forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 14:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Mairosu

I ja sam covek. Ponekad.


ali vjeruj ti meni da si mi ovo rekao uživo ( ili spomenuo mater ) skupljao bi punu šaku zubiju. O tome ti mogu malo reci i CAGLIOSTRO i MAMLAZ.



sta si izbia ljudima zube..


Hhahahah ma je sa njima sam ajmo reci malo vise u kontaktu bili smo i dosta na cugi... pa mogu potvrdit Recimo bila je situacija sa MAMLAZOM gdje me odveu u nekakvu ekipu di su ga poceli sprdat na racun neke ženske koja muca... nisam znao tocno jeli namjenjeno meni ai falilo mi je jako,jako malo da nekome od njih ne zabijem bocu u glavu...da sam bio siguran jedan bi dobio bocu u glavu i razbijenu glavu, a i još par njih bi bilo bez zubiju... jbg ja bi ipak bio na kirurgiji jer ih je bilo više i momci su od 35-40 godina. Ali ne jebe mene to puno ja sam cijelo vrijeme držao blizu bocu i cekao da se izlaje koji da budem siguran u ono što radim... nažalost nisam docekao.



i ovo npr.... A još se sjecam da je meni prijetio da ce mi izvaditi ledvicu sa pomocu žlice itd,...
Ovdje se znalo letjeti sa foruma za puno manje i sada tolerirate ovo?
Pa ovo je za zatvor, ne samo za izbacivanje.
Ocito ovaj covjek ne bi smio hodati istim svijetom kao "normalni" ljudi...


Alo jesi ti bolestan ili koji...? Ono što je tebi? Tko te tresnuo mokron krpom po glavi? Kakve prijetnje pa ja tebe uopce ne znam niti sam išta komentirao tvoje. Momak ti si psihicki bolesnik... iz cistog mira me napadaš.

ovo je tvoj PM poslan men:

Cuješ kretencino jedna daj odjebi od mene jasno?
Koju picku materinu si se uvatio mene štakore jedan smrdljiv... odjebi debilu bolesni.


Da ne tražim sad postove gdje si prijetio da ceš mi žlicom izvaditi bubreg i slicno. Toliko o tome tko je psihicki bolesnik.




Hahhahah Ti stvarno nisi normalan sad cu ti naci gdje ti CAGLIOSTRO prijeti da ce ti žlicom izvaditi bubreg... ti si poremecena osoba, koja pada pod utjecaj drugih koji me napadaju...Cekaj sad cu potraziti... pa ja nisam komentirao niti jedan tvoj post!!!



http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42008&whichpage=2

Ovo mi se cini kao dobar biznis.
Malo riskantno ali ko ne riskira taj ne profitira (by Tonka24)

Edited by - 1Euro on 30/07/2012 14:14:25
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 14:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Manhuter lijepo te molim da banuješ 1Euro zbog ciste provokacije.
Ja covjeku nisam komentirao jedan jedini post niti se uopce obracao na njega... a covjek laže, provocira protiv mene ili to ili nije normalan

Evo i materijala da se banuje

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42008&whichpage=1

Kako se ljepo može iscitati ovdje ga Clan CAGLIOSTRO13 prijeti tocno one rijeci za koje je on rekao da sam mu ja prijetio.
Cista laž i provokacija.
Još jednom molim Manhutera da izbaci ovoga provokatora i lažljivca.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 14:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Manhuter lijepo te molim da banuješ 1Euro zbog ciste provokacije.
Ja covjeku nisam komentirao jedan jedini post niti se uopce obracao na njega... a covjek laže, provocira protiv mene ili to ili nije normalan

Evo i materijala da se banuje

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42008&whichpage=1

Kako se ljepo može iscitati ovdje ga Clan CAGLIOSTRO13 prijeti tocno one rijeci za koje je on rekao da sam mu ja prijetio.
Cista laž i provokacija.
Još jednom molim Manhutera da izbaci ovoga provokatora i lažljivca.



ti si "nadovezao" sa:

Ovo mi se cini kao dobar biznis.
Malo riskantno ali ko ne riskira taj ne profitira

U tom istom topiki, eto, toliko o tome tko je lažljivac i provokator!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/07/2012 : 14:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Stvarno, ali stvarno, od sveg srca cestitam hrvatskom stonoteniseru Andreju Gacini ulazak u 16 najboljih na olimpijskom turniru!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 14:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
1Euro ti samo cekaš po forumu tko ce se posvadati i onda napadaš onoga za kojeg TI smatraš da nije u pravu. Ti si cisti muljator i provokator, samo želiš zavadit i posvadati ljude.
Reci mi jesam ja tebi išta komentirao komentirao sam post prijatelja iz Rijeka a ne tebe, koji si kasnije išao provocirati i mene... provociraš i kada ti ljudi prijete placeš i zoveš Modove...
Evo sad cu ti ja reci ovdje javno ja kad bi te prvi put vidio polomio bi ti sve poznate i nepoznate kosti bez " dobar dan " JEli ti vidiš što ti radiš??!!
I još nešto toliko si jadan da iznosiš PM poruke, a znao sam da ceš to napraviti i zato sam ti i poslao na PM... i ako nisi znao ja ti mogu slati na PM što god hocu bez ikakvih sankcija.
I neka mene izbace sada, vjerovatno hoce.
Ali ja stojim iza svake svoje rijeci.
Ti si jedan obican provokator i to je sve.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Nemojte se ovdje svadati, zakljucat ce nam forum.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Stvarno, ali stvarno, od sveg srca cestitam hrvatskom stonoteniseru Andreju Gacini ulazak u 16 najboljih na olimpijskom turniru!

Bit ce da pratiš stolni tenis. Što im znaci ono kad nakon svakog pogrešnog prvog servisa idu do mreže i predu rukom po stolu?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/07/2012 : 14:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
daj upisite u google Sara Galimberti i smirit cete strasti
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

daj upisite u google Sara Galimberti i smirit cete strasti

Gdje su ti Španjolci?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 14:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Tonka24

Manhuter lijepo te molim da banuješ 1Euro zbog ciste provokacije.
Ja covjeku nisam komentirao jedan jedini post niti se uopce obracao na njega... a covjek laže, provocira protiv mene ili to ili nije normalan

Evo i materijala da se banuje

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42008&whichpage=1

Kako se ljepo može iscitati ovdje ga Clan CAGLIOSTRO13 prijeti tocno one rijeci za koje je on rekao da sam mu ja prijetio.
Cista laž i provokacija.
Još jednom molim Manhutera da izbaci ovoga provokatora i lažljivca.



ti si "nadovezao" sa:

Ovo mi se cini kao dobar biznis.
Malo riskantno ali ko ne riskira taj ne profitira

U tom istom topiki, eto, toliko o tome tko je lažljivac i provokator!


Da nadovezao sam se ali ne zbog TEBE I TVOJEG BUBREGA nego zbog crnog humora na racun trgovanja ljudskim organima. Što misliš da si toliko bitan da svatko gleda tebe i tvoje bubrege?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/07/2012 : 14:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by srdjandj

Stvarno, ali stvarno, od sveg srca cestitam hrvatskom stonoteniseru Andreju Gacini ulazak u 16 najboljih na olimpijskom turniru!

Bit ce da pratiš stolni tenis. Što im znaci ono kad nakon svakog pogrešnog prvog servisa idu do mreže i predu rukom po stolu?



ja mislio da brišu znoj sa stola
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by srdjandj

Stvarno, ali stvarno, od sveg srca cestitam hrvatskom stonoteniseru Andreju Gacini ulazak u 16 najboljih na olimpijskom turniru!

Bit ce da pratiš stolni tenis. Što im znaci ono kad nakon svakog pogrešnog prvog servisa idu do mreže i predu rukom po stolu?



ja mislio da brišu znoj sa stola

Uvijek prelaze preko istog mjesta.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/07/2012 : 14:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

daj upisite u google Sara Galimberti i smirit cete strasti

Gdje su ti Španjolci?



eno ih prvaci europe i svijeta
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

daj upisite u google Sara Galimberti i smirit cete strasti

Gdje su ti Španjolci?



eno ih prvaci europe i svijeta

Pusti ta bezvezna natjecanja, OI su mjerilo.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 30/07/2012 14:28:33
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
ovo sa bubrezima je nesto najlude sta sam procita na forumu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 30/07/2012 : 14:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Fudbal je u drugom planu. Ja sam tek sinoc gledao prvu tekmu na prvenstvu (i to "opasnu" tekmu, VB-UAE ).
Nadam se da ce Giggs uzeti neku od 3 medalje

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/07/2012 : 14:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

daj upisite u google Sara Galimberti i smirit cete strasti

Gdje su ti Španjolci?



eno ih prvaci europe i svijeta

Pusti ta bezvezna natjecanja, OI su mjerilo.



slažemo se i ja i Messi, osvajac zlata iz Bejinga 2008.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 14:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Nemoš normalno doci i komentirati OI bez da te neki ........ ne izbaci iz takta i vadi virtualno mozak na slamcicu
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/07/2012 : 14:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by srdjandj

Stvarno, ali stvarno, od sveg srca cestitam hrvatskom stonoteniseru Andreju Gacini ulazak u 16 najboljih na olimpijskom turniru!

Bit ce da pratiš stolni tenis. Što im znaci ono kad nakon svakog pogrešnog prvog servisa idu do mreže i predu rukom po stolu?



Da, pratim, najmladji sin mi je stonoteniser i stalno gledamo.

Na taj nacin se koncentrisu da sto bolje odserviraju!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by supermark

daj upisite u google Sara Galimberti i smirit cete strasti

Gdje su ti Španjolci?



eno ih prvaci europe i svijeta

Pusti ta bezvezna natjecanja, OI su mjerilo.



slažemo se i ja i Messi, osvajac zlata iz Bejinga 2008.

E sad nemam odgovora.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/07/2012 : 14:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by srdjandj

Stvarno, ali stvarno, od sveg srca cestitam hrvatskom stonoteniseru Andreju Gacini ulazak u 16 najboljih na olimpijskom turniru!

Bit ce da pratiš stolni tenis. Što im znaci ono kad nakon svakog pogrešnog prvog servisa idu do mreže i predu rukom po stolu?



Da, pratim, najmladji sin mi je stonoteniser i stalno gledamo.

Na taj nacin se koncentrisu da sto bolje odserviraju!


Nije mi jasno zašto obojica uvijek idu kad jedan fula prvi servis, mislio sam da je neko pravilo. Hvala ti!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 14:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

1Euro ti samo cekaš po forumu tko ce se posvadati i onda napadaš onoga za kojeg TI smatraš da nije u pravu. Ti si cisti muljator i provokator, samo želiš zavadit i posvadati ljude.
Reci mi jesam ja tebi išta komentirao komentirao sam post prijatelja iz Rijeka a ne tebe, koji si kasnije išao provocirati i mene... provociraš i kada ti ljudi prijete placeš i zoveš Modove...
Evo sad cu ti ja reci ovdje javno ja kad bi te prvi put vidio polomio bi ti sve poznate i nepoznate kosti bez " dobar dan " JEli ti vidiš što ti radiš??!!
I još nešto toliko si jadan da iznosiš PM poruke, a znao sam da ceš to napraviti i zato sam ti i poslao na PM... i ako nisi znao ja ti mogu slati na PM što god hocu bez ikakvih sankcija.
I neka mene izbace sada, vjerovatno hoce.
Ali ja stojim iza svake svoje rijeci.
Ti si jedan obican provokator i to je sve.



ovo je mislim da vec dovoljno za izbacivanje. Kako dugo cemo još trpjeti ovog Tonku24?
Covjek ocito nema namjeru da se smiri, pa eto na hladenje sa njim (ili u zatvor) jer ovdje se radi o prijetnjama.
Jel trebamo slušati nekog djeteta od 24 godine, kako prijeti svima? Dosta više tolerancije, izbacite ga.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 30/07/2012 : 14:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Nemoš normalno doci i komentirati OI bez da te neki ........ ne izbaci iz takta i vadi virtualno mozak na slamcicu



pa cuj, došao si ti u MOJ topik, kojeg sam ja otvorio. Otvori si svoj topik haha, ah da, tvoje su pozatvarali hehehe.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/07/2012 : 14:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by selanne



Nije mi jasno zašto obojica uvijek idu kad jedan fula prvi servis, mislio sam da je neko pravilo. Hvala ti!



Ma velika je tenzija u stonom tenisu, pogotovo kad se igra odlucujuci sedmi set, vidis da je Gacina vodio sa 3:1, u sestom setu imao prednost od 9:6 i nije uspeo, ali je ipak smogao snage da pobedi u odlucujucem setu i svaka mu cast na tome. Zuti karton automatski znaci poen protivniku, sto smo imali prilike da vidimo kad je dodeljen Rusu.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/07/2012 : 14:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
vidim danas u novinama da Srbija ima vec jednu medalju? u kom je to sportu osvojeno?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000