forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2012 : 22:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Hrvatska dobila laganu grupu. Samo Island treba izbušiti.

Ionako ide dvoje dalje, ne trebaju ni njih. Ovo je dobra prilika da se provjere mladi igraci.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/01/2012 : 22:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Sa onako lošim napadom se nije moglo protiv Danske.
Ali i srebro je ogroman uspjeh.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/01/2012 : 22:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nakon one epske borbe izmedu rafe i novaka, ostatak dana je bio živa dosada
vaterpolo? rukomet?
ma daj

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/01/2012 : 23:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Uostalom, ti si iz Banja Luke, pa to je u Bosni, tvoje države ni nema na prvenstvu., ti bi triba bit neutralan...

Evo ti ih Selanne i Jerry, odrase se od navijanja za Hrvatsku, a Bosne nigde na turniru.




Ajoj ljudi što ste se napalili svi danas, trebalo je procitati ovoliko novih stranica veceras. Jedino što sam danas uspio vidjeti je pocetak i kraj tenisa, e ono je bio antalogijski mec. Šteta što nisam to više otpratio.

Ova rukometna prepucavanja su toliko smiješna i nisu vrijedna spomena. Jedinu utakmicu koju sam uspio pogledati je bila ona prva Hrvatske protiv Španjolaca kad su izgubili. Toliko o mom navijackom anagažmanu. Pustite zle krvi, ima puno važnijih stvari u životu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/01/2012 : 23:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

nakon one epske borbe izmedu rafe i novaka, ostatak dana je bio živa dosada
vaterpolo? rukomet?
ma daj




100 ljudi= 101 cud

meni nije jasno da nekog zanima uopce tenis.
jedini cjelovit tenis mec koji san pogleda je onaj ivaniševicev.
i to mi je dosta za ovaj i iduca 3 života.
a gledajuci po minutaži više san pogleda golfa ili biljara na eurosportu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/01/2012 : 00:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ken2

nakon one epske borbe izmedu rafe i novaka, ostatak dana je bio živa dosada
vaterpolo? rukomet?
ma daj




100 ljudi= 101 cud

meni nije jasno da nekog zanima uopce tenis.
jedini cjelovit tenis mec koji san pogleda je onaj ivaniševicev.
i to mi je dosta za ovaj i iduca 3 života.
a gledajuci po minutaži više san pogleda golfa ili biljara na eurosportu.

Ovu pricu sam vec cuo od navijaca Zvezde za kosarku

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/01/2012 : 00:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Al smo dobili grupu za kvalifikacije za OI.. Spanija, Poljska, Alzir..



I još se igra u španjolskoj
Bez uvrede al jebali ste ježa, iako bi volio da dobijete Španjolce u njihovom dvorištu. Ali i Poljaci su dobri, cak ni Alžir nije za odbacit.
Naša grupa šala mala svaki komentar bio bi suvišan.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ken2

nakon one epske borbe izmedu rafe i novaka, ostatak dana je bio živa dosada
vaterpolo? rukomet?
ma daj




100 ljudi= 101 cud

meni nije jasno da nekog zanima uopce tenis.
jedini cjelovit tenis mec koji san pogleda je onaj ivaniševicev.
i to mi je dosta za ovaj i iduca 3 života.
a gledajuci po minutaži više san pogleda golfa ili biljara na eurosportu.

Ovu pricu sam vec cuo od navijaca Zvezde za kosarku





pošto ja nisan navijac zvezde bi li moga to objasnit,ako nije preteško.
unaprijed hvala

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/01/2012 : 00:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
A pa znas, nismo osvojili kurca u kosarci godinama, pa je zato kao ne gledamo. Groarske price, uletela im decenija da znaju nesto i odmah su Real Madrid :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/01/2012 : 00:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ken2

nakon one epske borbe izmedu rafe i novaka, ostatak dana je bio živa dosada
vaterpolo? rukomet?
ma daj




100 ljudi= 101 cud

meni nije jasno da nekog zanima uopce tenis.
jedini cjelovit tenis mec koji san pogleda je onaj ivaniševicev.
i to mi je dosta za ovaj i iduca 3 života.
a gledajuci po minutaži više san pogleda golfa ili biljara na eurosportu.

Ovu pricu sam vec cuo od navijaca Zvezde za kosarku





pošto ja nisan navijac zvezde bi li moga to objasnit,ako nije preteško.
unaprijed hvala

Eovako posto je moja baba bila u pelenama kada je zvezda nesto znacila u kosarci,njih odavno ne interesuje kosarka ,vec odbojka,atletika ,dizanje tegova i skvos...Nadovezao sam se na tvoju pricu o bilijaru itd...

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

A pa znas, nismo osvojili kurca u kosarci godinama, pa je zato kao ne gledamo. Groarske price, uletela im decenija da znaju nesto i odmah su Real Madrid :D



ako te dobro svacan on oce rec da bi ja gleda tenis da igra neki jaci igrac odavde?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ken2

nakon one epske borbe izmedu rafe i novaka, ostatak dana je bio živa dosada
vaterpolo? rukomet?
ma daj




100 ljudi= 101 cud

meni nije jasno da nekog zanima uopce tenis.
jedini cjelovit tenis mec koji san pogleda je onaj ivaniševicev.
i to mi je dosta za ovaj i iduca 3 života.
a gledajuci po minutaži više san pogleda golfa ili biljara na eurosportu.

Ovu pricu sam vec cuo od navijaca Zvezde za kosarku





pošto ja nisan navijac zvezde bi li moga to objasnit,ako nije preteško.
unaprijed hvala

Eovako posto je moja baba bila u pelenama kada je zvezda nesto znacila u kosarci,njih odavno ne interesuje kosarka ,vec odbojka,atletika ,dizanje tegova i skvos...Nadovezao sam se na tvoju pricu o bilijaru itd...



biljar znam nekad pogledat kad nema ništa drugo na tv .ili mi dopizdi citat i visit na komp.
znaci vrlo rijetko.
poanta je bila koliko je to rijetko a opet više od tenisa. :D

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/01/2012 : 00:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mairosu

A pa znas, nismo osvojili kurca u kosarci godinama, pa je zato kao ne gledamo. Groarske price, uletela im decenija da znaju nesto i odmah su Real Madrid :D



ako te dobro svacan on oce rec da bi ja gleda tenis da igra neki jaci igrac odavde?

N e znam mozda ako se vrati Bruno Oresar >>>Nisam mislio na to >>

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Mairosu

A pa znas, nismo osvojili kurca u kosarci godinama, pa je zato kao ne gledamo. Groarske price, uletela im decenija da znaju nesto i odmah su Real Madrid :D



ako te dobro svacan on oce rec da bi ja gleda tenis da igra neki jaci igrac odavde?

N e znam mozda ako se vrati Bruno Oresar >>>Nisam mislio na to >>



pa reci na šta si mislia

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/01/2012 : 00:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by radulovic marko

Eovako posto je moja baba bila u pelenama kada je zvezda nesto znacila u kosarci

Baba ti ima 14 godina ? Al ste vi napredni, bokte...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
trenira san dosta toga:plivanje,veslanje,košarku,malo karate i box.
teretanu ne racunam .
al taj tenis me nije nikad zanima ,jebga .dosadno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/01/2012 : 00:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by radulovic marko

Eovako posto je moja baba bila u pelenama kada je zvezda nesto znacila u kosarci

Baba ti ima 14 godina ? Al ste vi napredni, bokte...






depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/01/2012 : 00:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
A jes vala smo se isvadali, sad nam je lakše. Jebeš ga, tako triba bit, ovo je balkan, ima i to svoju dušu...mmm...balkansku.
ZAto na youtube ima zanimljivih filmica u vezi ovoga,nije loše:

Europe According to Croatians:
http://www.youtube.com/watch?v=fojKAIpFgMA

Europe According to Serbs:
http://www.youtube.com/watch?v=TNTc5LG4CYk&feature=related

A evo i buducnost di ce cak i danci i srbi bit braca, pa ce svi dobit zlato, nema tuge:
http://www.youtube.com/watch?v=P236nTAoqw8&feature=related

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 30/01/2012 00:58:36
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/01/2012 : 02:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
cestitke svim momcadima na odlicnoj igri!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 30/01/2012 : 08:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay



Kako god oceš, ali moraš mislit da ode ima možda koji Danac, pa ga s time vridaš. Uostalom, ti si iz Banja Luke, pa to je u Bosni, tvoje države ni nema na prvenstvu., ti bi triba bit neutralan...


E, ajd ne rise.



Swamp koliko se ja sjecam,i on je na zadnjem Mafestu bio iz Banja Luke
ne znam da li je jos uvijek
uglavnom ako dodje u BL, uz Nektar ce navijat' zajedno sa nama

Edited by - ponki on 30/01/2012 08:37:32
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 30/01/2012 : 09:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
@selanne

posto si spominjao da si igrao protiv srpskih juniora, daj mi reci kakav se tebi cini Marko Pantelic?
ima li po tebi potencijala u njemu da zaigra za seniorsku reprezentaciju pa da jednom cujem Sawitcha da mu skandira
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/01/2012 : 09:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Mislim da je to onaj srednji i lijevi bek. Nije puno igrao u napadu, igrao je Nenadic, ali u obrani je solidan. Da je ljevak, dalo bi ga se iskoristiti u napadu, kad vec može igrati igrac poput Zelenovica. Doduše, mogao je vec sad biti u reprezentaciji, prema naprijed zna više od Manojlovica, ali nije moje da sudim. Ako ode u neki klub s malo boljim uvjetima od Zvezde, može postati dobar igrac.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 30/01/2012 09:33:23
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/01/2012 : 09:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Rico

Samo se sjetite 98. i stavite ruku na srce, Srbi, i recite jeste li skakali na golove Turama (Tiram) i drmnili baren po jednu šljivu, aj dvi...:)



NE! Ja sam gledao utakmicu kod babe i dede i pokojni deda i ja smo navijali za Hrvatsku!



Znas sta, moguce, ti si isto neki cudak, hahaha.
Nego, juce gledamo tenis, jelte, i svi doma ono nekako ne gledamo pozorno, nego priko kurca. Stari u svojoj sobi, ja sin i zena u dnevnom boravku. Inace uvik navijamo individualno, nikad nema nikakvih pritisaka, recimo muz (ja) na zenu i dicu i sl. hahaha. Ja sam za liverpool, sin je za man.utd i tako to. nikad isto, osim hajduk i hrvatska, medjutim jucer pitam sve njih za koga navijate, oni me gledaju blido????? pa za djokovica, al ti nisi. sutim. iz sobe od staroga se cuje urlik!? posto u njega signal na tv-u ide ranije nego nama, to je bio onaj poen kad je djokovic zvao oko sokolovo, u stvari presudni poen. Reko sebi, ajde, ovo je neko novo vrijeme. Samo me ne pitajte za koga sam navijao, to bih zadrzao za sebe, malo me sram ovako javno:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 30/01/2012 : 09:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Mislim da je to onaj srednji i lijevi bek. Nije puno igrao u napadu, igrao je Nenadic, ali u obrani je solidan. Da je ljevak, dalo bi ga se iskoristiti u napadu, kad vec može igrati igrac poput Zelenovica. Doduše, mogao je vec sad biti u reprezentaciji, prema naprijed zna više od Manojlovica, ali nije moje da sudim. Ako ode u neki klub s malo boljim uvjetima od Zvezde, može postati dobar igrac.


Mislim da je on veliki potencijal koji se treba iskoristiti a smatram da je sa njim isti problem kao i sa nekim drugim juniorskim reprezentativcima koji su u Zvezdi i Partizanu...beogradski splavovi i beogradske klinke nikako nisu dobre za razvoj mladih rukometasa i fudbalera pa vjerujem da mnogo dobiju oni koji rano odu u inostranstvo
Mada ne valja ni koji odu previse u neku drugu stranu kao Milutin Dragicevic
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000