forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 1. Bundesliga sezona 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

izivko
Advanced Member



Germany
12318 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/05/2013 : 02:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Dortmund je svoje odsviro. Da bog do uzmu ligu prvaka.

Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2013 : 09:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
evo po vecernjem listu, iako baš ne vjerujem sportskom dijelu tih novina, bi reus trebao ici na goetzevu poziciju a groskreutz na reusovu, iza ce biti gundogan i bender, dok ce i sahin i kehl grijati klupu, malo mi je cudna kombinacija, ali nije konacna pa cemo još vidjeti

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/05/2013 : 11:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor

Može. Nije mu prirodna jer je centralni vezni, ali se dobro snalazi.
I Leo Bittencourt može igrat desetku.
Mada za tu poziciju vec imaju Leitnera, a bacili su oko i na Eriksena iz Ajaxa.


Nije baš Sahin idealan za tu poziciju.
Ove sezone, kad su bili skupa na terenu, Gungogan je igra tu poziciju a Sahin je igra svoje misto.
U svakon slucaju za tu poziciju ce sigurno nekoga dovest.

Pa reka san da mu nije prirodna, ali je more igrat.
Ionako si tokom igre on i Gundi minjaju mista, tako da nije to ništa fiksno.
Usput, kad smo neki dan pricali o Kirchu - pojma nisan ima da lik ima 29 godina???
Ja san mislia da ima 20-21, ne više...

P.S. Radiš nocunu?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 27/05/2013 : 11:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Klopp preferira 4-2-3-1 formaciju....Gundogan drži poziciju deep lying playmakera a uz to igra vrlo dobro u obrani(Sahin ce mu biti prva zamjena),Bender je destruktivac koji svaki tim ima,negdje sam citao statistiku da se on više oslanja na presjecanje lopte i korištenje mozga(citanje igre) naspram stila igraca koji se oslanjaju na uklizavanja i fizicku snagu.Bender je nešto kao Busqutes u Barci.

Ispred njih ide trojka ofenzivnih veznjaka....mislim da ce na ljeto dovesti jednog koji ce zamijenit Goetzea i još jednog kao neki upgrade u odnosu na Blajcukovskog(ne znam kako se piše),dobar je igrac ali BVB sada ima novaca za dosta boljeg igraca.Ja tu tipujem na De Bruynea.Lik tuce s obje noge,djeluje mi kao igrac baš za Dortmund.
Pozicija "desetke" ce biti malo teža,spominje se Eriksen...prije 2 godine bio je veliki hype oko njega pa je sve to splasnulo.Može li on biti taj igrac...ne znam,to ce BVB procijenit.

Umjesto Lewandowskog,cuo sam da je prvi pick Benteke iz Aston Ville a možda i Džeko.Ima neki lik iz Vitessa u Nizozemskoj,neki iz Obale Bjelokosti.Valjda se nadavao golova.

Ovu sezonu Borussia je imala dosta tanku rotaciju i Klopp je to spomenuo,stoga mislim da ce dovest zamjene za odbjeglu dvojicu + još 2-3 igraca za rotaciju.Na transfrmarktu BVB "ispod radara" prati neke mladice iz nižih liga i iz drugih Bundesligaša.
Neki od njih ce sigurno izrasti u dobre igrace.
Nema sumnje ovaj fantasticni projekt se nastavlja.Nece ih pokolebat odlazak dviju zvijezda.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/05/2013 : 17:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Ispred njih ide trojka ofenzivnih veznjaka....mislim da ce na ljeto dovesti jednog koji ce zamijenit Goetzea i još jednog kao neki upgrade u odnosu na Blajcukovskog(ne znam kako se piše),dobar je igrac ali BVB sada ima novaca za dosta boljeg igraca.

Napisat cu ti po 'rvacki - Blašcikovski. Inace, na starom mu je dresu pisalo Kuba, šteta što tako nije i ostalo jer ljudi slabo citaju poljski (nikad mi nece bit jasno zašto, ali ok). Isto ka i Biljaletdinov iz Evertona, lipo coviku na dresu piše Diniyar i stvar riješena.

Što se tice ofanzivnog dijela veznog reda, tu ce jedino standardnu poziciju zadržat Reus jer je univerzalniji od ostalih, odnosno more igrat sve tri pozicije - livo, desno i centarlno. Ne vidin zašto bi mica Kubu s desnog krila, ove je sezone odlicno igra tamo. De Bruyne je isti ka i Reus, s tim da more cak i špicu igrat, mada mislin da ce tu dovest nekog egzekutora. Naravno, za ne previše love

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/05/2013 : 18:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
nekako mi se cini da ce Borussija sljedece godine, bez obzira na odlazak Gotzea i Lewandowskog, biti jošp bolja, evo da dovedo samo Eriksena i De Bruynea plus još šicu dakle Džeko (osim u slucaju mijenjanja za Reusa) ili Szalai, Benteke ostaje u premier ligi odnosno najvjerojatnije ide u Arsenal

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/05/2013 : 18:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ka što san i reka - otiša Santana. I to ni manje ni više nego u Schalke.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/05/2013 : 23:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Sto se mene tice ista stvar ko gece damo sto ke otiso u slabiji lub, ali to je to

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/05/2013 : 13:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Dobro, razlog kod Santane je ipak ocit. Prošle sezone nije se baš naigra, a produžia je ugovor. Ove jest, ali razlog tome su ozljede Subotica i Hummelsa (kartoni cak ne toliko). S obzirom da želi igrat za reprezentaciju Brazila - mora postat standardan. Tako da posljedica svega toga je odlazak iz kluba.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2013 : 15:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Sto se mene tice ista stvar ko gece damo sto ke otiso u slabiji lub, ali to je to


Di ti vidiš poveznicu izmedu covika koji je igra u Borussiji od svoje sedme godine i zvijezda je svoje ekipe sa brazilcen koji je nominalno igrac sa klupe i igra za njemacki klub za koji ga osin ugovora ne veže ništa?

Omašio si ceo fudbal.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 15:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
pa nije morao u schalke

nije ista stvar ali naigrati se mogao i drugdje, imao je više razloga za odlazak od goetzea i nije borussijin igrac, ali svejedno je otišao u rivalski klub

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 29/05/2013 15:33:26
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2013 : 15:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

pa nije morao u schalke

nije ista stvar ali naigrati se mogao i drugdje, imao je više razloga za odlazak od goetzea i nije borussijin igrac, ali svejedno je otišao u rivalski klub



Shalke je ugledan klub sa hordon navijaca koji ce najvjerovatnije dogodine igrat CL i daje place vece od BvB.
Zašto bi Santana izabra neki drugi klub ako ga vec Shalke želi?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 15:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
zato jer je rivalski klub

daje ibayern place i igra ligu prvaka

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 29/05/2013 : 15:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
sta ce bayernu santana ?

There can be only one, me!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 16:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

sta ce bayernu santana ?


pa nece mu nista, nego usporedjujemo te dvije situacije - goetzea i santanu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 29/05/2013 : 16:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by maddox031

sta ce bayernu santana ?


Da akuža tri maistorska branica: Santana, Dante i Van Buyten.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2013 : 20:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

zato jer je rivalski klub

daje ibayern place i igra ligu prvaka


Neznan jesi li samo dosadan ili stvarno ne razumiš?
Santana je igrac koji odlazi jer za njega dogodine u Borussiji nema mista.Prva cetvorka se ne dira. Pisczcek,Subotic,Hummels i Šmele su u prvih 11 i zajedno sa dva zadnja vezna, Gundoganon i Benderon cine obrambeni blok. Ovaj grk koji je stiga igra dvi pozicije, i prva je opcija sa klupe za minjanje stopera i desnoga beka. Borussiji bi super doša igrac koji može isto tako pokrit obe obrambene pozicije sa live strane i oni sa tih 6 igraca za 4 pozicije mogu izgurat sezonu na dva fronta.
Dakle igracki, Santana in ne triba.
Šta se rivalstva tice, u ovome slucaju je to potpuno beznacajno. Santana je brazilac kojega za BvB veže samo ugovor i ništa više, dok Goetzea za klub osin ugovora vežu i neke druge stvari(ili bi bar tribale).
Šta se dogadalo kad je Kranjcar završija u Hajduku, a šta kad su u Hajduku završili Buljat i Jertec?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2013 : 21:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ok, pobijedio si, necemo više raspravljati jer sam odmah rekao da je Santana drugaciji slucaj od Gotzea, ali da mi se svejedno ne svidsju ovakvi transferi, nema veze bitno da se rasprava završi mirne duše

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/05/2013 : 13:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Evo, uštedia mi NESVRSTANI vrime - ja bi ti isto odgovoria

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2013 : 13:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
nema veze, u silnoj raspravi sam dobio još jednu zvijezdicu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2013 : 17:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
De Bruyne u Bayer na posudbu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 31/05/2013 : 13:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

De Bruyne u Bayer na posudbu

Dio pogodbe za Schürrlea.

http://www.hrsport.net/vijesti/462064/nogomet-engleska/schurrle-prelazi-u-chelsea-bayer-dobiva-novac-i-jednogodisnju-posudbu-de-bruynea/

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 31/05/2013 : 16:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
To uopce ne bi bilo loše. Samo je pitanje kolika je Mandžolina placa i bi li tia doci u Dortmund...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/06/2013 : 17:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Dakle, sažetci prošle sezone:

Bundesliga: Bayern München


DFB Pokal: Bayern München


Bundesliga - najbolji strijelac: Stefan Kießling (Bayer Leverkusen) 25 golova


DFB Pokal - najbolji strijelac: Mario Gomez (Bayern München) 6 golova


Bundesliga - najbolji asistent: Franck Ribery (Bayern München) 14 asistencija


DFB Pokal - najbolji asistent: Xherdan Shaqiri (Bayern München) 5 asistencija

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/06/2013 : 08:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Top 25 igraca koji su obilježili sezonu 2012/13:
Prvi dio (25-21) - Kevin Trapp, Daniel Carvajal, Hiroshi Kiyotake, Kevin Volland, Diego
Drugi dio (20-16) - Kevin De Bruyne, Gonzalo Castro, Julian Draxler, Sebastian Rode, Lars Bender
Treci dio (15-11) - Mario Mandžukic, Mats Hummels, Max Kruse, Javi Martínez, Philipp Lahm
Cetvrti dio (10-6) - Rene Adler, Marco Reus, Bastian Schweinsteiger, Ílkay Gündogan, Mario Götze
Peti dio (5-1) - Thomas Müller, Stefan Kießling, Robert Lewandowski, Franck Ribéry, Dante

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 07/06/2013 14:36:11
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000