forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Diznijeve slikovnice iz Biblioteke Svrca
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 02/05/2012 : 00:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Ima li neko neku od ovih knjizica, za menjanje, prodaju, poklon ili barem u svojoj kolekciji?








Ukupno 35 razlicitih postoji, od kojih ja imam 10-ak, postoje izdanja i na cirilici i na latinici.

Edited by - Cuvam starudije on 02/05/2012 00:38:40

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 02/05/2012 : 00:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Go to Top of Page

martiz
New Member

180 Posts

Member since 08/04/2011

Posted - 02/05/2012 : 14:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send martiz a Private Message
pozdrav.imam mozda ja par stvari pa sta bi nudio u zamjenu?mislim da imam 3 komada proverit cu i javit cuti.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/05/2012 : 15:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
Imam negde ovakvih desetak ako ne i vise perfektnih svescica...znam da su retke...moja uspomena pa ih ne bih prodavao niti menjao...kad iskopam stavljam slike
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 02/05/2012 : 21:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by martiz

pozdrav.imam mozda ja par stvari pa sta bi nudio u zamjenu?mislim da imam 3 komada proverit cu i javit cuti.


lako cemo se dogovoriti, javi koje imas
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 02/05/2012 : 21:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

Imam negde ovakvih desetak ako ne i vise perfektnih svescica...znam da su retke...moja uspomena pa ih ne bih prodavao niti menjao...kad iskopam stavljam slike


Razmisli, dao bih ti sigurno nesto zanimljivo za njih.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 03/05/2012 : 07:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by kosmajac

Imam negde ovakvih desetak ako ne i vise perfektnih svescica...znam da su retke...moja uspomena pa ih ne bih prodavao niti menjao...kad iskopam stavljam slike


Razmisli, dao bih ti sigurno nesto zanimljivo za njih.


veruj mi,kad su u pitanju moje decje uspomene pa jos prezivele sve ove godine,i kad ljudi znaju da sam u stanju sve da istrpim,al ako mi neko dirne slikovnice kidam dzigericu,bolje mi nista ne nudi
salim se,zaista,ne bi ih menjao ni za sta...evo do skora dugi niz godina sam trazio slikovnice o dva maceta Pufu i Crnku..nisam ni slutio da cu pre nekih mesec i po naleteti na skoro sve slikovnice iz te serije o dva maceta,a Karolinina prijatelja(jer ako se secas izlazila je Karolina i prijatelji,one velike slikovnice..mogu jos da se nadju)...e pa nisam znao(zaboravio)da su ta dva maceta deo druzine
Elem,nadjem sve osim jedne...a to je Puf i Crnko na snegu/zimovanju(koku inace najvise trazim)....
Posle toliko godina naletim bar na nesto..ostaje ova koju i dalje trazim i placam suvim zlatom
Ove Svrcine kad iskopam stavljam slike obavezno
Go to Top of Page

martiz
New Member

180 Posts

Member since 08/04/2011

Posted - 03/05/2012 : 08:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send martiz a Private Message
nasao sam Bambi br.4 i Tik i Tak kao moleri br.11 dok ima mali hijavata ali nema korice (imala je ali sad se zagubila pa ako je nadjem u redu).imao sam skoro sve brojeve osim Svrca,patuljak ljutko,mali vuk,i 3 praseta i losi vuk.znaci od 16 imao sam 12 samo treba da nadjem ostale.prvu priliku slikam i saljem slike.sta bi mi dao u zamenu ili koliko bi vrednovao u novac(bambi je skoro kao nova ima par skrabotine na zadnju i predzadnju stranicu dok tik i tak je u malo losijem stanju t.e presavijena je na pola ali zato nema skrabotine i slicno?
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 03/05/2012 : 10:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by martiz

nasao sam Bambi br.4 i Tik i Tak kao moleri br.11 dok ima mali hijavata ali nema korice (imala je ali sad se zagubila pa ako je nadjem u redu).imao sam skoro sve brojeve osim Svrca,patuljak ljutko,mali vuk,i 3 praseta i losi vuk.znaci od 16 imao sam 12 samo treba da nadjem ostale.prvu priliku slikam i saljem slike.sta bi mi dao u zamenu ili koliko bi vrednovao u novac(bambi je skoro kao nova ima par skrabotine na zadnju i predzadnju stranicu dok tik i tak je u malo losijem stanju t.e presavijena je na pola ali zato nema skrabotine i slicno?


Izaslo ih je 35, a ne 16, Tik i Tak imam, a Bambi me zanima. Pa ne znam evo na primer ovu sam platio ovoliko, ali nije bas nesto ocuvana: http://www.limundo.com/kupovina/Walt-Disney-Patuljak-LJutko-/4803697
Pogledaj i ovo, tu sam super prosao: http://www.limundo.com/kupovina/Cetiri-male-Diznijeve-slikovnice-/4381983
Ja se uvek lako dogovaram, evo za pocetak nudim ti ZS 813 Komandant Mark ocuvan za 4+ 1 magnet koji izaberes(http://www.kupindo.com/Stripovi/10037188_Magneti-sa-strip-junacima-10-komada-) za Bambija i Tik i Tak.

Zaboravih da pitam da li su na cirilici ili latinici? Ove koje ja imam su sve na cirilici.

Edited by - Cuvam starudije on 03/05/2012 10:50:55
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 03/05/2012 : 10:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by kosmajac

Imam negde ovakvih desetak ako ne i vise perfektnih svescica...znam da su retke...moja uspomena pa ih ne bih prodavao niti menjao...kad iskopam stavljam slike


Razmisli, dao bih ti sigurno nesto zanimljivo za njih.


veruj mi,kad su u pitanju moje decje uspomene pa jos prezivele sve ove godine,i kad ljudi znaju da sam u stanju sve da istrpim,al ako mi neko dirne slikovnice kidam dzigericu,bolje mi nista ne nudi
salim se,zaista,ne bi ih menjao ni za sta...evo do skora dugi niz godina sam trazio slikovnice o dva maceta Pufu i Crnku..nisam ni slutio da cu pre nekih mesec i po naleteti na skoro sve slikovnice iz te serije o dva maceta,a Karolinina prijatelja(jer ako se secas izlazila je Karolina i prijatelji,one velike slikovnice..mogu jos da se nadju)...e pa nisam znao(zaboravio)da su ta dva maceta deo druzine
Elem,nadjem sve osim jedne...a to je Puf i Crnko na snegu/zimovanju(koku inace najvise trazim)....
Posle toliko godina naletim bar na nesto..ostaje ova koju i dalje trazim i placam suvim zlatom
Ove Svrcine kad iskopam stavljam slike obavezno


Izbaci i sliku tih slikovnica Puf i Crnko, pa ako slucajno naletim na tu koju trazis necu ti traziti suvo zlato vec ove koje meni trebaju. Inace kao mali imao sam celo izdanje Biblioteke Svrca i nista od toga mi nije ostalo sacuvano.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 07/05/2012 : 20:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
slikam sutra Puf i Crnka
pozz

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

Zile
New Member

United Kingdom
153 Posts

Member since 03/08/2007

Posted - 27/10/2012 : 14:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zile a Private Message
Tražim broj 33 biblioteke Švrca, kao i brojeve 5, 23 i 24 - ova 3 mogu biti i loše ocuvani, ali moraju imati srednju dvolisnicu i biti na cirilici, dok broj 33 može biti i na latinici ali da je dobro ocuvan.

Edited by - Zile on 27/10/2012 14:38:07
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 28/10/2012 : 21:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by Zile

Tražim broj 33 biblioteke Švrca, kao i brojeve 5, 23 i 24 - ova 3 mogu biti i loše ocuvani, ali moraju imati srednju dvolisnicu i biti na cirilici, dok broj 33 može biti i na latinici ali da je dobro ocuvan.


imas duplikate neke?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000