forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet OI 2012 London
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Tonka24

Reci mi koliko se zvižduka culo u Beogradu? Iz koliko grla?


Iz nijednog, mi srbi zvizdimo na usne uglavnom.



Vama na ponos, u svakom slucaju. Imate se cime ponositi tim cinom.



Zeza se covek, daj nemojte odmah sve ozbiljno


Krivo sam napisao imaju se ponositi cime, jer koliko znam Mairosu je bio na utakmici ali nije vikao. Uglavnom za mene tu nema zafrkancije, imaju se cime ponositi, skidam im kapu, kao i onima u Zadru što pale zastave i crtaju vrbe po transparentima... takve osobe bez uvrede ikome, ja smatram nižim bicima od prosjecnog covjeka.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/04/2012 : 14:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by dosada

Tonko ne upuštaj se u bespredmetne diskusije....relativiziranje je poznata politika koju neki turaju vec godinama kako bi se opravdali za odredene postupke!

quote:
Originally posted by Tonka24
I normalno da nije opravdanje,sto ti mislis da ja pokušavam opravdati povike " srbe na vrbe " ? Za mene je to isto kao " bit ce mesa klat cemo hrvate "



možeš ti ovo ponavljati bezbroj puta, ali to nitko ne sluša i iznova stalno krecu iste optužbe.... ljudi ne žele shvatit neke stvari (:



Ma ne zanima mene hoce li shvatiti ili ne, njihova stvar. Jedino mogu kao Nemanja pricati pricice koje nemaju veze s vezom. Samo da nešto napiše. Ne ja nisam takav kao gospodin sawitch, koji se uvrijedio i ne samo mene stavi na ignore listu ( volio bi da mu se ovo prenese ) ili da lupam gluposti kao Nemanja, samo da nekoga uvrijede. To su odlike sitnih duša, na žalost tako je. Jer oni nemaju druge argumente i ne znaju normalno raspravljati.


Pa, covjece, s tobom normalno raspravljati? Naravno da ce biti 100 na jednog kad si na ovom forumu uspio da se pokažeš kao nacional-šovinista nakon onog polufinala, da omalovažavaš reprezentaciju Srbije kad god stigneš, da si nebrojeno puta pokazivao svoju agresivnost nekim pricama o tucama, zatvoru i sl., a onda si se pokazivao kao licemjer i govorio da si mislio na utakmici samo na one koji su zviždali himni (iako te i to ne opravdava), pa govorio poslije omalovažavanja rukometaša Srbije da bi ipak 'volio da odu na Olimpijadu', i onda nakon onih svih prica o tome kako si tukao i kako bi još volio da tuceš ko zna koga još kažeš da si za pravdu i poštenje!? Daj se uozbilji malo. Još te i premalo napadaju na ovom forumu koliko si svojim izjavama zaslužio.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/04/2012 : 14:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Samo još jedan od tvojih bisera, kao poštenog i pravednog covjeka, sa topika o Barci, o Kristijanu Ronaldu:
''Subjektivno takve osobe ne volim, takve glumce, preseratore jednostavno ne volim. Iskreno ja da sam igrac da iman priliku igrat protiv Ronalda, prvom prilikom uletio bi mu sa dvije noge tako da nikada više ne igra nogomet, nakon toga bi izišao sam sa terena.''
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by dosada

Tonko ne upuštaj se u bespredmetne diskusije....relativiziranje je poznata politika koju neki turaju vec godinama kako bi se opravdali za odredene postupke!

quote:
Originally posted by Tonka24
I normalno da nije opravdanje,sto ti mislis da ja pokušavam opravdati povike " srbe na vrbe " ? Za mene je to isto kao " bit ce mesa klat cemo hrvate "



možeš ti ovo ponavljati bezbroj puta, ali to nitko ne sluša i iznova stalno krecu iste optužbe.... ljudi ne žele shvatit neke stvari (:



Ma ne zanima mene hoce li shvatiti ili ne, njihova stvar. Jedino mogu kao Nemanja pricati pricice koje nemaju veze s vezom. Samo da nešto napiše. Ne ja nisam takav kao gospodin sawitch, koji se uvrijedio i ne samo mene stavi na ignore listu ( volio bi da mu se ovo prenese ) ili da lupam gluposti kao Nemanja, samo da nekoga uvrijede. To su odlike sitnih duša, na žalost tako je. Jer oni nemaju druge argumente i ne znaju normalno raspravljati.


Pa, covjece, s tobom normalno raspravljati? Naravno da ce biti 100 na jednog kad si na ovom forumu uspio da se pokažeš kao nacional-šovinista nakon onog polufinala, da omalovažavaš reprezentaciju Srbije kad god stigneš, da si nebrojeno puta pokazivao svoju agresivnost nekim pricama o tucama, zatvoru i sl., a onda si se pokazivao kao licemjer i govorio da si mislio na utakmici samo na one koji su zviždali himni (iako te i to ne opravdava), pa govorio poslije omalovažavanja rukometaša Srbije da bi ipak 'volio da odu na Olimpijadu', i onda nakon onih svih prica o tome kako si tukao i kako bi još volio da tuceš ko zna koga još kažeš da si za pravdu i poštenje!? Daj se uozbilji malo. Još te i premalo napadaju na ovom forumu koliko si svojim izjavama zaslužio.



Nacional-šovinista? To govori za sebe i onima koje poznaješ, meni neceš. Uopce me ne znaš, a da me imalo znaš, to što si napisao nebi nikada rekao. Znaš li koliko se meni ljudi javilo na PM, sa porukama podržavanja onog sto sam napisao?! Nisi uopce svijestan. Ja sam napisao javno i stojim iza svake rijeci koju sam napisao, jedini ja sam napisao JAVNO i opet bi da se ponovi. Jer ljudi koji su zviždali za mene nisu dostojni udisti ovaj zrak. Ja licemjer, znaš kad bi bi bio licemjer? Kad bi tako mislio a ne napisao ono što sam na pisao, i ne izmišljaj... ja sam rekao za one koji su zviždali, i pjevali!
Reprezentaciju Srbiju omaložavam? Napiši mi gdje to, istina je i cinjenica da su im pomagali sudci i to je cinjenica, amen gotovo. One kape nisu trebali staviti, s time su se pokazali da su jadni kao i onaj jedan naš iz Vukovara jer je napisao na zastavi Vukovar. Ali iskreno nakon onakvog ponašanja navijaca ja ne bi stao samo na " Vukovar ".
Moje price o tucama i zatvoru izvlaciš od prije godinu dana kao nekakvi argument? Dovoljno mi je ne trebaš više ništa da kažeš.
Da bio sam zadovoljan kad su otišli na olimpijadu i dao Bog da izgube od Hrvata u finalu.
I da tukao bi i dalje, na mjestima koja su predvidena za to... ne izvlaci iz konteksta i ne generaliziraj.
I još nešto nikad ne gledaj koliko te njih napada, nego tko te napada.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/04/2012 : 14:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Iskreno, ako postoje ljudi koji su ti dali podrsku za ono, onda ni ti ni oni nisu nista bolji od ovih koje kritikujes.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 14:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Samo još jedan od tvojih bisera, kao poštenog i pravednog covjeka, sa topika o Barci, o Kristijanu Ronaldu:
''Subjektivno takve osobe ne volim, takve glumce, preseratore jednostavno ne volim. Iskreno ja da sam igrac da iman priliku igrat protiv Ronalda, prvom prilikom uletio bi mu sa dvije noge tako da nikada više ne igra nogomet, nakon toga bi izišao sam sa terena.''


Stojim iza ovoga kad bi imao priliku napravio bi to sigurno, kad bi mu bilo tko to napravio to bi se zvalo P.R.A.V.D.A. Za sve one javne izjave koje je izjavio na racun drugih. I na svoje uzdizanje iznad ostalih. Tko je on? Što je on? Gdje je FP na terenu?
Zamisli da se Nikola Karabatic ili Ivano balic tako šepure?
A ti samo i dalje obilazi forumu i izvalci argumente, kad nemaš drugih.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/04/2012 : 14:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Dovoljno si sam rekao, ne trebam nikakve argumente. Poenta je da si se svojim izjavama pokazao kao tip ljudi kakve ja prezirem, ali istina je da te ne poznajem licno pa necu tako ni da sudim, sudim samo na osnovu onoga što si pisao na forumu, a tu se nisi baš pokazao. I još nešto, tvoj stav da masakriraš nekoga zbog toga što se ufurao i daje glupe izjave je nenormalan.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 15:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Iskreno, ako postoje ljudi koji su ti dali podrsku za ono, onda ni ti ni oni nisu nista bolji od ovih koje kritikujes.


Steta izbrisali su zakljucani topic. Što sam ja pogriješio što sam nazvao 18-19000 pecinara- pecinarima?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 15:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Dovoljno si sam rekao, ne trebam nikakve argumente. Poenta je da si se svojim izjavama pokazao kao tip ljudi kakve ja prezirem, ali istina je da te ne poznajem licno pa necu tako ni da sudim, sudim samo na osnovu onoga što si pisao na forumu, a tu se nisi baš pokazao. I još nešto, tvoj stav da masakriraš nekoga zbog toga što se ufurao i daje glupe izjave je nenormalan.



E vidiš to volim, kad kažeš istinu prezireš ljude kao što sam ja, poštujem svaka ti cast. Rekao si što misliš o meni.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/04/2012 : 15:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Dovoljno si sam rekao, ne trebam nikakve argumente. Poenta je da si se svojim izjavama pokazao kao tip ljudi kakve ja prezirem, ali istina je da te ne poznajem licno pa necu tako ni da sudim, sudim samo na osnovu onoga što si pisao na forumu, a tu se nisi baš pokazao. I još nešto, tvoj stav da masakriraš nekoga zbog toga što se ufurao i daje glupe izjav gae je nenormalan.



U vezi ovog o Ronaldu, ne shvacaš, nije ni bitno. Uglavnom bitno je da covjek nikad nije dao niti eura recimo u humanitarne akcije, da se nikada ništa dobroga i normalnoga u vezi njega nije napisalo... da se takvog slavi i podiže u nebeesa po forumu, a jednog messija koji je totalno suprotno, se blati.
Uglavnom nije bitno,svijet je nepravedan, neko umire od gladi dok drugi briše dupe novcem, pokaziva mišice po terenu ( dobro da nije izvadio karu pa pokazao koliki mu je ) itd itd.
Izimam onu tvoju, prezirem takve ljude!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 16:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
One kape nisu trebali staviti, s time su se pokazali da su jadni






Jao sine, ne znam da li ti ne kapiras ili neces da shvatis ili nesto trece.. ne vredi, ljudi su ti kepo objasnili, ali ti.. ne znam

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 18:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

One kape nisu trebali staviti, s time su se pokazali da su jadni

Bez da ti vredjam inteligenciju, ali jesi li svestan koliko si vec objasnjenja dobio na temu jebenih sajkaca i sta one znace ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/04/2012 : 18:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Jebale vas kape!!!
Dokle god ne nosite one s U, 4C i onaj simbol s pet krakova izuzetno vas cijenim .

Oko jebenih pizdarija se svadate.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 12/04/2012 18:40:00
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 18:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by split85

Jebale vas kape!!!
Dokle god ne nosite one s U, 4C i onaj simbol s pet krakova izuzetno vas cijenim .

Oko jebenih pizdarija se svadate.


4C sama po sebi znace isto k'o i vasa sahovnica, drugo je ako ih upotrebis u ONOJ konstelaciji...onda je nesto drugo :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/04/2012 : 18:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24
kao i onaj jedan naš iz Vukovara jer je napisao na zastavi Vukovar.



Nije mi jasno zašto je ova gesta provokacija
To je sito ko da ja kažem da je neko debil zato šta mu na srpskoj zastavi stoji ime grada tipa Beograd, Niš itd.

Da kojim slucajem je napisan grad van granica RS ili RH, e to je sasvim nešto drugo.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/04/2012 : 18:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by split85

Jebale vas kape!!!
Dokle god ne nosite one s U, 4C i onaj simbol s pet krakova izuzetno vas cijenim .

Oko jebenih pizdarija se svadate.


4C sama po sebi znace isto k'o i vasa sahovnica, drugo je ako ih upotrebis u ONOJ konstelaciji...onda je nesto drugo :D


Isprika na mojem ne promišljenosti mislija san na nešto drugo.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8235 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/04/2012 : 18:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
I vratimo se rukometu:
necemo osvojit nijednu medalju.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/04/2012 : 18:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by split85

I vratimo se rukometu:
necemo osvojit nijednu medalju.


Pa sad.

Za hrvatsku je sve ispod polufinala neuspeh. Medjutim, neke stvari treba uzeti u obzir.

1) Selektor vam je nabedjeni idiot.
2) Balic, u ovom momentu, je polovni Renault Laguna 1.9 dCi sa 500,000km na cajgeru. Krenete li sa njim na put, mozete stici tamo gde zelite bez da vam se ista desi i to krajnje udobno - a moze vas i ostaviti na prvoj krivini. Slicno vazi i za Vorija.
3) Bekovi vam nisu taj kvalitet vise otkako nema Metlicica, a rekao bih da je Lackovic na izdisaju. Duvnjak mi je bio slab proslo prvenstvo, bez njega u dobroj formi...
4) Videti pod 1).
5) Saberi i oduzmi, Hrvatska je evropska i svetska rukometna institucija i tesko je ocekivati da ne uzmu barem neku medalju, ali 1-4 su stavke koje bi trebalo ozbiljno da zabrinu. Medjutim, kako ste i vi ubogi balkanjerosi poput nas, verovatno ce se sve zavrsiti na tome da ce Gobac & co. pricati tough talk pre turnira, a na kraju ce Balic po dobroj tradiciji okriviti sudije koje su uvek protiv njih.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/04/2012 : 01:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Tonka24

One kape nisu trebali staviti, s time su se pokazali da su jadni

Bez da ti vredjam inteligenciju, ali jesi li svestan koliko si vec objasnjenja dobio na temu jebenih sajkaca i sta one znace ?


Ma kažem za taj trenutak, taj trenutak nisam znao što je i priznajem dosta me pogodilo nakon one muke sa navijacima.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/04/2012 : 11:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma kažem za taj trenutak, taj trenutak nisam znao što je i priznajem dosta me pogodilo nakon one muke sa navijacima.



Pa sta ti onda ovo znaci:

quote:
One kape nisu trebali staviti, s time su se pokazali da su jadni



Po ovome, ti jos uvek mislis da su jadnici sto su stavili sajkace.
Nigde nisam procitao da si se izvinio...


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/04/2012 : 14:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
U redu nisam zano da nisu sajkace, ako se radi o obicnim kako neki nazivaju ovdje se seljackim kapama... onda moj bed.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/04/2012 : 14:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pa o kakvim se kapama radi ?

Napravi razliku :

http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/19/5852._5F00_cetnik_2D00_noz-u-zubima.jpg

vs

http://www.vesti-online.com/data/images/2009-12-26/19914_krompir_f.jpg?ver=1261827610

Na koga ti vise lice rukometasi ? Uz izvinjenje svima sto sam dao link na ovu sliku, shvaticete da je u obrazovne potrebe.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/04/2012 : 23:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Pa o kakvim se kapama radi ?

Napravi razliku :

http://forum.net.hr/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/19/5852._5F00_cetnik_2D00_noz-u-zubima.jpg

vs

http://www.vesti-online.com/data/images/2009-12-26/19914_krompir_f.jpg?ver=1261827610

Na koga ti vise lice rukometasi ? Uz izvinjenje svima sto sam dao link na ovu sliku, shvaticete da je u obrazovne potrebe.



Shvatio sam ne treba više nikakvo objašnjenje. Pogriješio sam u tom segmentu i tocka. Mislim da ti ne treba ovo " obrazovne potrebe " jer smatram da ljudi ne trebaju baš u tancine znati tude obicaje.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/04/2012 : 00:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Evo draga gospodo vi koji me optužujete da sam rasista i " mrzitelj Srpskog naroda ", jedan od najglasnijih u toj grupi je pokazao neke stvari nakon ovog linka bit ce vam jasnije.

http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=4679

I da se zna nikada,ali baš nikada nisam mrzio niti jedan narod pa tako ni Srbe naprotiv.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/04/2012 : 23:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Kruže neke glasine da bi Nagy mogao igrati za Španjolsku na OI-ju. Ako je ovoj Španjolskoj išta nedostajalo, to je bio kvalitetan pucac ljevak. S njim bi bili strašno jaki.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000