forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet OI 2012 London
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 08/04/2012 : 22:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by Jasko

Jos odbojkasi, ako budu mogli :)

Ja se ne secam kad su nasli isli na OI. Atlanta?



Mislim da je Sidnej u pitanju.



Sidnej smo i osvojili,ako se lepo secam..


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 08/04/2012 : 22:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz
Mislim da je Sidnej u pitanju.



Sidnej Bili 4.

Edited by - Jasko on 08/04/2012 22:39:09
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/04/2012 : 22:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Nosice se sajkaca i u Londonu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 08/04/2012 : 23:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Cestitke našima na plasmanu u London, veliki je to uspeh.Teška je bila grupa i provukli smo se kroz iglene uši, ali sve sada to pada u vodu kada je cilj ostvaren.Pomaka u igri ima i to je takode važno, no mnogi nedostatci se moraju eliminisati.Ima tu još dosta posla, srecom sada i vremena za to.Ova generacija definitivno vredi i nije rekla poslednju rec.Par igraca su definitivno predvodnici ekipe, nadam se da ce im se i ostali uskoro pridružiti po kvalitetu igre.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 00:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Grupa 1.

1.ŠPANJOLSKA 6
2.SRBIJA 3
3.POLJSKA 3
4.ALŽIR 0

Grupa2.

1.HRVATSKA 6
2.ISLAND 4
3.JAPAN 2
4.CILE 0

Grupa3.

1.ŠVEDSKA 6
2.MAÐARSKA 4
3.BRAZIL 2
4.MAKEDONIJA 0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 00:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Sudionici OI London 2012

VELIKA BRITANIJA - Domacin
FRANCUSKA - Svjetski prvak
DANSKA - Europski prvak
JUŽNA KOREJA - Aziski prvak
ARGETINA - Americki prvak
TUNIS - Africki prvak
HRVATSKA - Prvi u svojoj grupi
ISLAND - Drugi u svojoj grupi
ŠPANJOLSKA - Prvi u svojoj grupi
SRBIJA - Drugi u svojoj grupi
ŠEDSKA - Prvi u svojoj grupi
MAÐARSKA - Drugi u svojoj grupi
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 00:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Jakosne skupine:
Igra se u dvije grupe po 6 ekipa, prvih 4 prolazi dalje.

Prva skupina: FRANCUSKA, ŠPANJOLSKA

Druga skupina: HRVATSKA, ŠVEDSKA

Treca skupina: SRBIJA, MAÐARSKA

Cetvrta skupina: VELIKA BRITANIJA, ISLAND

Peta skupina: DANSKA, ARGETINA

Šesta skupina: TUNIS, JUŽNA KOREJA
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 00:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message

VELIKA BRITANIJA - Mislim da oni nemaju što tražiti, podatak da su izgubili npr, od Bosne 44:16 govori sam za sebe. Reprezentacija nešto malo jaca od Australije koja je teška kanta za napucavanje. Dakle britanci su ovdje topovsko meso.
FRANCUSKA - Oni ce se sigurno nastojati iskupiti za grah na EP, konkurent za zlato.
DANSKA - Sve ovisi o Hansenu, covjek doslovno gazi sve pred sobom kao tenk, ako bude on na visini mogu do finala.
JUŽNA KOREJA - Neugodni, prohujali kroz Aziske kvalifikacije ali još uvijek nedorasli. Plutajuca mina.
ARGETINA - Odmah iza VB najslabija reprezentacija ovog natjecanja, prvak u americi ali 2-3 klase slabiji od vecine europskih reprezentacija.
TUNIS - Africki prvak.Svakako još jedna plutajuca mina, mogli bi iznenaditi. Sigurno ce koštati bodova neke jake reprezentacije.
HRVATSKA - Što reci, pojavili su se neki još mladi klinci, prohujali kroz svoju grupu, jedan od ozbiljnih konkurenata za zlato.
ISLAND - Vrlo neugodna reprezentacija, mogli bi do polufinala.
ŠPANJOLSKA - Evo još jednog kandidata za finale, prohujali svojom grupom,sigurno težak protivnik za svakoga.
SRBIJA - Ako produ prvi krug za njih je to veliki uspijeh.
ŠEDSKA - Vidi pod Srbija
MAÐARSKA - Teško idu u drugi krug, teško i nikako
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 00:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Hrvatska se ne treba plašiti nikoga iz jakosnih skupina to je jasno.
Ipak volio bi da ždrijeb donese barem neke od ovih ekipa:

HRVATSKA
FRANCUSKA/ŠPANJOLSKA- prvima se moramo još uvijek odužiti za bolne poraze, protiv drugih nam uvijek jako dobro ide, leže nam.
SRBIJA- mislim da ne trebam objašnjavati posebno ovo je protivnik kojeg bi jako,jako želio u skupini.
VELIKA BRITANIJA- ovo je protivnik kojeg bi želio drugog iza srbije, onako da ih dobro nagazimo.
ARGETINA- duzni smo im još iz Portugala...
JUŽNA KOREJA- bolje oni nego TUNIS
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 09/04/2012 : 00:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24


VELIKA BRITANIJA - Mislim da oni nemaju što tražiti, podatak da su izgubili npr, od Bosne 44:16 govori sam za sebe. Reprezentacija nešto malo jaca od Australije koja je teška kanta za napucavanje. Dakle britanci su ovdje topovsko meso.
FRANCUSKA - Oni ce se sigurno nastojati iskupiti za grah na EP, konkurent za zlato.
DANSKA - Sve ovisi o Hansenu, covjek doslovno gazi sve pred sobom kao tenk, ako bude on na visini mogu do finala.
JUŽNA KOREJA - Neugodni, prohujali kroz Aziske kvalifikacije ali još uvijek nedorasli. Plutajuca mina.
ARGETINA - Odmah iza VB najslabija reprezentacija ovog natjecanja, prvak u americi ali 2-3 klase slabiji od vecine europskih reprezentacija.
TUNIS - Africki prvak.Svakako još jedna plutajuca mina, mogli bi iznenaditi. Sigurno ce koštati bodova neke jake reprezentacije.
HRVATSKA - Što reci, pojavili su se neki još mladi klinci, prohujali kroz svoju grupu, jedan od ozbiljnih konkurenata za zlato.
ISLAND - Vrlo neugodna reprezentacija, mogli bi do polufinala.
ŠPANJOLSKA - Evo još jednog kandidata za finale, prohujali svojom grupom,sigurno težak protivnik za svakoga.
SRBIJA - Ako produ prvi krug za njih je to veliki uspijeh.
ŠEDSKA - Vidi pod Srbija
MAÐARSKA - Teško idu u drugi krug, teško i nikako




Tonka, formiraju se dve grupe od po 6 reprezentacija. Prolaze 4. Malo si preostar prema Srbiji, Svedskoj i Madjarskoj. Do drugog kruga sve tri imaju realne sanse.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 01:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Pa rekao sam 6 po 4 idu dalje
Ne znam ja mislim da te tri reprezentacije ovdje i nemaju baš neke šanse.
Srbi po meni, van Srbije teško mog parirati recimo Islandanima,Španjolcima...
Švedi su još preneiskusni...
A madari oni su uvijek blizu na kraju ništa od njih...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 09/04/2012 : 19:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Najrealniji favorit za zlato je Danska. Posle njih bi rekao Spanija, koja je krajne nesrecno izgubila polufinale u Areni, pa onda Francuska, cisto na motiv i zelju da se dostojno oprosti pred smenu generacija.

Hrvatska ? Ne sa onim pavijanom od selektora. Svedska ? Balavurdija. Island ? Moze, ne mora, ko to zna. Madjarska ? Ne znam, ne deluju mi dovoljno jaki.

Srbija ? Zavisi od meseceve mene i plime i oseke. Ono na sta mozemo da racunamo je jebena odbrana, dal'ce Vujin da pronadje muda do turnira i da li ce Rajko prestati da gadja publiku i reklame, to tek ostaje da se vidi. Al mozemo iznenaditi.

Svi ostali nisu vredni pomena.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/04/2012 : 19:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ako Španjolska povede ovu istu ekipu s Eura (ako se netko ne ozlijedi), uz cinjenicu da im se vraca Šterbik, drugima se loše piše. Iskreno, ja najviše cekam da vidim tu repku Velike Britanije, da se iskreno i od srca mogu smijati.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 10/04/2012 : 17:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=10&nav_id=599266

Pacenicka posla.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/04/2012 : 00:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=10&nav_id=599266

Pacenicka posla.



Evo iskreno.
Srbija, ljudi moji treba biti iskren. Cudo bi im trebalo da dobiju Hrv izvan Srbije, doslovno cudo. I istina je da Srbija nije niti priblizno toliko jaka bez domacinstva i sudaca ( istina hrv je dosla u finale SP kada se igralo u hrv izuzetnom lakocom jer su je sudci gurali ).
Ono što mene subjektivno boli, to je nepravedno sudenje i ponašanje " navijaca".
Uplitanje tenisa,nogometa,vatrepola kao ljubomora hrvata je cista zlocestoca.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 11/04/2012 : 11:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ne ne, treba biti iskren. Hrvatski mediji (a i publika, nekim delom, ocigledno) ne mogu da prebole da smo se "provukli" na olimpijske igre, pa su nas uspeh resili da ocrne malo. Sa druge strane, u obzir se valjda uzelo da smo imali NAJTEZU grupu za kvalifikacije, dok je Hrvatska, kao domacin, ugostila uvek neugodne Japance i Cileance, kao i Island u utakmici revijalnog karaktera.

Pomirite sa sa time da ste dobili po picci u "vasem" sportu. No, dobro, "svi sto gube se ljute, to je poznata stvar".

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/04/2012 : 11:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Nijemaca nema na OI, debakl za Nijemce! Za mene su favoriti na OI, Španjolci, Francuzi, Hrvatska i Skandinavci! Madari i Srbi imaju solidne ekipe, ali mislim da nije realno ocekivati ih na tronu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 11/04/2012 : 12:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Madari i Srbi imaju solidne ekipe, ali mislim da nije realno ocekivati ih na tronu!

Prolaz grupe je ocekivan jer je sistem takav (mada, danska u petom sesiru, WTF ?!). No, ulazak u polufinale, sutirao bih se u dupe od radosti. Bitno je da smo tamo posle 12 godina...

Ne mogu hrvate smatrati za ozbiljnog favorita jer je selektor idiot, no svakako su mi drazi od spanaca i inih.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/04/2012 : 12:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Hrvati imaju 2 OI zlata, nisu loše igledali u Srbiji, pa iz toga slijedi da su svakako favoriti, a slažem se da je izbornik loš!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/04/2012 : 13:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ne ne, treba biti iskren. Hrvatski mediji (a i publika, nekim delom, ocigledno) ne mogu da prebole da smo se "provukli" na olimpijske igre, pa su nas uspeh resili da ocrne malo. Sa druge strane, u obzir se valjda uzelo da smo imali NAJTEZU grupu za kvalifikacije, dok je Hrvatska, kao domacin, ugostila uvek neugodne Japance i Cileance, kao i Island u utakmici revijalnog karaktera.

Pomirite sa sa time da ste dobili po picci u "vasem" sportu. No, dobro, "svi sto gube se ljute, to je poznata stvar".



Gle ovo zadnje sto si napisao, dobro znaš da SRBIJA vani nema što tražiti protiv HRVATSKE, siguran sam da si to jako jako dobro svijestan. Dobili smo po pici u Beogradu... na nacin da se HRV dizalo ruku za napad cca 1-1,30 minuta a SRB cca 2-2,30 minuta.

Meni subjektivno jako je drago što se Srbija plasirala na OI, pa susjedi smo zar ne?
Srbija je imala daleko teže protivnike, Japan i Cile bi glatko izgubili od Alžira! A protiv Islanda se igrala revijalan samo zato sto su se stvari tako posložile.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/04/2012 : 13:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by tex2

Madari i Srbi imaju solidne ekipe, ali mislim da nije realno ocekivati ih na tronu!

Prolaz grupe je ocekivan jer je sistem takav (mada, danska u petom sesiru, WTF ?!). No, ulazak u polufinale, sutirao bih se u dupe od radosti. Bitno je da smo tamo posle 12 godina...

Ne mogu hrvate smatrati za ozbiljnog favorita jer je selektor idiot, no svakako su mi drazi od spanaca i inih.


Selektor je jako, jako antipatican tip, covjek koji misli da je posisao svo znanje rukometa ovoga svijeta, bahati iskompleksirani covjek. Ali isto tako koliko god selektor znaci za rukomet igraci su ti koji igraju.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30712 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/04/2012 : 13:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Koliko se ja sjecam, i kad smo bili najjaci teško smo igrali sa Srbijom, druga je stvar što je bilo malo tih utakmica, pa se cini, kao da ih rasturamo, to su uvijek tvrde i ružne utakmice sa malo golova, u kojima je sve moguce, mi smo svakako kvalitetniji, ali i Srbija ima aduta, boljeg golmana, Ilica... Ali kažem realno, teško je ocekivati medalju Srba, a od nas se ipak može ocekivati, ako ništa drugo zbog iskustva!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 11/04/2012 : 14:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ne ne, treba biti iskren. Hrvatski mediji (a i publika, nekim delom, ocigledno) ne mogu da prebole da smo se "provukli" na olimpijske igre, pa su nas uspeh resili da ocrne malo. Sa druge strane, u obzir se valjda uzelo da smo imali NAJTEZU grupu za kvalifikacije, dok je Hrvatska, kao domacin, ugostila uvek neugodne Japance i Cileance, kao i Island u utakmici revijalnog karaktera.

Pomirite sa sa time da ste dobili po picci u "vasem" sportu. No, dobro, "svi sto gube se ljute, to je poznata stvar".



nije mi jasno tko je pacenik u prethodnom odgovoru i koji to naši mediji ne mogu preboleti odlazak Srba na OI, pa naše medije ni ne zanima kaj se dogada sa Srbijom i njihovim repkama. Imaš ovaj index.hr koji je ustvari senzacionalisticki portal (koji se bavi vjestima iz Srbije skoro u istoj mjeri koliko i vjestima iz RH), a cak ni on nije napisal nikaj kaj nije gola cinjenica ("Srbija je otišla na OI zahvaljujuci porazu Poljaka od Španjolske"). S tim da o našoj repki uopce ne govori, vec je B92 taj koji se našel prozvanima da odmah komparira to s uspjeho reprztacije RH. Cemu, kaj se Srbi uvijek moraju usporedivati s nama

a vidim i ti odmah povlaciš tu komparaciju, a tema je bila neka druga...usporedbe krajnje nepotrebne!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 11/04/2012 : 15:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
Gle ovo zadnje sto si napisao, dobro znaš da SRBIJA vani nema što tražiti protiv HRVATSKE, siguran sam da si to jako jako dobro svijestan. Dobili smo po pici u Beogradu... na nacin da se HRV dizalo ruku za napad cca 1-1,30 minuta a SRB cca 2-2,30 minuta.



Interesantna tvrdnja, obzirom na to da od 1996 naovamo Srbija/Jugoslavija u duelima protiv Hrvatske na EP i SP ima 4 pobede, dva poraza i jedan mec je zavrsen nereseno. To naravno ne menja cinjenicu da je Hrvatska u tom periodu imala daleko vise uspeha ali vam mi kao ekipa nismo lezali, kako se to popularno kaze.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/04/2012 : 15:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

nije mi jasno tko je pacenik u prethodnom odgovoru i koji to naši mediji ne mogu preboleti odlazak Srba na OI, pa naše medije ni ne zanima kaj se dogada sa Srbijom i njihovim repkama. Imaš ovaj index.hr koji je ustvari senzacionalisticki portal (koji se bavi vjestima iz Srbije skoro u istoj mjeri koliko i vjestima iz RH), a cak ni on nije napisal nikaj kaj nije gola cinjenica ("Srbija je otišla na OI zahvaljujuci porazu Poljaka od Španjolske"). S tim da o našoj repki uopce ne govori, vec je B92 taj koji se našel prozvanima da odmah komparira to s uspjeho reprztacije RH. Cemu, kaj se Srbi uvijek moraju usporedivati s nama

a vidim i ti odmah povlaciš tu komparaciju, a tema je bila neka druga...usporedbe krajnje nepotrebne!



A napisao li bi sajt naslov "Poljska ide na OI zahvaljujuci porazu Srba od Spanjolske"?

Meni je cela frka dignuta bezveze. A ovu recenicu, zbog cega se Srbi moraju usporedjivati sa nama, mirne duse mogu da postavim kontra

Koliko god ko negirao, zato sto smo bliski narodi
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000