forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 1. Bundesliga sezona 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/04/2013 : 15:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Zašto je Götze imbecil? Pa nije on ovo objavio. Bayern je htio ovo objaviti tek nakon LP a u Dortmundu su rekli da su za ovu vijest saznali prije nekoliko dana. Ovdje se radi o novinarima koji su za ovo saznali i iznijeli u javnost (mogli su barem sacekati do cetvrtka).

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/04/2013 : 15:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Klopp je upravo rekao da je za ovo saznao dva dana nakon utakmice sa Malagom.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/04/2013 : 15:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Zašto je Götze imbecil?

Što bi bia Messi da pride u Real?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/04/2013 : 15:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Real i Barca su desetljecima u vrhu evropskog nogometa, Bayern takoder a Dortmund tek ove godine (nakon 15 godina posta). Covjek sa Bayernom jednostavno ima vece šanse kada je internacionalni nogomet u pitanju a Dortmund treba da pokaže u sljedecih par godina da može igrati na tom levelu.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12318 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/04/2013 : 15:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Ništa neobicno ako je profi. Taman da ode u Hajduk.

Have mercy
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/04/2013 : 15:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Momak je idiot. Ako je vec htio da ide trebao je u inostranstvo, ovako je zacrnio sebi obraz za vazda.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/04/2013 : 15:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message


TRansfer ala RVP

I šta bi sad trebao do kraja sezone (s obzirom da prelazi tek 1.7.) zabijati svojem buducem klubu za svoj sadašnji klub koji ce mu ubrzo biti glavni protivnik

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/04/2013 : 15:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Covjek se vraca korijenima :-), roden je 120 km od Münchena. Izivko je to dobro rekao, on je profi i igra za lovu i tamo gdje misli da može imati najveci uspjeh. Sve ostalo su bajke. Rijetki su igraci poput npr. Schweinsteigera koji cijelu karijeru igraju samo u jednom klubu.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/04/2013 : 15:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Real i Barca su desetljecima u vrhu evropskog nogometa, Bayern takoder a Dortmund tek ove godine (nakon 15 godina posta). Covjek sa Bayernom jednostavno ima vece šanse kada je internacionalni nogomet u pitanju a Dortmund treba da pokaže u sljedecih par godina da može igrati na tom levelu.



Niko ne spori da je Bayern "veci" klub od BVB-a, ali nacin in je maksimalno seljacki.
Hoenes je prije nepuna 2 tjedna pizdeka kako se boji da se Bundesliga ne pretvori Primeru u kojoj 2 kluba igraju za titulu a ostali za mrvice i za ukras.
Neznan kako zajedno mogu ic njegove izjave o tome da želi jacu konkurenciju u Bundesligi i ono šta u stvarnosti radi, a to je slabljenje konkurencije kad god neko od konkurenata iskoci.
Nije to od jucer.
Isto su radili Stuttgartu, Werderu, Shalkeu i sad BVB-u.
Ja protiv Bayerna stvarno neman ništa. Poštujen ih jer su do svega šta su napravili došli radon i pametnon politikon, ali mi se ne svida šta na neki nacin reketare cilu ligu zbog prevelike love koju imaju u odnosu na konkurenciju.

Ili je možda Uli mislija da ne želi da Bundesliga bude ko Primera pa da se dva kluba bore za titulu, nego da u stvari bude samo jedan koji se "bori" za titulu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/04/2013 : 15:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Dortmund je prošle godien kupio Reusa na isti nacin pa se niko nije žalio. Cilj Bayerna je uvijek bio da najbolji njemacki igraci igraju za Bayern i u tome ne vidim ništa loše.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/04/2013 : 15:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Dortmund je prošle godien kupio Reusa na isti nacin pa se niko nije žalio. Cilj Bayerna je uvijek bio da najbolji njemacki igraci igraju za Bayern i u tome ne vidim ništa loše.


Mislim da je sam Klop govorio o tome
u stilu, koja je draz takmicenja kad pokupujes sve najbolje igrace
isto kao da igras fudbal protiv klinaca od 7-8 godina.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/04/2013 : 15:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Mislim da je sam Klop govorio o tome
u stilu, koja je draz takmicenja kad pokupujes sve najbolje igrace
isto kao da igras fudbal protiv klinaca od 7-8 godina.

I gore. Ka da igraš protiv šticenika doma za djecu s posebnim potrebama Maslacak...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/04/2013 : 15:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Dortmund je prošle godien kupio Reusa na isti nacin pa se niko nije žalio. Cilj Bayerna je uvijek bio da najbolji njemacki igraci igraju za Bayern i u tome ne vidim ništa loše.



Ma da potpuno je to isto

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 23/04/2013 : 16:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ma mislim da su se oni opekli s Ozilom...utekao im je stožerni igrac reprezentacije i sad su ucinili sve da drugog dragulja ne propuste.
Doduše ovo je malo podlo jer BVB sigurno Goetzea vrednuje više ali što se može...klauzula je tolika.
Mislim da su oni cak racunali da Goetze nece prijeci u rivala...ali zavarali su se.

Kako sada misle zadržati Hummelsa pojma nemam....kad mu Barca pokuca na vrata,zašto i on ne bi rekao idem ca.
Robben bi mogao u Milan ili Juventus jer sada je jasno da mjesta nece imati.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/04/2013 : 17:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bayern nikada nije tražio Özila, ne znam odakle ti te informacije. Ovako ispada da Bayern samo kupuje druge igrace a nema igraca iz svoje škole. Ovo je prva postava Bayerna (bez povrijedenih): Neuer - Alaba, Badstuber, Dante, Lahm - Schweinsteiger, Martinez - Ribery, Kroos, Müller - Mandžukic. OD ovih 11 igraca je 6 prošlo kroz nogomentu školu Bayerna: Alaba, Badstuber, Lahm, Schweinsteiger, Kroos i Müller. Dakle više od pola tima. Ispada da je zabranjeno kupovati igrace unutar Bundeslige. Bayern nema dugove, nema Arape ili Ruse u klubu koji ih pumpaju parama i imaju pravo da troše zaradeni novac. Bili bi ludi kada ne bi uzeli Götzea ako je na tržištu, uostalom niko nije tjerao Dortmund da mu da takav ugovor.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 23/04/2013 : 18:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ozila su razmatrali tamo u ljeto 2010. no buduci da su imali Kroosa nisu htjeli platiti traženih 15 milijuna.
Kockali su se u nadi da ce Werder pokleknut no uletio je Mourinho i Real.
Kladim se da su sada rekli kako nece dopustit Unitedu ili Arsenalu da im uzme jednog od predvodnika nove "zlatne" generacije.Brzo su reagirali i riješili sve.

Slažem se s tobom što se tice zadnjeg dijela posta.
Ne znam koji je vrag bio Borussiji da u klauzuli stavi pišljivih 37 milijuna...cuo sam da je za Reusa 35.
Mislim,to je poziv gigantima da se pocaste....Bayern je uredno platio cijenu,jest da veliki klub tu iskorištava svoju moc,no takvo je stanje.
Jedino zamjeram Hoennesu njegove izjave o konkurentnosti Bundeslige....njegov klub uništava tu konkurentnost.
Inace su drugi iz kluba(Sammer i Kaiser) dosta odmjereni u svojim izjavama.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12318 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/04/2013 : 20:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Sve ide prirodnim tokom. Samo ludak ne bi htio igrati u Bayernu.

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/04/2013 : 20:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid


Jedino zamjeram Hoennesu njegove izjave o konkurentnosti Bundeslige....njegov klub uništava tu konkurentnost.




Upravo u tom grmu leži zec.
Bayern je najmocniji njemacki klub i logicno je da vecina njemackih najboljih igraca prode kroz taj klub.
Samo, zašto pizdekat o konkurentnosti a uredno radit suprotno???
Neka šute i rade šta hoce i mogu, imaju potpuno pravo.
Licemjer je i Goetze. Razumljivo je da igraci idu di in je bolje, ali cemu kunjenje u klub i obecanja o odradivanju kompletnog ugovora ako ce se prvon prilikon pokupit.
Niti jedan navijac Borussije nije zamirija Kagawi odlazak, isto ka šta ga nece zamirit sutra Lewandovskon, ali Goetze je druga prica.

Šta se love odnosno 37M eura tice, to je skroz OK cifra.
Goetzee je još uvik talent a ne vrhunska svjetska marka. Za 3 godine može vridit 70M, ali isto tako može vridit i 10M eura.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/04/2013 : 10:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
http://www.index.hr/sport/clanak/gtze-izdajice-dresovi-idola-borussijinih-navijaca-u-plamenu-i-wc-skoljkama/674287.aspx

Trljam ruke.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12318 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/04/2013 : 16:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Götze ce u Bayernu zaradivati izmedu 10-12,5 milijuna eura - minimalno!!
Ugovor na 4 godine mu jamci 50 milijuna. Koliko ima Messi u Barci?
Ko ne bi želio raditi u takvom poduzecu?

Have mercy
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/04/2013 : 16:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Götze ce u Bayernu zaradivati izmedu 10-12,5 milijuna eura - minimalno!!
Ugovor na 4 godine mu jamci 50 milijuna. Koliko ima Messi u Barci?
Ko ne bi želio raditi u takvom poduzecu?


Mislim da Mesi ima 12, Supermarce?
Gece da ima trun obraza ne bi, no ajde
kod nas se za takav novac kaze na ljekove ih trosio
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 24/04/2013 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Prije bih rekao 10 nego 12...puno je 12 milijuna.To nema ni Ronaldo u Realu.
Messi je tek nedavno 13 milijuna poceo dobivati.

Nešto pišu da i Lewandowski ide u Bayern....još samo fali da im uzmu Reusa i Hummelsa xD

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12318 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/04/2013 : 21:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Puno je ali takve su procjene ako je vjerovat ovome:
http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/so-teuer-kann-der-goetze-deal-fuer-bayern-werden-30121860.bild.html

Have mercy
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/04/2013 : 18:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 27/04/2013 : 18:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Hm, nije sigurno da ce i Lewandowski (moj brat Poljak) ostati. Tako da, mogao bi i njemu netko šutnuti loptu u jaja.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000