forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30713 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/01/2012 : 10:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Najbolji mi je Golužin izbor za rukometaša godine, 1. Duvnjak, 2. Vukovic i 3. Zrnic, a onda Zrnica ne pozove na EP, toliko o Goluži! ja sam skeptik, imamo dosta kvalitetnu repku, ali ne igramo bajno vec duže vrijeme!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/01/2012 : 10:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Najbolji mi je Golužin izbor za rukometaša godine, 1. Duvnjak, 2. Vukovic i 3. Zrnic, a onda Zrnica ne pozove na EP, toliko o Goluži! ja sam skeptik, imamo dosta kvalitetnu repku, ali ne igramo bajno vec duže vrijeme!


Za golužu ne triba trošit tipkovnicu.
Jednostavno napišeš "glupan" i sve si reka.
Osin šta je glup ima toliko iritantnu facu i bahati stav da iritira i one koji ne misle da glupan.
Šta se tice naše igre to nije ništa novo. Mi vec 6-7 godina igramo na motiv i igracku klasu.Prikjucer mi se zavrtilo od križanja islandskih igraca, to kod naših nisan vidija vjerovatno nikad.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2012 : 11:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Vilbek: Stanic nas je sprecio da pobedimo



Selektor Danske Ulrik Vilbek cestitao je našoj reprezentaciji na pobedi i istakao da su izabranici selektora Veselina Vukovica “strpljivom i pametnom igrom pokazali znacajan napredak u odnosu na period od pre dve godine“.

- Stanic je bio isuviše dobar i svakako bio najbolji igrac meca. Zbog njega nismo uspeli da damo više golova. On nas je prakticno sprecio da pobedimo. Odlican je bio i Ilic, a mi nismo bili dovoljno efikasni, pravii smo neke glupe greške koje su nas na kraju skupo koštale - rekao je Vilbek i porucio da se nada da “cemo se ponovo sresti“.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 11:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Mene samo nervira ono preterano radovanje kod golova i odbrana Stanica. Danci ga prime i vec su u kontri, postizu golove dok se nasi vesele.

A Strajnic je prica za sebe. Samo lupa, a najvise me je iznervirao kada se posle reklama ukljucio u prenos, igra je, naravno, vec krenula, a on kaze, culi ste svi sta je selektor Vukovic trazio od nasih igraca u tajm autu. Kad nisam razbio tv, samo su jednom pustili trenere u pauzi, jebale ih reklame....




Sada sam gledao poslednjih 5 minuta utakmice (Blic).

Onaj Strajnic je veci panicar od Milojka Pantica sa SP '98. i utakmice sa Peruancima (kada je brojao sekunde, ne minute do kraja utakmice )

P.S. Strajnicu, mora da si hazardski ulozio celu svoju urednicku RTS platu u Mozzart na pobedu Srbije. Alal ti mudo!

Edited by - o.O 321 on 18/01/2012 11:47:27
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 18/01/2012 : 11:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Vilbek: Stanic nas je sprecio da pobedimo




Stanic je odlican golman,vise se niko i ne seca onog Spanca Otpada Sterbika


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 18/01/2012 : 11:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi/Rukomet/208818/Makedonci-ulazu-zalbu-EHF-zbog-nepriznatog-gola


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2012 : 11:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi/Rukomet/208818/Makedonci-ulazu-zalbu-EHF-zbog-nepriznatog-gola



I meni se u prvi mah ucinilo da je lopta prešla gol liniju. Opravdano se Makedonci žale, ovo je stvarno krada koja može da ih košta plasmana u drugi krug.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 12:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by srdjandj

Vilbek: Stanic nas je sprecio da pobedimo




Stanic je odlican golman,vise se niko i ne seca onog Spanca Otpada Sterbika



Ajde, ajde, nemoj tako.
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 12:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by elfak nish

http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi/Rukomet/208818/Makedonci-ulazu-zalbu-EHF-zbog-nepriznatog-gola



I meni se u prvi mah ucinilo da je lopta prešla gol liniju. Opravdano se Makedonci žale, ovo je stvarno krada koja može da ih košta plasmana u drugi krug.



Ovo niko nije video u hali. Ni sada se na snimku ne vidi najbolje

Makedonci su usrali utakmicu minut pre kraja, kada umesto da povedu jedan, oni su izgubili jedan (promasaj u kontri, sam ispred golmana)
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 18/01/2012 : 12:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321

Sada sam gledao poslednjih 5 minuta utakmice (Blic).

Onaj Strajnic je veci panicar od Milojka Pantica sa SP '98. i utakmice sa Peruancima (kada je brojao sekunde, ne minute do kraja utakmice )

P.S. Strajnicu, mora da si hazardski ulozio celu svoju urednicku RTS platu u Mozzart na pobedu Srbije. Alal ti mudo!



Pogledah ponovo sad. Kaze lik da niko od igraca Danske, osim Hansena, nema kvalitet da odigra vazan napad pred kraj

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/01/2012 : 12:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by o.O 321

Sada sam gledao poslednjih 5 minuta utakmice (Blic).

Onaj Strajnic je veci panicar od Milojka Pantica sa SP '98. i utakmice sa Peruancima (kada je brojao sekunde, ne minute do kraja utakmice )

P.S. Strajnicu, mora da si hazardski ulozio celu svoju urednicku RTS platu u Mozzart na pobedu Srbije. Alal ti mudo!



Da,tome sam se i ja sinoc nasmejao...ludak
Pogledah ponovo sad. Kaze lik da niko od igraca Danske, osim Hansena, nema kvalitet da odigra vazan napad pred kraj


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/01/2012 : 13:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by elfak nish

http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi/Rukomet/208818/Makedonci-ulazu-zalbu-EHF-zbog-nepriznatog-gola



I meni se u prvi mah ucinilo da je lopta prešla gol liniju. Opravdano se Makedonci žale, ovo je stvarno krada koja može da ih košta plasmana u drugi krug.


jebi ga,njemci su ipak velesila,makedonci su male ribe...to je tako bilo uvik

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 13:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by elfak nish

http://sport.blic.rs/Ostali-Sportovi/Rukomet/208818/Makedonci-ulazu-zalbu-EHF-zbog-nepriznatog-gola



I meni se u prvi mah ucinilo da je lopta prešla gol liniju. Opravdano se Makedonci žale, ovo je stvarno krada koja može da ih košta plasmana u drugi krug.


jebi ga,njemci su ipak velesila,makedonci su male ribe...to je tako bilo uvik



Ali to sa ovim nema veze.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/01/2012 : 14:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Kod nas je Goluža najslabija karika.


U potpunosti se slažem sa ovom izjavom
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/01/2012 : 14:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Najbolji mi je Golužin izbor za rukometaša godine, 1. Duvnjak, 2. Vukovic i 3. Zrnic, a onda Zrnica ne pozove na EP, toliko o Goluži!



Ma taj lik ne zna tko mu nosi glavu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/01/2012 : 14:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Skupina A:
DANSKA- mislim da mogu do polufinala, ne vjerujem da su sposobni izbaciti Hrvatsku, Španjolsku, Island ili Francusku.
POLJSKA- ne mogu dalje od prvog kruga...
SRBIJA- sigurni polufinalisti, svaka cast na trudu i igri ali ne vjerujem da ce ih suci pogurnuti u pobjedu nad gore cetri navedene reprezentacije...
SLOVACKA- definitivno najslabija reprezentacija turnira, ne znam što ovdje uopce rade...

Skupina B
NJEMACKA- neugodno su me iznenadili, ali smatram da ce u drugom krugu nekima zagorcati stvari, za to su dobri...
ŠVEDSKA- ništa ocekivano od njih, sasvim prosjecna reprezentacija koja nije sposobna proci u polufinale
CEŠKA- ugodno su me iznenadili pobjedivši njemce, teško da mogu više i znacajnije od toga
MAKEDONIJA- izboren bod protiv šveda zamalo bod protiv njemaca,ako dobiju cehe idu u drugi krug što je za njih inzvaredno.

Skupina C
FRANCUSKA- sigurno puno slabiji nego prijašnjih godina, ali oni su kandidati za zlato i tu je sve receno.
ŠPANJOLSKA- kad netko pobijedi francuze onda to jasno govori o kakvoj je rijec reprezentaciji, po meni kandidati za zlato
RUSIJA- drugi krug vrh vrhova, asigurno a nikom nece biti lako protiv njih, ali nije to reprezentacija, niti blizu kao prije 5-6 godina...
MAÐARSKA- u ovakvoj grupi bio bi uspijeh proci u drugi krug

Skupina D
HRVATSKA- uz francuze i španjolce zatvaraju krug kandidata za zlato
ISLAND- ova reprezentacija me jako jako ugodno iznenadila, djeluju fenomenalno i superiorno. Mnogima ce zagorcati život, iskreno ne bi se cudio da ih gledam u Polufinalu ili finalu. Fizicki strašno jaka reprezentacija.
NORVEŠKA- drugi krug- doma
SLOVENIJA- mladi, poletni ali nedovoljno? za drugi krug.
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 14:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Za Svedsku si potpuno omanuo
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/01/2012 : 14:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321

Za Svedsku si potpuno omanuo


Dobri su makedonci ali kad remiziraš sa jednom takvom reprezentacijom nemaš što tražiti niti medu prvih 5. Eto brat bratu budimo pošteni.
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/01/2012 : 15:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Stojkovic se oporavio od povrede i moci ce da igra, ali nažalost verovatno je za Vuckovica gotovo prvenstvo, mada cemo još videti da li je tako.Ako Vuckovic ne može da igra, verujem da ce Vukovic zvati Nenadica, to je najbolje rešenje, popularni Petar-Pan je igrao dosta znacajnu ulogu tokom priprema gde je bio jedan od retkih koji nije imao problema sa povredama.U suštini Nenadic je slican tip igraca kao Vuckovic, slabiji je u odbrani i ne leži mu organizacija igre kao Vuckovicu, ali je zato bolji golgeter.Mada, Nenadic i nije baš srednji bek, ali je tokom priprema stalno bio pripreman za tu ulogu, pokazalo se da je to bio dobar potez Vukovica.

Inace, gledajuci snimak utakmice sa Danskom, zakljucio sam da je utakmicu ipak presudila pre svega naša odlicna odbrana u drugom poluvremenu, a pogotovo u momentima kada se lomio rezultat.Tu je i Stanic imao jednu važnu odbranu, ali ipak dva napada Danaca smo sprecili cisto dobrom odbranom gde su glavnu ulogu odigrali Manojlovic i Šešum.Ako se od Manojlovica koji nam je glavni igrac u odbrani tako nešto i ocekivalo, onda je Šešum pravo iznenadenje.Potpuno je zaustavio Sondergarda koji je u drugom poluvremenu dao samo jedan gol i to na pocetku, a tada je u igri još bio Vuckovic.A pravio nam je puno problema Sondergard u prvom poluvremenu.Zaista svaka cast za Šešuma.Na kraju kada smo poveli 4 i po minuta pre kraja 24:22, glavnu ulogu je odigrao Stanic i to je to.Naravno, ne treba zaboraviti ni odlicnu ulogu Vujina, Ilica i Cuture na kraju koji su u napadu preuzeli odgovornost.
Generalno, u drugom poluvremenu smo igrali strašnu odbranu, Danci su dali samo 10 golova, ali od toga jedva da su išta poentirali u pozicionim napadima.Malo im je tada proradila i kontra, ali pozicioni napad im nikako nije išao.Hansen je takode bio potpuno zaustavljen i imao je samo onu jednu fintu nakon koje je dao i taj jedini gol u tom delu igre.Takode, vidi se i da je Vukovic odlican strateg, video je da danskom pivotu ostavljamo puno prostora i na poluvremenu je stavio akcenat na to i u drugom delu igre se njihov pivot nije video, sem što je dao jedan gol nakon odbijene lopte od Stanica.Zatvorili smo danskog pivota, bekove u potpunosti, nisu im se ni krila baš previše naigrala, zaista sve to govori u prilog tome da smo potpuno zasluženo pobedili i da nismo napravili neke greške mogli smo i ranije da prelomimo utakmicu.Da ne grešim dušu, treba priznati da je i danski golman Landin bio odlican, inace izgleda je baš fin momak jer je dao posle utakmice jako lepu izjavu i pohvalio je svog suparnika Stanica.

Idemo dalje, u drugom krugu prva utakmica ce biti teška jer igramo sa prvoplasiranom ekipom iz niške grupe, a to mogu biti cak 3 ekipe, mada mislim da je najmanje verovatno da to bude Ceška jer mora da pobedi Makedoniju, a da pritom Nemacka dobije Švedsku.Realno je ipak ocekivati Švedane za prvog protivnika i pobeda nad njima bi nam rešila sve probleme.

Edited by - tumen on 18/01/2012 15:33:54
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 15:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by o.O 321

Za Svedsku si potpuno omanuo


Dobri su makedonci ali kad remiziraš sa jednom takvom reprezentacijom nemaš što tražiti niti medu prvih 5. Eto brat bratu budimo pošteni.



Makedonci su ispunili halu Cair. Dakle, od 5000 mesta, njih je bilo 4800 A hala Cair je specificna po mnogo cemu. Uostalom, ne secam se kada je Srbija u Nisu izgubila zvanicni mec.

A i ne razumem cemu nipodastavanje Makedonije? Kiro Lazarov je igrac svetske klase. Mojsovski i Stoilov, takodje, uopste nisu slabi igraci (jedan organizator igre, drugi pivot).
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/01/2012 : 15:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by o.O 321

quote:
Originally posted by tumen


Idemo dalje, u drugom krugu prva utakmica ce biti teška jer igramo sa prvoplasiranom ekipom iz niške grupe, a to mogu biti cak 3 ekipe, mada mislim da je najmanje verovatno da to bude Ceška jer mora da pobedi Makedoniju, a da pritom Nemacka dobije Švedsku.Realno je ipak ocekivati Švedane za prvog protivnika i pobeda nad njima bi nam rešila sve probleme.



Ne znam kako si dosao do ove racunice

Cesku vodi dalje sve osim poraza (cak i poraz, ako Nemci izgube od Svedjana)



Nisi me razumeo, ja sam tu grupu posmatrao iz prizme naše ekipe i našeg prvog protivnika u drugoj fazi, a to je prvoplasirana ekipe odatle.
To što sam napisao da je Ceškoj potrebno jeste za prvo mesto, a ne za prolaz.
Zato i tvrdim da cemo verovatno prvo igrati sa Švedanima.Gledam vec sada na drugu fazu, baš je lepo kada kolo pre kraja grupe obezbediš prvo mesto.
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 15:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
Zajebah se, video, pa obrisao

Edited by - o.O 321 on 18/01/2012 15:41:37
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 18/01/2012 : 15:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Izem ga, nisam video na vreme.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/01/2012 : 15:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Ma nije omanuo ni najmanje...švedani su kurac trenutno žešci.Da su u skupini c ili D ne bi ni vidjeli drugog kruga
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 15:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ma nije omanuo ni najmanje...švedani su kurac trenutno žešci.Da su u skupini c ili D ne bi ni vidjeli drugog kruga



Ali posto nisu, mi to ne mozemo znati
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000