forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 SA 1EUROm do MILIJUNA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/04/2012 : 16:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Ja se zovem Aleš i doma sam iz Šentjurja. Moj grad Šentjur je dobio ime po Svijetom Juriju (Saint George) što znaci ime Šentjur (Svijeti Jurij) i u našem grbu imamo ovog Jurija koji ubije zmaja.
Uvijek sam razmišljao šta da sakupljam, pa sam dobio ideje za svakakve gluposti (metalni znakovi, naprstaki, pasoši,....) DOK MI JE RJEŠENJE BILO PRED NOSOM CITAVO VRIJEME. Pa naravno!!!!!!!!!!! Kako se toga nisam prije sjetio!??????????????

Sakupljat cu sve šta nosi lik tog Svetog Jurija ili Saint Georga. Na ebay-u ima nekoliko tisuca ovih stvarcica sa tim likom, ali sve to košta i dosta stvari j eiz USA, pa se onda treba placati i porez i skupa poštarnina,..pa sam najprije pomislio, da mi možda vi možete pomoci. Pogledajte kod kuce nemate li možda nešto sa tim likom tog Viteza koji ubija zmaja. Ne znam kako ga vi zovete (svi ga zovu drukcije) ali znate o kome pricam.
Zanima me bilo šta!
Znam da postoje slike, kipovi, marke, razglednice, knjige, kovanci,....ma bilo šta!

Cilj mi je, da sakupim što više tih stvari (OD OVOGA NEMA ODUSTAJANJA, TO JE TO; ZATO SAM SE RODIO!) i onda cu osnovati Muzej Svijetog Jurija i sve to izložiti tamo, da bi mogli domacini a i turisti posjetiti ga.




1euro sretan imendan tvome gradu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/04/2012 : 16:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

Ja se zovem Aleš i doma sam iz Šentjurja. Moj grad Šentjur je dobio ime po Svijetom Juriju (Saint George) što znaci ime Šentjur (Svijeti Jurij) i u našem grbu imamo ovog Jurija koji ubije zmaja.
Uvijek sam razmišljao šta da sakupljam, pa sam dobio ideje za svakakve gluposti (metalni znakovi, naprstaki, pasoši,....) DOK MI JE RJEŠENJE BILO PRED NOSOM CITAVO VRIJEME. Pa naravno!!!!!!!!!!! Kako se toga nisam prije sjetio!??????????????

Sakupljat cu sve šta nosi lik tog Svetog Jurija ili Saint Georga. Na ebay-u ima nekoliko tisuca ovih stvarcica sa tim likom, ali sve to košta i dosta stvari j eiz USA, pa se onda treba placati i porez i skupa poštarnina,..pa sam najprije pomislio, da mi možda vi možete pomoci. Pogledajte kod kuce nemate li možda nešto sa tim likom tog Viteza koji ubija zmaja. Ne znam kako ga vi zovete (svi ga zovu drukcije) ali znate o kome pricam.
Zanima me bilo šta!
Znam da postoje slike, kipovi, marke, razglednice, knjige, kovanci,....ma bilo šta!

Cilj mi je, da sakupim što više tih stvari (OD OVOGA NEMA ODUSTAJANJA, TO JE TO; ZATO SAM SE RODIO!) i onda cu osnovati Muzej Svijetog Jurija i sve to izložiti tamo, da bi mogli domacini a i turisti posjetiti ga.




1euro sretan imendan tvome gradu



paaaaa, hvala!!!
Inace sutra je....ali dobro ljudi prave buku oko toga vec nekoliko dana, kod nas traje 10 dana slavje (ŠENTJURJEVANJE....)ali mene to ne zanima nešto...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/04/2012 : 21:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

Ja se zovem Aleš i doma sam iz Šentjurja. Moj grad Šentjur je dobio ime po Svijetom Juriju (Saint George) što znaci ime Šentjur (Svijeti Jurij) i u našem grbu imamo ovog Jurija koji ubije zmaja.
Uvijek sam razmišljao šta da sakupljam, pa sam dobio ideje za svakakve gluposti (metalni znakovi, naprstaki, pasoši,....) DOK MI JE RJEŠENJE BILO PRED NOSOM CITAVO VRIJEME. Pa naravno!!!!!!!!!!! Kako se toga nisam prije sjetio!??????????????

Sakupljat cu sve šta nosi lik tog Svetog Jurija ili Saint Georga. Na ebay-u ima nekoliko tisuca ovih stvarcica sa tim likom, ali sve to košta i dosta stvari j eiz USA, pa se onda treba placati i porez i skupa poštarnina,..pa sam najprije pomislio, da mi možda vi možete pomoci. Pogledajte kod kuce nemate li možda nešto sa tim likom tog Viteza koji ubija zmaja. Ne znam kako ga vi zovete (svi ga zovu drukcije) ali znate o kome pricam.
Zanima me bilo šta!
Znam da postoje slike, kipovi, marke, razglednice, knjige, kovanci,....ma bilo šta!

Cilj mi je, da sakupim što više tih stvari (OD OVOGA NEMA ODUSTAJANJA, TO JE TO; ZATO SAM SE RODIO!) i onda cu osnovati Muzej Svijetog Jurija i sve to izložiti tamo, da bi mogli domacini a i turisti posjetiti ga.




1euro sretan imendan tvome gradu



paaaaa, hvala!!!
Inace sutra je....ali dobro ljudi prave buku oko toga vec nekoliko dana, kod nas traje 10 dana slavje (ŠENTJURJEVANJE....)ali mene to ne zanima nešto...


Nemoj me zezat znam kad mi je imendan 23.4. je sveti Jure/Juraj/Jurica/George

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/04/2012 : 22:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

Ja se zovem Aleš i doma sam iz Šentjurja. Moj grad Šentjur je dobio ime po Svijetom Juriju (Saint George) što znaci ime Šentjur (Svijeti Jurij) i u našem grbu imamo ovog Jurija koji ubije zmaja.
Uvijek sam razmišljao šta da sakupljam, pa sam dobio ideje za svakakve gluposti (metalni znakovi, naprstaki, pasoši,....) DOK MI JE RJEŠENJE BILO PRED NOSOM CITAVO VRIJEME. Pa naravno!!!!!!!!!!! Kako se toga nisam prije sjetio!??????????????

Sakupljat cu sve šta nosi lik tog Svetog Jurija ili Saint Georga. Na ebay-u ima nekoliko tisuca ovih stvarcica sa tim likom, ali sve to košta i dosta stvari j eiz USA, pa se onda treba placati i porez i skupa poštarnina,..pa sam najprije pomislio, da mi možda vi možete pomoci. Pogledajte kod kuce nemate li možda nešto sa tim likom tog Viteza koji ubija zmaja. Ne znam kako ga vi zovete (svi ga zovu drukcije) ali znate o kome pricam.
Zanima me bilo šta!
Znam da postoje slike, kipovi, marke, razglednice, knjige, kovanci,....ma bilo šta!

Cilj mi je, da sakupim što više tih stvari (OD OVOGA NEMA ODUSTAJANJA, TO JE TO; ZATO SAM SE RODIO!) i onda cu osnovati Muzej Svijetog Jurija i sve to izložiti tamo, da bi mogli domacini a i turisti posjetiti ga.




1euro sretan imendan tvome gradu



paaaaa, hvala!!!
Inace sutra je....ali dobro ljudi prave buku oko toga vec nekoliko dana, kod nas traje 10 dana slavje (ŠENTJURJEVANJE....)ali mene to ne zanima nešto...


Nemoj me zezat znam kad mi je imendan 23.4. je sveti Jure/Juraj/Jurica/George



pa eto ja sam baš zbog tebe išao pogledati kalendar i na kalendaru piše JURIJ (sutra 24.4. (mogu ti sliku poslati haha) a danas piše VOJKO, ali onda sam pogledao jedan drugi kalendar i tamo stvarno piše za danas JURE a za sutra FIDEL (??), tako da tko ce ga znat,...valjda zbog toga ovi naši u gradu slave 10 dana jer se ne zna tacno....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2012 : 22:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kako se ne zna tocno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2012 : 22:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.catholic.org/saints/saint.php?saint_id=280

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/04/2012 : 22:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kako se ne zna tocno?



pa vidiš da samja pogledao na dva razlicita kalendara i na svakom piše drukcije....na jednom piše kao da je danas a na drugom kao da j esutra (jer je kao danas neki VOJKO), pitanje bog ašt abi bilo da sam pogledao i na treci kalendar
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2012 : 22:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
dovoljno je potražit na netu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2012 : 22:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

kako se ne zna tocno?



pa vidiš da samja pogledao na dva razlicita kalendara i na svakom piše drukcije....na jednom piše kao da je danas a na drugom kao da j esutra (jer je kao danas neki VOJKO), pitanje bog ašt abi bilo da sam pogledao i na treci kalendar



eno ti stranica pa pogledaj

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/04/2012 : 22:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa video sam sada ali zašto onda na onom kalendaru piše drukcije....vjerovatno su zajebali nešto,....dobro nema veze, onda je danas taj dan...inace kako sam rekao u mom gradu imaju koncerte, razstave i slicno a to traje 10 dana i zbog toga nisam ni ja znao kada je tacno taj dan, danas nisam ništa osobito video da nešto narocito slave,....koga još uopšte zanimaju zmajevi, vitezi, rimljani, i slicno haha. Ljude više zanima kada je petak, subota,...pa su onda koncerti, vatromet i slicno,....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/04/2012 : 02:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa video sam sada ali zašto onda na onom kalendaru piše drukcije....vjerovatno su zajebali nešto,....dobro nema veze, onda je danas taj dan...inace kako sam rekao u mom gradu imaju koncerte, razstave i slicno a to traje 10 dana i zbog toga nisam ni ja znao kada je tacno taj dan, danas nisam ništa osobito video da nešto narocito slave,....koga još uopšte zanimaju zmajevi, vitezi, rimljani, i slicno haha. Ljude više zanima kada je petak, subota,...pa su onda koncerti, vatromet i slicno,....



pa al ti sam nisi reka prije par miseci da ti je životno poslanje da skupljaš sve u vezi s tim??

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4070 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 24/04/2012 : 02:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

pa video sam sada ali zašto onda na onom kalendaru piše drukcije....vjerovatno su zajebali nešto,....dobro nema veze, onda je danas taj dan...inace kako sam rekao u mom gradu imaju koncerte, razstave i slicno a to traje 10 dana i zbog toga nisam ni ja znao kada je tacno taj dan, danas nisam ništa osobito video da nešto narocito slave,....koga još uopšte zanimaju zmajevi, vitezi, rimljani, i slicno haha. Ljude više zanima kada je petak, subota,...pa su onda koncerti, vatromet i slicno,....



pa al ti sam nisi reka prije par miseci da ti je životno poslanje da skupljaš sve u vezi s tim??





To je bilo prije par meseci!
Sada ima novi hobi!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/04/2012 : 09:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

pa video sam sada ali zašto onda na onom kalendaru piše drukcije....vjerovatno su zajebali nešto,....dobro nema veze, onda je danas taj dan...inace kako sam rekao u mom gradu imaju koncerte, razstave i slicno a to traje 10 dana i zbog toga nisam ni ja znao kada je tacno taj dan, danas nisam ništa osobito video da nešto narocito slave,....koga još uopšte zanimaju zmajevi, vitezi, rimljani, i slicno haha. Ljude više zanima kada je petak, subota,...pa su onda koncerti, vatromet i slicno,....



pa al ti sam nisi reka prije par miseci da ti je životno poslanje da skupljaš sve u vezi s tim??



pa da, a onda sam istražio i došao do spoznaje da nikoga ne zanimaju zmajevi, vitezovi, rimljani i slicno,...tako da to mogu potvrditi iz prve ruke. Bio sam brzoplet.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/04/2012 : 09:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

pa video sam sada ali zašto onda na onom kalendaru piše drukcije....vjerovatno su zajebali nešto,....dobro nema veze, onda je danas taj dan...inace kako sam rekao u mom gradu imaju koncerte, razstave i slicno a to traje 10 dana i zbog toga nisam ni ja znao kada je tacno taj dan, danas nisam ništa osobito video da nešto narocito slave,....koga još uopšte zanimaju zmajevi, vitezi, rimljani, i slicno haha. Ljude više zanima kada je petak, subota,...pa su onda koncerti, vatromet i slicno,....



pa al ti sam nisi reka prije par miseci da ti je životno poslanje da skupljaš sve u vezi s tim??





To je bilo prije par meseci!
Sada ima novi hobi!



Damn right! I bacio sam se punom parom na posao! Jako volim taj novi hobi!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/04/2012 : 11:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
drugi put nas obavijesti da si prista s nekim hobijen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/04/2012 : 13:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

drugi put nas obavijesti da si prista s nekim hobijen.



cemu? zašto? Da nisi ti možda "glavu razbijao gdje sve da pronadeš prijedmete od svetog Jurija"?
Pa vec imam novi hobi kojim radim punom parom a to su razglednice i skupljanje razglednica.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2012 : 17:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
3 Projekt:

Eto ljudi, ovaj put sam se namucio!!!! 1Euro "business airplane" je slijetio, ovaj put na Britansko tlo- the eagle has landed hehe!




Edited by - 1Euro on 21/05/2012 18:03:09
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 17/05/2012 : 18:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
:D Ajd da vidimo hoces li 50 funti nabiti.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/05/2012 : 18:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

:D Ajd da vidimo hoces li 50 funti nabiti.



pa hocu budeš li pomogao, eto ti prilike da pošalješ ovaj link svim svojim prijateljima, pa neka oni dalje pošalju itd,....pa da vidimo kako ce ispasti na kraju,....i mene isto tako zanima....
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/05/2012 : 14:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ali Peugeot 206 cc i Ojro pored njega u belom odelu k'o Sonny Crockett...kako je stao u pozu k'o da je u najmanju ruku Mercedes AMG...ako vas ta fotka ne nagoni da date vasih tesko zaradjenih 150 funti i pustite Ojra da vas vodi kroz beautyfull (sic) Sloveniju i Hrvatsku...nista bogami nece...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/05/2012 : 20:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jel ti Bonelli posla crteže?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/05/2012 : 21:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

jel ti Bonelli posla crteže?



e baš mi ti trebaš poslat cu ti PM!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46615 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/05/2012 : 22:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

jel ti Bonelli posla crteže?



e baš mi ti trebaš poslat cu ti PM!



evo za par minuti ti odgovorin

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 22/05/2012 : 00:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Sto skloni linkove, imas jos 42 dana :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12256 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/05/2012 : 00:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Sto skloni linkove, imas jos 42 dana :D



pa da naravno ali mi j eglupo ovdje reklamirati, ispada ko da tražim novac od nekog aa htio sam samo d ase link pošpalje što više ljudima(tako su mi rekli da trebam reklamirati na tom crowdfounderu, valjda je takav sistem....) ono facebook, twitter, forumi i slicno....glupo mi j esada slati ove linkove uokolo, ionako ima sve na crowdfounderu pa oni ljudi koji su vec tamo registrirani oni mogu ionako da vide svida li im se ideja ili ne a bez veze mi je ovdje ili na nekom drugom forumu gnjaviti ljude sa tim. Uradio sam samo ono šta su mi rekli na tom crowdfounderu da trebam napraviti ali mi je sada to glupo kada sam bolje razmislio.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000