forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EP Rukomet 17.1.-29.1. Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 30/01/2012 : 10:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Cestitke rukometasima na finalu! Iskreno to je maksimum maksimuma! Sto rekose neki - sad pa ko zna kad.
Ali najveca je poslastica pobeda u polufinalu, velika utakmica,veliki rival, veliki derbi i velika pobeda.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/01/2012 : 11:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by ponki


Swamp koliko se ja sjecam,i on je na zadnjem Mafestu bio iz Banja Luke
ne znam da li je jos uvijek
uglavnom ako dodje u BL, uz Nektar ce navijat' zajedno sa nama



Jes jes, još sam.. Ma to je to, ima toliko banjalucanki da ih morate izvozit.. Vama je dovoljna ona jedna, dvi, a ostalih 5-6 morate pustit. Evo, baš san bija nedavno, al na jedan dan.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 30/01/2012 : 11:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay


Jes jes, još sam.. Ma to je to, ima toliko banjalucanki da ih morate izvozit.. Vama je dovoljna ona jedna, dvi, a ostalih 5-6 morate pustit. Evo, baš san bija nedavno, al na jedan dan.


pizdune, javi se drugi put
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2454 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 30/01/2012 : 12:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Ma znaš i da bi, bilo bi mi drago, al sam doslovno doša popodne a iša ujutro dalje, prije san bija cešce dolazija, sad jako malo, jel šta cu, ona je južnije. Al bude li prilike, šta da ne.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/01/2012 : 12:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by red cloud

Cestitke rukometasima na finalu! Iskreno to je maksimum maksimuma! Sto rekose neki - sad pa ko zna kad.
Ali najveca je poslastica pobeda u polufinalu, velika utakmica,veliki rival, veliki derbi i velika pobeda.



Da i cestitke na velikom primitivizmu koji zaslužuje poseban topic, i koji ce to i dobiti od mene.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/01/2012 : 12:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
O samom rukometu nije mi jasno kako je srbija stogla do polufinala?!
Koji ste bili na zadnjem Ep? koji ste bili na zadnjem SP? Dali ste uopce nastupali n a OI zadnjim?
Iskreno srpski rukomet je totalno negledljiv i totalna siladija i ništa drugo.
Ljudi moji pa kome još suci dopuštaju napad preko 2 minute ljepo se sinoc moglo vidjeti kako su suci dizali ruku srbima akako dancima za pasivan napad....
Sve u svemu vas sigurno nema na OI.
Možda ako izaberete drugog izbornika i igrace koji su sportaši a ne cetnicki koljaci sa kokardama na glavi
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 30/01/2012 : 12:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

O samom rukometu nije mi jasno kako je srbija stogla do polufinala?!
Koji ste bili na zadnjem Ep? koji ste bili na zadnjem SP? Dali ste uopce nastupali n a OI zadnjim?
Iskreno srpski rukomet je totalno negledljiv i totalna siladija i ništa drugo.
Ljudi moji pa kome još suci dopuštaju napad preko 2 minute ljepo se sinoc moglo vidjeti kako su suci dizali ruku srbima akako dancima za pasivan napad....
Sve u svemu vas sigurno nema na OI.
Možda ako izaberete drugog izbornika i igrace koji su sportaši a ne cetnicki koljaci sa kokardama na glavi



Mnogo verujes medijima

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37805 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/01/2012 : 12:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Tonka, daj pobrisi ovo, procitaj prvo cjeli topic, uzmi si malo vremena pa onda...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/01/2012 : 12:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by red cloud

Cestitke rukometasima na finalu! Iskreno to je maksimum maksimuma! Sto rekose neki - sad pa ko zna kad.
Ali najveca je poslastica pobeda u polufinalu, velika utakmica,veliki rival, veliki derbi i velika pobeda.



Da i cestitke na velikom primitivizmu koji zaslužuje poseban topic, i koji ce to i dobiti od mene.



slazem se, da je prvenstvo bilo kod nas mi bismo pljeskali reprezentaciji srbije kada bi igrali protiv nas i stajali bi mirno kada bi svirala njihova himna:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/01/2012 : 12:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by red cloud

Cestitke rukometasima na finalu! Iskreno to je maksimum maksimuma! Sto rekose neki - sad pa ko zna kad.
Ali najveca je poslastica pobeda u polufinalu, velika utakmica,veliki rival, veliki derbi i velika pobeda.



Da i cestitke na velikom primitivizmu koji zaslužuje poseban topic, i koji ce to i dobiti od mene.



slazem se, da je prvenstvo bilo kod nas mi bismo pljeskali reprezentaciji srbije kada bi igrali protiv nas i stajali bi mirno kada bi svirala njihova himna:)


U zadru su ljudi navjali za sreb i bilo je jedva deste zvižduka u skoro krcatoj dvorani.Može ih bit sramota svaki koji je bio u dvorani!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ja inace dosta pratim sportove u hrvatskoj i mogu ti reci da je takvo ponasanje u zadru bila jedna od rijetkih iznimki.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

o.O 321
Junior Member



358 Posts

Member since 09/01/2012

Posted - 30/01/2012 : 13:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send o.O 321 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ja inace dosta pratim sportove u hrvatskoj i mogu ti reci da je takvo ponasanje u zadru bila jedna od rijetkih iznimki.



Pa ni u Vrscu nisu bili zvizduci
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
tonka mozes se sramiti zbog onoga topika u svastari. samo si pokazao da si jednako primitivan.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

tonka mozes se sramiti zbog onoga topika u svastari. samo si pokazao da si jednako primitivan.


Da, nego ja inace njegove postove ne mogu citati (samo kad ga neko citira), zasto sam onda mogao procitati onaj topic?

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ne kuzim. sta ti je na ignoru? vjerojatno se ignore ne odnosi na otvaranje topika. markose?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/01/2012 : 13:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
tonka i njegov kratki fitilj i primitivizam protiv kojeg se bori
nego, tonka, za tvoju informaciju, kape se zovu šajkace, a kokarda je metalni grb, dodatak (neka me srbi isprave, ako griješim)
je li im to trebalo i jesu li lijepi u njima, o tome se može raspravljat

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Pa, naravno da mi je na ignoru, i ne samo on, ali mi je glupa ta ignor funkcija. Bilo bi najbolje da onaj koji je na ignoru jednostavno ne postoji za tebe, kužiš, da je nevidljiv.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/01/2012 : 13:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ne kuzim. sta ti je na ignoru? vjerojatno se ignore ne odnosi na otvaranje topika. markose?


mislim da je tako
ja sam imao pavela/zoska na ignoru, ali se vidio pocetni post

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Pa, naravno da mi je na ignoru, i ne samo on, ali mi je glupa ta ignor funkcija. Bilo bi najbolje da onaj koji je na ignoru jednostavno ne postoji za tebe, kužiš, da je nevidljiv.


vjerojatno je to dosta tesko napraviti. mislim na citiranje necijih postova.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/01/2012 : 13:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ken2
kape se zovu šajkace, a kokarda je metalni grb, dodatak


je,dodatak je...ostavite se kokardi i šajkaca i ostalih pizdarija...
komentirajte sport...popizdit cu i sve cu vas izbacit...sport i amen...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 30/01/2012 : 13:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
alo, ne beštimaj:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/01/2012 : 13:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

alo, ne beštimaj:)


a di ti vidiš beštimju

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 30/01/2012 : 13:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

O samom rukometu nije mi jasno kako je srbija stogla do polufinala?!
Koji ste bili na zadnjem Ep? koji ste bili na zadnjem SP? Dali ste uopce nastupali n a OI zadnjim?
Iskreno srpski rukomet je totalno negledljiv i totalna siladija i ništa drugo.
Ljudi moji pa kome još suci dopuštaju napad preko 2 minute ljepo se sinoc moglo vidjeti kako su suci dizali ruku srbima akako dancima za pasivan napad....
Sve u svemu vas sigurno nema na OI.
Možda ako izaberete drugog izbornika i igrace koji su sportaši a ne cetnicki koljaci sa kokardama na glavi



Pazi, da li mi igramo dobro ili ne, sekundarna stvar. Cinjenica je da smo uzeli medalju, i to je vrhunski uspeh. Ni meni nije jasno kako smo dosli do finala, jer sam mislio da necemo proci ni gupu.
Danci su pobedili, ako nisi obavesten, tako da nema potrebe da se dalje sekiras.
O zadnjoj recenici u ovom postu kao i u prethodnom postu ne bih trosio reci, nije vredno toga. Svaka cast momcino!

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/01/2012 : 14:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Pa, naravno da mi je na ignoru, i ne samo on, ali mi je glupa ta ignor funkcija. Bilo bi najbolje da onaj koji je na ignoru jednostavno ne postoji za tebe, kužiš, da je nevidljiv.



Ovo bih i ja uveo iz mesta!!! Ignor lista je bezveze odradjena...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 30/01/2012 : 14:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Rico

Pa, naravno da mi je na ignoru, i ne samo on, ali mi je glupa ta ignor funkcija. Bilo bi najbolje da onaj koji je na ignoru jednostavno ne postoji za tebe, kužiš, da je nevidljiv.



Ovo bih i ja uveo iz mesta!!! Ignor lista je bezveze odradjena...


Kao blok lista na fejsu...
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000