forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Pregled kod mamlaza
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/06/2012 : 10:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
zvuci kao da ste se zabavljali na pregledu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2012 : 11:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by fikus
Došli u Rijeku oko 18:00. Zahvaljujuci cinjenici da je Rijeka izvrsno prometno organizirana, nakon nepunih 45 minuta nalazimo mjesto okupljanja. Docekuje nas mamlaz. Ugledavši ga, ucinio mi se još ljepši nego što sam ga zamišljao. Onako, apolonskog stasa, nabildan, crne bujne kose, prekrasnih zelenih ociju i vrlo uocljive nabrekline u podrucju prepona. Na sebi je imao vrlo trendy hlace iz "C&A" proljetne kolekcije (360 kuna), mornarsku majicu "Mana" (129 kuna) i crne "Franco" cipele (349 kuna). Izmjenjujemo pokloncice i odlazimo do prekrasno uredenog kafica. U njemu radi prekrasan konobar koji mi još uvijek ne izlazi iz glave. Na zidu velika zastava duginih boja. Tamo nas docekuje konzilij u sastavu dr. Westax i med. tehnicar smola. Fini decki. Friško obrijani, mirišljavi i podrezanih noktiju. Ugodan uobicajen razgovor, ono, super ti je frizura, gdje si kupio te cipelice, bolna menstruacija i tak. Posebno me se dojmila smolina roza torbica "Louis Vuitton" (1399 kuna). Pošto smo svi na dijeti narucujemo malo pivo. Vadimo krv i radimo neke dodatne pretrage. Sjedamo u auto i odlazimo preparkirati auto u krug bolnice. Kasnije se to pokazalo dobrim jer nakon zahvata nije baš bilo za šetati. Stižu nalazi. Grizem nokte. Nalazi izvrsni. Mamlaz predloži slavlje. Odlazimo na pivo. Pijemo malo pivo. Pa još jedno malo pivo. Odlucujemo prekinuti dijetu pa narucujemo veliko pivo. Argus predlaže da stavimo neki kurac u usta. Odlazimo u pizzeriju. Uz k.. ovaj pizzu narucujemo, za promjenu, veliko pivo. Nakon što smo pojeli igramo bocu sudbine. Dolazimo do zanimljivih otkrica. Naime, mamlaz zapravo mrzi Zagora, ali u njemu vidi oca kojeg nikad nije imao. Smola otkriva da mu se svidaju decki u uniformama. Dr. Westax tako otkriva da se zapravo uvijek osjecao kao muškarac. Nakon što smo se isplakali narucujemo pivo. Kasnije odlazimo na korzo i narucujemo pivo. Oko nas defiliraju modeli u proljetno-ljetnoj kolekciji, vrteci guzama. Ali razum prevladava i narucujemo, nebi vjerovali, veliko pivo. Razgovaramo o stripu. Debata se vodi oko teme koji je strip najbolje citati na WC-u. Dolazimo do zakljucka da to ipak treba podijeliti u više kategorija (opstipacija i uredna stolica). Argusa budimo i odlazimo na kavu. Uz to naravno ide pivo. Nakon druge kave Argus pita gdje smo to mi i zašto smo s tim tipovima. Vrag je odnio šalu ali je donio pivo pa se tako još družimo do 04:00 sati. Odlazimo na spavanje. Argus nemože zaspati bez svog mede i strah ga je pa odlucujem biti s njim u krevetu. Ujutro oko 09:00 budimo se i odlazimo na kavu. Argus konstatira da ga boli guza. Kažem mu da tako mora biti i da se ne brine. Nakon kave odlazimo doma gdje dolazimo oko 12:15.


Dobar!
vidim da je kod proktološkog pregleda najvažnije da ti to uradi prijatelj u prijateljskom okruženju, i po mogucnosti modno i seksualno slobodan i osviješten... Hocete li redovito odsad odlaziti na servisiranje kod mamlaza?

E, i gdje su slike? MIslim, lako mi je vizualizirati mamlaza i ekipu prema pomno odradenom i deteljiziranom fikusovom opisu, ali ipak!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 04/06/2012 11:10:21
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/06/2012 : 11:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Kako je bilo?
Pocnimo iz pocetka.
Došli u Rijeku oko 18:00. Zahvaljujuci cinjenici da je Rijeka izvrsno prometno organizirana, nakon nepunih 45 minuta nalazimo mjesto okupljanja. Docekuje nas mamlaz. Ugledavši ga, ucinio mi se još ljepši nego što sam ga zamišljao. Onako, apolonskog stasa, nabildan, crne bujne kose, prekrasnih zelenih ociju i vrlo uocljive nabrekline u podrucju prepona. Na sebi je imao vrlo trendy hlace iz "C&A" proljetne kolekcije (360 kuna), mornarsku majicu "Mana" (129 kuna) i crne "Franco" cipele (349 kuna). Izmjenjujemo pokloncice i odlazimo do prekrasno uredenog kafica. U njemu radi prekrasan konobar koji mi još uvijek ne izlazi iz glave. Na zidu velika zastava duginih boja. Tamo nas docekuje konzilij u sastavu dr. Westax i med. tehnicar smola. Fini decki. Friško obrijani, mirišljavi i podrezanih noktiju. Ugodan uobicajen razgovor, ono, super ti je frizura, gdje si kupio te cipelice, bolna menstruacija i tak. Posebno me se dojmila smolina roza torbica "Louis Vuitton" (1399 kuna). Pošto smo svi na dijeti narucujemo malo pivo. Vadimo krv i radimo neke dodatne pretrage. Sjedamo u auto i odlazimo preparkirati auto u krug bolnice. Kasnije se to pokazalo dobrim jer nakon zahvata nije baš bilo za šetati. Stižu nalazi. Grizem nokte. Nalazi izvrsni. Mamlaz predloži slavlje. Odlazimo na pivo. Pijemo malo pivo. Pa još jedno malo pivo. Odlucujemo prekinuti dijetu pa narucujemo veliko pivo. Argus predlaže da stavimo neki kurac u usta. Odlazimo u pizzeriju. Uz k.. ovaj pizzu narucujemo, za promjenu, veliko pivo. Nakon što smo pojeli igramo bocu sudbine. Dolazimo do zanimljivih otkrica. Naime, mamlaz zapravo mrzi Zagora, ali u njemu vidi oca kojeg nikad nije imao. Smola otkriva da mu se svidaju decki u uniformama. Dr. Westax tako otkriva da se zapravo uvijek osjecao kao muškarac. Nakon što smo se isplakali narucujemo pivo. Kasnije odlazimo na korzo i narucujemo pivo. Oko nas defiliraju modeli u proljetno-ljetnoj kolekciji, vrteci guzama. Ali razum prevladava i narucujemo, nebi vjerovali, veliko pivo. Razgovaramo o stripu. Debata se vodi oko teme koji je strip najbolje citati na WC-u. Dolazimo do zakljucka da to ipak treba podijeliti u više kategorija (opstipacija i uredna stolica). Argusa budimo i odlazimo na kavu. Uz to naravno ide pivo. Nakon druge kave Argus pita gdje smo to mi i zašto smo s tim tipovima. Vrag je odnio šalu ali je donio pivo pa se tako još družimo do 04:00 sati. Odlazimo na spavanje. Argus nemože zaspati bez svog mede i strah ga je pa odlucujem biti s njim u krevetu. Ujutro oko 09:00 budimo se i odlazimo na kavu. Argus konstatira da ga boli guza. Kažem mu da tako mora biti i da se ne brine. Nakon kave odlazimo doma gdje dolazimo oko 12:15.
Kad podvucem crtu na krigli, sve u svemu, izvrsno proveden vikend.
Decki, hvala na parfemu!



eto vidiš da nije istina da argus piški u krevetu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/06/2012 : 13:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
fikuse: hehe za opis:) vidim pomalo si i pjesnik uz bavljenje modom:)
ps. slike je mislim slikao Smola pa moramo njega cekati da ih postavi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 04/06/2012 : 13:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
deecay: naravno da ce redovito dolaziti, prvi pregled se ne zaboravlja:) a uskoro ionako ide vadjenje savova za one koji su se bili malo raspuknuli za vrijeme pregleda:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 04/06/2012 : 15:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Malo sam ljubomoran što nitko nije primjetio moju torbicu sa priborom za pušenje "Dolce&Gabbana" (849 kuna) koju sam pomno uskladio sa naocalama "Donna Karan" (1250 kuna).

Edited by - Dr. Westax on 04/06/2012 15:39:17
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/06/2012 : 21:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
@fikus

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 04/06/2012 : 21:41:26  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Malo sam ljubomoran što nitko nije primjetio moju torbicu sa priborom za pušenje "Dolce&Gabbana" (849 kuna) koju sam pomno uskladio sa naocalama "Donna Karan" (1250 kuna).



Primjetili smo, ali nisam želio ništa govoriti jer nisi uskladio boje. Jednostavno, crvena sa žutom ne ide. Makar, moram priznati, cigar-špic ti daje poseban zlocesti izgled. Evo, sav sam se naježio dok ovo pišem.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 04/06/2012 : 21:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
bilo je super!...hvala na svemu "curicama" iz Zagreba!
...mene naravno nema na slikama jer su nazocni bili jaaaakooo zaposleni

redom:Dr.Westax,Mamlaz,Fikus i Argus!
foto by:smolA


...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/06/2012 : 21:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
argus pipka fikusa za guzu, fikus mamlaza, a westax sam sebe
mamlaz je jedini ovde strejt

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/06/2012 : 22:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by anto

argus pipka fikusa za guzu, fikus mamlaza, a westax sam sebe
mamlaz je jedini ovde strejt



on se samo grli

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/06/2012 : 23:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by anto
mamlaz je jedini ovde strejt


ko bi reko! a kod njega obaviše proktološki pregled...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/06/2012 : 07:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ja sam se napipao diskretno:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/06/2012 : 08:45:48  Show Profile Show Extended Profile
U svezi onog sata kojeg si izgubio. Danas sam ga našao kad sam išao na WC. Stvarno neznam odakle se stvorio u školjci.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/06/2012 : 11:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

U svezi onog sata kojeg si izgubio. Danas sam ga našao kad sam išao na WC. Stvarno neznam odakle se stvorio u školjci.



Ovo je kao ona situacija iz Pulp fictiona, kad Walken prica malom Willisu o satu njegovog oca...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/06/2012 : 12:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Dobro su se zamaškarali za ovu sliku. Neko bi stvarno pomislia da su hetero

Trljam ruke.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 05/06/2012 : 15:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
drago mi je da je ekipa zadovoljna utiscima iz Rijeke
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/06/2012 : 15:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
utisnut ce im se Rijeka u srcima
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/06/2012 : 15:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

utisnut ce im se Rijeka u srcima



i ne samo u srcima...

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/06/2012 : 16:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
da, zaboravio sam, i u najdubljim mislima
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/06/2012 : 16:30:54  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

drago mi je da je ekipa zadovoljna utiscima iz Rijeke



Mi u Rijeci a tebe nigdje.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/06/2012 : 16:34:41  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by adriano

utisnut ce im se Rijeka u srcima



i ne samo u srcima...



Utisak je bio do jaja.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 06/06/2012 : 14:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

drago mi je da je ekipa zadovoljna utiscima iz Rijeke



Mi u Rijeci a tebe nigdje.



Slomljeno mi srce, nemogu ja nista sad, a kaktuse jos nisam ni posadio :(
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/06/2012 : 20:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
svakome svoj gust. uzivaj sa kaktusima

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 06/06/2012 : 22:19:13  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

drago mi je da je ekipa zadovoljna utiscima iz Rijeke



Mi u Rijeci a tebe nigdje.



Slomljeno mi srce, nemogu ja nista sad, a kaktuse jos nisam ni posadio :(



Zmija gleda žabu, žaba place, jadna žaba

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000