forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 18/01/2012 : 16:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
pošto nisu tonka je dobro napisao...sasvim prosjecna reprezentacija koja nije sposobna proci u polufinale.i vrlo vjerovatno nece jer bi iz tog dijela trebali proci danska i srbija.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 17:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Što se tice Goluže, dok sam ja bio na okupljanju za '90. godišta, on je vodio '88. Tako je prošao pored nas uzdignute glave na plaži u Crikvenici, mi nismo znali bi li mu se javili, a onda se on tužio izborniku kako ga mi nismo htjeli pozdraviti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/01/2012 : 18:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Koliki je Island favorit veceras protiv Norveške? Može li neka analiza selanne, jer sam slabo u poslednje vrijeme pratio rukomet. Otprilike, trebalo bi da dobije na osnovu kvaliteta, u boljoj je formi, Norveška je oslabljena, ili... takve stvari me interesuju. Vidim da si upucen

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 19:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Da ja igram kladionicu, stavio bih na Island. Svašta može biti, nema izrazitog favorita, ali mislim da bi Island trebao dobiti. Golmani su tu negdje, Erevik je imao puno više obrana u prvoj utakmici, ali nije poskidao ništa spektakularno, a uz to mislim da su Islandani puno bolji šuteri od Slovenaca. Što se tice vanjske linije, bez Kjellinga su Norvežani puno slabiji, Atlason, Petersson i Palmarsson pretežu na stranu Islanda, Norvežane izvlaci samo mladi Rambo, ali njega bi drvosjece u obrani Islanda mogli izmlatiti, još je previše neiskusan da napravi razliku. Najjaci Norvežanin je Tvedten, trci kontre, skace odasvud, puca penale, ali i na drugoj je strani strašno lijevo krilo, Sigurdsson. Desna krila su možda najslabije karike obje momcadi, i tu su podjednaki. Bez suspendiranog Jensena Myrhol ce teško izdržati na pivotu 60 minuta, kad on izade da odmori, Norvežani bi mogli dodatno pasti. Budu li se Islandani držali 6-0 obrane, Norvežani nemaju pravog šutera koji ce to prepucati (osim Ramba, ali njega sam vec secirao). Sve mi vuce na Island, ali vec sam rekao da razlike nisu velike.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/01/2012 : 19:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Znaci, umjereno na Island. Hvala.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/01/2012 : 19:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
nasi se mrcvare:) 17:14 za hrvatske nase:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 19:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

Znaci, umjereno na Island. Hvala.

Ne, moj prvi savjet je: Ne igraj kladionicu. Ako te zeznem s ovim predvidanjem, oprosti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 18/01/2012 19:22:09
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/01/2012 : 19:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
25:27 deset min prije kraja za croejsu

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/01/2012 : 19:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Nemaš brige
Ja to onako, rekreativno, sa manjim ulogom odigram.
Zasad mi rukomet dobro ide. Pogodio Špa-Fra 1, Nje-Mak 1, nocas cu Island, i tako... Ako promašim, krivicu tebe

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 19:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Onda ti samo glumiš neznalicu, ako si pogodio Španjolce. Meni govoriš da sam upucen, a nisam ni 1% mogao predvidjeti ili vjerovati u njihovu pobjedu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 19:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Isti rezultat kao protiv Islanda, zanimljivo. Ponovo igra nedovoljno dobra u crnim rupama, dobro je što te rupe ne traju predugo. Loše je što bi Španjolci ili Francuzi (vjerojatno, pretpostavljam da ce proci) mogli prelomiti utakmicu u tim trenucima.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/01/2012 : 19:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Onda ti samo glumiš neznalicu, ako si pogodio Španjolce. Meni govoriš da sam upucen, a nisam ni 1% mogao predvidjeti ili vjerovati u njihovu pobjedu.



Ti si upucen, a ja imam osjecaj

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 20:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Nevjerojatna obrambena predstava Islandana. Igraci su katastrofalni, ali zahvaljujuci svojim vratarima nisu najgori na terenu. U igri ih drži samo cinjenica da od Norvežana jedino Mamelund ima muda šutati izvana, Ramba su poprilicno namlatili pa i ne prilazi obrani.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/01/2012 : 20:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
loše je ispalo ovo danas...
koliko puta smo tokom tekme primili gol s igracem više?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/01/2012 : 21:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

loše je ispalo ovo danas...
koliko puta smo tokom tekme primili gol s igracem više?


a kad mi nismo otkako ja pratim rukomet,a pratim ga sto godina primili gol s igracem više...uvik,ali uvik...ma ovo je negledljivo...obrana ko manhunter...cupic odlican,kao i lac...kad vidim kopljara,proradi mi cir...alilovic je moga i bolje...balic ko balic

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/01/2012 : 21:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Bravo selanne!
Sad jos samo da dobiju Siena u kosarci i Cirstea U. Radvansku i eto malog dobitka

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/01/2012 : 21:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Rekao bih da hrvati imaju problem otkako je pipe otisao iz strucnog staba, ali mislim da je ovo novost u rangu one da je columbo otkrio ameriku.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 21:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
E sad su se Španjolci doveli u veselu situaciju, a 30 sekundi do kraja su imali sve na pladnju. Jedini nacin da prenesu 4 boda dalje je da odigraju neriješeno s Rusima, a da Franceki natamburaju Madare s velikom razlikom. Mislim da se nece dogoditi ni jedno ni drugo.
Sve u svemu, u ovoj skupini se sve odigrava po najboljem mogucem scenariju za Hrvate, slicno kao što su se Srbima posložili rezultati skupine s kojom se križaju. Medutim, daleko je još nokaut faza, treba odigrati drugi dio.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/01/2012 : 21:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Darth Ivan

loše je ispalo ovo danas...
koliko puta smo tokom tekme primili gol s igracem više?


a kad mi nismo otkako ja pratim rukomet,a pratim ga sto godina primili gol s igracem više...uvik,ali uvik...


Živa istina, još od one prve medalje i toga prvenstva igrac više je nama hendikep, s druge strane igraca manje smo u to vrime igrali odlicno.
U nekoliko navrata se sican da smo primili gol i kad smo imali 2 igraca više.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/01/2012 : 21:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Rekao bih da hrvati imaju problem otkako je pipe otisao iz strucnog staba, ali mislim da je ovo novost u rangu one da je columbo otkrio ameriku.


Tako nekako.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/01/2012 : 21:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mairosu

Rekao bih da hrvati imaju problem otkako je pipe otisao iz strucnog staba, ali mislim da je ovo novost u rangu one da je columbo otkrio ameriku.


Tako nekako.


da,fali pipe...ma triba dovest gipsa...PROŠETALI BI SE!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 18/01/2012 : 22:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Darth Ivan

loše je ispalo ovo danas...
koliko puta smo tokom tekme primili gol s igracem više?


a kad mi nismo otkako ja pratim rukomet,a pratim ga sto godina primili gol s igracem više...uvik,ali uvik...


Živa istina, još od one prve medalje i toga prvenstva igrac više je nama hendikep, s druge strane igraca manje smo u to vrime igrali odlicno.
U nekoliko navrata se sican da smo primili gol i kad smo imali 2 igraca više.



Ovo mi nesto poznato (samo da se presalta ka vaterpolu)
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/01/2012 : 22:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by selanne

Onda ti samo glumiš neznalicu, ako si pogodio Španjolce. Meni govoriš da sam upucen, a nisam ni 1% mogao predvidjeti ili vjerovati u njihovu pobjedu.



Ti si upucen, a ja imam osjecaj



Neceš vjerovati, ali me malo dijelilo da uplatim x na Španija-Madarska Osjecaj je cudo

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/01/2012 : 22:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ajde ti meni drugi put javi kad budeš imao osjecaj.
Ja sam ti mislio reci da probaš više golova Island-Norveška, ali sam onda pomislio da to nije moguce, da nisu toliko loši golmani, ali izgleda da ipak jesu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/01/2012 : 22:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Najveci problem hrvatske repke je Slavko Goluža, totalni bezveznjak koji je po politickom kljucu dobio posao, valjda mu je ovo zadnje prvenstvo... Imamo strašne igrace, potencijal nevideni, šteta je da to sve skupa vodi takva polupismena neznalica...
Inace, cestitke deckima na utakmici protiv Slovenije, nadam se da ce i obrana napokon proraditi, previše lakih golova smo primili...
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000