forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8106 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/08/2012 : 18:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by okiboki

Moze da broji ko sta hoce ali zvanicno Srbija ima 100 medalja.To je odluka MOK-a i nije tako samo u slucaju Srbije vec i drugih zemalja koje su imale drzavnu zajednicu.Jednostavno drzava koja ostane poslednja iz zajednice ima pravo na te medalje.Da je Crna Gora kojim slucajem ostala poslednja tj da se Srbija ocepila od Crne Gore oni bi sad imali 98 medalja.
Jebiga ljudi nemoguce je to odvojiti pogotovo je nemoguce u kolektivnim sportovima gde su igrali ljudi iz svih drzava.Pa ima osvajaca koji nisu zivi.Ko bi se tu iznatezao ko su i sta su.Otac srbin,majka hrvatica...Ima takvih slucajeva brdo,pogotovo sto su se tada svi izjasnjavali kao jugosloveni.
Jos nesto da dodam.Srbiju niko nije pitao za dugove koje je nasledila od Juge.Pa kad su nam pripali dugovi mogu valjda i medalje.



dugovi su se podjelili


naravno da su se podijelili
i taj proces još nije završen
a ni ne zanima me
samo da kažem kako bi meni, u slucaju da su sve medalje od prije pripisane hrvatskoj, bilo neugodno prema slovencima, srbima i ostalima
nikako ne razumijem stav - 'mi smo pravni sljednici i imamo 100 medalja' - to mi je smiješno

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 18:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Ubijamo Dance..mislim da smo u ovom trenutku svit za sebe..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 04/08/2012 : 18:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
medalje su slutbeno srpske, kao sto i su i ceske, ruske i slicno

svi znamo da je cerar osvojio medalje i odakle je on, isto kao i ljubek i to je to

na pravim mjerilima podataka lijepo pise koliko srbija ima, a koliko je jugoslavija osvojila

i da, ubijamo dance :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 18:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Hrvatska - Danska 32:21..muski rukomet..nesto je trulo u drzavi Danskoj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/08/2012 : 18:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by ken2


samo da kažem kako bi meni, u slucaju da su sve medalje od prije pripisane hrvatskoj, bilo neugodno prema slovencima, srbima i ostalima
nikako ne razumijem stav - 'mi smo pravni sljednici i imamo 100 medalja' - to mi je smiješno



Jutros bas pijemo kafu i rakijicu, kum i ja i pricamo o medaljama, kao sad ce stota za Srbiju i smejemo se. Pa kako mogu medalje Josipovica, Parlova, Ljubeka, Surbeka, Primorca, Cerara, Djurdjice Bjedov itd. da budu nase?

Plus ekipni sportovi, nije realno, jer koliko su nase, toliko su to i medalje svih naroda i narodnosti bivse nam drzave!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 04/08/2012 18:49:23
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 18:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
DOMINACIJA!!!!

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 18:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Hrvatska - J.Korea 31:21
Hrvatska - Srbija 31:23
Hrvatska - Madarska 26:19
Hrvatska - Danska 32:21

u prosjeku 9 razlike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16818 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 04/08/2012 : 18:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by ken2


samo da kažem kako bi meni, u slucaju da su sve medalje od prije pripisane hrvatskoj, bilo neugodno prema slovencima, srbima i ostalima
nikako ne razumijem stav - 'mi smo pravni sljednici i imamo 100 medalja' - to mi je smiješno



Jutros bas pijemo kafu i rakijicu, kum i ja i pricamo o medaljama, kao sad ce stota za Srbiju i smejemo se. Pa kako mogu medalje Josipovica, Parlova, Ljubeka, Surbeka, Primorca, Cerara, Djurdjice Bjedov itd. da budu nase?

Plus ekipni sportovi, nije realno, jer koliko su nase, toliko su to i medalje svih naroda i narodnosti bivse nam drzave!



Besmisleno je raspravljati o tome.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/08/2012 : 18:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by ken2


samo da kažem kako bi meni, u slucaju da su sve medalje od prije pripisane hrvatskoj, bilo neugodno prema slovencima, srbima i ostalima
nikako ne razumijem stav - 'mi smo pravni sljednici i imamo 100 medalja' - to mi je smiješno



Jutros bas pijemo kafu i rakijicu, kum i ja i pricamo o medaljama, kao sad ce stota za Srbiju i smejemo se. Pa kako mogu medalje Josipovica, Parlova, Ljubeka, Surbeka, Primorca, Cerara, Djurdjice Bjedov itd. da budu nase?

Plus ekipni sportovi, nije realno, jer koliko su nase, toliko su to i medalje svih naroda i narodnosti bivse nam drzave!



Besmisleno je raspravljati o tome.


Ne raspravljam, ali zasto bi se kurcili tudjim medaljama.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/08/2012 : 19:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Mislim da se nitko kod vas i ne hvali,to je jednostavno valjda neki obicaj u MOO.
Onaj Vrdoljak je nešto pricao o tome,valjda su Slovenija i Hrvatska 90ih startale iznova,kao novi clanovi.
Mada što mene briga kako to MOO vodi....Ljubek i Bjedov su za mene hrvatski olimpijci.Slova na papiru nikog ne trebaju zamarati.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 19:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
kad se sitim kako sam se prije nervira zbog rukometa..ono odigrali smo masu tisnih utakmica (vecinu smo dobili)..na ovom prvenstvu samo se zavalim na kauc i gledam kako trpaju sve odreda..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 04/08/2012 19:08:03
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/08/2012 : 19:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by brni

kad se sitim kako sam se prije nervira zbog rukometa..ono odigrali smo masu tisnih utakmica (vecinu smo dobili)..na ovom prvenstvu samo se zavalim na kauc i gledam kako trpaju sve odreda..


Strašna obrana predvodena Gojunom,koliko blokova su samo imali.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 19:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
Hrvatska - Danska 32:21
Nevjerovatnih +11 protiv aktualnog europskog prvaka.
Neman komentara za igru, jednostavno što je SAD u košarci to Hrv postaje u rukometu.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 19:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by okiboki

Moze da broji ko sta hoce ali zvanicno Srbija ima 100 medalja.To je odluka MOK-a i nije tako samo u slucaju Srbije vec i drugih zemalja koje su imale drzavnu zajednicu.Jednostavno drzava koja ostane poslednja iz zajednice ima pravo na te medalje.Da je Crna Gora kojim slucajem ostala poslednja tj da se Srbija ocepila od Crne Gore oni bi sad imali 98 medalja.
Jebiga ljudi nemoguce je to odvojiti pogotovo je nemoguce u kolektivnim sportovima gde su igrali ljudi iz svih drzava.Pa ima osvajaca koji nisu zivi.Ko bi se tu iznatezao ko su i sta su.Otac srbin,majka hrvatica...Ima takvih slucajeva brdo,pogotovo sto su se tada svi izjasnjavali kao jugosloveni.
Jos nesto da dodam.Srbiju niko nije pitao za dugove koje je nasledila od Juge.Pa kad su nam pripali dugovi mogu valjda i medalje.



dugovi su se podjelili


Mislio sam da je zabranjeno na ovom sajtu, rasprava o politici. I to nešto strogo ako dobro pratim forum. Mislim da je kazna BAN ili se varam

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 19:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Hrvatska - Danska 32:21..muski rukomet..nesto je trulo u drzavi Danskoj..


Pa cekaj ako Francuzi imaju svoju Argetinu i Veliku Britaniju, valjda smo i mi zaslužili nekome napuniti mrežu

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 19:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Hrvatska - J.Korea 31:21
Hrvatska - Srbija 31:23
Hrvatska - Madarska 26:19
Hrvatska - Danska 32:21

u prosjeku 9 razlike..




Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 19:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message
quote:
Originally posted by brni

kad se sitim kako sam se prije nervira zbog rukometa..ono odigrali smo masu tisnih utakmica (vecinu smo dobili)..na ovom prvenstvu samo se zavalim na kauc i gledam kako trpaju sve odreda..


Ajme ne govori ono je bilo
Živce mi popilo samo tako
Bez zafrkancije mi dobijamo u prosjeku 8-9 razlike reprezentacije koje pucaju na medalju, pa cak i na zlato.
Cudo jedno i gotovo.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 04/08/2012 : 19:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Hrvatska - Danska 32:21..muski rukomet..nesto je trulo u drzavi Danskoj..



cestitke našima! Duvnjak je sad bio no1, 5 pogodaka, al Cupic nije nešto imao srece, 2 promašena sedmerca, al zato je Zlaja dobro odradio svoje, 5 komada, Vori mislim 4, Blaž Lackovic samo 1 nažalost...Alilovic opet u top formi...

iako, mora se priznati da su Danci fakat loše igrali danas. mi smo imali 6 ili 7 kontri, od toga nismo realizirali jednu, Danci tri kontre, nula realiziranih. plus toga, koliko samo su tehnickih pogrešaka Danci napravili tokom tekme. hrpa prekršaja u napadu i profulanih šuteva.


P.S. što cemo s Kopljarom?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 20:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Stvarno taj Kopljar..da nema njega dobivali bi sa 15 razlike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 04/08/2012 : 20:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
dobro, ajde za ozbiljno...

zašto stvarno taj frajer ne pronade neku drugu zanimaciju i povuce se iz rukometa sve skupa?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/08/2012 : 20:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:


Nego, vi samo puškama i pištoljima osvajate olimpiske medalje
....
Ej, veslaci, tišina


onda smo mi slovenci i za hrvate plus srbe zajedno....kakva sloga
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 20:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

dobro, ajde za ozbiljno...

zašto stvarno taj frajer ne pronade neku drugu zanimaciju i povuce se iz rukometa sve skupa?

Zato što lijepo kupi medalje na racun drugih.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 20:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

dobro, ajde za ozbiljno...

zašto stvarno taj frajer ne pronade neku drugu zanimaciju i povuce se iz rukometa sve skupa?



to je kriv Lino zajedno sa Gobcem kada su ga gurali u Zagrebu..tako je i upa u reprezentaciju pa su ga tu nastavili gurat..meni je Buntic koji je solidan igrac klasa za njega..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/08/2012 : 20:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Goluža ga drži zbog obrane,on i Gojun su kao neboderi,još kad podignu ruke.
Buntic je s druge strane odlican u napadu ali nešto lošiji u obrani,sklon je iskljucenjima.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/08/2012 : 20:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Goluža ga drži zbog obrane,on i Gojun su kao neboderi,još kad podignu ruke.
Buntic je s druge strane odlican u napadu ali nešto lošiji u obrani,sklon je iskljucenjima.



istina u obrani i moze stati..ali u njegovom slucaju su treneri krivi..od pocetka su ga krivo ucili da se zabija u obranu umisto da se dize na 10m i trpa..jbg sad je kasno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000