forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 17:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
Nevejrovatno Senegal je u 17 minuta nadognadio 0:2 protiv Meksika
Bili su moji favoriti od samog pocetka... Vrlo nadareni igraci su na okupu.
Ako uspiju preveslat preko Meksika do samog finala ce doci.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 17:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
Ameri se muce nisu na nivou danas.
A sada se ceka Danska i onaj Hansen

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 17:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Imrahil

To mu je sigurno ispunjenje sna, pa što da mu uskrate.

Zamisli da se utrkuješ protiv invalida, bilo to u tvom dvorištu ili u finalu Igara. Ne bi ti bilo ugodno dati sve od sebe i pobijediti ga, je li?
Malo je ovo karikirano, ali takvo nekako mišljenje imam. Kad znaš da su svi ravnopravni s tobom, lako je zapeti 100%, ovo je teža situacija.


Da malo " psihicka stvar ".

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Litvanci sjajni protiv Amera do 5 minuta prije kraja, sad raspad sistema. Ameri jednostavno imaju previše oružja na raspolaganju, pokupili su najbolje iz NBA, još da im je Hauard umjesto npr. Cendlera, to bi bilo to.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 04/08/2012 : 17:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Imrahil

To mu je sigurno ispunjenje sna, pa što da mu uskrate.

Zamisli da se utrkuješ protiv invalida, bilo to u tvom dvorištu ili u finalu Igara. Ne bi ti bilo ugodno dati sve od sebe i pobijediti ga, je li?



Da sam ja njegovom mestu, poslednje što bih želeo je da mi neko povladuje zbog toga. Tako da ne bih povladivao ni da se takmicim protiv njega.
Stoji da nije svejedno, ali dao bih sve od sebe.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
I ja bih dao sve od sebe, ali radije bih se borio s ravnopravnim protivnicima.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16818 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 04/08/2012 : 17:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Litvanci sjajni protiv Amera do 5 minuta prije kraja, sad raspad sistema. Ameri jednostavno imaju previše oružja na raspolaganju, pokupili su najbolje iz NBA, još da im je Hauard umjesto npr. Cendlera, to bi bilo to.


Pa nije baš raspad, nije se moglo više. Ali jeste dobar putokaz kojim putem treba ici. Sramota je da se Brajant buni kod sudija. Bolje mu je da cuti, a pricao je da bi dobili tim iz 1992. Litvanija je dobro odigrala, ovo je dobro i za sport, jer ta glupa ideja vlasnika klubova NBA lige da ubuduce na OI igraju samo igraci do 23 godine stvarno vodi u propast.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 04/08/2012 : 17:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
i lijepa i srebrna ^^ :)

ajmo nasi protiv danaca

There can be only one, me!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8105 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/08/2012 : 17:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Litvanci sjajni protiv Amera do 5 minuta prije kraja, sad raspad sistema. Ameri jednostavno imaju previše oružja na raspolaganju, pokupili su najbolje iz NBA, još da im je Hauard umjesto npr. Cendlera, to bi bilo to.


nažalost, ovi naši prekinuše prijenos
moje je mišljenje da protiv njih može igrati ekipa koja ima dugacku klupu, brz protok lopte i ciji bekovi znaju odgovoriti na njihov presing - kada se takvoj ekipi potrefi da imaju i dobar šuterski dan, i da suci ne favoriziraju amere, onda ih se može dobiti
moj dojam je da su na svjetskom prvenstvu amerikanci igrali bolje nego što igraju sada - vidjet cemo kada i ako nalete na španjolce - finale iz pekinga mi je jedna od najdražih utakmica koje sam gledao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 04/08/2012 : 17:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

I ja bih dao sve od sebe, ali radije bih se borio s ravnopravnim protivnicima.



da trcim, bilo bi mi drago da trcim s njim, divim se takvim ljudima
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 04/08/2012 : 17:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb





Lijepo celjade.

Nego, vi samo puškama i pištoljima osvajate olimpiske medalje

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by split85


Nego, vi samo puškama i pištoljima osvajate olimpiske medalje


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 04/08/2012 : 17:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by selanne

I ja bih dao sve od sebe, ali radije bih se borio s ravnopravnim protivnicima.



da trcim, bilo bi mi drago da trcim s njim, divim se takvim ljudima



Kako se zva onaj australac južnoafrikanac šta je s nekim hendikepom osvojia srebro u plivanju, mislim u Ateni?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 04/08/2012 17:41:25
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by Caleb





Lijepo celjade.

Nego, vi samo puškama i pištoljima osvajate olimpiske medalje


Ej, veslaci, tišina
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Thorpe. Alergican je na klor.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 04/08/2012 : 17:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing
Ej, veslaci, tišina



Istina, dobro zboriš.
Više nam je veslo donilo olimpiskih medalja nego išta drugo.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/08/2012 : 17:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Imrahil

To mu je sigurno ispunjenje sna, pa što da mu uskrate.

Zamisli da se utrkuješ protiv invalida, bilo to u tvom dvorištu ili u finalu Igara. Ne bi ti bilo ugodno dati sve od sebe i pobijediti ga, je li?
Malo je ovo karikirano, ali takvo nekako mišljenje imam. Kad znaš da su svi ravnopravni s tobom, lako je zapeti 100%, ovo je teža situacija.


Ako je dosao u finale kao invalid, onda je ravnopravan sa tobom ! Nije on tu dosao na lepe oci sigurno ! Zapeti, nego sta !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16818 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 04/08/2012 : 17:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by swamp thing

Litvanci sjajni protiv Amera do 5 minuta prije kraja, sad raspad sistema. Ameri jednostavno imaju previše oružja na raspolaganju, pokupili su najbolje iz NBA, još da im je Hauard umjesto npr. Cendlera, to bi bilo to.


nažalost, ovi naši prekinuše prijenos
moje je mišljenje da protiv njih može igrati ekipa koja ima dugacku klupu, brz protok lopte i ciji bekovi znaju odgovoriti na njihov presing - kada se takvoj ekipi potrefi da imaju i dobar šuterski dan, i da suci ne favoriziraju amere, onda ih se može dobiti
moj dojam je da su na svjetskom prvenstvu amerikanci igrali bolje nego što igraju sada - vidjet cemo kada i ako nalete na španjolce - finale iz pekinga mi je jedna od najdražih utakmica koje sam gledao


Španci su danas izgubili od Rusa, onda bi to moglo biti vec u polufinalu.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Savršena obrana Hrvatske, ovako nisu igrali od Atene.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 17:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
+5 na poluvremenu protiv Europskih prvaka... igra... Jednostavno fantazija.
Ne znam kakvi su Francuzi ali mislim da nam nitko nije niti blizu.
Bode u oci raspored reprezentacija u grupama muški/ženski.
Kod rukometašica u jednoj skupini:
Danska
Norveška
Francuska
J.Koreja
Španjolska
Rusiji u drugoj skupini je olakšano samo tako

Kod rukometaša:
Hrvatska
Danska
Španjolska
Madarska
Francuzi u drugoj skupini igraju protiv Tunisa, Argetine i Velike ( Velike ) Britanije...smješno jaka skupina.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 18:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by split85


Nego, vi samo puškama i pištoljima osvajate olimpiske medalje






Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/08/2012 : 18:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ako sada pobijedimo Dance mogli bi dobiti isto tako smiješno jakog protivnika u cetvrtfinalu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 18:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Ako sada pobijedimo Dance mogli bi dobiti isto tako smiješno jakog protivnika u cetvrtfinalu.


Da Tunižane.
Dugo ih nisam pratio od SP u Africi di su bili jako neugodni.
Aaaaa da bar dode Argetina ( za što ima šanse ) to bi bila rasprodija Bilo bi i zasluženo da se malo odmorimo sa obzirom na " treninge " Francuza.
Dobro da nije Australija u kombinaciji da je... vjerovatno bi umjesto Islanda izvukli uz Argetinu, Tunis, Veliku britaniju i Australiju

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 04/08/2012 : 18:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Moze da broji ko sta hoce ali zvanicno Srbija ima 100 medalja.To je odluka MOK-a i nije tako samo u slucaju Srbije vec i drugih zemalja koje su imale drzavnu zajednicu.Jednostavno drzava koja ostane poslednja iz zajednice ima pravo na te medalje.Da je Crna Gora kojim slucajem ostala poslednja tj da se Srbija ocepila od Crne Gore oni bi sad imali 98 medalja.
Jebiga ljudi nemoguce je to odvojiti pogotovo je nemoguce u kolektivnim sportovima gde su igrali ljudi iz svih drzava.Pa ima osvajaca koji nisu zivi.Ko bi se tu iznatezao ko su i sta su.Otac srbin,majka hrvatica...Ima takvih slucajeva brdo,pogotovo sto su se tada svi izjasnjavali kao jugosloveni.
Jos nesto da dodam.Srbiju niko nije pitao za dugove koje je nasledila od Juge.Pa kad su nam pripali dugovi mogu valjda i medalje.



dugovi su se podjelili
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 18:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by okiboki

Moze da broji ko sta hoce ali zvanicno Srbija ima 100 medalja.To je odluka MOK-a i nije tako samo u slucaju Srbije vec i drugih zemalja koje su imale drzavnu zajednicu.Jednostavno drzava koja ostane poslednja iz zajednice ima pravo na te medalje.Da je Crna Gora kojim slucajem ostala poslednja tj da se Srbija ocepila od Crne Gore oni bi sad imali 98 medalja.
Jebiga ljudi nemoguce je to odvojiti pogotovo je nemoguce u kolektivnim sportovima gde su igrali ljudi iz svih drzava.Pa ima osvajaca koji nisu zivi.Ko bi se tu iznatezao ko su i sta su.Otac srbin,majka hrvatica...Ima takvih slucajeva brdo,pogotovo sto su se tada svi izjasnjavali kao jugosloveni.
Jos nesto da dodam.Srbiju niko nije pitao za dugove koje je nasledila od Juge.Pa kad su nam pripali dugovi mogu valjda i medalje.



dugovi su se podjelili

HOCEMO MEDALJE, HOCEMO MEDALJE!!!!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000