forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 SA 1EUROm do MILIJUNA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/03/2012 : 15:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Cekaj, znaci jos uvijek nisi dobio katanu??

Jesam, vidiš da sam skoro poslan i na prvi zadatak.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37387 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/03/2012 : 15:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Aha, znaci samo ojro nije skuzio da si presao sa maca na ka-ta-nuuuuuu. 8) ;)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/03/2012 : 15:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ovo "s macem" ljepše zvuci, vjerujem da je to u pitanju.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/03/2012 : 15:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
naravno da bolje zvuci mac. kakva q katana,pa nismo šoguni

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8396 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/03/2012 : 16:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Izvuci mac selanne

http://www.youtube.com/watch?v=U-P04ZTUBHk

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/03/2012 : 16:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Jbte, Angelo Stano je jeo Eurove cokolade
A dobro, app, ako prode prode, ovaj put je stvarno prošlo.
Ništa, sad možeš i Macanu poslat isti paket..




pa da, ali se bojim da za Macana, treba biti barem duplo veci paket.
Inace, razmišljao sam da cu zamoliti i ostale crtace (necu mirovati, dok mi knjiga ne bude puna!) velikane stripa, naravno i na Yu prostorima (Macan,Bane,Muster,Smiljanic,....) decki sa Bande Desinee,...želim da mi knjiga bude puna svih ovih legendi i da su je svi držali u svojim rukama.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/03/2012 : 16:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Kako sam mogao zaboraviti i legendarnog MIKICU!
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 21/03/2012 : 18:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
ajde euro svaka cast, ali ja ne bih mogao prodati tu knjigu nikada

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/03/2012 : 23:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by kreso_stanic

ajde euro svaka cast, ali ja ne bih mogao prodati tu knjigu nikada



pa da....razmišljao sam i ja o tome. Nekako sam sve manje uvjeren, da cu je na kraju prodati....Pogotovo ako je otvorim i vidim crteže unutra, koje su svi ovi ljudi nacrtali za mene iz ciste dobrote (dobrog srca), koji su uložili svoje vrijeme, svoj trud (rad), samo zato da stave smiješak na lice nekome koga ni ne poznaju, ali znaju (misle ili se nadaju), da ce na kraju netko to veoma cijeniti. Ja znam sve to i malo mi je stvarno žao, da iznjeverim ove ljude, da pokvarim neki dobar utisak, samo kako bi se zaradilo nekoliko eura, koji se kasnije mogu potrošiti za gluposti a neka ovakva dragocijena i edinstvena stvar, kao ova knjiga necu više nikada moci uzeti u ruke, pogledati ove UNIKATNE crteže,....stvarno je teško i sve više razumijem crtace koji ne žele crtati za širu masu (Milazzo npr...), kako bi se onda njihovi crteži prodavali na Ebayu i slicno....Pogotova sada, kada vidim koliko je to truda (i cekanja) uloženo u sve to, da bi se došlo to tih crteža. Recimo ja sam uložio 60 eura, onda to cekanje, kada smo svi mislili, kako nece biti ništa od svega toga, kako možda ovaj paket uopšte nije stigao do njih,...kada onda saznamo da ipak paket je stigao i da ljudi crtaju. Tko zna tko ce sve na kraju nacrtati nešto unutra....Ostaviti dio sebe unutra.I koliko vidimo, treba cekati, eto više od mijesec dana je knjiga kod njih a tek 4 crtaca (do sada) su nacrtali nešto. Znaci, ipak to ljudi ne crtaju nešto na brzaka "na hodniku" dok prolaze, nego si uzmu vrijeme, treba ih cekati, možda netko uzme knjigu kod kuce pa kod kuce nacrta, možda ih treba moliti, gnjaviti,....ZAMISLITE DA BI OVA KNJIGA MOGLA GOVORITI ŠTA SE SVE DEŠAVALO SA NJOM; GDJE JE SVE BILA,.....

Zbog toga sam odlucio da realno gledano postoje 2 variante:

-ili knjigu prodati na aukciji, bez da je otvorim, znaci da cak i paket ne otvorim, da stavim ZAPAKOVAN PAKET SA KNJIGOM DIREKTNO OD BONELIJA na aukcije, tako ce vjerovatno postici i vecu cijenu, jer ce sve nekako biti Glancer, ono kupac ce imati cast prvi vidjeti, držati, mirisati, doživjeti,....nešto za šta nitko drugi od nas nece i on ce odluciti hoce li ikada pokazati ove crteže ili kome ce uopšte pokazati ove crteže (možda nece slikati i okaciti slike ovdje na forumu)

-ili ja otvorim paket, slikam, pokažem ovdje, pohvalim se, sav sretan i zadovoljan i cuvam ovu knjigu kao najvece blago i nikada je ne prodam. I naravno ovu knjigu uzimam sa sobom na strip festivale gdje zamolim još nekog crtaca da nacrta nešto, pošaljem i nekim drugim crtacima,...da bi jednom ova knjiga za 20+ godina (nadam se i prije) bila puna do zadnjeg lista od svih VELIKANA STRIPA, koji su unutra ostavili svoj trag.
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 22/03/2012 : 00:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by kreso_stanic

ajde euro svaka cast, ali ja ne bih mogao prodati tu knjigu nikada



...

-ili knjigu prodati na aukciji, bez da je otvorim, znaci da cak i paket ne otvorim, da stavim ZAPAKOVAN PAKET SA KNJIGOM DIREKTNO OD BONELIJA na aukcije, tako ce vjerovatno postici i vecu cijenu, jer ce sve nekako biti Glancer, ono kupac ce imati cast prvi vidjeti, držati, mirisati, doživjeti,....nešto za šta nitko drugi od nas nece i on ce odluciti hoce li ikada pokazati ove crteže ili kome ce uopšte pokazati ove crteže (možda nece slikati i okaciti slike ovdje na forumu)

...



hahaha ma nisi izdržao ni onaj mjesec koji si rekao da ceš cekati sa slanjem maila a kamoli kad ti tako nešto dode na vrata pa da ne otvoriš uopce??!

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/03/2012 : 00:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by kreso_stanic

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by kreso_stanic

ajde euro svaka cast, ali ja ne bih mogao prodati tu knjigu nikada



...

-ili knjigu prodati na aukciji, bez da je otvorim, znaci da cak i paket ne otvorim, da stavim ZAPAKOVAN PAKET SA KNJIGOM DIREKTNO OD BONELIJA na aukcije, tako ce vjerovatno postici i vecu cijenu, jer ce sve nekako biti Glancer, ono kupac ce imati cast prvi vidjeti, držati, mirisati, doživjeti,....nešto za šta nitko drugi od nas nece i on ce odluciti hoce li ikada pokazati ove crteže ili kome ce uopšte pokazati ove crteže (možda nece slikati i okaciti slike ovdje na forumu)

...



hahaha ma nisi izdržao ni onaj mjesec koji si rekao da ceš cekati sa slanjem maila a kamoli kad ti tako nešto dode na vrata pa da ne otvoriš uopce??!




da, trebalo bi biti stvarno jak, oduprijeti se tako necemu. Ma vidjet cemo, ali nekako si u pravu.
Zamisli, da ja ne otvorim paket, netko to kupi na aukciji, lijepo sretan i zadovoljan postavi slike ovdje na forum, a ja gledam te slike.....i vi svi komentirate kako su lijepe i sve to,....mislim da bi umro od bola.....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/03/2012 : 11:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne samo prodat nego i slat dalje.
zamisli da "nestane" po pošti ili je neko zadrži ,baci u smece i slicno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37387 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/03/2012 : 12:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
A zamisli da ti je dovezu doma, sofer SBE tvrtke otvori vrata, izade mlada i dugonoga... a ne ne, nije to taj film! :D


E, da sada ovo prodas, trebao bi biti... :(


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/04/2012 : 11:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by 1Euro

inace u pripremi je projekt broj dva "OPERACIJA KLADIONICA", samo cekam još da sve stane na svoje mesto, bit cete obavešteni na vrijeme. ZARADA GARANTIRANA!





Ovo mene interesuje--Kladionica--,jos i sigurna zarada!
Kad krece projekat?



teško mogu dati tacan datum jer cekam da padne još jedan remi, pa da ostane poslednji, a onda cemo igrati tog poslednjeg.
Za sada su dva još preostala, jedan treba da padne, da bi mogli drugog da igramo.
Ja inace igram i sada (u slucaju da padnu oba dva na isti dan) ali šanse za tako nešto su jako male pa necu time da vas opterecivam ali ako se ne desi da padnu ob adva na isti dan, onda igramo onog poslednjeg.
Od kada pratim to (više od 5 godina!) JOŠ SE NIJE DESILO DA SE REDOVNI DIO OKONCA A DA JEDNA EKIPA NIJE IMALA REMI - SVE SU IMALE REMI, pa ce tako valjda biti i ovaj put. Problem je jedino skracena sezona umjesto 82 utakmica redovnog dijela, igrat ce se samo 66 (znaci 16 manje, nego obicajno) a to se prije još nije desilo,....ali svejedno ima još dovoljno utakmica i za vas je baš super da remi ne padne još uskoro, kako bi preostalo što manje utakmica do kraja pa da ne treb aigrati toliko krugova.
A bit ce i play off, pa ako ne padne u redovnom delu, uvijek ima šanse da padne u play offu iako DO SADA JE UVIJEK PAO REMI U REDOVNOM DELU.
Radi se o NBA, gdje su kvote od 12 - 21 na X i to treba znati iskoristiti!

Recimo ako slucajno se desi da obe dvije utakmice završe remijom na isti dan i da imaju kvotu 15 znaci ukupna kvota 225 za samo dvije utakmice!
Znaci 225 puta vaš uložak za samo dve utakmice!
Ali šanse za to su još manje nego da se lovi poslednji remi i zbog toga je sada još prerano da vam kažem koju ekipu trebate pratiti ali ne bi bilo naodmet i da se baci koji euro i n atu mogucnost (kvota 225).....
Ili možete naravno igrati (i stavljati) ove ekipe u kombinaciju, gdje i ako je ne pogodite a ostalo pogodite vi svejedno zaradite nešto iili bar pokrijete uložak...ima puno razlicitih mogucnosti!



OSTAO JE JOŠ SAMO PHOENIX! Pocinje Projekat broj 2 "OPERACIJA PHOENIX"

Znaci, u poslednjih 10 utakmica, Phoenix CE IGRATI BAR JEDNOM NEODLUCENO! Pošto se ne zna kada ce to biti treba poceti igrati sada!
Stavit cu datume kada igra Phoenix, tako da cete moci pratiti:

9.4.
11.4.
13.4.
14.4.
16.4.
18.4.
19.4.
21.4.
24.4.
25.4.

DO SADA SE JOŠ NIJE DOGODILO DA I JEDNA EKIPA U NBA ZAVRŠI REDOVNI DIO SEZONE BEZ REMIJA!
(ja pratim to jedno 5-6 godina i nij ese još dogodilo da na 82 utakmica netko nema remija. Problem ove godine je u tome što je sezona skracena za 16 utakmica, igrat ce se samo 66 utakmica umjesto 82, ali svejedno mislim da ce u poslednjih 10 biti barem jedan remi i taj remi tražimo i igramo!)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46567 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2012 : 12:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta ako ne bude remija?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4068 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/04/2012 : 12:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

šta ako ne bude remija?




Onda je OPERACIJA PHOENIX propala!
Nista od projekta!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3082 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 09/04/2012 : 13:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
a koliko ces koji dan ulagati i koliko ces biti u minusu ako ne dodje remi ?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/04/2012 : 13:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by lwood

šta ako ne bude remija?




Onda je OPERACIJA PHOENIX propala!
Nista od projekta!



istina, tako ti je to....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/04/2012 : 13:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

a koliko ces koji dan ulagati i koliko ces biti u minusu ako ne dodje remi ?



pa danas sam uložio 1 euro a mogu dobiti 26+ eura, ali uz to sam dao još 3 druge utakmice, tako da trebam pogoditi 4 utakmice,...ionako danas nece pasti, nema panike.Bit cu u minusu 1 euro npr ako danas ne padne,...
kasnije cu ili povecavati ulog ako igram singel ili cu stavljati više utakmica pa da mi na kraju izaže velik akvota ili cu igrati kombinaciju,...vidjet cu još.
Neci baš nešto puno ulagati u ovo ali vi možete naravno, koliko netko hoce, neka sam odluci, ja sam vam samo rekao ono šta vec pratim nekoliko godina i UVIJEK JE IŠLO SKROZ, pa eto neka svatko sam odluci za koliko može igrati,...ako imate dosta novca možete stavljati više novca, možete duplirati,...
PAST CE REMI NA PHOENIX!!!! i to u poslednjih 10 utakmica bar jednom, ne može nikako drukcije da bude, to je cista statistika!
Ako cete sumnjati u to, onda možete sumnjati i "jel se zemlja vrti".
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16210 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/04/2012 : 14:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ponki

a koliko ces koji dan ulagati i koliko ces biti u minusu ako ne dodje remi ?



pa danas sam uložio 1




Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16210 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/04/2012 : 14:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ponki

a koliko ces koji dan ulagati i koliko ces biti u minusu ako ne dodje remi ?



pa danas sam uložio 1 euro




Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13375 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/04/2012 : 23:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
A šta ako pogodiš danas Feniks remi, a promašiš jednu od te tri?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 10/04/2012 : 00:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message
quote:
Imrahil
A šta ako pogodiš danas Feniks remi, a promašiš jednu od te tri?


Takvih primera u Kragujevcu je puno.
Obicno te ljude prepoznajemo po otkrivenom krovu kuce.
Crep su morali da prodaju bud-zašto. Tako pocinje ...



Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/04/2012 : 16:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

A šta ako pogodiš danas Feniks remi, a promašiš jednu od te tri?



pa to je stvarno neugodno....problem je samo u tome jer u Sloveniji se teško može igrati singel, jer imamo vrlo glupo kladionicu koj ane dozvoljava singel tek tako nego oni sami odreduju koj ese mogu igrati singel a koji ne, pa ako ne možeš igrati singel trebaš igrati minimum tri dogadaja.....
Pa dobro, taj Phoenix ce igrati remi sigurno ali naravno da necu da ga igram za 100 eura po krugu, nego cu g aloviti sa malim ulogom, pa ako uz to dam još neku utakmicu kvota ce mi biti vec aali ako falim, može se i to dogoditi ili možda Phoenix nece ni imati remi ali to bi stvarno bio peh...
Eto, za sada sam 1 euro u minusu jer prošli put nije bio remi. Ništa, opet cu staviti 1 euro, jer mislim da možda još 5 utakmica nece biti remi npr pa cu onda poslednje tri ako do tada ne bude igrat za više novca,....
Problem kod Phoenixa je u tome jer još nisu osigurali playoff pa ce još više težiti ka pobjedama nego bi inace kada bi igrali drugom petorkom a tada ima više šansi za remi....Tako ce skroz maksimalno igrati i Phoenix je ionako jedna od najnapadalnijih momcadi koja dava najviše poena...njihova odbrana je loša...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12230 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/04/2012 : 19:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
još uvijek se ceka remi Phoeniksa (možda vec danas padne!) i da Italijani nacrtaju knjigu (prošla vec dva mjeseca....nadam se da ce puno crtaca "ostaviti svoj trag" u knjizi...).
U pripremi je vec treci projekt koji starta USKORO!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000