forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 00:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Košarka:
Španjolska- Kina 97 : 81
Rusija-VB 95 : 75

Kinezi su napravili dobar otpor Španjolcima, a bome i VB Rusima. Nije malo 20 odnosno 15 koševa ali s obzirom na protivnike malo je.
Španjolci su se posebno mucili.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 00:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Rukomet:

Francuska-VB 44:15
Madarska- Danska 25:27

Francuzi ocekivano pomeli britance, Madari namucili Dance bit ce jako neizvjesna ta gruppa...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 00:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Dragi tonka, samo su zena i deca zlocesto prozivanje. Ovako, ti meni reci da sam svinja, pa smo ravni.

O sledecem mecu nemam sta reci, hrvati su iskusniji, bolji i izuzetno motivisani. Remi ko kuca - ako dodje. Tuci madjare i one seste, pa sta bog da.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 00:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Dragi tonka, samo su zena i deca zlocesto prozivanje. Ovako, ti meni reci da sam svinja, pa smo ravni.

O sledecem mecu nemam sta reci, hrvati su iskusniji, bolji i izuzetno motivisani. Remi ko kuca - ako dodje. Tuci madjare i one seste, pa sta bog da.


Nema veze Mairosu. Necu ja tebi ništa govoriti. Samo znam da nisi ok to je sve... Eto ne bi više o tome.
I da zaboravio si Dance.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 00:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Argetina +19 puno.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/07/2012 : 01:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Imrahil

Ne kapiram šta nekima smeta što smo osvojili medalju u svojoj zemlji? Jel to zabranjeno možda? Naravno da nismo neka velesila, ali to ne menja da smo pošteno osvojili.
Ali mora neki pajser da se nade i izigrava nešto.


e to je ono kaj smeta, a ne kaj je ona osvojena u svojoj zemlji. Slijedeca velika natjecanja (OI, SP, EP) budu pokazala da repka takve kvalitete nije u medu kanditatima za medalju. Francuska, Hrvatska, Španjolska i pokoji Skandinavci su ti koji osvajaju medalje a ovakve repke su samo prolaznici, i mogu se necemu nadati samo kad imaju domacinsko sudenje!



ne lupetaj.
ima realno boljih repki, ali ne osvajaju uvek najbolji. a to što ti je krivo što se izgubili od nas, pa jbg, ne moraš to da shvataš toliko licno.

Edited by - Imrahil on 30/07/2012 01:08:15
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/07/2012 : 08:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
zašto balkanske reprezentacije nikad ne sudjeluju na olimpijskim igrama?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/07/2012 : 08:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

zašto balkanske reprezentacije nikad ne sudjeluju na olimpijskim igrama?

Ako si mislia na nogomet... Eto, i mene ovo zanima.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/07/2012 : 08:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
mi smo ucestvovali 2004 i kako smo prošli, bolje da nismo.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 08:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Imrahil

Ne kapiram šta nekima smeta što smo osvojili medalju u svojoj zemlji? Jel to zabranjeno možda? Naravno da nismo neka velesila, ali to ne menja da smo pošteno osvojili.
Ali mora neki pajser da se nade i izigrava nešto.


Svaka cast žao mi je što niste osvojili zlato. Ja samo govorim istinu a to je da domacinima suci puno puno pomažu... i Srbija kao ni SLOVENIJA ( kada je bila domacin ) nebi došli do tamo gdje su došli... treba priznati.



vidi se da nemaš pojma. Zaboravio si da je to bila jako talentirana momcad koja je usvojila i LIGU PRVAKA!
Pa ne igra se rukomet samo u Hrvatskoj covece.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 08:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


Vjerujem da si covjek... zato ocekujem i ispriku.
A iskreno ne znam tko si i što si i koliki si, ali vjeruj mi za puno manje i sigurno veci igraci od tebe su skupljali zube po podu... Smirio sam se ne reagiram na svaku, puno me ovaj forum dobroga naucio, ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.
Svatko pogriješi ali kažem da si mi rekao ovo uživo pogriješio bi i ja isto i to grubo.
I neman apsolutno ništa protiv nijedne Srpske reprezentacije niti kluba naprotiv upravo suprotno.



pitanje za moderatora, dokle ce se ovakav rijecnik tolerisati?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 09:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.



sta si izbia ljudima zube..


Hhahahah ma je sa njima sam ajmo reci malo vise u kontaktu bili smo i dosta na cugi... pa mogu potvrdit Recimo bila je situacija sa MAMLAZOM gdje me odveu u nekakvu ekipu di su ga poceli sprdat na racun neke ženske koja muca... nisam znao tocno jeli namjenjeno meni ai falilo mi je jako,jako malo da nekome od njih ne zabijem bocu u glavu...da sam bio siguran jedan bi dobio bocu u glavu i razbijenu glavu, a i još par njih bi bilo bez zubiju... jbg ja bi ipak bio na kirurgiji jer ih je bilo više i momci su od 35-40 godina. Ali ne jebe mene to puno ja sam cijelo vrijeme držao blizu bocu i cekao da se izlaje koji da budem siguran u ono što radim... nažalost nisam docekao.



i ovo npr.... A još se sjecam da je meni prijetio da ce mi izvaditi ledvicu sa pomocu žlice itd,...
Ovdje se znalo letjeti sa foruma za puno manje i sada tolerirate ovo?
Pa ovo je za zatvor, ne samo za izbacivanje.
Ocito ovaj covjek ne bi smio hodati istim svijetom kao "normalni" ljudi...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 30/07/2012 : 10:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

mi smo ucestvovali 2004 i kako smo prošli, bolje da nismo.



I 2008.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/07/2012 : 11:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Hajmo smirite malkice hormone.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 13:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Imrahil

Ne kapiram šta nekima smeta što smo osvojili medalju u svojoj zemlji? Jel to zabranjeno možda? Naravno da nismo neka velesila, ali to ne menja da smo pošteno osvojili.
Ali mora neki pajser da se nade i izigrava nešto.


Svaka cast žao mi je što niste osvojili zlato. Ja samo govorim istinu a to je da domacinima suci puno puno pomažu... i Srbija kao ni SLOVENIJA ( kada je bila domacin ) nebi došli do tamo gdje su došli... treba priznati.



vidi se da nemaš pojma. Zaboravio si da je to bila jako talentirana momcad koja je usvojila i LIGU PRVAKA!
Pa ne igra se rukomet samo u Hrvatskoj covece.



Ja neman pojma tamo Slovenci drugim ekipama kopali doslovno oci suci niti faul suditi, a njih takneš odma dvije minute van...aj molim te ne lupetaj gluposti.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 13:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


Vjerujem da si covjek... zato ocekujem i ispriku.
A iskreno ne znam tko si i što si i koliki si, ali vjeruj mi za puno manje i sigurno veci igraci od tebe su skupljali zube po podu... Smirio sam se ne reagiram na svaku, puno me ovaj forum dobroga naucio, ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.
Svatko pogriješi ali kažem da si mi rekao ovo uživo pogriješio bi i ja isto i to grubo.
I neman apsolutno ništa protiv nijedne Srpske reprezentacije niti kluba naprotiv upravo suprotno.



pitanje za moderatora, dokle ce se ovakav rijecnik tolerisati?



A nepitaš moderatora dokle ce se tolerisati direktno vrijedanje mene i provociranje? Daj ono makni se od mene ostavi se mene covjece, komentiraj druge. Svi ste jaki na rijecima i kada ste kilometrima udaljeni.Sto je tebi odakle si ti sad izletio iz koje kutije? Pa ja nisam komentirao tvoj jedan jedini post niti ti moj... daj ono oladi malo.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 13:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.



sta si izbia ljudima zube..


Hhahahah ma je sa njima sam ajmo reci malo vise u kontaktu bili smo i dosta na cugi... pa mogu potvrdit Recimo bila je situacija sa MAMLAZOM gdje me odveu u nekakvu ekipu di su ga poceli sprdat na racun neke ženske koja muca... nisam znao tocno jeli namjenjeno meni ai falilo mi je jako,jako malo da nekome od njih ne zabijem bocu u glavu...da sam bio siguran jedan bi dobio bocu u glavu i razbijenu glavu, a i još par njih bi bilo bez zubiju... jbg ja bi ipak bio na kirurgiji jer ih je bilo više i momci su od 35-40 godina. Ali ne jebe mene to puno ja sam cijelo vrijeme držao blizu bocu i cekao da se izlaje koji da budem siguran u ono što radim... nažalost nisam docekao.



i ovo npr.... A još se sjecam da je meni prijetio da ce mi izvaditi ledvicu sa pomocu žlice itd,...
Ovdje se znalo letjeti sa foruma za puno manje i sada tolerirate ovo?
Pa ovo je za zatvor, ne samo za izbacivanje.
Ocito ovaj covjek ne bi smio hodati istim svijetom kao "normalni" ljudi...


Alo jesi ti bolestan ili koji...? Ono što je tebi? Tko te tresnuo mokron krpom po glavi? Kakve prijetnje pa ja tebe uopce ne znam niti sam išta komentirao tvoje. Momak ti si psihicki bolesnik... iz cistog mira me napadaš.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 13:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Mislim stvarno kakvih ljudi ovdje ima ovo je strašno, perverzija cista.
Ovaj ti govori da si srbomrzac, vrijeda te ne ukljucujuci uopce mozak što piše, onaj se stvori iz neke kutije baljezga, proziva, vrijeda...
Zbilja ljudi si jaki na rijecima nevjerovatno.
Iskreno volio bi doci na jedno okupljanje di ce biti tipovi poput 1Euro,Wele,Mairosu... Zbilja bi volio.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 13:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Košarkašice izgubile od Kine -25... daj ono SAD ok ali KINA.
Teža sramota.
Rukometašice su jako loše ponovno krenule protiv Angole ali na kraju je dobro ispalo +5
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 30/07/2012 : 13:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

zašto balkanske reprezentacije nikad ne sudjeluju na olimpijskim igrama?



Ovo što govorim nisam provjerio, vec sjecam se kako je netko jednom na tv-u ili novinama spominjao kako o kvalificiranju na OI ovisi uspjeh U21 repke. Tako nekako. I neznam vrijedi li to samo za Europu ili sve zemlje.

No opet, bilo bi tu problema jer je termin OI nepogodan za neke klubove koji igraju kvalifikacije pa i prvenstvo. Klubovi vjerovatno ne bi ni puštali igrace i... Nogomet na OI je uvijek tema za jednu veliku raspravu.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 30/07/2012 : 13:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by supermark

zašto balkanske reprezentacije nikad ne sudjeluju na olimpijskim igrama?



Ovo što govorim nisam provjerio, vec sjecam se kako je netko jednom na tv-u ili novinama spominjao kako o kvalificiranju na OI ovisi uspjeh U21 repke. Tako nekako. I neznam vrijedi li to samo za Europu ili sve zemlje.

No opet, bilo bi tu problema jer je termin OI nepogodan za neke klubove koji igraju kvalifikacije pa i prvenstvo. Klubovi vjerovatno ne bi ni puštali igrace i... Nogomet na OI je uvijek tema za jednu veliku raspravu.



Prve tri na evropskom prvenstvu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/07/2012 : 13:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
maki, to bi bilo nekako i logicno, buduci da na OI sudjeluju reprezentacije U23
iako mi to nije baš jasno, buduci da u svim drugim kategorijama igraju seniori
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 14:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.



sta si izbia ljudima zube..


Hhahahah ma je sa njima sam ajmo reci malo vise u kontaktu bili smo i dosta na cugi... pa mogu potvrdit Recimo bila je situacija sa MAMLAZOM gdje me odveu u nekakvu ekipu di su ga poceli sprdat na racun neke ženske koja muca... nisam znao tocno jeli namjenjeno meni ai falilo mi je jako,jako malo da nekome od njih ne zabijem bocu u glavu...da sam bio siguran jedan bi dobio bocu u glavu i razbijenu glavu, a i još par njih bi bilo bez zubiju... jbg ja bi ipak bio na kirurgiji jer ih je bilo više i momci su od 35-40 godina. Ali ne jebe mene to puno ja sam cijelo vrijeme držao blizu bocu i cekao da se izlaje koji da budem siguran u ono što radim... nažalost nisam docekao.



i ovo npr.... A još se sjecam da je meni prijetio da ce mi izvaditi ledvicu sa pomocu žlice itd,...
Ovdje se znalo letjeti sa foruma za puno manje i sada tolerirate ovo?
Pa ovo je za zatvor, ne samo za izbacivanje.
Ocito ovaj covjek ne bi smio hodati istim svijetom kao "normalni" ljudi...




Alo jesi ti bolestan ili koji...? Ono što je tebi? Tko te tresnuo mokron krpom po glavi? Kakve prijetnje pa ja tebe uopce ne znam niti sam išta komentirao tvoje. Momak ti si psihicki bolesnik... iz cistog mira me napadaš.

ovo je tvoj PM poslan men:

Cuješ kretencino jedna daj odjebi od mene jasno?
Koju picku materinu si se uvatio mene štakore jedan smrdljiv... odjebi debilu bolesni.


Da ne tražim sad postove gdje si prijetio da ceš mi žlicom izvaditi bubreg i slicno. Toliko o tome tko je psihicki bolesnik.


Edited by - 1Euro on 30/07/2012 14:06:48
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 14:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Mislim stvarno kakvih ljudi ovdje ima ovo je strašno, perverzija cista.
Ovaj ti govori da si srbomrzac, vrijeda te ne ukljucujuci uopce mozak što piše, onaj se stvori iz neke kutije baljezga, proziva, vrijeda...
Zbilja ljudi si jaki na rijecima nevjerovatno.
Iskreno volio bi doci na jedno okupljanje di ce biti tipovi poput 1Euro,Wele,Mairosu... Zbilja bi volio.




Manhunter, ocito te Tonka24 ne sluša, koliko dugo cemo ga još trpjeti. Vidiš da nema nikakvu namjeru da se "smiri"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 14:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.



sta si izbia ljudima zube..


Hhahahah ma je sa njima sam ajmo reci malo vise u kontaktu bili smo i dosta na cugi... pa mogu potvrdit Recimo bila je situacija sa MAMLAZOM gdje me odveu u nekakvu ekipu di su ga poceli sprdat na racun neke ženske koja muca... nisam znao tocno jeli namjenjeno meni ai falilo mi je jako,jako malo da nekome od njih ne zabijem bocu u glavu...da sam bio siguran jedan bi dobio bocu u glavu i razbijenu glavu, a i još par njih bi bilo bez zubiju... jbg ja bi ipak bio na kirurgiji jer ih je bilo više i momci su od 35-40 godina. Ali ne jebe mene to puno ja sam cijelo vrijeme držao blizu bocu i cekao da se izlaje koji da budem siguran u ono što radim... nažalost nisam docekao.



i ovo npr.... A još se sjecam da je meni prijetio da ce mi izvaditi ledvicu sa pomocu žlice itd,...
Ovdje se znalo letjeti sa foruma za puno manje i sada tolerirate ovo?
Pa ovo je za zatvor, ne samo za izbacivanje.
Ocito ovaj covjek ne bi smio hodati istim svijetom kao "normalni" ljudi...


Alo jesi ti bolestan ili koji...? Ono što je tebi? Tko te tresnuo mokron krpom po glavi? Kakve prijetnje pa ja tebe uopce ne znam niti sam išta komentirao tvoje. Momak ti si psihicki bolesnik... iz cistog mira me napadaš.

ovo je tvoj PM poslan men:

Cuješ kretencino jedna daj odjebi od mene jasno?
Koju picku materinu si se uvatio mene štakore jedan smrdljiv... odjebi debilu bolesni.


Da ne tražim sad postove gdje si prijetio da ceš mi žlicom izvaditi bubreg i slicno. Toliko o tome tko je psihicki bolesnik.




Hahhahah Ti stvarno nisi normalan sad cu ti naci gdje ti CAGLIOSTRO prijeti da ce ti žlicom izvaditi bubreg... ti si poremecena osoba, koja pada pod utjecaj drugih koji me napadaju...Cekaj sad cu potraziti... pa ja nisam komentirao niti jedan tvoj post!!!
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000