forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet OI 2012 London
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 11/04/2012 : 15:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko
A napisao li bi sajt naslov "Poljska ide na OI zahvaljujuci porazu Srba od Spanjolske"?



index vjerojatno bi...njima je samo važno da su u naslovu pojavljuju Hrvati, Srbi i sl. pojmovi koji privlace široke mase....


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 11/04/2012 : 15:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko
Koliko god ko negirao, zato sto smo bliski narodi



nije poanta s kim si blizak ili ne, vec cemu usporedba kao usporedba uopce...usporedbe delaju onih koji su iskompleksirani pa se onda tješe, a to je jadno!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1434 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 11/04/2012 : 21:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=10&nav_id=599266

Pacenicka posla.



Evo iskreno.
Srbija, ljudi moji treba biti iskren. Cudo bi im trebalo da dobiju Hrv izvan Srbije, doslovno cudo. I istina je da Srbija nije niti priblizno toliko jaka bez domacinstva i sudaca ( istina hrv je dosla u finale SP kada se igralo u hrv izuzetnom lakocom jer su je sudci gurali ).
Ono što mene subjektivno boli, to je nepravedno sudenje i ponašanje " navijaca".
Uplitanje tenisa,nogometa,vatrepola kao ljubomora hrvata je cista zlocestoca.




Cekaj, nisi mi jasan...
Boli te nepravedno sudenje protiv Srbije a ovamo priznaješ da su sudije gurale tvoju reprezentaciju na SP? Zar te to ne boli makar objektivno?
A što se tice "navijaca", koje obavezno pomeneš, ti bre kao da dolaziš iz zemlje u kojoj se srpske ekipe docekuju povicima "Ofens-Difens" i "Lets go Modri". Ponašanje tih idiota je za svaku osudu, ali mi navedi barem jednu utakmicu u Hrvatskoj u kojoj se nije zviždalo srpskoj himni uz spominjanja vrba i slicnih rima...
Tek ceš onda imati pravo da se žališ i pominješ subjektivnu bol...

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 11/04/2012 : 23:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Svakom svoje dupe najmilije..

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 11:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=10&nav_id=599266

Pacenicka posla.



Evo iskreno.
Srbija, ljudi moji treba biti iskren. Cudo bi im trebalo da dobiju Hrv izvan Srbije, doslovno cudo. I istina je da Srbija nije niti priblizno toliko jaka bez domacinstva i sudaca ( istina hrv je dosla u finale SP kada se igralo u hrv izuzetnom lakocom jer su je sudci gurali ).
Ono što mene subjektivno boli, to je nepravedno sudenje i ponašanje " navijaca".
Uplitanje tenisa,nogometa,vatrepola kao ljubomora hrvata je cista zlocestoca.




Cekaj, nisi mi jasan...
Boli te nepravedno sudenje protiv Srbije a ovamo priznaješ da su sudije gurale tvoju reprezentaciju na SP? Zar te to ne boli makar objektivno?
A što se tice "navijaca", koje obavezno pomeneš, ti bre kao da dolaziš iz zemlje u kojoj se srpske ekipe docekuju povicima "Ofens-Difens" i "Lets go Modri". Ponašanje tih idiota je za svaku osudu, ali mi navedi barem jednu utakmicu u Hrvatskoj u kojoj se nije zviždalo srpskoj himni uz spominjanja vrba i slicnih rima...
Tek ceš onda imati pravo da se žališ i pominješ subjektivnu bol...



Istina nije fer, ali Hrv je i bez toga Sp osvajala prvenstva i to više njih, što gle slucaja nije slucaj sa Srbijom
U zadru je igrla Srbija na SP- u niti jedan jedini ruzni povik nije došao sa tribina. Bome kada je partizan gostovao ( košarka ) bilo je svacega... to su jadni brdski ljudi koji nemaju pojma o životu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 11:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

Svakom svoje dupe najmilije..


Govori u svoje ime, ja sam na strani pravde i poštenja.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 11:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

U zadru je igrla Srbija na SP- u niti jedan jedini ruzni povik nije došao sa tribina. Bome kada je partizan gostovao ( košarka ) bilo je svacega... to su jadni brdski ljudi koji nemaju pojma o životu



To bese onaj grad gde je gradonacelnik naredio da se poskidaju sve zastave kako srpska ne bi smetala gradjanima? Prosto mi je neverovatno da u Zadru ne bude niti jednog zvizduka, da si rekao Rijeka pa da poverujem.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 11:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Tonka24

U zadru je igrla Srbija na SP- u niti jedan jedini ruzni povik nije došao sa tribina. Bome kada je partizan gostovao ( košarka ) bilo je svacega... to su jadni brdski ljudi koji nemaju pojma o životu



To bese onaj grad gde je gradonacelnik naredio da se poskidaju sve zastave kako srpska ne bi smetala gradjanima? Prosto mi je neverovatno da u Zadru ne bude niti jednog zvizduka, da si rekao Rijeka pa da poverujem.




Ne znam za taj podatak, ako je istina, što je vrlo moguce, onda je za svaku osudu. Ja sam bio na utakmici Srbije i nti jedan zvižduk nisam cuo na himnu Srbije... Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/04/2012 : 11:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24


Istina nije fer, ali Hrv je i bez toga Sp osvajala prvenstva i to više njih, što gle slucaja nije slucaj sa Srbijom
U zadru je igrla Srbija na SP- u niti jedan jedini ruzni povik nije došao sa tribina. Bome kada je partizan gostovao ( košarka ) bilo je svacega... to su jadni brdski ljudi koji nemaju pojma o životu



Nije ni u Vrscu. Mozda bi bili ruzni povici da je Srbija igrala u Zagrebu.
http://gol.dnevnik.hr/clanak/sp_rukomet_2009/skandal-u-zadru-zastave-skinute-radi-prituzbi-gradzana.html

Sto nije opravdanje za bilo kakvo nedolicno ponasanje.

Edited by - Jasko on 12/04/2012 11:24:19
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 11:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24


Ne znam za taj podatak, ako je istina, što je vrlo moguce, onda je za svaku osudu. Ja sam bio na utakmici Srbije i nti jedan zvižduk nisam cuo na himnu Srbije... Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?



Cudi me da ne znas, pricalo se o tome tokom prvenstva.

U Areni je zvizdalo 80% hale. Zar je neko ocekivao drugacije?
I, izvini, iako si ti bio na toj utakmici, menije tesko da poverujem da niko nije zvizdao himni, niko i to jos u Zadru.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 12/04/2012 : 12:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nemanja93

Svakom svoje dupe najmilije..


Govori u svoje ime, ja sam na strani pravde i poštenja.




Ma neka sve ide u tri lepe ako ti to jesi.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/04/2012 : 13:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nemanja93

Svakom svoje dupe najmilije..


Govori u svoje ime, ja sam na strani pravde i poštenja.




Ma neka sve ide u tri lepe ako ti to jesi.



Nemanja, pa pogledaj ko mu je na avataru, zar sumnjaš u Tonkino poštenje
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 13:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?


Iz nijednog, mi srbi zvizdimo na usne uglavnom.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 13:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Tonka24


Istina nije fer, ali Hrv je i bez toga Sp osvajala prvenstva i to više njih, što gle slucaja nije slucaj sa Srbijom
U zadru je igrla Srbija na SP- u niti jedan jedini ruzni povik nije došao sa tribina. Bome kada je partizan gostovao ( košarka ) bilo je svacega... to su jadni brdski ljudi koji nemaju pojma o životu



Nije ni u Vrscu. Mozda bi bili ruzni povici da je Srbija igrala u Zagrebu.
http://gol.dnevnik.hr/clanak/sp_rukomet_2009/skandal-u-zadru-zastave-skinute-radi-prituzbi-gradzana.html

Sto nije opravdanje za bilo kakvo nedolicno ponasanje.



Bi sigurno bilo povika...I normalno da nije opravdanje,sto ti mislis da ja pokušavam opravdati povike " srbe na vrbe " ? Za mene je to isto kao " bit ce mesa klat cemo hrvate "
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 13:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Tonka24


Ne znam za taj podatak, ako je istina, što je vrlo moguce, onda je za svaku osudu. Ja sam bio na utakmici Srbije i nti jedan zvižduk nisam cuo na himnu Srbije... Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?



Cudi me da ne znas, pricalo se o tome tokom prvenstva.

U Areni je zvizdalo 80% hale. Zar je neko ocekivao drugacije?
I, izvini, iako si ti bio na toj utakmici, menije tesko da poverujem da niko nije zvizdao himni, niko i to jos u Zadru.



Zadar je blizu splita ali vjeruj mi nije split. S time sam ti rekao sve.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 13:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Zna Zadar ko im je doneo titulu '86, al to ih ne sprecava da jebu mater svemu srpskom kad udje u Jazine :D (tj. Kreso Cosic Hala kako se vec ova nova zove)

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nemanja93

Svakom svoje dupe najmilije..


Govori u svoje ime, ja sam na strani pravde i poštenja.




Ma neka sve ide u tri lepe ako ti to jesi.



Jesam, nemanja 93 jesam, ako od nikoga nisam od tebe jesam sigurno 100%.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 12/04/2012 : 14:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Tonko ne upuštaj se u bespredmetne diskusije....relativiziranje je poznata politika koju neki turaju vec godinama kako bi se opravdali za odredene postupke!

quote:
Originally posted by Tonka24
I normalno da nije opravdanje,sto ti mislis da ja pokušavam opravdati povike " srbe na vrbe " ? Za mene je to isto kao " bit ce mesa klat cemo hrvate "



možeš ti ovo ponavljati bezbroj puta, ali to nitko ne sluša i iznova stalno krecu iste optužbe.... ljudi ne žele shvatit neke stvari (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Tonka24

Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?


Iz nijednog, mi srbi zvizdimo na usne uglavnom.



Vama na ponos, u svakom slucaju. Imate se cime ponositi tim cinom.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by nemanja93

Svakom svoje dupe najmilije..


Govori u svoje ime, ja sam na strani pravde i poštenja.




Ma neka sve ide u tri lepe ako ti to jesi.



Nemanja, pa pogledaj ko mu je na avataru, zar sumnjaš u Tonkino poštenje



http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTOsFojWG6wTklORz-Gw9pNdNvC_0paT3tWws1c1vqORGTP5HtEtw
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 12/04/2012 : 14:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Zna Zadar ko im je doneo titulu '86, al to ih ne sprecava da jebu mater svemu srpskom kad udje u Jazine :D (tj. Kreso Cosic Hala kako se vec ova nova zove)



zna Zadar puno toga i ne zaboravlja...a da ima idiotskih poteza (skidanje zastave) prilikom dodvoravanja glasacima, na žalost ima i to na štetu samih Zadrana (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/04/2012 : 14:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Tonko ne upuštaj se u bespredmetne diskusije....relativiziranje je poznata politika koju neki turaju vec godinama kako bi se opravdali za odredene postupke!

quote:
Originally posted by Tonka24
I normalno da nije opravdanje,sto ti mislis da ja pokušavam opravdati povike " srbe na vrbe " ? Za mene je to isto kao " bit ce mesa klat cemo hrvate "



možeš ti ovo ponavljati bezbroj puta, ali to nitko ne sluša i iznova stalno krecu iste optužbe.... ljudi ne žele shvatit neke stvari (:



Na ovom mestu ne postoji covek koji opravdava takve parole. Takve mozete naci kada se kradu patike ili rusi pola grada
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/04/2012 : 14:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Tonka24

Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?


Iz nijednog, mi srbi zvizdimo na usne uglavnom.



Vama na ponos, u svakom slucaju. Imate se cime ponositi tim cinom.



Zeza se covek, daj nemojte odmah sve ozbiljno
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Zna Zadar ko im je doneo titulu '86, al to ih ne sprecava da jebu mater svemu srpskom kad udje u Jazine :D (tj. Kreso Cosic Hala kako se vec ova nova zove)


Ne trpaj sve ljude u isti koš. To je isto kao da sam ja rekao da je cijela dvorana vikala, sto je vikala u beogradu.
Da vas pitam nesto pogotov ove koji se prave pametni i koji hrabro idu sto protiv jednoga.
Po vama je ok da jedan otac huška sina koji ima 10 godina da vice:

" bit ce mesa, bit ce mesa klat cemo hrvate " ili " srbe na vrbe " ?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Tonko ne upuštaj se u bespredmetne diskusije....relativiziranje je poznata politika koju neki turaju vec godinama kako bi se opravdali za odredene postupke!

quote:
Originally posted by Tonka24
I normalno da nije opravdanje,sto ti mislis da ja pokušavam opravdati povike " srbe na vrbe " ? Za mene je to isto kao " bit ce mesa klat cemo hrvate "



možeš ti ovo ponavljati bezbroj puta, ali to nitko ne sluša i iznova stalno krecu iste optužbe.... ljudi ne žele shvatit neke stvari (:



Ma ne zanima mene hoce li shvatiti ili ne, njihova stvar. Jedino mogu kao Nemanja pricati pricice koje nemaju veze s vezom. Samo da nešto napiše. Ne ja nisam takav kao gospodin sawitch, koji se uvrijedio i ne samo mene stavi na ignore listu ( volio bi da mu se ovo prenese ) ili da lupam gluposti kao Nemanja, samo da nekoga uvrijede. To su odlike sitnih duša, na žalost tako je. Jer oni nemaju druge argumente i ne znaju normalno raspravljati.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000