forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Bolonjski sustav studiranja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/05/2012 : 15:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Lord Vader89

ja sam mislio da je to inace srpska boljka, fakultet ili ne :D



Fakultet samo daje legitimnost tom naletu samobitnosti. Sto ruralnije, to veci hit - ovde se ispod glasa prica kad neko prodje ulicom "znas on radi u BANCI!", a tek za vise obrazovanje... :D :D :D



jes, ali pre cu da se pouzdam u prosecnog fakultetliju iz starog sistema nego u prosecnog fakultetliju iz novog sistema

uvek postoje izuzeci, naravno
al ovaj sistem je ko stvoren (mozda i jeste) da masovno proizvodi studente

(doduse, ne znam kako je kod nas iz prve ruke; po pricama vidim da nije nesto drugacije od ovog ovde; a i kad vidim ko sve studira i zavrsava....)

mnjah....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 15:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Fakultet samo daje legitimnost tom naletu samobitnosti. Sto ruralnije, to veci hit - ovde se ispod glasa prica kad neko prodje ulicom "znas on radi u BANCI!", a tek za vise obrazovanje... :D :D :D



I ti zato nisi zavrsio fakultet?
Meni recimo smetaju oni koji nisu zavrsili nista, a prosipaju pamet kako bi oni to 100 puta bolje uradili

"Sta, tesko mnogo da lecis, bubnes mu antibiotik i toJ je, jaka stvar"
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 15:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

I ti zato nisi zavrsio fakultet?

Jok, nije mi trebao. Kad zatreba, ce zavrsim :P

quote:
Meni recimo smetaju oni koji nisu zavrsili nista, a prosipaju pamet kako bi oni to 100 puta bolje uradili

"Sta, tesko mnogo da lecis, bubnes mu antibiotik i toJ je, jaka stvar"


Manje mi smetaju ti nego oni iz KC Beograd koji kad ih zoves i kazes da umires kazu "uzmi brufen" i spuste slusalicu. Ovi tvoji su verbalno napasni - ovi drugi, pak, potencijalno smrtonosni.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 15:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Lord Vader89

ja sam mislio da je to inace srpska boljka, fakultet ili ne :D



Fakultet samo daje legitimnost tom naletu samobitnosti. Sto ruralnije, to veci hit - ovde se ispod glasa prica kad neko prodje ulicom "znas on radi u BANCI!", a tek za vise obrazovanje... :D :D :D



u ovome si potpuno u pravu. fakultet je ovde osta nešto za kurcenje a sam po sebi ne znaci baš ništa.

and btw dok san radia u banci zvali su me svakako mason,Židov,lihvar

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/05/2012 : 15:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Poli

he he, sjecam se da je pre nekih 15 godina (kada sam studirao) bilo u Slo na metalurgiji raspisanih 100 slobodnih mjesta, a upisao se samo jedan, cale mu je bio dekan tog fakulteta



slicna stvar je bila i s geologijom.




Kako to mislis, zar kod vas? Studirao sam geologiju, a bili smo puni. Kasnije je geologija postala jos posjecenija kako sam cuo. Kod metalurgije i rudarstva sasvim suprotno, naravno.

Khm khm, cak smo imali i miss Slovenije u nasim redovima. Pazi, geologinja miss!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 15:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Ne zoves KC Beograd, nego 'itnu pomoc

Ako ti je rekao uzmi brufen, verovatno si hipohondar koji zove lekare 15 puta na dan

Mada ima svakakvih, ali i ti cesto generalizujes stvari
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu



Nemam vremena da izucavam zasto tocak kotrlja nizbrdo a ne uzbrdo...I've a family to feed.



Da su svi razmisljali ovako, sad bi ih hranio zemljoradnjom, eventualno stocarstvom, ako imas srece i davao bi 2/3 prinosa gospodaru. Srecom, nisu, pa sad imas mogucnosti da ih prehranis i na druge nacine.
Sto se Bolonje tice, da se pravilno sprovede, bila bi sjajna, a ovako kako je kod nas shvacena, sluzi samo za to da mnogi mogu da kupe diplomu, ako vec ne mogu posteno da nauce sta treba.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 16:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Poli

he he, sjecam se da je pre nekih 15 godina (kada sam studirao) bilo u Slo na metalurgiji raspisanih 100 slobodnih mjesta, a upisao se samo jedan, cale mu je bio dekan tog fakulteta



slicna stvar je bila i s geologijom.




Kako to mislis, zar kod vas? Studirao sam geologiju, a bili smo puni. Kasnije je geologija postala jos posjecenija kako sam cuo. Kod metalurgije i rudarstva sasvim suprotno, naravno.

Khm khm, cak smo imali i miss Slovenije u nasim redovima. Pazi, geologinja miss!






cekaj nešto tu nije u redu.
ja san sluša predavanja u godini 2001/02/03
konstantno su nas pokušavali vrbovat.
a i ne sican se da je nešto bilo ljudi po faxu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Da su svi razmisljali ovako, sad bi ih hranio zemljoradnjom, eventualno stocarstvom, ako imas srece i davao bi 2/3 prinosa gospodaru. Srecom, nisu, pa sad imas mogucnosti da ih prehranis i na druge nacine.

Divno, eto, zahvalan sam svim tim ljudima sto su pre 200 godina doneli sjajne zakone kao sto su da je v = s/t i stagod. Danas, ubrzanje je n+p tj. noga+pedala, ne moram dalje.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 16:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i mislin na Ljubljanu ne na HR

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 16:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Ne zoves KC Beograd, nego 'itnu pomoc

Ako ti je rekao uzmi brufen, verovatno si hipohondar koji zove lekare 15 puta na dan

Mada ima svakakvih, ali i ti cesto generalizujes stvari



ma je strašna hitna pomoc
kad zoveš za nekog starijeg jedva ih pošalju.
ko da smo u 3. Rajhu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Ako ti je rekao uzmi brufen, verovatno si hipohondar koji zove lekare 15 puta na dan

Mada ima svakakvih, ali i ti cesto generalizujes stvari

Pa, kad upoznam nekog normalnog iz drzavne medicinske sluzbe, mozda prestanem sa generalizacijama. Dotle, drzavni lekari su govnari koji zavrsavaju medicinu da bi mogli da poliraju patku sa debelom diplomskom hartijom.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 16:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Jasko

Ako ti je rekao uzmi brufen, verovatno si hipohondar koji zove lekare 15 puta na dan

Mada ima svakakvih, ali i ti cesto generalizujes stvari

Pa, kad upoznam nekog normalnog iz drzavne medicinske sluzbe, mozda prestanem sa generalizacijama. Dotle, drzavni lekari su govnari koji zavrsavaju medicinu da bi mogli da poliraju patku sa debelom diplomskom hartijom.



uzmi to ovako. likari opce prakse su ti ko nekad vracevi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma je strašna hitna pomoc
kad zoveš za nekog starijeg jedva ih pošalju.
ko da smo u 3. Rajhu

Pritom, svi u Srbiji u Hitnoj imaju svoje veze u pogrebnom, tako da kad dolaze da ti kazu da ti je neko stariji umro, odmah ti uz saucesce doture i telefonski broj.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/05/2012 : 16:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i mislin na Ljubljanu ne na HR



Hm, ja sam sa svojim fakultetnim radom zavrsio u 2001, negdje u proljece sam isao na posljednji kolokvij, onda sam poslao sve skupa u 3 personalne. Jeste da sam tada vec rjede isao na predavanja ali svejedno, koliko sam cuo jos je bio "boom" (u poredenju sa ostalim naravoslovnim faksima)....??? That's weird.

Jer stvarno toliko palo!?




Pih, ionako mi je zao sto nisam upisao filozofiju kad su me primili. A ja onako pametan, ma sta ce mi diploma iz filozofije, nema tu leba, a ucit u skoli ne volem. Danas bi mi to papirce dobro doslo, jer mi treba drugo.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Elderane84

Da su svi razmisljali ovako, sad bi ih hranio zemljoradnjom, eventualno stocarstvom, ako imas srece i davao bi 2/3 prinosa gospodaru. Srecom, nisu, pa sad imas mogucnosti da ih prehranis i na druge nacine.

Divno, eto, zahvalan sam svim tim ljudima sto su pre 200 godina doneli sjajne zakone kao sto su da je v = s/t i stagod. Danas, ubrzanje je n+p tj. noga+pedala, ne moram dalje.



Ajde :) Znam da ne mislis tako, ali si klasicna Srbenda koja voli tako da omalovazava sve sto mu ne treba direktno za prezivljavanje. Nisi jedini od naseg naroda koji voli da ostavi takav utisak. Sala je sala, ali katkad valja ispostovati ljude koji su doveli do toga da tvoje n+p uopste postoji.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 16:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

ma je strašna hitna pomoc
kad zoveš za nekog starijeg jedva ih pošalju.
ko da smo u 3. Rajhu

Pritom, svi u Srbiji u Hitnoj imaju svoje veze u pogrebnom, tako da kad dolaze da ti kazu da ti je neko stariji umro, odmah ti uz saucesce doture i telefonski broj.



nisan zna,lpomalo morbidno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/05/2012 : 16:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Mairosu mamlaze:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

ali si klasicna Srbenda koja voli tako da omalovazava sve sto mu ne treba direktno za prezivljavanje.

Ne, dragi moj klasicni medjede iz Bosne, ja volim da mi taj sto mi ne treba direktno za prezivljavanje ne jede govna kako ja disem vazduh zbog njega.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 16:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu
Pa, kad upoznam nekog normalnog iz drzavne medicinske sluzbe, mozda prestanem sa generalizacijama. Dotle, drzavni lekari su govnari koji zavrsavaju medicinu da bi mogli da poliraju patku sa debelom diplomskom hartijom.



Zavrsi ti medicinu, pa postani govnar, kad vec mislis da je lako
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Mairosu
Pa, kad upoznam nekog normalnog iz drzavne medicinske sluzbe, mozda prestanem sa generalizacijama. Dotle, drzavni lekari su govnari koji zavrsavaju medicinu da bi mogli da poliraju patku sa debelom diplomskom hartijom.



Zavrsi ti medicinu, pa postani govnar, kad vec mislis da je lako


Koji ce mi qrac, govnara dovoljno.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 16:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by lwood

i mislin na Ljubljanu ne na HR



Hm, ja sam sa svojim fakultetnim radom zavrsio u 2001, negdje u proljece sam isao na posljednji kolokvij, onda sam poslao sve skupa u 3 personalne. Jeste da sam tada vec rjede isao na predavanja ali svejedno, koliko sam cuo jos je bio "boom" (u poredenju sa ostalim naravoslovnim faksima)....??? That's weird.

Jer stvarno toliko palo!?




Pih, ionako mi je zao sto nisam upisao filozofiju kad su me primili. A ja onako pametan, ma sta ce mi diploma iz filozofije, nema tu leba, a ucit u skoli ne volem. Danas bi mi to papirce dobro doslo, jer mi treba drugo.





ko ti je drža predavanja a ko vježbe?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2012 : 16:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Mairosu mamlaze:)


Fighting academia one post at a time !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/05/2012 : 16:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
mada moram se sloziti sa Mairosom u tome da su lijecnici uz pravnike najveci snobovi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 16:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Koji ce mi qrac, govnara dovoljno.



Pa ne bi rasipao ovoliku zuc
Ispada da svi koji su zavrsili neki faks su budale, a ti si najpametniji, jer nisi.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000