forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA - Evroliga - Razlike, prednosti, mane itd.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/01/2012 : 09:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
swamp thing
sori, pretjerao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
925 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 26/01/2012 : 16:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

pa da, naravno
znam da je mairosu malo karikirao, ali ispada da je bodiroga spor, trom i bez šuta, da mu namještanje na šut traje 5 sekundi
i onda takav bazveznjak bude jedan od 10 najboljih igraca evrope u povijesti
meni netko ko tako igra ne bi bio ni za svjetlost oriolik
kamoli za nba
u pravu ste

Svjetlost Oriolik,molim bez uvreda na racun Brodjana
Inace da je Bodiroga i otišao tamo ko zna kako bi treneri s njim radili.
Toni Kukoc kao primjer,u Evropi bog i batina,igrao na svim pozicijama,
u Bullsima ga bacili u teretanu ,nabacio nekih 15 kila mišica,kaže da nije znao ni trcati,stavili ga da igra krilnog centra ledjima okrenutog na koš što on nikad nije igrao,pa se cudili što to ne fercera.Na srecu došlo im iz guzice u glavu,sve ostalo je povijest.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/01/2012 : 19:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

swamp thing
sori, pretjerao


Ma, OK sve, radio nocas pa bio nervozan
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 26/01/2012 : 20:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Dabogda više nikad ništa ne zabio u životu. Ja cekam prijenos Milana da ga napokon ne moram gledati preko streamova nego na TV-u, a onda ovaj zabije tricu iz svlacionice.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 26/01/2012 : 21:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Dabogda više nikad ništa ne zabio u životu. Ja cekam prijenos Milana da ga napokon ne moram gledati preko streamova nego na TV-u, a onda ovaj zabije tricu iz svlacionice.


Koji
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/01/2012 : 21:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by selanne

Dabogda više nikad ništa ne zabio u životu. Ja cekam prijenos Milana da ga napokon ne moram gledati preko streamova nego na TV-u, a onda ovaj zabije tricu iz svlacionice.


Koji




Neki Sloukas
Upropasti me, ja igrao jedinicu, a on tako

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5367 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 26/01/2012 : 21:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Dudin play !???Pa zar nije Olimpijakos izgubio
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/01/2012 : 21:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Jeste, ali u produžetku.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000