forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 sathurday night-live in usa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/06/2012 : 22:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
eto,i moja malenkost postade proizvod americkog drustva.
sad mogu da sljokam samo subotom,jer u nedelju ne radim,a mislim da se i primetilo.
od kad imam poso,postao sam rob koji vise o nicemu i ne razmislja,vec samo o tome da stignem tacno u minut.ponekad radim i nedeljom.sreca sto ne radim i preko noci,turim gi na kar.
i?po cemu se moj zivot poboljsao,tj po cemu sam srecniji?imam platu troduplo manju od amera,a?

jel i vama lepo ovo sranje?

Juznjak!
Tex Willer.

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/06/2012 : 23:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
super mi je. osim sto radim i po noci i nedjeljom i praznikom

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/06/2012 : 23:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
katastrofa

ne vidim izlaza

kapitalisti bi najradije da zaposle robote da im dzabe rade
al onda ne bi niko imao da im kupuje robu koju proizvode....

zacarani krug... mi smo generacija koja je popušila :)

ah da... nisam od septembra izašao van navecer :D subtom :)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 02:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

ide sve gore i teze. bogati postaju sve bogatiji,a srednji sloj sve tanji. zadnji podatci u njemacko- 13 miliona(13 000 000),stanovnika zivi na granici il ispod granice siromastva,to je 16% stanovnistva. da bolje razumjete,u njemackoj se vodi onaj koji ima manje od 850 eura mjesecno na raspolaganju,kao siromasan. a za cetvoroclanu obitelj vrijedi cifra od 1950 eura kao granica. to su velike novcane cifre?



znaci nekih 90 % Hrvatske. koji % više manje

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/06/2012 : 10:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Direktne posljedice su ustvari cinjenice da radite vise, pod vecim pritiskom, konzumirate nametnute vam produkte za koje placate virtualnu cijenu socijalnog statusa i postajete ovisni o produktima koji nemaju nikakav znacaj za vas opstanak i vasu srecu.
Sloboda vam je virtualna , bas kao i vasa obitelj , vasi prijatelji i naposljetku..sami vi .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 11:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to su super rezultati u odnosu na druge zemlje

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16818 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/06/2012 : 11:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

52% stanovnistva zivi u vlastitim kucama il stanovima.(od toga su +90% njemci "pravi"). kirija je prosjecna,sa strujom i plinom,500-1000 eura. 200 eura vrtic,80 eura skolski vrtic,40 eura telefon,150-250 eura auto,70 eura mjesecna karta,cigare 150 eura. sto ostane je za hranu,karderobu i luksuz. ja za "puff" nekad nemam vise od 50 eura. u njemackoj zivi 16500000 miliona stranaca. pola ih je uzela njemacko drzavljanstvo. 800 000 ljudi su bezkucnici.to su samo neki podaci od jedne od najbogatije zemlje na svitu.


150 evra? Bacanje para i uništavanje zdravlja.

Inace, ne treba se mnogo žaliti, sve je ovo dobro kako ce biti (a da ne kažem kako može biti)
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/06/2012 : 11:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Svica tu izgleda jako prednjaci.
Radi se puno i tempo je prilicno jak , ali se moze postici puno.
sistem funkcionira gotovo perfektno .
Posjedujem stan na koji imam hipoteku koju lako otplacujem, auto po izboru, ferije po mogucnosti 3 puta godisnje .
Klincima ne fali nista , zena radi 50 % i ima vremena za njihov odgoj.
Ja radim puno i ponekad pretjerano, ali posao mi je prilicno zanimljiv tako da se ne zalim.
Ono sto fali je kvalitetno vrijeme i konstantni nedostatak istoga ...
Dakle..nije zlato sve sto sija..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 12:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Svica tu izgleda jako prednjaci.
Radi se puno i tempo je prilicno jak , ali se moze postici puno.
sistem funkcionira gotovo perfektno .
Posjedujem stan na koji imam hipoteku koju lako otplacujem, auto po izboru, ferije po mogucnosti 3 puta godisnje .
Klincima ne fali nista , zena radi 50 % i ima vremena za njihov odgoj.
Ja radim puno i ponekad pretjerano, ali posao mi je prilicno zanimljiv tako da se ne zalim.
Ono sto fali je kvalitetno vrijeme i konstantni nedostatak istoga ...
Dakle..nije zlato sve sto sija..



naravno. recimo npr. imaš ovo kontroverzno istraživanje

http://en.wikipedia.org/wiki/Happy_Planet_Index

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/06/2012 : 12:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
glupost... ono malo rusa i belorusa sto znam su mi rekli da su u top 5 po ovim kriterijumima...

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 13:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Combatrock

glupost... ono malo rusa i belorusa sto znam su mi rekli da su u top 5 po ovim kriterijumima...



to su neki istraživaci? po cemu su to u top 5 ?
osin nuklearnog naoružanja?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/06/2012 : 15:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
jel moze mali help. gdje je Davos?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/06/2012 : 15:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Svica

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/06/2012 : 15:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
koji kanton ako znas mozda?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/06/2012 : 15:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Eh, sad..

Graubinden, kaze gugl.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/06/2012 : 15:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

koji kanton ako znas mozda?

Kanton Graubünden.
Ja sam u kantonu Zug...jedan od najnizih poreza u europi i samim tim srediste svih vaznih multinacionalnih kompanija.
mnogi kazu ..jedan od najuredenijih i najfunkcionalnijih gradica na svijetu.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/06/2012 : 16:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
to je njemacko govorno podrucje? ili francusko? davos mi je nekako zvucao vise francuski pa sam zato pitao

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/06/2012 : 16:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

to je njemacko govorno podrucje? ili francusko? davos mi je nekako zvucao vise francuski pa sam zato pitao

Njemacki je oficijalni jezik, ali i sa francuskim pa cak i talijanskim ces dobro proci.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/06/2012 : 17:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
nekako se prije para lakše zaradivala

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/06/2012 : 17:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

nekako se prije para lakše zaradivala


Nije se lakse zaradivala vec je duze trajala

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/06/2012 : 17:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Combatrock

glupost... ono malo rusa i belorusa sto znam su mi rekli da su u top 5 po ovim kriterijumima...



to su neki istraživaci? po cemu su to u top 5 ?
osin nuklearnog naoružanja?



jesi li bio nekad u belorusiji?

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 18:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Combatrock

glupost... ono malo rusa i belorusa sto znam su mi rekli da su u top 5 po ovim kriterijumima...



to su neki istraživaci? po cemu su to u top 5 ?
osin nuklearnog naoružanja?



jesi li bio nekad u belorusiji?



ne.kakve to veze ima ?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/06/2012 : 19:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Combatrock

glupost... ono malo rusa i belorusa sto znam su mi rekli da su u top 5 po ovim kriterijumima...



to su neki istraživaci? po cemu su to u top 5 ?
osin nuklearnog naoružanja?






jesi li bio nekad u belorusiji?



ne.kakve to veze ima ?



pitam samo... kad odes tamo sve je potpuno drugacije od price po medijima... kao da ljude nije briga da li je diktatura ili nije... normalan zivot, kao nekada ... kod nas/vas...

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 19:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nešto mi je teško povirovat u to. mislin možda stnadard i je ok,nije u šoldima sve,al opet ima i drugih stvari koje mi ne pare baš kul.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4787 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/06/2012 : 19:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
veruj mi... a prica je ionako krenula oko šoldi... a koliko kapiram vecini je to na prvom mestu... sa parama se sve kupuje bukvalno...

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/06/2012 : 19:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne znam ,nisan neki ljubitelj nedemokratskih sistema.
uzmi ove bogate arapske države,šta ti vridi da imaš novaca kad nemoš popit pice ka covik,da ne nabrajan druge stvari

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000