012 : 23:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
Nisam verovao da cemo dobiti.
Svaka cast momcima.

Sto se tice meca sa Slovackom,i sam selektor je posle meca sa Dancima najavio da ce dati priliku igracima koji su imali manju minutazu u ove dve utakmice.

Treba se spremiti za drugi krug,valjda ce nam jedna pobeda biti dovoljna.
Sto se tice grupe u Nisu,bilo bi dobro da ispadnu Nemci,a da Makedonija prodje. Steta sto su danas onako ispustili remi.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/01/2012 : 23:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Još jedan klasican primjer našeg mentaliteta je Baliceva izjava poslije Islanda kako se "mi uvijek malo glupiramo na pocetku natjecanja". Ne znam je li svjestan da ih je sinoc ponajviše spasilo to što ona karikatura od islandskog golmana ne zna osnovna pravila koja važe za rukometne vratare.



nisu naši rukometaši ono što su nekad bili...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/01/2012 : 00:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Velika je verovatnoca da nam još jedna pobeda nece biti dovoljna za polufinale, treba barem uz to i još jedan remi.Švedska je tu uz Dansku najopasniji rival.Ali uopšte ni ne treba tako razmišljati vec ici na sve pobede, pa ako smo u Pioniru dobili Dansku, zašto onda ne bi smo i ostale u Areni?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/01/2012 : 08:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Cestitke Srbiji, stvarno odlicna reprezentacija!
Nama danas nece biti lako, ali ipak cemo dobiti Sloveniju, protiv Islanda nismo bili pravi, može to puno bolje! I onaj Kopljar valjda samo kod Goluže može igrati...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/01/2012 : 08:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Cestitke Srbiji, stvarno odlicna reprezentacija!
Nama danas nece biti lako, ali ipak cemo dobiti Sloveniju, protiv Islanda nismo bili pravi, može to puno bolje! I onaj Kopljar valjda samo kod Goluže može igrati...


Nisam gledao Hrvatsku ali vidim da ste svi ljuti na tog Kopljara...na kojoj poziciji igra,klub Zagreb ili ?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 09:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Klub Zagreb, desni bek. Kad ti cuješ da je covjek bek, ljevak, visok oko 210 cm, bi li pomislio - "pa ovaj daje deset golova po utakmici"?
On ustvari vrlo malo šuta, igra obranu pomalo, ali to bi puno bolje igrao npr. Vukovic. Moj prijatelj je rekao jednu dobru recenicu za Kopljara: "Nije nešto u obrani, ali je zato slab u napadu!"

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/01/2012 : 10:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Klub Zagreb, desni bek. Kad ti cuješ da je covjek bek, ljevak, visok oko 210 cm, bi li pomislio - "pa ovaj daje deset golova po utakmici"?
On ustvari vrlo malo šuta, igra obranu pomalo, ali to bi puno bolje igrao npr. Vukovic. Moj prijatelj je rekao jednu dobru recenicu za Kopljara: "Nije nešto u obrani, ali je zato slab u napadu!"



Mozda je mlad,neiskusan,ovo mu je prvo takmicenje...a treba i imati m..a.Ne vjerujem da ga je Goluza tek tako poveo da popunjava broj...kako igra u Zagrebu,zasniva li se igra na njemu ili je i tu sporedan lik?Sa takvom visinom i snagom cim igra odbranu trebao bi da dominira
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000