forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip sastanak u Sarajevu
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 11/12/2002 : 01:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
goran karan, karan na petak 13...znakovito.
upriliciti cemo si sami neki hepening

--< Why do only fools and horses work? >--
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/12/2002 : 01:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ma naravno, to je spirit (con la scure, if necessary)...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2002 : 01:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
SUBOTA 14-TI...dernek

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 11/12/2002 : 01:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message
SHOW!
nazvati cemo ga RAHAT LOKUM dernek, onako od milja...


--< Why do only fools and horses work? >--
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/12/2002 : 02:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

stripove od jednu marku i niže ostavite željku...stiže trio fantastikus...mi želimo KVALITETNE NASLOVE...NEMOJTE NAS RAZOCARATI

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...



...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/12/2002 : 15:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
je rajt



Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/12/2002 : 14:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Sad kad sam izbacio majstore iz kuce mogao bih i postaviti nekoliko pitanja, dakle:
1. Ljudi kad se vidimo?
2. U koje vrijeme možemo doci u Sarajevo?
3. Ima li snijega po cesti?
4. Koje je radno vrijeme vašeg strip-kluba?
5. Gdje je najbolja janjetina na putu do Sarajeva?
6. Imate li dovoljno veliku lopatu?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Aster
Average Member



Hungary
871 Posts

Member since 18/06/2002

Posted - 12/12/2002 : 15:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aster's Homepage  Send Aster a Private Message
quote:
Originally posted by verter
[u sarajevu sve vise jaca strip scena(bar sto se tice kolekcionara i prodajnih mjesta)

Edited by - verter on 26/11/2002 00:39:29



Lijepo je to cuti!

I ja bih na sastanak!
Al' je**** kad je daleko,pa bas sad imam ispite...

Ej Leopolde i Gastone: jel' planirate neki sastanak za stripmanijake preko ljeta sljedece godine???
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 12/12/2002 : 16:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Pa neznam jel karan u subotu il petak, moram provjerit





Ovo je samo primjer kakve neprilike stvaraju recenice izvucene iz konteksta. Usput, Emire, zar si zaboravio da u subotu imamo Rimsko pravo, a treba doci barem se potpisati kod naše divne demonstratorice Dakako, ako opet bude dijelila cokoladu ili neku drugu poslasticu mozemo dovesti i naše prijatelje iz Hrvatske.


Lets kick racism out of football.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 12/12/2002 : 22:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Lijepo se provedite u Sarajevu, i nemojte previse da jedete cevape i pitu!

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/12/2002 : 23:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Vidim ja da na moja pitanja nitko od naših domacina ne obraca pažnju. Jel' to znaci da cu morati ukljuciti svoje peto i po culo za navigaciju Sarajevom?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 12/12/2002 : 23:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
quote:
1. Ljudi kad se vidimo?
2. U koje vrijeme možemo doci u Sarajevo?
3. Ima li snijega po cesti?
4. Koje je radno vrijeme vašeg strip-kluba?
5. Gdje je najbolja janjetina na putu do Sarajeva?
6. Imate li dovoljno veliku lopatu?


1. vidimo se u subotu
2. ti mi rece danas oko 1-2,probajte u 1
3. ima leda vise nego snijega zato zimsku opremu da ne bude ne do Bog kakvih iznenadjenja
4. bicemo tamo najmanje do 4
5. najbolja janjetina ti je kod gojka,malo prije jablanice
6. hehe imamo lopata kolko hoces,samo zavisi za sta ce ti ta lopata

heyoka racunam na tebe,danas sam s emirom bio i dogovorio se pa vi zajedno dodjite.
quote:
Lijepo se provedite u Sarajevu, i nemojte previse da jedete cevape i pitu!


zao mi je i steta sto i ti ne mozes doci,odnosno sto nisi mogao doci u bih.a u vezi ovog drugog,trazis nemoguce



Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze:
sinoc sam suzama lijepila tapete,
sanjala sam i tebe i dijete...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/12/2002 : 00:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ma nema greške što se tice vremena dolaska. Ako treba mi možemo biti gore i u 10 ali onda bi nam janjetina teško pala jer bi je morali jesti za dorucak. Mislim da je 13.00 realna opcija. Što se lopate tice molim te da pripremiš najvecu jer mi ona treba za našeg dragog Globinja koji je onako IDIOTSKI prizvao snijeg i sad se ja moram misliti u vožnji, a on ce naravno spavati u toplom. E da on ne bi spavao nabavite mu jednu veliku lopatu pa nek' cisti ispred mene tako da iz prve ruke može uživati u zimskim radostima.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/12/2002 : 00:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Iskreno da Vam kažem jedva cekam da vas sve vidim pa da se konacno i upoznamo.

P.S. Sejo, iako neceš biti sa nama bit ceš u našim srcima. Ne brini se, pozdravit cu Željka u tvoje ime.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 13/12/2002 00:09:17
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/12/2002 : 00:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Ma nema greške što se tice vremena dolaska. Ako treba mi možemo biti gore i u 10 ali onda bi nam janjetina teško pala jer bi je morali jesti za dorucak. Mislim da je 13.00 realna opcija. Što se lopate tice molim te da pripremiš najvecu jer mi ona treba za našeg dragog Globinja koji je onako IDIOTSKI prizvao snijeg i sad se ja moram misliti u vožnji, a on ce naravno spavati u toplom. E da on ne bi spavao nabavite mu jednu veliku lopatu pa nek' cisti ispred mene tako da iz prve ruke može uživati u zimskim radostima.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...



gaston je upoznat s situacijom glede dolaska u sarajevo...SILNO BIH VOLIO DOCI...ali kako sad stvari stoje,dolazak mi je upitan...a tako bih volio cistiti put gastonu

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/12/2002 : 10:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ako nekome trebaju neki stripovi koji su vec kod nas na kioscima, a u BiH ce doci sa dosta zakašnjenja javite mi se na mail. Cijena je kako i sami znate 15 kuna ili u prijevodu 2 eura.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2002 : 14:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Gastone kupite ljepila za Zekija, posto ce mu trebati za nove jedrenjake.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

kakaljin
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
420 Posts

Member since 10/08/2002

Posted - 13/12/2002 : 14:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kakaljin's Homepage  Send kakaljin a Private Message
Sto se tice snjega po gradu nece biti problema. Samo se trebate paziti preko ivana jer tamo zna da bude prekid saobracaja dok se neocisti obavezno ponesite zimsku opremu. Sto se tice stripova koji ce tek kasnije doci kod nas . Sto se mene tice meni trebaju ovaj novi Tex 57. i donesite Zagora extra ovog zadnjeg Zvijeri obadva ova mi mozete donjeti po dva komada. Vidimo se u Sarajevu.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/12/2002 : 15:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Gastone kupite ljepila za Zekija, posto ce mu trebati za nove jedrenjake.

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?



ma nemam vremena da ...


Ja sam sam sebi legenda, mada drugima nisam!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2002 : 19:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Lijepo se provedite u seher Sarajevu! Zavidim svima koji dolaze u Sarajevo. Ja ne mogu da izadjem iz ovog zatvora na Zapadu, smrc

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/12/2002 : 20:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
pa i to je zatvor sa slobodnim vikendima
dodji za bozic, iako nije tvoj praznik ;)))))))
snijeg se sve vise topi, pa vam ne bi trebalo bit problema. Jedino ako ne zavalja jedna od onih srednjjobosanskih brzih snjegova - 40 centimetara preko noci, racunajte i sa tim. Naravno obavjesticemo vas ako bude takvih razvoja...
Vidimo se u subotu, ja i heyoka cemo stic otprilike u isto vrijeme kad i vi, pa eto...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 13/12/2002 : 20:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
dragi moji sretan vam put sutra i ako Bog da da nam zivi i zdravi dodjete.globinjo nemoj zajebavat ima da se nacrtas sutra u sarajevu,jesam li bio jasan?
nista ne brini sejo doces i ti sutra u sarajevo jer ce doci po tebe zeljko u dilanovom jedrenjaku i dovesti te
emire,heyoka see ya soon!!!
PS:emire jesil sredio ono s emirom?

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze:
sinoc sam suzama lijepila tapete,
sanjala sam i tebe i dijete...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 13/12/2002 : 20:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Nisam, nazvo me i kaze da nema vremena doc veceras. A ja nemam vremena sutra, pa kaze da ce naci nesto drugo ili ako mogne jos jednom me nazvat veceras, a ja sam na netu, pa me mozda upravo sad zove...


I still remember the face of My father...
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/12/2002 : 20:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by verter

dragi moji sretan vam put sutra i ako Bog da da nam zivi i zdravi dodjete.globinjo nemoj zajebavat ima da se nacrtas sutra u sarajevu,jesam li bio jasan?
nista ne brini sejo doces i ti sutra u sarajevo jer ce doci po tebe zeljko u dilanovom jedrenjaku i dovesti te
emire,heyoka see ya soon!!!
PS:emire jesil sredio ono s emirom?

Jedna Stara Indijanska Legenda Kaze:
sinoc sam suzama lijepila tapete,
sanjala sam i tebe i dijete...

COVJECE STA SVE DYLANOV JEDRENJAK MOZE...

Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je de facto umjetnik. Shvacas?
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 14/12/2002 : 01:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Ma moze Dilanov jedrenjak da spoji i nespojivo...
Nego, izgleda da je sigurno da Globinjo nece doci, stvarno steta. Ali za prvi sastanak dovoljno je da kazemo da je bio INTERNACIONALNI sastanak strip-fanova u Sarajevu. Bice jos godina...
Sretan put i od mene, a vama koji ne mozete doci propustate mnogo...

I still remember the face of My father...
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000