forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 1. Bundesliga sezona 2013/2014
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2013 : 09:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Onda trampa - Gomez + 20 milja i neka vode ovu poljsku pizdu.



Ja protiv Gomeza ne bi ima ništa, ali cisto sumnjan.
Gomez ima placu skoro 10M godišnje, a Goetze i Hummels koji su u BVB najplaceniji imaju izmedu 3 i 4.
Gomez bi moga negdi put Rusije ili kod kojega premiership bogataša.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/02/2013 : 12:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ma da su riješili napadaca na polusezoni sada ne bi uopce pricali o ovim kadrovskim križaljkama...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/02/2013 : 12:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Gomez bi mogao u Madrid....to sam vec cuo a i prije su se zanimali za njega.
Mada,što ce Bayernu Lewandowski....ako vec plivaju u novcima,nek krenu po Radamela ili Cavanija.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/02/2013 : 12:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Gomez bi mogao u Madrid....to sam vec cuo a i prije su se zanimali za njega.
Mada,što ce Bayernu Lewandowski....ako vec plivaju u novcima,nek krenu po Radamela ili Cavanija.

Ovo donje
Eventualno Jacksona Martineza, on im je nešto jeftinija varijanta...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2013 : 13:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Gomez bi mogao u Madrid....to sam vec cuo a i prije su se zanimali za njega.
Mada,što ce Bayernu Lewandowski....ako vec plivaju u novcima,nek krenu po Radamela ili Cavanija.



Real mi nije pa napamet, al dobro kažeš. I to je opcija.

Bayern pliva u novcima al se do sada nikad nisu razbacivali.
Radamel je sigurno 50M ako ne i više i tu lovu bayern mislin da nece dat za jednoga igraca.
Cavani je možda malo jeftiniji ali nije daleko.
S druge strane Lewandowski je uz to šta je duplo jeftiji naviknut na Bundesligu i sigurno ce mu tribat manje vrimena za prilagodbu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/02/2013 : 13:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Falcao jest 50 milijuna ali za dvije godine taj novac se kao od šale povrati...covjek je hodajuca tvornica novaca i golova.
Bayern ako misli napadati apsolutno sve treba svjetskog igraca na mjestu napadaca,zvao se on Cavani,Falcao,Suarez,Aguero ili ne znam tko ali takvi igraci donose najviše.
No dobro,za Bayern nema problema jer imaju novaca.....iako cu od ljeta pozorno pratiti.

Mene više BVB interesira jer grade nešto što bi ih moglo ubaciti u stratosferu....jednom kad uhvate prikljucak u prihodima onda je teško pasti na niske grane.
Cim si dosta vremena na televiziji odma se Nike,Puma,Adidas lijepe sa sponzorskim ponudama koje klubu daju vitalni novac za obranit se od prodaje "dragulja" koje su sami stvorili.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2013 : 14:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Falcao jest 50 milijuna ali za dvije godine taj novac se kao od šale povrati...covjek je hodajuca tvornica novaca i golova.
Bayern ako misli napadati apsolutno sve treba svjetskog igraca na mjestu napadaca,zvao se on Cavani,Falcao,Suarez,Aguero ili ne znam tko ali takvi igraci donose najviše.
No dobro,za Bayern nema problema jer imaju novaca.....iako cu od ljeta pozorno pratiti.

Mene više BVB interesira jer grade nešto što bi ih moglo ubaciti u stratosferu....jednom kad uhvate prikljucak u prihodima onda je teško pasti na niske grane.
Cim si dosta vremena na televiziji odma se Nike,Puma,Adidas lijepe sa sponzorskim ponudama koje klubu daju vitalni novac za obranit se od prodaje "dragulja" koje su sami stvorili.


Falcao je po meni trenutno najbolji napadac na svitu i jedini od ovih koje si nabroja je klasa više od Lewandowskog. Ovi ostali možda jesu malo bolji, možda i nisu, a kad staviš u jednadžbu jezik i prilagodbu sve je to li-la.
Gomez je recimo odlican napadac ali meni su kad o Bayernu pricamo Elber i Makaay igraci kakvi in tribaju.

BVB je jako blizu stratosfere jer njihovi rezultati u Bundesligi prošle i pretprošle sezone + odlican nastup u LP ove godine ih cine jednon od TOP10 momcadi Evrope u ovome trenutku.
Neznan koliko si ih pratija, ali ja ih pratin vec 15 godina ako ne i više i ovu pricu sa prihodima oni shvacaju malo drugacije.
Oni vec sada imaju ogromne prihode, medutim prije 10-15 godina su se ponašali poput najvecih svjetskih klubova, davali ogromne place Amorosu, Kolleru, Rosickome i ostalima i prakticki bankrotirali.
Ka šta su tada Bayern zvali FC Hollywood tako su BVB zvali milioneri.
Bayern in je mislin posudija oko 2M eura da ne odu u bankrot.

Jednostavno se ne žele više nikad dovest u situaciju da klub bude prid gašenjen i dok god bude ova uprava ova 3-4M eura koje imaju Goetze i Hummels ce bit maksimalne place koje oni misle dat.
Ovo lito se spominja Džeko jer je bija "višak" Manciniju, i on bi možda i igra za BVB, ali onu placu koju daje City BVB jednostano ne da nikome.
Poanta price je da oni ne moraju prodavat nikoga jer love imaju, a imaju je zato šta se sa placama ne ponašaju ko pijani miljunaši.
Filozofija je jednostavna.
Nije ti dosta 4M eura?
Široko ti polje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/02/2013 : 14:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Jasno,ne mislim da ce oni ikada biti pijani bogataši jer su se opekli...ali kažem da im rastu prihodi što je bitno,to osigurava da isplacauju i tu placu od 4-5 milijuna eura.
Osigurava ti da možeš kupit igraca na poziciji koja je deficitarna i gdje iz juniorske škole nisi dobio klasnog igraca.
Sa 140 milijuna eura ukupnih prihoda možeš se nadati dobroj godini,to je sve ali sa 250-300 milijuna ceš na vrhu biti stalno.

Možeš si dopustit da poboljšaš i proširiš juniorsku školu,zaposliš više trenera....jednostavno što se kaže "napraviš klub od 5 zvjezdica".
Svakom igracu godi kad je clan velike institucije....zato nitko ne odbija United,Bayern,Milan ili Barcelonu.
Nadam se da ce jednog dana BVB biti u tom društvu.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/02/2013 : 17:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

Jasno,ne mislim da ce oni ikada biti pijani bogataši jer su se opekli...ali kažem da im rastu prihodi što je bitno,to osigurava da isplacauju i tu placu od 4-5 milijuna eura.
Osigurava ti da možeš kupit igraca na poziciji koja je deficitarna i gdje iz juniorske škole nisi dobio klasnog igraca.
Sa 140 milijuna eura ukupnih prihoda možeš se nadati dobroj godini,to je sve ali sa 250-300 milijuna ceš na vrhu biti stalno.

Možeš si dopustit da poboljšaš i proširiš juniorsku školu,zaposliš više trenera....jednostavno što se kaže "napraviš klub od 5 zvjezdica".

Svakom igracu godi kad je clan velike institucije....zato nitko ne odbija United,Bayern,Milan ili Barcelonu.
Nadam se da ce jednog dana BVB biti u tom društvu.


Ništa krivo nisi napisa, jedino mi se cini da nisi svjestan da je Borussija vec sada taman tu negdi na nivou o kojem pricaš.
Šta se boldanog tice, nisan siguran koliko se evropskih klubova može pofalit da ima bolju omladinsku školu od Borussije. Procita san da je Klopp cin je doša, osin vec uloženog, 5M eura predvidenih za transfere u dogovoru s upravon prišalta u akademiju. Isto tako, Borussija je po mnogim kriterijima vec sada klub sa 5 zvjezdica
Nemoj se zavaravat, Borussija je institucija. Naravno ipak ne poput ovih šta si ti napisa, ali mislin da je malo igraca koji ne bi volili igrat u ovakvoj ekipi i u onakvoj atmosferi. Samo je pitanje love.

Imaš ovde odlican clanak o Bundesligi opcenito.
Poprilicno je opširan ali je interesantan.
http://www.b92.net/sport/teme/novakovic.php?yyyy=2012&mm=12&nav_id=670527

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/02/2013 : 19:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Nakon što sam napisa otišao sam malo guglat o Borussiji i zbilja je istina to što govoriš.
Otvorili su brdo novih trening centara.Klopp je revolucionar :)

Što se tice igraca,nekima je bolje da ostanu u takvim klubovima nego da idu u najviši razred.
Sahin je najbolji primjer....mislim da mu nece pasti više napamet igdje odlaziti.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11411 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/02/2013 : 12:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Pravi Gvardiola cirkus.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/02/2013 : 11:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Nadan se pobjedi veceras. Triba isprat onaj gorak okus u ustima poslije ligaškog šamara(nja) od HSV-a...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/02/2013 : 23:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Nadan se pobjedi veceras. Triba isprat onaj gorak okus u ustima poslije ligaškog šamara(nja) od HSV-a...


2:2
Dobro je.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12317 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 14/02/2013 : 00:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
U nedjeljnoj emisiji "Doppelpass" bio je kratak razgovor s Hoenessom i pitali su ga za Lewandowskog.
Po njegovim reakcijama ja mislim da je Lewandowski je vec igrac Bayerna.
Samo, normalno, šute i rade. Tako su doveli i Guardiolu

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2013 : 01:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

U nedjeljnoj emisiji "Doppelpass" bio je kratak razgovor s Hoenessom i pitali su ga za Lewandowskog.
Po njegovim reakcijama ja mislim da je Lewandowski je vec igrac Bayerna.
Samo, normalno, šute i rade. Tako su doveli i Guardiolu


Kako šute ako vec 90% ljudi koje prati bundesligu vec "zna" da ce ga dovest?
Lewandowski na lito 99.9% odlazi iz BVB.
Ako Bayern pristane na njegove financijske uvjete, a vjerovatno oce, to je to.
Moraju samo odlucit koga onda prodat jer imat za jedno misto u ekipi 3 odlicna igraca je harakiri.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/02/2013 : 07:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor

Nadan se pobjedi veceras. Triba isprat onaj gorak okus u ustima poslije ligaškog šamara(nja) od HSV-a...


2:2
Dobro je.

Biži, isiklo me kad san gleda highlights što su sve strucnjaci promašivali Zadnji par, igra X2 na njih i 'nako mi se živcima igraju

Hummels
A za protivnike - Srna

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2013 : 11:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Zlotvor

Nadan se pobjedi veceras. Triba isprat onaj gorak okus u ustima poslije ligaškog šamara(nja) od HSV-a...


2:2
Dobro je.

Biži, isiklo me kad san gleda highlights što su sve strucnjaci promašivali Zadnji par, igra X2 na njih i 'nako mi se živcima igraju

Hummels
A za protivnike - Srna




Hummelsa je spasija gol.
Odigra je lošu utakmicu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/02/2013 : 11:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Da mu je uša onaj u prvom poluvrimenu - bia bi igrac utakmice.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2013 : 12:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Da mu je uša onaj u prvom poluvrimenu - bia bi igrac utakmice.


Neznan baš.
Previše je pliva u obrani, a 2. gol ide prvenstveno njemu na dušu.
Jucer su opcenito, na obe strane obrane bile lošiji dio momcadi.
Prakticki su sva 4 gola pala nakon obrambenih pizdarija.
Srnin gol je cista greška vratara.
Lewandowski je falija balun, i sa tin "driblingon" izbacija dvojicu.
2. Šahtarov je Hummelsova loša procjena.
2.Borussijin je debilana Šahtarove obrane koja je Hummelsa ostavila samog na 5 metara.

baš ono šta se rece "izvrsna utakmica za publiku a nocna mora za trenere"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 14/02/2013 12:40:13
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2013 : 13:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Još jedan interesantan clanak:
http://www.tportal.hr/sport/nogomet/242865/Kako-je-Tomislav-Ivic-nadahnuo-Kloppovu-Borussiju.html#.URzddGdbTlX

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/02/2013 : 15:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Predivan gol Mandže!!!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/02/2013 : 18:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Mandzukic opet u "11'tki dana". .

http://sportdaten.bild.de/sportdaten/uebersicht/sp1/fussball/co12/bundesliga/#sp1,co12,se9024,ro29872,md22,gm0,ma0,pe0,te0,ho0,aw0,rl0,na1,nb2,nc1,nd1,ne1,jt0,

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 18/02/2013 18:40:22
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30718 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/02/2013 : 07:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Mandžo u vrhunskoj formi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 19/02/2013 : 11:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Evo za Nesvrstanog i Zlotvora ako niste procitali http://bundesligafanatic.com/interview-translation-jurgen-klopp-i-dont-just-want-to-win-i-want-to-feel/

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/02/2013 : 11:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Cita san neki dan njegov intervju u Sportskim novostima.
Sad cu pogledat ovaj tvoj, možda se radi o istom...

EDIT: je, to je taj
U SN nije bilo sve, ali je dobar dio. Ovaj dio mi se posebno svidia:
I wouldn’t be interested in having Xavi, Messi and Cristiano in the same team… Being the very best is like if I start playing tennis against a three year-old girl and I’m smashing the ball at her and she’s just standing there with the racket… it’s no fun. However, if there’s a man on the other side and we play table tennis, if I win that’s great and if I lose I will probably have fun. For the fans it’s like a drug. I don’t just want to win, I also want to feel!

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 19/02/2013 11:25:54
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000