forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 1. Bundesliga sezona 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/10/2012 : 09:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Mislin da san ih zadnje 2 godine gleda više nego Hajduk.


Mislin da san i ja u posljednje 3-4 sezone pogleda više njihovih prvenstvenih utakmica nego ijedne druge lige. Ukljucujuci HNL.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/10/2012 : 12:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Mislin da san ih zadnje 2 godine gleda više nego Hajduk.


Mislin da san i ja u posljednje 3-4 sezone pogleda više njihovih prvenstvenih utakmica nego ijedne druge lige. Ukljucujuci HNL.



Blažen bija Eurosport2. Mislin da su zadnje 3 sezone prenosili skoro svaku utakmicu Borussije.
Inace, zakacija san se na njih sredinon 90-ih. Konobarija san sa jednin starijin konobaron koji je dugo živija u Dortmundu i tamo se oženija(pa rastavija), i nasluša san se njegovih prica o stadionu i navijacima. Kako su tada taman složili odlicnu ekipu i igrali su LP bilo ih je prilike gledat i jednostavno me fascinirala ta cila njihova prica sa tradicijon, navijanjen i uvik punin stadionom.
Moran priznat da je meni Jugoplasticaru i boja dresa bila samo dodatni +.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7232 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/10/2012 : 12:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
I meni su omiljeni zbog tih svojih najvjernijih i najboljih navijaca na svijetu, kao i zbog tradicije. Jedino sam ih jedno vrijeme mrzio jer su, cini mi se, '97. zgazili Bokšicev Juve u finalu Lige prvaka. To mi je još ostalo neprežaljenno.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/10/2012 : 15:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Jedino sam ih jedno vrijeme mrzio jer su, cini mi se, '97. zgazili Bokšicev Juve u finalu Lige prvaka.


Juventus mi je drag klub, posli Dortmunda najdraži, a Bokšic mi je najdraži igrac ikad(Uz Toricellija). To finale stvarno nisan zna za koga bi navija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/10/2012 : 22:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
E jesmo se našli sva tri po pitanju klubova...

Ne znan zašto, ali uvik san volia šare/prugaste

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/11/2012 : 23:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
http://sportske.jutarnji.hr/stimcev-alarm--perisic-i-eduardo-hitno-moraju-promijeniti-klubove-/1063721/

Znaci momci ipak nisam u krivu sto se tice Perisica
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/11/2012 : 23:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Štimac je kretenoid. Nema baš neke koristi ako Perišic ode u slab klub. Sve i da u njemu dobro igra, ako taj klub nije u borbi za trofeje... nema tu kruva.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/11/2012 : 09:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

http://sportske.jutarnji.hr/stimcev-alarm--perisic-i-eduardo-hitno-moraju-promijeniti-klubove-/1063721/

Znaci momci ipak nisam u krivu sto se tice Perisica



Ma da, ako Štimac tako kaže, onda je to to

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/11/2012 : 13:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Ja sam isto stekao dojam da Perisic ne igra dovoljno, vecinom tj velikim dijelom ulazi sa klupe, a to nije dobro za njega.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/11/2012 : 19:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

http://sportske.jutarnji.hr/stimcev-alarm--perisic-i-eduardo-hitno-moraju-promijeniti-klubove-/1063721/

Znaci momci ipak nisam u krivu sto se tice Perisica



Ma da, ako Štimac tako kaže, onda je to to



Stimac je nogometni guru..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/11/2012 : 00:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Borussija - Stuttgart 0-0
Borussija opet kiksala doma, stvarno ne znam koji im je qurac.
Perisic opet mrvice dobio usao u 76 minuti.

Hsv - Bayern 0-3
Mandzukic i Badelj igrali cijelu utakmicu.

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/11/2012 : 12:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart

0 : 0


Udarci na gol

20(7) - 12(3)


Prekršaji

9 - 19


Udarci iz kuta

9 - 2


Zaleda

4 - 3


Posjed lopte (%)

58 - 42


Žuti kartoni

0 - 4


Crveni kartoni

0 - 0


Obrane

3 - 7


Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/11/2012 : 12:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Opet je Borussija odigrala bolju utakmicu, ali dobru igru nije oplodila golovima.
Šteta one dvi precke Lewandowskog (a i one obrane Hummelsu iz odbijenca). U stvari, Lewandowski se dobro i nosia sa stoperima Švaba pošto su svaki put kad bi primia loptu radili dupli blok na njemu.
Hummels besprijekoran u obrani, standardno je iznosia lopte do centra. Odlican uz ofenzivnim skokovima. Opet, ostaje žal za onim golom.
Vezni red dobar, puno oduzetih lopti iako je kapetan Kehl napustia utakmicu u 18-oj minuti zbog ozljede. Mali Leitner ga je izvrsno nadomistia. Gündogan dobar, stvara je višak u sredini tako što se cesto zna oslobodit jednog igraca, a onda Reusa/Goetzea/Grosa opskrbljiva dobrim loptama. Bokovi dobri defanzivno, napadacki nešto slabiji. Pogotovo Schmelzer, kojeg je blokira odlicni Traore. Piszczek u prvom poluvrimenu više na protivnickoj polovici nego na svojoj, u drugom poluvrimenu je njegov ofenzivni ucinak dosta izosta. Goetze dobar s loptom u nogama, dosta je dobrih poteza ima u kojima je pokaza svoje umijece oslobadanja od protivnickog igraca, ali su mu se suigraci slabo otkrivali (ili bili dobro pokriveni). Reus slabiji nego inace, Boka ga je dobro ukrotia. Premalo okomith sprinteva na gol. Großkreutz nikakav prema naprid - totalno nesigurno je djelova, ali dobro je zatvara prema nazad i tako pomoga obrani. Golman siguran, ima je jednu odlicnu obranu, a ostatak rutinski sigurno odradia.

Sve u svemu, Borussia je bila puno bolja momcad, željnija pobjede i agresivnija, ali nisu imali srice.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 04/11/2012 : 13:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Opet je Borussija odigrala bolju utakmicu, ali dobru igru nije oplodila golovima.
Šteta one dvi precke Lewandowskog (a i one obrane Hummelsu iz odbijenca). U stvari, Lewandowski se dobro i nosia sa stoperima Švaba pošto su svaki put kad bi primia loptu radili dupli blok na njemu.
Hummels besprijekoran u obrani, standardno je iznosia lopte do centra. Odlican uz ofenzivnim skokovima. Opet, ostaje žal za onim golom.
Vezni red dobar, puno oduzetih lopti iako je kapetan Kehl napustia utakmicu u 18-oj minuti zbog ozljede. Mali Leitner ga je izvrsno nadomistia. Gündogan dobar, stvara je višak u sredini tako što se cesto zna oslobodit jednog igraca, a onda Reusa/Goetzea/Grosa opskrbljiva dobrim loptama. Bokovi dobri defanzivno, napadacki nešto slabiji. Pogotovo Schmelzer, kojeg je blokira odlicni Traore. Piszczek u prvom poluvrimenu više na protivnickoj polovici nego na svojoj, u drugom poluvrimenu je njegov ofenzivni ucinak dosta izosta. Goetze dobar s loptom u nogama, dosta je dobrih poteza ima u kojima je pokaza svoje umijece oslobadanja od protivnickog igraca, ali su mu se suigraci slabo otkrivali (ili bili dobro pokriveni). Reus slabiji nego inace, Boka ga je dobro ukrotia. Premalo okomith sprinteva na gol. Großkreutz nikakav prema naprid - totalno nesigurno je djelova, ali dobro je zatvara prema nazad i tako pomoga obrani. Golman siguran, ima je jednu odlicnu obranu, a ostatak rutinski sigurno odradia.

Sve u svemu, Borussia je bila puno bolja momcad, željnija pobjede i agresivnija, ali nisu imali srice.


Kakav je bio Subotic?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/11/2012 : 13:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tutto maxim


Kakav je bio Subotic?


Osin jednoga nesporazuma sa vrataron odlican.
Ove sezone je sigurniji i konstantniji dio stoperskoga para.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/11/2012 : 13:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Goetze dobar s loptom u nogama, dosta je dobrih poteza ima u kojima je pokaza svoje umijece oslobadanja od protivnickog igraca, ali su mu se suigraci slabo otkrivali (ili bili dobro pokriveni).


Je, al isto tako je ima jednu situaciju sredinon drugoga poluvremena kad je triba uposlit Levandovskog koji je uša u prazan prostor kroz sredinu,a iša je izvodit gluposti. Uz one dvi precke ovo je bila najizglednija situacija. Siguran san da bi bija gol da je doda jer 2-3 metra od Levandovskog nije bilo nikoga.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/11/2012 : 13:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tutto maxim


Kakav je bio Subotic?


Osin jednoga nesporazuma sa vrataron odlican.
Ove sezone je sigurniji i konstantniji dio stoperskoga para.

Dobia je valjda sve zracne dvoboje, odlican na prvu loptu. Par puta osta korak iza kod Dortmundove ofsajd zamke, sve ostalo ok.

E sad, ovo da je sigurniji i konstantniji dio stoperskog para... Ne znan, nisan baš siguran. Hummels je meni puno sigurniji, a i tehnicki je bolje potkovan. Prakticki može zadnjeg veznog odigrat bez problema koliko je dobar.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/11/2012 : 13:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Lep gol Milera majstora.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/11/2012 : 13:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Je, al isto tako je ima jednu situaciju sredinon drugoga poluvremena kad je triba uposlit Levandovskog koji je uša u prazan prostor kroz sredinu,a iša je izvodit gluposti. Uz one dvi precke ovo je bila najizglednija situacija. Siguran san da bi bija gol da je doda jer 2-3 metra od Levandovskog nije bilo nikoga.

Primjetia san tu situaciju. Da, zbilja šteta. A i bia je to jedan od rijetkih momenata kad je Lewandowski bia baš cist. Uvik mu je neko bia za vratom (baš kako san gori spomenia).

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/11/2012 : 19:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tutto maxim


Kakav je bio Subotic?


Osin jednoga nesporazuma sa vrataron odlican.
Ove sezone je sigurniji i konstantniji dio stoperskoga para.

Dobia je valjda sve zracne dvoboje, odlican na prvu loptu. Par puta osta korak iza kod Dortmundove ofsajd zamke, sve ostalo ok.

E sad, ovo da je sigurniji i konstantniji dio stoperskog para... Ne znan, nisan baš siguran. Hummels je meni puno sigurniji, a i tehnicki je bolje potkovan. Prakticki može zadnjeg veznog odigrat bez problema koliko je dobar.


Hummels je bolji igrac, al ako pricamo samo o ovoj sezoni Subotic je u boljoj formi.
Šta se tice ovoga da može igrat zadnjeg veznog, slažen se.
Jesi li primjetija kako su u ove 3 sezone minjali taktiku i neke finese u igri?
Prvu šampionsku sezonu je Sahin igra nekakvoga playmakera, i najcešce je dijagonalama gada krila.
Odlaskon Sahina malo su prominili igru jer je Gundogan drugaciji tip igraca. On je ono šta se danas zove box to box veznjak, a ulogu toga igraca koji dijagonalama gada krila je preuzea Hummels i to je izvrsno radija. Lani je stvarno izgleda ka igrac više u veznome redu.
Ove godine ga puno više zatvaraju pa možda zbog toga izgleda malo lošije, al ne sumnjan da ce se vrlo brzo prilagodit i opet dignit formu.
Ove sezone je baš zbog ovoga Subotic pokuša preuzet tu ulogu razigravaca iz zadnje linije ali nije to to, ipak se tu nemože mirit sa Hummelson.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/11/2012 : 01:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Prvo, ako si samo primjetia da san (slucajno) izostavia Subotica to onda znaci da se slažeš s mojon analizon

Gleda Sahina... To je istina, igra se morala prominit (formacija prvenstveno, bar kad se transformiraju iz defenzive u ofenzivu) pošto on i Gündogan nisu isti tip igraca, a i ne igraju istu ulogu.

Što se Hummelsa tice, on je kralj. Okosnica BvB-a i reprezentacije. A možda je i jaci od kapetana Kehla po igrackom znanju, tako da me ne bi cudila promjena njegove uloge u momcadi. U reprezentaciji mora igrat onog "pametnog" stopera što iznosi lopte jer su svi ostali panji (Mertesacker, Badstuber, Boateng). Ajd Howedes može proci, iako je iz Schalkea...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/11/2012 : 00:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
http://www.index.hr/sport/clanak/perisic-opet-trazi-hitan-transfer-iz-borussije/646224.aspx

Cini se da ste pogrijesili u vezi Perisica i da sam ipak bio u pravu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/11/2012 : 20:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Evo Perisic je i sam potvrdio da ozbiljno razmislja o odlasku iz Borussije.
Ja mislim da igrac njegovih kvaliteta nije zasluzio grijati klupu, ima i vecih klubova od Borussije u kojima bi mogao igrati.
Da se nadovezem na Bayern i Mandzukica, kada se oporavi Gomes onda pocinju crni dani za Marija.
Nema sanse da Jupp Heynckes stavi Marija ispred Gomesa.
Gomes ima velikki kredit, i na zalost mislim da su losi dani po Marija u Bayernu.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/11/2012 : 20:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Bayern uvijek forsira Nijemce, ali ima i Mario kredit, sumnjam da ce biti starter, ali dobijat ce puno prilika! Inace, nitko ne spominje teško izborenu pobjedu Bayerna, Eintracht je imao precku, i fino parirao Bayernu, a Bayernu poklonili i penal za 2:0!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 18/11/2012 : 17:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Perišic odigra svih 90 minuta (napokon!!!), a Mandžo strijelac.

@NESVRSTANI - Briefing kakav (opet nisan gleda ) s utakmice?

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000